Polityka

No to jakoś w ogóle chujowo pomyślane było bo podstawówka, gimnazjum i liceum program wyglądał tak, że za każdym razem się leciało od starożytności do czasów współczesnych i na tą końcówkę zawsze lekcji brakowało.
Ja miałem nauczycieli historii głównie nieudaczników stare baby komunistki i chłopa, który nie wyszedł poza Grunwald. I dokładnie tak było w CH...o starożytności trochę średniowiecza po łebkach jak zdążyli to renesans. Dla osoby interesującej się historią takie lekcje to jebane mordęgi, gdy po raz setny słuchasz, czym się różnił Jowisz od Zeusa i jaka to wspaniała była demokracja ateńska. A w tych okresach było dużo ciekawszych zdarzeń.

Dopiero jak wyjebali mnie z technikum przed maturą i poszedłem do tech dla dorosłych, tam trafiłem dopiero na nauczyciela z pasją, który naprawdę fajnie prowadził lekcje od starożytności po II wojnę i jeszcze zdążył omówić zbrodnie komusze.
 
Ale za to teraz każdy młody Polak z palcem w dupie odróżnia kolumny jońskie od doryckich
Chciałem właśnie napisać, że najlepiej z historii zapamiętałem jak które kolumny wyglądają :DC:
Ja miałem nauczycieli historii głównie nieudaczników stare baby komunistki i chłopa, który nie wyszedł poza Grunwald. I dokładnie tak było w CH...o starożytności trochę średniowiecza po łebkach jak zdążyli to renesans. Dla osoby interesującej się historią takie lekcje to jebane mordęgi, gdy po raz setny słuchasz, czym się różnił Jowisz od Zeusa i jaka to wspaniała była demokracja ateńska. A w tych okresach było dużo ciekawszych zdarzeń.

Dopiero jak wyjebali mnie z technikum przed maturą i poszedłem do tech dla dorosłych, tam trafiłem dopiero na nauczyciela z pasją, który naprawdę fajnie prowadził lekcje od starożytności po II wojnę i jeszcze zdążył omówić zbrodnie komusze.
Też na naprawdę dobrego nauczyciela trafiłem dopiero w średniej ale nawet mu okres komuny udało się zrobić po łebkach w zasadzie.
 
Wystarczy polecieć na all inclusive do jakiejś Hurghady czy Szarm el Szejk i obejrzeć karyny w akcji

:putinlaugh:
Erasmus Orgazmus :korwinlaugh:
Zagranicą Polacy są innymi ludźmi ,,jeśli Polak ci nie zaszkodził to już ci pomógł"...
BTW kiedyś miałem taką zabawę, że na omegle wybierałem język arabski i pisałem ,,hej jestem z Izraela".
Pięknie się denerwowali, tyle bluzgów, chociaż ta sama zabawa z Żydami też była dobra :tellmemore:
 
Last edited:




Ten wątek przedstawia rozumowanie sporej części osób w Sejmie








to jest ta kretynka prawnik, która twierdziła, że pilot zachował się nieetycznie lądując na Białorusi z tym opozycjonistą. Pierdolić myśliwce wojskowe: Panie a tam paragraf ten mówi tak







Ten Pan jest wykładowcą UJ i jest za przekraczaniem granicy bez wizy...


Ale co się dzieje, że PiS chce opodatkować Kościół? W KOŃCU a te teksty o małych biednych parafiach są żałozne, bo Kościół jest najbogatszą firmą w Polsce, bo akcje mogą spadać, ale nieruchomości nie wyparują... Co za pożar w burdelu? Dlaczego?


Pytanie za sto punktów: Afganistan, kraj gdzie połowa dorosłych mężczyzn to analfabeci, nie mają zbyt dużo utwardzonych dróg, zarabiają pewnie grosze ale stać ich na smartfony?
 
Jak czytam prasówki, które podsyła @Bezimienny to cieszę się, że nie wdepnąłem w twitera, ile ludzie publikują bezsensownych treści to szok.
To kolejna platforma, która najlepiej ukazuje podziały, wszyscy okopani na swoich pozycjach i zero jakichkolwiek refleksji. Szkoda czasu.
Na niemieckim i amerykańskim twitterze jest jeszcze gorzej xD
Ale nic nie przebije instragrama gdzie celebrytki uczą dzieci w Afryce żebrania:


EDIT: twitter to jest taki eliksir prawdy. W TV masz gościa, który ma wyuczone przekazy dnia, a na twitterze są bardziej sobą. A to Budka polubi tweeta, że Olejnik to stara wariatka, a to Tarczyński coś odwali. Taki np. Matczak ładne zdanie w TV a na twitterze groźby mobingu...
A już to jak napalony wikary nabrał TVN, Polsat i TVP to już jest szczyt
 
1629984619559.png


Wstyd mi za te mordy przed afgańczykami, jakie oni muszą mieć o nas zdanie widząc takie ryje na granicy...
:beczka:
 
,,Z 280.000 Afgańczyków, jak dotąd, tylko 69.000 jest zatrudnionych na umowy z ubezpieczeniami, jak podaje Federalna Agencja Pracy (BA). Według BA odpowiedni wskaźnik zatrudnienia zdolnej do pracy ludności afgańskiej wynosi 35%; jest to nieco lepszy wynik niż średni wynik ośmiu największych krajów pochodzenia azylantów (32%).
Tę ostatnią wartość obniża szczególnie niski wskaźnik Syryjczyków, którzy stanowią najliczniejszą grupę. Ich udział wynosi zaledwie 28 procent zatrudnionych."

Wiecie co to jest?
to jest tłumaczenie artykuły Die Welt.
Pytanie za sto punktów: co robiłby dziennikarz onetu gdyby chciał to opublikować? Oczywiście oprócz szukania pracy po gniewie hologramu...
Onet i die Welt to przecież Axel Springer. Die Welt oraz Bild były w stanie jechać po Merkel za Nord Stream II i wzmacnianie nastrojów antyniemieckich w krajach bałtyckich nawet na poważnie się pytając czy będzie zasiadała w radzie nadzorczej Gaspromu tak jak jeden z jej poprzedników... Wyobrażacie sobie jakie byłby jazdy jakby ktoś zadał Tuskowi takie pytanie? Ilu dziennikarzy by się odważyło?
I jednocześnie to samo wydawnictwo w Polsce ma zupełnie inną linie propagandową: WTF?


10 przykazań do skopiowania zanim to usuną

Polecam jeszcze założyć koszulkę z flagą Izraela

A poza tym: dziekan prawa UJ jest zajebisty. Nic dziwnego, że później są tacy prokuratorzy i sędziowie...
 
Last edited:


Hej towarzysze Talibowie, niby ja tam na was wojsko wysyłałem i z Amerykanami współpracowałem, ale kasy też trochę poukrywałem. Chcecie trochę? Po co się kłócić?

Już wikileaks robiło przecieki co Amerykanie o nim myśleli...
 
Back
Top