Polityka

WP dołącza do bajkopisarzy, pożytecznych idiotów




kurwa, trzymajcie mnie :putinlaugh:
"dziękowali bogu?" :mamedwhat:


"zaczęli płakać ze szczęścia po czym podziękowali bogu, krzycząć Allahu Akbar i zdetonowali ładunki wybuchowe przymocowane do ich ciał"
:arielcry:
 
Po przeczytaniu tych wszystkich portali, gównoprawda, tweetów i fajsbuniów lewaków na temat tego, co dzieje się na granicy. Mógłbym stwierdzić, że,
przecież musimy ich wpuścić i być tolerancyjni to biedne madki z chorymi curkami uciekające przed talibskimi mizoginami. Polin powinno być otwarte na najeźdźców i ich kulturę i takie sceny powinny być pod pałacem kultury jak w postępowej Francji.

Jednak to się stanie w co najwyżej w waszych snach lewaki i jakbym miał jakąkolwiek władze, to już wydałbym rozkaz strzelać bez rozkazu i problem z granic by znikł.
2S5.gif
 
On tak serio to mowi ? Bo ja ni slowa po niemiecku. W jakim kontekscie to jest osadzone ?
słabo tam słysze, ale TVNowi to nawet w sprawie tłumaczeń ciężko ufać. God bless Poland.
Lektor: pani ambasador pozdrawia Polaków.
Wiadomo: tłumaczenie na żywo to nie to samo co tłumaczenie literackie (zwłaszcza gdy prezydentem był Wałęsa czy Komorowski), ale mimo wszystko...

Ale przecież Jachira mówiła ,,MAM IMMUNITET'' :korwinlaugh: Tak Jachira, Szczerba, Joński, Konieczny i Hołownia w jednej białoruskiej celi i później wywiad po złamaniu ,,Łukaszenko jest w porządku" -kupuje PPV na to
Jeszcze brakuje tam geodety wyznaczającego granicę na podstawie mapek tak jak na wsiach kłócą się o granicę działek :suchykarol:
 
BTW ciekawe, który polski dziennikarz jako pierwszy przeprowadzi wywiad z rzecznikiem Talibów.
W sumie nie widzę w tym nic złego, ale dymy na twitterze będą zajebiste :tellmemore:

Ten pan jest sędzią, jego odpowiedź na głupoty z porównywaniem sytuacji na granicy z obozem koncentracyjnym:

Podobno był na listach PO w wyborach do PE.
JPDL ich z łapanki do tych sądów biorą
 
Last edited:
Oglądam właśnie, pierwszy raz, program "W kontrze" na TVPInfo. Prowadzi para Jakimowicz-Ogórek...

Kurwa, lepsze to niż kabarety :juanlaugh:
 
Człowiek powinien zawsze wysłuchać też drugiej strony. Włączyłem sobie Fakty, chyba 5 raz w tym roku i takiego gówna to ja dawno nie widziałem. Jeśli istnieje reinkarnacja to Maciej Knapik i prowadzący Fakty delikatnie mówiąc na pewno nie zostaną potężnym hipopotamem czy słoniem, którzy nie mają dużo naturalnych wrogów w przyrodzie. Raczej robakiem mającym gniazdo w gównie...


Co się wydarzyło na świecie:
- Merkel obskoczyła Rosję i Ukrainę. W Rosji ciesząc się z Nord Stream II, na Ukrainie mówiąc, że jeśli Rosja podskoczy to będą sankcje
- Amerykanie tak spierdalali z Afganistanu, że nawet pracowników międzynarodowego funduszy walutowego nie zabrali i Polska ewakuowała
- już 6 samolotów poszło do Afganistanu kiedy Niemcy byli w stanie wysłać samolot po 7 osób i mnóstwo alkoholu z czego kpił...
... Bild
Ile było tego we Faktach? 0 sekund.

Co było we Faktach?
Materiał o uchodźcach
Warto sie szczepić
Był pokaz latających samolotów robiących akrobacje
I uwaga hit: Polańskiemu podczas kręcenia filmu wpadła kamera do jeziora 60 lat temu i teraz jest taka firma, która tego poszukuje. AUDYCJA ZAWIERAŁA LOKOWANIE PRODUKTU, MATERIAŁ SPONSOROWANY -nie było...

