Polityka

Pisuar, jak zawsze jedzie na zajebistej propagandzie... Tutaj zgrywaja obrońców granic(co ciekawe już w ośrodku dla uchodźców przesiaduje ponad tysiąc osób, gdzie rozpatruja ich wnioski azylowe), a teraz samolotami ściągają wyimaginowanych wspolpracownikow już dziś 11 przyleciał i ściągnęli ponad 750 osób... Beke mam z tego, że dalej ktoś wierzy tym zjebom, którzy ściągnęli najwięcej imigrantów do PL, nawet Platforma tyle nie ściągnęła przez 8 lat rządzenia, jak oni.
 
Pisuar, jak zawsze jedzie na zajebistej propagandzie... Tutaj zgrywaja obrońców granic(co ciekawe już w ośrodku dla uchodźców przesiaduje ponad tysiąc osób, gdzie rozpatruja ich wnioski azylowe), a teraz samolotami ściągają wyimaginowanych wspolpracownikow już dziś 11 przyleciał i ściągnęli ponad 750 osób... Beke mam z tego, że dalej ktoś wierzy tym zjebom, którzy ściągnęli najwięcej imigrantów do PL, nawet Platforma tyle nie ściągnęła przez 8 lat rządzenia, jak oni.
A na czym jadą jachiry? :waldeklaugh:
 
Kolejny ekspert, mędrzec i donosiciel o najeźdźcach plujący na żołnierzy i straż graniczną. Jak jadł makowca popijanego wódeczką z Jaruzelem i Kiszczakiem, to wtedy pewnie jak jego fumfel mundur szanował.
 
No dlaczego Talibowie nie przejmują lotniska tylko dają czas na ewakuacje, a nie bawią się w branie zakładników?

Francja i Talibowie wylądowali we Francji

Jezus jakie upokorzenie: dyrektor CIA rozmawia z przywódcą Talibów

Pisuar, jak zawsze jedzie na zajebistej propagandzie... Tutaj zgrywaja obrońców granic(co ciekawe już w ośrodku dla uchodźców przesiaduje ponad tysiąc osób, gdzie rozpatruja ich wnioski azylowe), a teraz samolotami ściągają wyimaginowanych wspolpracownikow już dziś 11 przyleciał i ściągnęli ponad 750 osób... Beke mam z tego, że dalej ktoś wierzy tym zjebom, którzy ściągnęli najwięcej imigrantów do PL, nawet Platforma tyle nie ściągnęła przez 8 lat rządzenia, jak oni.
PiS jaki jest każdy widzi, ale w porównaniu z Niemcami mamy zajebistą politykę imigracyjną i ba nawet jedną z najlepszych w Europie. Udało się uniknąć takich widoków jak w Paryżu czy w Berlinie z żołnierzami z karabinami maszynowymi na ulicach i malowania kredą po ulicach. Były prezydent Francji powiedział, że zamachy terrorystyczne to element życia w wielkim mieście, którego nie da się uniknąć i trzeba się z tym pogodzić... Mówimy o Francji gdzie kościoły są własnością państwa tak samo jak meczety które kiedyś były kościołami.
Z ostatnich niemieckich newsów: uchodźca, który miał być kandydatem Zielonych w wyborach napisał na fejsie ,,gorszą zarazą od covidu są ateiści na Bliskim Wschodzie"
2 mln Ukraińców nie zrobiły takich problemów...
 
To jest ciekawy przykład kozaka w internecie. Jest jakieś złudzenie wykładowcy akademickiego jakby był co najmniej laureatem 3 nagród Nobla, a nie wykładowcą uczelni, która jest pewnie 587 w rankingu światowym.
Teraz: wystrzeliłem z armaty i chcą mnie z pracy wyrzucić? Sorry ja nigdy nie chciałem być artylerzystą



Nie wyrzucili Matczaka za groźby mobbingu, Płatek za wypowiedzi o pedofilii to nie wyrzucą też jego, ale kuźwa to jest takie strzelanie samobójów. Oni dostarczają w przeciągu miesiąca materiału dla TVP na lata :korwinlaugh:
Jeszcze wykładowcy: polecam popatrzeć co ci sędziowie wypisują na twitterze. Dosłownie czasami nie wiem czy to jest polityk czy sędzia i to bez względu czy proPiS czy antyPiS...
 
