Polityka

Jeszcze temu śmieciowi co ten wieniec złożył powinien napluć na ryj.

BTW ciekawe jakbyś ty się zachował, jakby na grób twoich rodziców albo brata przychodził koleś i składał wieniec z napisem "ci ludzie/ten gość zajebał/-li X osób".

Kolego, to nie grób niczyich bliskich,
bo mały Kaczor leży na Wawelu ale pomnik ofiar katastrofy do której doszło gdy mały Kaczor leciał do Katynia robić sobie kampanie prezydencką i gdy lądowali z pogwałceniem wszelkich procedur przyczyniając się do śmierci Bogu ducha winnych ludzi.
 
A taki plakat wisi w miejscowości Mordy
F8BwqLXXMAAKoga.jpeg
 
Duda powiedział że jest zajabisty.

Ja bym mu wierzył

:mamed:
Też bym mu wierzył, gdybym tego ancymona nie znał osobiście. Z dumą nie podaję mu ręki. Ale w sumie jak Duda tak mówi, to ja mu wierzę i przepraszam. Wiesiu, ciebie też przepraszam, wiem, że nie czytasz to mogę:).
 
Kolego, to nie grób niczyich bliskich,
bo mały Kaczor leży na Wawelu ale pomnik ofiar katastrofy do której doszło gdy mały Kaczor leciał do Katynia robić sobie kampanie prezydencką i gdy lądowali z pogwałceniem wszelkich procedur przyczyniając się do śmierci Bogu ducha winnych ludzi.
Jak bys zareagował gdyby ktoś tak napisał o Twoim bracie?
 
Jeszcze temu śmieciowi co ten wieniec złożył powinien napluć na ryj.

BTW ciekawe jakbyś ty się zachował, jakby na grób twoich rodziców albo brata przychodził koleś i składał wieniec z napisem "ci ludzie/ten gość zajebał/-li X osób".
Gdyby mój brat przyczynił się do czyjejś śmierci, za moją namową czy wręcz przymuszony przeze mnie. Sumienie by mnie zajebało. PiS nie dość, że był sprawcą tej katastrofy to jeszcze całkowicie ją sobie zawłaszczył. Kaczafi niszcząc wieniec napluł w ryj wszystkim, którzy zginęli tam przez kaprys jego i jego brata. Ale jaki miał mord w oczach, szedł jak dzik w młodnik, miałem nadzieję, że mu żyłka pęknie.
 
Gdyby mój brat przyczynił się do czyjejś śmierci, za moją namową czy wręcz przymuszony przeze mnie. Sumienie by mnie zajebało. PiS nie dość, że był sprawcą tej katastrofy to jeszcze całkowicie ją sobie zawłaszczył. Kaczafi niszcząc wieniec napluł w ryj wszystkim, którzy zginęli tam przez kaprys jego i jego brata. Ale jaki miał mord w oczach, szedł jak dzik w młodnik, miałem nadzieję, że mu żyłka pęknie.
A może to był zamach?
 
Jeszcze temu śmieciowi co ten wieniec złożył powinien napluć na ryj.

BTW ciekawe jakbyś ty się zachował, jakby na grób twoich rodziców albo brata przychodził koleś i składał wieniec z napisem "ci ludzie/ten gość zajebał/-li X osób".
Grób to ma na Wawelu Lech to jednak nie to samo...
 
No i chuj, no i cześć! Polską armią dowodzi największa oferma w historii JWK4101. Dupoliz i włazidup w jednym, zwany 'kakaowym berecikiem'. Gratulacje Wiesiu, kondolencje Wojsko Polskie! Ten człowiek podający się za Desantowca to zwykła titawa. Jego największy sukces to dowodzenie kompanią łączności na tzw. 'worach' czyli bez zasobu ludzkiego.
Natomiast do DORSZa idzie Klisz, który nie ma doświadczenia w dowodzeniu choćby dywizją czy brygadą... Nie chcę hejtować jak Kukuły, bo dużo dobrego słychać o generale, ale te błyskawiczne nominacje wyglądają słabo. A do tego już oficjalnie możemy powiedzieć, że mamy ścieżkę WOTowską do najwyższych wojskowych stanowisk w państwie i to zaczyna być naprawdę przerażające.

Btw. Kukuła zbiera właśnie pochwały za przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej Polaków z Izraela... W tym problem, że to powinien robić DORSZ, a nie DGRSZ i generał Piotrowski oraz generał Andrzejczak zostali pominięci przez Błaszczaka.
 