Materiał o uchodźcach to jest kurwa szczyt. To nie była chyba nawet setka dziennikarska, a przecież w serwisie informacyjnym klasykiem są reportaże 100 sekundowe. Z 7 minut o tym gadali. Zajebiste proporcje pomiędzy osobami za przyjmowaniem a przeciwko: dali tylko krótką wypowiedź Horały i Dziambora. Na chyba z 5 zwolenników.
Podstawa etyki dziennikarskiej nakazuje zapytać się o zdanie rzecznika prasowego, bo przecież on od tego jest...

I tu jest hit: Fakty, senator Lewicy: no oni mówią, że tylko wykonują rozkazy. Już byli tacy ludzie co mówili, że wykonywali rozkazy.
Kto to jest? Ta kretynka, która mówiła, że pilot nie miał prawa lądować w Mińsku i wydać tego opozycjonistę, bo zgodnie z paragrafem xxx.

JPDL ale to jeszcze nie najlepsze. Nawet Giertych mówił, aby nie przekraczać granicy bo nie ma ziemi niczyjej i Białorusini mogą aresztować. NIe: jakis kretyn chodzi koło granicy i żołnierz blokuje mu drogę. Plus Jachira: ja mam immunitet. A ja mam paszport Polsatu i znam Piaska. Na koniec reportażu co sie dzieje? Konieczny rzucający śpiworem nad głowami żołnierzy.
Jestem ciekawy jaka byłaby reakcja, gdyby Jachira została aresztowana i trafiła do białoruskiego wiezienia, bo granica dla jaj nie jest i Białorusini mieliby nawet racje.

Gówno, syf, malaria, ale to jeszcze nie wszystko. Całe szczeście, że nie mam tego gówna TVN24, ale twitter zawiadamia i Piasecki mówi o ubolewaniu:

po tym




















I tu jest najlepsze:

I to jest prawda: w USA zarówno Demokrata jak i Republikanin nie pozwoliłby sobie na ten komentarz bo by go zjedli
 
Człowiek powinien zawsze wysłuchać też drugiej strony. Włączyłem sobie Fakty, chyba 5 raz w tym roku i takiego gówna to ja dawno nie widziałem. Jeśli istnieje reinkarnacja to Maciej Knapik i prowadzący Fakty delikatnie mówiąc na pewno nie zostaną potężnym hipopotamem czy słoniem, którzy nie mają dużo naturalnych wrogów w przyrodzie. Raczej robakiem mającym gniazdo w gównie...


Co się wydarzyło na świecie:
- Merkel obskoczyła Rosję i Ukrainę. W Rosji ciesząc się z Nord Stream II, na Ukrainie mówiąc, że jeśli Rosja podskoczy to będą sankcje
- Amerykanie tak spierdalali z Afganistanu, że nawet pracowników międzynarodowego funduszy walutowego nie zabrali i Polska ewakuowała
- już 6 samolotów poszło do Afganistanu kiedy Niemcy byli w stanie wysłać samolot po 7 osób i mnóstwo alkoholu z czego kpił...
... Bild
Ile było tego we Faktach? 0 sekund.

Co było we Faktach?
Materiał o uchodźcach
Warto sie szczepić
Był pokaz latających samolotów robiących akrobacje
I uwaga hit: Polańskiemu podczas kręcenia filmu wpadła kamera do jeziora 60 lat temu i teraz jest taka firma, która tego poszukuje. AUDYCJA ZAWIERAŁA LOKOWANIE PRODUKTU, MATERIAŁ SPONSOROWANY -nie było...

Materiał o uchodźcach to jest kurwa szczyt. To nie była chyba nawet setka dziennikarska, a przecież w serwisie informacyjnym klasykiem są reportaże 100 sekundowe. Z 7 minut o tym gadali. Zajebiste proporcje pomiędzy osobami za przyjmowaniem a przeciwko: dali tylko krótką wypowiedź Horały i Dziambora. Na chyba z 5 zwolenników.
Podstawa etyki dziennikarskiej nakazuje zapytać się o zdanie rzecznika prasowego, bo przecież on od tego jest...

