Polityka

Ponoc jakas przpychanka i ciosy wczoraj poszly? Wtf? Na tt normalne zdaje sie osoby zieja jadem, a to co w komentarzach to szok...
 
Panowie, skandujemy: Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania! Re-a-sumpcja gło-so-wania!

Kurwa, ale debilny jest ten wiec, kto wymyśla takie hasła do skandowania przez tłum?!
Mam odpowiedź w formie filmu.
 
Chcieliście to macie goje
 

Attachments

  • Stonoga.jpg
    Stonoga.jpg
    57.4 KB · Views: 69
Warto słuchac stasia michalkiewicza, wszystko co mówił kilka miesiecy temu wszystko sie sprawdza.
Teraz tylko czekac na bratnią pomoc od zachodu. Przeciesz trzeba ratowac Polaków przed dyktatorem Kaczafim i w Polsce znowu musi zapanowac demokracja i żeby było jak było przez 8 lat.
 
Nowy Machaj, dość ciekawy, jak dla mnie temat. Najlepszy szur w 0:46 jak z Mitteleuropą wyskoczył. Machaj dobry zawodnik, że nawet nie parsknął śmiechem.
 
Nowy Machaj, dość ciekawy, jak dla mnie temat. Najlepszy szur w 0:46 jak z Mitteleuropą wyskoczył. Machaj dobry zawodnik, że nawet nie parsknął śmiechem.


Goraco polecam, Machaja warto sluchac. Podczas Q&A ten sam problem co zawsze wśród konserw - chcą przemawiać i dyskutować miedzy sobą, olewając prowadzącego wykład.
 
Goraco polecam, Machaja warto sluchac. Podczas Q&A ten sam problem co zawsze wśród konserw - chcą przemawiać i dyskutować miedzy sobą, olewając prowadzącego wykład.
Dokładnie. Mam centralnie w (wiadomo gdzie) co na dany temat myślą jakieś ludki z sali.
 
Już chyba kiedyś to pisałem, ale przed wyborami śmiałem sie z Liroya, że pcha się do Sejmu, a póki co jak dla mnie jeden z sensowniej mówiących posłów w Polsce. Kukiz może w następnych wyborach namieszać, nie mają tzw. "dyscypliny partyjnej" i tam są typowe indywidualności. Jeżeli Liroy będzie startował w Warszawie to ma mój głos.

 
Już chyba kiedyś to pisałem, ale przed wyborami śmiałem sie z Liroya, że pcha się do Sejmu, a póki co jak dla mnie jeden z sensowniej mówiących posłów w Polsce. Kukiz może w następnych wyborach namieszać, nie mają tzw. "dyscypliny partyjnej" i tam są typowe indywidualności. Jeżeli Liroy będzie startował w Warszawie to ma mój głos.


Właśnie to obejrzałem na fejsbuku. Liroy robi dobry PR sobie i Kukizowi i tylko od Pawła zależy czy uda im się to skapitalizowac. Jest szansa, bo w pobliżu Kukiz 15 trzyma się kilka ciekawych osób.
 
Błagam, oby to był napalony wariat, a nie polityczny pretekst to konfliktu zbrojnego... Źle to wygląda, policjant turecki ochraniający rosyjskiego ambasadora strzela mu w plecy - jeśli Rosja będzie chciała to wykorzystać do swoich gierek to nic jej nie stoi na przeszkodzie.
 
Nie zdziwię się jak teraz w Rosji ktoś odstrzeli jakiegoś Turka. Tak jak kiedyś w Warszawie najebali dzieci rosyjskich dyplomatów na mieście a potem przypadkowo dzieci polskich dyplomatów dostały wpierdol w Moskwie :)

Jedno jest pewne, jeżeli islamiści tak infiltrują struktury tureckie to dobitnie to świadczy dlaczego nie powinni być w UE.
 
Back
Top