Pytanie na ile to zasługa polityki imigracyjnej PISu, a ile to że po prostu celem imigrantow są Francja, Niemcy, Wlk Brytania i kraje Skandynawskie. W UE jest 27 państw, a problemy z imigrantami tak naprawde ma kilka plus kilka, które stanowią tranzyt. Moim zdaniem polityka rządu to jedno, a cele imigrantow to drugie
 
Pytanie na ile to zasługa polityki imigracyjnej PISu, a ile to że po prostu celem imigrantow są Francja, Niemcy, Wlk Brytania i kraje Skandynawskie. W UE jest 27 państw, a problemy z imigrantami tak naprawde ma kilka plus kilka, które stanowią tranzyt. Moim zdaniem polityka rządu to jedno, a cele imigrantow to drugie
Tu nie chodzi nawet o poziom życia tylko o łatwiejsze procedury. Ten Czeczen, który odciął we Francji głowię nauczycielowi został w Polsce odrzucony. Teraz onety i TVNy chcą przyśpieszać procedury Białorusinom. Jestem ciekaw ilu z tych ludzi proszących o azyl to ludzie Łukaszenki. Już przed wojną Ruscy się w to bawili...
w Niemczech jak jest jesteś TUrkiem to spokojnie sobie załatwisz status uchodźcy politycznego. Już 10 tys. osób przyjeli. No jest tam dyktatura, ale no nie taka aby było 10 tys. wrogów publicznych... Uchodźcy mają naprawdę fajny pakiet jak wejść na rynek pracy, darmowe lekcje niemieckiego itp.
Plus hit: za podanie złych danych we wniosku azylowym nie będziesz ukarany, za podanie złych danych w hotelu tys. EUR grzywny...
Ukrainiec jak mu Ruscy dom w Doniecku zbombardowali to jest w Polsce na wizie pracowniczej. W Niemczech załatwiłby sobie bycie uchodźcą. Tak łatwo rozdawają:
 
Pytanie na ile to zasługa polityki imigracyjnej PISu, a ile to że po prostu celem imigrantow są Francja, Niemcy, Wlk Brytania i kraje Skandynawskie. W UE jest 27 państw, a problemy z imigrantami tak naprawde ma kilka plus kilka, które stanowią tranzyt. Moim zdaniem polityka rządu to jedno, a cele imigrantow to drugie
Nie ma żadnej polityki imigracyjnej PiSu, są działania doraźne i propaganda. Gdyby to nie była granica UE bylibyśmy bezsilni i Łukaszenko ze swoim mocodawcą zrobiliby nam tutaj niezły cyrk.
Imigranci dobrze wiedzą, gdzie chcą się dostać, idą tam gdzie jest łatwo osiągalny socjal, a u nas wiadomo jak to wygląda. Ale jak PiS będzie rozdawał jeszcze więcej pieniedzy bez potrzeby pójścia do roboty, to przyjdą i do nas.
 
E9lQPiWWQAUA2sU.jpeg
 
PiS jaki jest każdy widzi, ale w porównaniu z Niemcami mamy zajebistą politykę imigracyjną i ba nawet jedną z najlepszych w Europie. Udało się uniknąć takich widoków jak w Paryżu czy w Berlinie z żołnierzami z karabinami maszynowymi na ulicach i malowania kredą po ulicach. Były prezydent Francji powiedział, że zamachy terrorystyczne to element życia w wielkim mieście, którego nie da się uniknąć i trzeba się z tym pogodzić... Mówimy o Francji gdzie kościoły są własnością państwa tak samo jak meczety które kiedyś były kościołami.
Z ostatnich niemieckich newsów: uchodźca, który miał być kandydatem Zielonych w wyborach napisał na fejsie ,,gorszą zarazą od covidu są ateiści na Bliskim Wschodzie"
2 mln Ukraińców nie zrobiły takich problemów...
Akurat PIS rozdaje pozwolenia na prawo i lewo... Słyszałeś teraz o przyjeciach na uczelniach? Na każdym kierunku na listach przodują Ukry i Białorusy z wynikami 100/100, a dziewczyna która ma 95/100 siedzi na liście rezerwowej... przecież to jest kurwa żart i nie wiedziałem, że Białorusy i Ukry mają takich geniuszy w kraju.
Pierdololo o muslimach, że nie będą sciągać, a póżniej podpisują umowe z Bangladeszem na temat imigrantów, gdzie ponad 88% to jest tam islam. I nie ma z nimi problemów? Nie ma ich dużo, ale już dali o sobie znać np: gość, który jeżdził na uberach z żarciem, chciał zgwałcić laske, kolejny przykład gość z Bangladeszu (gość 30 lat) chciał się umówić z 13 latka dopiero rodzice zgłosili to na policje, bo ich nachodził.
Te 2 miliony Ukrów w Polsce to właśnie zasługa zjebanego Pisuaru, teraz chcą sciągać Białorusów, bo janusze biznesu znalezli kolejna tanią siłe roboczą. Platforma przez 8 lat nie robiła tyle, ale przecież pierdolenie, że jak PO będzie rządzić to posciąga nam ich mase, nie muszą rządzić bo pis już to robi XD. Już nie wspomne o reszcie patoli ze wschodu typu Gruzini, gdzie już w Arkadii się napierdalają i latają z kosami czy jeden w Olsztynie zakosował Polaka, w tych dwóch przypadkach zawsze koło siebie mieli polskie karyny.
 