Jak to zweryfikowałeś? Uwierzyłeś ruskom?
Przecież nawet ta amerykańska firma, którą sobie zatrudnił Macierewicz do swojego raportu w komisji, wykluczyła jakikolwiek zamach czy zastrzelenie, a że temu to było nie na rękę, to część raportu przeinaczył, a część pominął. Co oni w nich kurwa jebnęli impulsem elektromagnetycznym?
 
Natomiast do DORSZa idzie Klisz, który nie ma doświadczenia w dowodzeniu choćby dywizją czy brygadą... Nie chcę hejtować jak Kukuły, bo dużo dobrego słychać o generale, ale te błyskawiczne nominacje wyglądają słabo. A do tego już oficjalnie możemy powiedzieć, że mamy ścieżkę WOTowską do najwyższych wojskowych stanowisk w państwie i to zaczyna być naprawdę przerażające.

Btw. Kukuła zbiera właśnie pochwały za przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej Polaków z Izraela... W tym problem, że to to powinien robić DORSZ, a nie DGRSZ i generał Piotrowski oraz generał Andrzejczak zostali pominięci przez Błaszczaka.
O Kliszu niewiele słyszałem ale raczej nie negatywnie, tylko dokladnie jak napisałeś to papierowy general. Tam jeszcze jest jeden problem ewakuację zabezpieczali specjalsi, a DGRSZ specjalsów nie tyka. Pewnie Kukuła trzymając Błaszczaka za tyłek wmówił mu, że Desant to jego działka i on się najlepiej na tym zna. Przerażające jest to, że mianowanie Kukuły to jest gaszenie pożaru benzyną. Jego nikt w armii nie szanuje, ludzie sporo o nim wiedzą i mogą tę wiedzę wykorzystywać żeby szantażować naszego kakaowego berecika. Poza tym jego osoba spowoduje dodatkowy ferment i być może kolejne odejścia. Robi się syf i to poważny.
 
Przecież nawet ta amerykańska firma, którą sobie zatrudnił Macierewicz do swojego raportu w komisji, wykluczyła jakikolwiek zamach czy zastrzelenie, a że temu to było nie na rękę, to część raportu przeinaczył, a część pominął. Co oni w nich kurwa jebnęli impulsem elektromagnetycznym?
Nie mam pojęcia co tam się wydarzyło, jedynie rozwala mnie to jak ci od krzyczenia że putin chuj najgłośniej krzyczeli, że ruski udowodniły, że wina kaczora
 
Jak to zweryfikowałeś? Uwierzyłeś ruskom?


Wystarczy zauważyć że komisja Macierewicza była wydmuszką. Nie mają nic.


Inaczej: mogę mówić, że dokonałeś przestępstwa. Ale musiałbym mieć jakieś dowody. Trustdzyaz że to zamach - daj dowody. Tak to działa.
 
Jak to zweryfikowałeś? Uwierzyłeś ruskom?
OK. Podstawa - gdzie ładunki? Jaki materiał? Na pewno nie trotyl, bo tym to sobie mozesz ognisko rozpalać, a nie precyzyjnie detonować. Plastyczne materiały nowej generacji, owszem precyzyjnie obetną skrzydło ale zdetonują paliwo, które się w nim znajduje. Poza tym nie ukryjesz ich nawet w profilach zamkniętych. Kwestia detonacji, zarówno czasowy jak i radiowy odpadają z wiadomych względów, baryczny też. Lecimy dalej, gdzie ślady detonacji? Tylko nie mów o tym, że detektory wykryły. Idę do spozywczaka kupuję popularne słodycze i juz masz C4 i trotyl na detekcji. Pomijam fakt, że samolot przewoził żołnierzy z misji, a na mundurze masz cały koktajl tych badziewi. Uwierzyłbym prędzej w zamach ze strony Kaczora: pilot miękka faja bez nalotu, brak obserwatora od rusow (zlamanie procedur), najebany Błasik (on najebany był ciągle), kokpit otwarty jak burdel itd.. Także, połącz kropki. Na koniec o piro mam trochę wiecej pojęcia niż przecietny zjadacz chleba.
 
Nie mam pojęcia co tam się wydarzyło, jedynie rozwala mnie to jak ci od krzyczenia że putin chuj najgłośniej krzyczeli, że ruski udowodniły, że wina kaczora
Czyja to była wina konkretnie to się już raczej nie dowiemy. Natomiast wiadomo tyle, że tam nigdy nie powinno dojść do próby lądowania w takich warunkach atmosferycznych
 
Back
Top