I tu jest hit: Fakty, senator Lewicy: no oni mówią, że tylko wykonują rozkazy. Już byli tacy ludzie co mówili, że wykonywali rozkazy.
Kto to jest? Ta kretynka, która mówiła, że pilot nie miał prawa lądować w Mińsku i wydać tego opozycjonistę, bo zgodnie z paragrafem xxx.

JPDL ale to jeszcze nie najlepsze. Nawet Giertych mówił, aby nie przekraczać granicy bo nie ma ziemi niczyjej i Białorusini mogą aresztować. NIe: jakis kretyn chodzi koło granicy i żołnierz blokuje mu drogę. Plus Jachira: ja mam immunitet. A ja mam paszport Polsatu i znam Piaska. Na koniec reportażu co sie dzieje? Konieczny rzucający śpiworem nad głowami żołnierzy.
Jestem ciekawy jaka byłaby reakcja, gdyby Jachira została aresztowana i trafiła do białoruskiego wiezienia, bo granica dla jaj nie jest i Białorusini mieliby nawet racje.

Gówno, syf, malaria, ale to jeszcze nie wszystko. Całe szczeście, że nie mam tego gówna TVN24, ale twitter zawiadamia i Piasecki mówi o ubolewaniu:

po tym




















I tu jest najlepsze:

I to jest prawda: w USA zarówno Demokrata jak i Republikanin nie pozwoliłby sobie na ten komentarz bo by go zjedli

Tylko tego z tą miesiáczką nie rozumiem. To ma tę ciotę czy jej nie ma?
 
Kwestia uchodźców w mediach to same emocje, zero konkretów, Władimir znowu rozkołysał łódkę, a nasi wrażliwcy jak pożyteczni idioci mu pomagają.

Pamiętajmy, że nasza granica z Białorusią to także granica UE i biorąc pieniądze na jej wzmocnienie przyjęliśmy tez na siebie konkretne zobowiązania. Powinniśmy zaproponować Białorusi sfinansowanie obozu dla uchodźców i spokojnie ustalić z zachodnimi sąsiadami co robimy dalej.
 
Kwestia uchodźców w mediach to same emocje, zero konkretów, Władimir znowu rozkołysał łódkę, a nasi wrażliwcy jak pożyteczni idioci mu pomagają.

Pamiętajmy, że nasza granica z Białorusią to także granica UE i biorąc pieniądze na jej wzmocnienie przyjęliśmy tez na siebie konkretne zobowiązania. Powinniśmy zaproponować Białorusi sfinansowanie obozu dla uchodźców i spokojnie ustalić z zachodnimi sąsiadami co robimy dalej.
Dlaczego powinniśmy? Przecież my nie musimy wiedziec kto to próbuje pokonać naszą granicę, pod którą jakoś zawędrowali ci "uchodźcy". Z nieba nie spadli metr od Polski.
 

Przeczytałem to, wszedłem na stronę tvn24: JPDL. Od góry do prawie dołu: UCHODŹCY, UCHODŹCY. Biden poprosił Discovery o grzanie tematu, bo parafrazując hologram ,,USA uważają swoją kulturę za wyjątkową i mają oryginalne prawo imigracyjne". Już sobie wyobrażam amerykańskich urzędników imigracyjnych wydających mnóstwo wiz dla Afgańczyków...

TVN bardzo mocno pracuje na 3 kadencje PiSu. Ba: nawet bardziej przyczyniaja się do tego niż Wiadomości. Jeszcze tylko wywiad z Wałęsą, albo Wałęsa przemawiający na zjeździe PO i komplet. Prezes TVNu powinien dostać od Kaczyńskiego tira alkoholu
 
Dlaczego powinniśmy? Przecież my nie musimy wiedziec kto to próbuje pokonać naszą granicę, pod którą jakoś zawędrowali ci "uchodźcy". Z nieba nie spadli metr od Polski.
Bo w polityce ważne są tego typu gesty i pozwoli to odbić piłkę na boisko przeciwnika.
No i nie należy zapominać, że uchodźcy to też są ludzie.
 
Back
Top