Polityka

W niemieckich mediach rano powiedzą , że to wina POLSKIEJ CIĘŻARÓWKI bo była zarejestrowana w nie demokratycznym kraju rządzonym przez faszystów kaczystów.
W dodatku Polski kierowca jest sobie sam winien bo pewnie głosował na PiS jadł schabowe i chodził w niedziele do koscioła. Zdenerwował swoim wygladem biednych nowych "niemców" i ma to na co zasłużył.
 
Znaczy to jest tak, że:
  1. Islamiści są po tylko jednej ze stron?
  2. Całość jednej ze stron stanowią tylko i wyłącznie islamiści?
  3. Mamy do czynienia z baśniowym starciem dobra ze złem skoro jako na tych, którzy gardzą życiem cywilów wskazujesz tylko i wyłącznie islamistów?
Edit: Tak sobie teraz myślę, że odnosisz się jedynie do nagłówka strony z audycją i nie pofatygowałeś się jej wysłuchać. Stąd też najwidoczniej rozmijamy się w tej wymianie.

1. Jedna ze stron walczy o przywrócenie szariatu w Syrii
2. Większość operacyjną na terenie Syrii tak.
3. Rebelianci gardzą życiem cywilów popierających Assada, a siły Assada gardzą życiem rebeliantów i wspierających ich "cywili"(do tego dochodzą skrajni islamiści którzy gardzą życiem wszystkich cywilów, którzy im się nie podporządkują, a na początku konfliktu współpracowali z "umiarkowanymi islamistami"), ale jedna ze stron ma interes żeby cywile dalej byli w Aleppo, gdyż Aleppo upada i od zakładników po części zależy ich życie. To jest ich ostatnia karta przetargowa, jak ją stracą to czeka ich rozstrzelanie.

@Edit Masz rację, ale teraz nadrobiłem parę minut i większość się zgadza, więc nie chce mi się dalej słuchać.

Rebelianccy aktywiści dalej ćwierkają "prosto z oblężonego Aleppo"(albo jednak dało się opuścić miasto w przeciwieństwie do tego co pierdolili ostatni tydzień czy dwa). Ostatni Tweet sprzed 3 godzin.
 
Rebelianccy aktywiści dalej ćwierkają "prosto z oblężonego Aleppo"(albo jednak dało się opuścić miasto w przeciwieństwie do tego co pierdolili ostatni tydzień czy dwa). Ostatni Tweet sprzed 3 godzin.
Od kilku dni są również ewakuowani na tereny kontrolowane przez siebie, siły Assada pozwalają im zachować lekkie uzbrojenie
 
No tak, ostatnio ponoc toczyla piane na TT, ze francuskie koncerny prowadza wojne hybrydowa? Jakos tak.
 
Ja śledzę bardziej te wszystkie tweety, wypowiedzi polityków i publicystów pod względem językowym i retorycznym i jestem pod wrażeniem.
To jest naprawdę ciężka praca stanąć jak poseł Szczerba albo (co przyznaję ze sporym rozczarowaniem mimo, że cenie tego człowieka za jego książki i wcześniejszą publicystykę) Ziemkiewicz, Błaszczyk i za wszelką cenę zaklinać rzeczywistość.
Tak krytykujecie ich pensję a sami byście tak potrafili? Przecież taki trash talking to prawie Conor McGregor level.
Tyle, że Szejnfeld ze swoim tweetem(suniętym już) nabijającym się z tego, że może zamachowcem był Polak- kiedyś Lepper był wyśmiewany, że to cham z gumiakami. Teraz wystarczy nie być spalonej twarzy, mówić ą i ę, zacytować od czasu kogoś sławnego(argument autorytetu w końcu) i...
...nie jest się głupim wieśniakiem z gumiakami.
Następne wybory parlamentarne to frekwencja poniżej 40%?
 