No dlaczego Talibowie nie przejmują lotniska tylko dają czas na ewakuacje, a nie bawią się w branie zakładników?

Francja i Talibowie wylądowali we Francji

Jezus jakie upokorzenie: dyrektor CIA rozmawia z przywódcą Talibów


PiS jaki jest każdy widzi, ale w porównaniu z Niemcami mamy zajebistą politykę imigracyjną i ba nawet jedną z najlepszych w Europie. Udało się uniknąć takich widoków jak w Paryżu czy w Berlinie z żołnierzami z karabinami maszynowymi na ulicach i malowania kredą po ulicach. Były prezydent Francji powiedział, że zamachy terrorystyczne to element życia w wielkim mieście, którego nie da się uniknąć i trzeba się z tym pogodzić... Mówimy o Francji gdzie kościoły są własnością państwa tak samo jak meczety które kiedyś były kościołami.
Z ostatnich niemieckich newsów: uchodźca, który miał być kandydatem Zielonych w wyborach napisał na fejsie ,,gorszą zarazą od covidu są ateiści na Bliskim Wschodzie"
2 mln Ukraińców nie zrobiły takich problemów...
To akurat bajka, my możemy mówić że nie chcemy obcych bo ci nawet nie mają zamiaru tutaj zostać więc nam nie grożą takie widoki.
Poza tym sami mamy problem z cyganami czy czeczenami więc kolejna grupa nam nie jest potrzebna i to doskonale rząd wie, poza tym trzeba im coś dać a nie ma z czego...
 
To akurat bajka, my możemy mówić że nie chcemy obcych bo ci nawet nie mają zamiaru tutaj zostać więc nam nie grożą takie widoki.
Poza tym sami mamy problem z cyganami czy czeczenami więc kolejna grupa nam nie jest potrzebna i to doskonale rząd wie, poza tym trzeba im coś dać a nie ma z czego...
Oj wielu NIemców zamieniło by Arabów na Cyganów chociaż jak widzę co ten prezydent Poznania wyprawia z Cyganami...
... nawet chyba ten piosenkarz Don Wasyl jechał po nich, że robią zły PR...
Oj dałbyś programy uchodźcze jak w Niemczech to też byś ich miał, chociaż na socjal z Niemcami nie wygramy. Białorusini mający azyl polityczny w Polsce pracują. Arabskie klany za to idealnie pomagają Arabom wyciągać kasę z socjalu i to są prawdziwi kozacy a nie to co w Polsce prawilne chłopaki, a podczas grupowego aresztowania wchodzi prokurator i niczym Krzysztof Ibisz w Awanturze o kase mówi ,,dorzucam do puli status świadka koronnego i zapraszam do licytacji". W DE są sytuacje, kiedy Arabowie chcą iść na samoukranie a sąd nie daje wiary zeznaniom, bo ewidentnie widać, że ktoś chce za kogoś odsiedzieć wyrok.

