Polityka

Ale przecież była przy Bosaku w czasie debaty chyba nie miałem omamów wzrokowych...
Odnosiłem się bekowo z tymi bebechami do "gdzie", a jeśli chodzi o flagę oczywiście, że była, podejrzewam, że zdjęcie robione jest przed debatą, a potem postawił flagę lub ktoś edytował zdjęcie, by w pełni ująć bosakową prawicę z kciukiem ;)
 
Jeśli chodzi o pancze to zdecydowanie Pinokio rozpierdolił system. W pierwszym fristajlu rozpalił tłumy linijką, że "wszyscy na jednego banda rudego" i pozamiatał rogaczem podłogę tekstem przy nawiązaniu do tygodnia niemieckiego w lidlu, że "genów nie oszukasz"

To już wiemy kto w ankiecie głosował na PiS

:jarolaugh:
 
edit:

czyli Tuska, Morawieckiego...

Oczywiście. Media głównego ścieku nie prezentują już nawet rozrywki, a co dopiero mówić o jakiejś rzetelności dziennikarskiej, merytoryczności
Ale co disco polo jest, może trochę mniej niż za Kurskiego... a w programie rozrywkowym "Jaka to melodia?" "śpiewają" prowadząca Wiadomości (dawniej Panoramy) czy z młoda gwiazda polskiej muzyki Ela Jaworowicz... :bye: :lol:
 
Ponoć Morawiecki jutro zapowie emerytom taki program, że jak będą w niedzielę na mszy szli do komunii, to ksiądz wraz z komunią będzie im dawał 100 zł, co ma wzmocnić i emerytów i kościół.

No i jak tu ich nie kochać?

1696882571759.png
 
Ponoć Morawiecki jutro zapowie emerytom taki program, że jak będą w niedzielę na mszy szli do komunii, to ksiądz wraz z komunią będzie im dawał 100 zł, co ma wzmocnić i emerytów i kościół.

No i jak tu ich nie kochać?

View attachment 80349
No napewno o. Tadeusz co przyjmuję urodzinowe grube koperty...(+ miliony od ministerstw) i cały czas narzeka że mu nie starcza... :boss:
 
Mordo, on ma już od rządu tyle że wysyła nadwyżki do Watykanu.

:lol:
Niedawno słyszałem jak żalił się że nie koniecznie, dużo przedsięwzięć, plus nie zawsze trafi się bezdomny z 2 samochodami... Do Watykanu to prędzej wysyła Episkopat niż Rydzyk, szczególnie że papieżem nie jest JPII...
 
Tusk się dzisiaj zesrał koncertowo. A mówiłem tej waszej karatece, że fajnopolacy powinni stawiać na Trzecią Drogę jak ja.

Hołownia żwawo, rześko, celnie. A najlepsze było jak Morawieckiemu rzucił, że on w Mam Talent już nie takich dziwolągów oglądał i jego mdłe pierdolenie nie robi na nim wrażenia.

:antonio:
Dobrze, że nikt z konstytucją nie przyszedł bo byłby płacz
 
Back
Top