Ja śledzę bardziej te wszystkie tweety, wypowiedzi polityków i publicystów pod względem językowym i retorycznym i jestem pod wrażeniem.
To jest naprawdę ciężka praca stanąć jak poseł Szczerba albo (co przyznaję ze sporym rozczarowaniem mimo, że cenie tego człowieka za jego książki i wcześniejszą publicystykę) Ziemkiewicz, Błaszczyk i za wszelką cenę zaklinać rzeczywistość.
Tak krytykujecie ich pensję a sami byście tak potrafili? Przecież taki trash talking to prawie Conor McGregor level.
Tyle, że Szejnfeld ze swoim tweetem(suniętym już) nabijającym się z tego, że może zamachowcem był Polak- kiedyś Lepper był wyśmiewany, że to cham z gumiakami. Teraz wystarczy nie być spalonej twarzy, mówić ą i ę, zacytować od czasu kogoś sławnego(argument autorytetu w końcu) i...
...nie jest się głupim wieśniakiem z gumiakami.
Następne wybory parlamentarne to frekwencja poniżej 40%?

Tweet sie gdzies zachowal?
 
Ostatnie pół roku byliśmy karmieni bujdami o jednolitym podatku:

Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów zdecydował o wycofaniu się z pomysłu wprowadzenia tzw. podatku jednolitego, który miał zastąpić podatek PIT i składki na NFZ i ZUS. Dodatkowo wicepremier Mateusz Morawiecki zapewnił, że nie planuje podwyżki podatków dla najbogatszych.
 
Boże jacy tam są idioci ( na szczęście w sumie).

robią jakieś reformy, wprowadzają ustawy, których nie muszą i są nikomu potrzebne a które buntują przeciw nim zwykłych ludzi i antyreklame na calym swiecie.

przykłady z pierwszej ręki:
- nowe przepisy dla dziennikarzy
- reforma gimbazy
- gadanie o podatkach których i tak nie wprowadzą
- gadanie o ustawie antyaborcyjnej której i tak nie wprowadzą
- wojna o TK a jeśli się nie mylę to i tak będą niedługo mieli większość swoich sędziów
- ustawy o zgromadzeniach
- zagarnięcie TVP i robienie propagandy dla debili a z autopsji wiadomo,ze kazda wladza ktora przejmowala tvp NIC jej to nie dało. Tym bardziej teraz w dobie internetu

gdybym ja Kaczorowi doradzał to rządziliby 50 lat hehe
 
zagarnięcie TVP i robienie propagandy dla debili a z autopsji wiadomo,ze kazda wladza ktora przejmowala tvp NIC jej to nie dało. Tym bardziej teraz w dobie internetu
Do tego TVP cały czas leci w dół z ogladalnością.
 
Zwolnienia w PR3, zmiany miejsc posiedzen, niewpuszczenie posla, lask marszalkowskie ponoc zniknely... No jest kabaret...
 
12:52

Dość ciekawy kanał na yt pokazujący, że ta ,,klasa" polityczna nie ma już żadnych ograniczeń. Komorowski uciachany takimi sprawami...
Da się znaleźć jeszcze jego ciekawsze wypowiedzi. Niby on sam awanturować się nie będzie, ale hej ludzi może wy tam kogoś pobijecie - taka logika.
Niedługo naprawdę zacznę wierzyć, że Macierewicz jest jednym z normalniejszych ludzi w Sejmie. Żyje w swoim świecie, ale:
-nawoływał do przemocy?
-ma jakieś wyroki sądowe za zniesławienie?
-kogoś mocniej personalnie zbluzgał?
- bawił się w wykręcanie ręki?

Przecież to jest jakieś tragikomiczne, że Macierewicz nagle wyrasta na ostoje spokoju
 
Naprawde chcialem to obejrzec, ale jak widze ta Wielgus (tak sie ona nazywa?), to mnie telepie :(
 
PIS chcąc nie chcąc musiał przejac TVP, bo gdyby tego nie zrobili, to już dawno byli by zjedzeni.
PIS nie ma tak łatwo, jak rządy Tuska, które trzy duże stacje mu sprzyjały i dzięki nimi miał 2 kadecje sejmu. Teraz, to jest czas Internetu, ale też jest grupa emertyów, którzy nie smigaja po internecie, tak ja my młodzi. Wiec tak czy siak musieli przejac TVP, zeby przekonywac ich do siebie.
 