Akurat PIS rozdaje pozwolenia na prawo i lewo... Słyszałeś teraz o przyjeciach na uczelniach? Na każdym kierunku na listach przodują Ukry i Białorusy z wynikami 100/100, a dziewczyna która ma 95/100 siedzi na liście rezerwowej... przecież to jest kurwa żart i nie wiedziałem, że Białorusy i Ukry mają takich geniuszy w kraju.
Pierdololo o muslimach, że nie będą sciągać, a póżniej podpisują umowe z Bangladeszem na temat imigrantów, gdzie ponad 88% to jest tam islam. I nie ma z nimi problemów? Nie ma ich dużo, ale już dali o sobie znać np: gość, który jeżdził na uberach z żarciem, chciał zgwałcić laske, kolejny przykład gość z Bangladeszu (gość 30 lat) chciał się umówić z 13 latka dopiero rodzice zgłosili to na policje, bo ich nachodził.
Te 2 miliony Ukrów w Polsce to właśnie zasługa zjebanego Pisuaru, teraz chcą sciągać Białorusów, bo janusze biznesu znalezli kolejna tanią siłe roboczą. Platforma przez 8 lat nie robiła tyle, ale przecież pierdolenie, że jak PO będzie rządzić to posciąga nam ich mase, nie muszą rządzić bo pis już to robi XD. Już nie wspomne o reszcie patoli ze wschodu typu Gruzini, gdzie już w Arkadii się napierdalają i latają z kosami czy jeden w Olsztynie zakosował Polaka, w tych dwóch przypadkach zawsze koło siebie mieli polskie karyny.
Janusze biznesu. Kocham to stwierdzenie. Był Ferdek teraz jest Massimo xD
Ernest to ty? :korwinlaugh:

Pytanie za sto punktów: wprowadzamy płacę minimalną dla imigrantów 4500 tys. zł. O ile zmniejszy się liczba imigrantów?
Temat wyczerpał brytyjski stand-up


Tłumy z Bangladeszu nie przypłyną, serio, kiedy są Ukraińcy i Hindusi...

Ale polecam też sprawę Jakuba T. z UK: taki gwałt i pobicie staruszki, że ofiara jest warzywem... Więc mówmy o wzroście przestępstw, a nie z cyklu ,,panie ja widziałem ta coś ktoś zrobił". Oczywiście nawet bez linku...
Ale OK: udowodnij, że jesteś ogarnięty w temacie. Porównaj procenty cudzoziemców w polskich więzieniach z wiezieniami w DE i w UK.

Studia? Problem, że na razie nikt nie przedstawił konkretnych informacji. Władze uczelni są mocno autonomiczne, uczelnie mają więcej kasy za jakieś programy unijne związane z umiędzynarodowieniem uczelni, bo liczba studentów zmniejsza się z roku na rok mimo tego, że progi punktowe na uczelniach praktycznie oprócz wyjątków nie istnieją...
Więc teksty: o Jezus miałem 95/100 i nie dostałem się. Tak a Marcin Najman jest mistrzem UFC :iamdone:

Widziałem listy, ale sam mogę sporządzić listę i później ją wrzucić. COś jak ten hit: tańczący Żydzi na Okęciu w czasie pandemii. Tak video sprzed kilku lat... To jest mega jak można z plotek robić fakt internetowy...

Lewactwo: są patologie wśród myśliwych. ZLikwidujmy myślistwo.
Prawactwo: Panie na zachodzie to się dzieje, więc moratorium imigranckie w Polsce róbmy
 
Akurat PIS rozdaje pozwolenia na prawo i lewo... Słyszałeś teraz o przyjeciach na uczelniach? Na każdym kierunku na listach przodują Ukry i Białorusy z wynikami 100/100, a dziewczyna która ma 95/100 siedzi na liście rezerwowej... przecież to jest kurwa żart i nie wiedziałem, że Białorusy i Ukry mają takich geniuszy w kraju.
Pierdololo o muslimach, że nie będą sciągać, a póżniej podpisują umowe z Bangladeszem na temat imigrantów, gdzie ponad 88% to jest tam islam. I nie ma z nimi problemów? Nie ma ich dużo, ale już dali o sobie znać np: gość, który jeżdził na uberach z żarciem, chciał zgwałcić laske, kolejny przykład gość z Bangladeszu (gość 30 lat) chciał się umówić z 13 latka dopiero rodzice zgłosili to na policje, bo ich nachodził.
Te 2 miliony Ukrów w Polsce to właśnie zasługa zjebanego Pisuaru, teraz chcą sciągać Białorusów, bo janusze biznesu znalezli kolejna tanią siłe roboczą. Platforma przez 8 lat nie robiła tyle, ale przecież pierdolenie, że jak PO będzie rządzić to posciąga nam ich mase, nie muszą rządzić bo pis już to robi XD. Już nie wspomne o reszcie patoli ze wschodu typu Gruzini, gdzie już w Arkadii się napierdalają i latają z kosami czy jeden w Olsztynie zakosował Polaka, w tych dwóch przypadkach zawsze koło siebie mieli polskie karyny.
Co ma pis do przyjęć na uczelnie? Osiem gwiazdek już na pełnej wjechało w banię? :lol:
 
Back
Top