Polityka

Nazwali to coś "debatą" :facepalm:
Jakoś musieli to nazwać... "Pytania i odpowiedzi"... Dłuższe pytania (jedno zmierzyłem 70 sekund :confused: ... ) niż odpowiedzi (60 sekund) bez czasu na ripostę
Czyli 7 minut dla każdej partii albo pytanie o lasy... bo o tym pewnie teraz myśli każdy wyborca.
Mogło być jeszcze o zamykaniu lasów w czasie pandemii :confused: :lol:
 
Podsumowując debatę. Tak bez uprzedzeń, oceniając sposób prezentacji poglądów, umiejętności oratorskie i ogólne wrażenie:

1. Krzysztof Bosak (niestety pod każdym względem wypadł najlepiej)
Czyli już wiesz w którym miejscu postawić krzyżyk w niedzielę.
Zdjęcie
 
Powinny być debaty 1 na 1 i każdy z każdym, po 1,5 godziny napierdalanki. Dziennikarz rzuca temat i jazda. Formuła z TVP promuje niepełnosprawnych polityków, który zamiast się spierać, kują na pamięć zdania klucze.
To jest kpina z demokracji, mediów i wyborców.
 
Jeśli chodzi o pancze to zdecydowanie Pinokio rozpierdolił system. W pierwszym fristajlu rozpalił tłumy linijką, że "wszyscy na jednego banda rudego" i pozamiatał rogaczem podłogę tekstem przy nawiązaniu do tygodnia niemieckiego w lidlu, że "genów nie oszukasz" ::snoopd::
 
Puściłem debatę polsatu na tyle późno, by móc przewijać i ustawiać tylko na Zajączkowską, fragmenty tylko innych wysłuchałem ale... czy tutaj również nie było pytań pomiędzy kandydatami?? Czy po prostu przy przewijaniu coś pominąłem?
 
Podsumowując debatę. Tak bez uprzedzeń, oceniając sposób prezentacji poglądów, umiejętności oratorskie i ogólne wrażenie:

1. Krzysztof Bosak (niestety pod każdym względem wypadł najlepiej)
2. Szymon Hołownia
3. Wielgus (zdecydowanie powyżej oczekiwań)
4. Morawiecki
5. Maj
6. Donald Tusk :(
Mówiłem, że @Karateka@ ma resztki walczących szarych tylko środowisko go zniszczyło.
Na kanale jutubowym tuska peany w komentarzach o błyskotliwym wystąpieniu cuckolda
 
Powinny być debaty 1 na 1 i każdy z każdym, po 1,5 godziny napierdalanki. Dziennikarz rzuca temat i jazda. Formuła z TVP promuje niepełnosprawnych polityków, który zamiast się spierać, kują na pamięć zdania klucze.
To jest kpina z demokracji, mediów i wyborców.
1696878974191.png

Spokojnie, jutro też jest dzień. Jeszcze będzie dobrze. Jeszcze im Donald pokaże.
 
Podsumowując debatę. Tak bez uprzedzeń, oceniając sposób prezentacji poglądów, umiejętności oratorskie i ogólne wrażenie:

1. Krzysztof Bosak (niestety pod każdym względem wypadł najlepiej)
2. Szymon Hołownia
3. Wielgus (zdecydowanie powyżej oczekiwań)
4. Morawiecki
5. Maj
6. Donald Tusk :(

:goddamnright:

Dobrze że nie wypuścili Memcena.
 
Powinny być debaty 1 na 1 i każdy z każdym, po 1,5 godziny napierdalanki. Dziennikarz rzuca temat i jazda. Formuła z TVP promuje niepełnosprawnych polityków, który zamiast się spierać, kują na pamięć zdania klucze.
To jest kpina z demokracji, mediów i wyborców.
A na taką "debatę" nie wyszedł nawet prezes, pewnie bał się że po swojej odpowiedzi będzie musiał wychodzić jak w sejmie... Aby nie słuchać źle o sobie... a to by źle wyglądało w TV :confused: :lol:
 
Back
Top