żadna ekipa nie skorzystała z tego, ze przejeła tvp. Jak SLD przejął tvp, używając tez chamskiej propagandy to i tak polecieli.

PO nie utrzymała się dzięki sprzyjajacym mediom tylko, ze mieli Tuska który jest najwybitniejszym politykiem IIIRP( politykiem, nie reformatorem) i umial robić pijar 10/10. Mógłbym o tym napisać dłużej ale nie chce mi sie.
 
żadna ekipa nie skorzystała z tego, ze przejeła tvp. Jak SLD przejął tvp, używając tez chamskiej propagandy to i tak polecieli.

PO nie utrzymała się dzięki sprzyjajacym mediom tylko, ze mieli Tuska który jest najwybitniejszym politykiem IIIRP( politykiem, nie reformatorem) i umial robić pijar 10/10. Mógłbym o tym napisać dłużej ale nie chce mi sie.

No nie żartujmy żadna ekpia rządzoca nie miała taki przywilejów, jak rządy Tuska i nie widziałem, żeby tak rozliczli Tuska z objetnic wyborczych, jak Kaczyskiego po tygondiu objecia władzy.

Ostatnio oglądałem mój ulobiony program Pani Jolaty Pieńkowskiej, która zapytała Jana Rokite, czy Kaczyńki jest dykatorem, a Rokita odpowiedział nie wiekszym niż Tusk. Tusk robił takie same rzeczy co kaczyński, tylko po cichu, a media na to pozwalały i nic nie gadały. Kaczyński dorzedł do władzy robi takie same rzeczy to zaraz Histeria, mówienie o dyktatorze o faszyzmie i inne dupe rele.

To samo sie dotyczy TK gdzie były medie, jak PO wsadzała 5 sedziów, gdzie był pan safjan, zoll, stepien i reszta ferajny ? jak PIS sie odwinoł to zaraz sie wszyscy znaleźli.

Tusk był bardzo dobry Politykiem, ale media mu w dużej mierze pomogły wizerunku, nie to co Kaczyskiego od pączotku robiono z niego faszyste, dyktatora i świra.
 
Boże jacy tam są idioci ( na szczęście w sumie).

robią jakieś reformy, wprowadzają ustawy, których nie muszą i są nikomu potrzebne a które buntują przeciw nim zwykłych ludzi i antyreklame na calym swiecie.

przykłady z pierwszej ręki:
- nowe przepisy dla dziennikarzy
- reforma gimbazy
- gadanie o podatkach których i tak nie wprowadzą
- gadanie o ustawie antyaborcyjnej której i tak nie wprowadzą
- wojna o TK a jeśli się nie mylę to i tak będą niedługo mieli większość swoich sędziów
- ustawy o zgromadzeniach
- zagarnięcie TVP i robienie propagandy dla debili a z autopsji wiadomo,ze kazda wladza ktora przejmowala tvp NIC jej to nie dało. Tym bardziej teraz w dobie internetu

gdybym ja Kaczorowi doradzał to rządziliby 50 lat hehe

Ad1. Przepisy dla dziennikarzy potrzebne, żeby to bydło nie latało po sejmie jak kot z pęcherzem, nie nagrywali jak ktoś konsumuje sałatkę czy zdejmie buta na sali. Każdy cywilizowany kraj ma takie przepisy. Nie wyobrażam sobie, by po sejmie - najważniejszym urzędzie w państwie - dalej latała banda propagandzistów z obu stron robiąc zamieszanie. Chcesz porozmawiać z politykiem? Zaproś go do programu publicystycznego, a nie atakuj jak wychodzi z WC.
Ad2. Likwidacja gimnazjów, której chce większość Polaków wg sondaży (http://www.polskieradio.pl/5/3/Arty...a-wiekszosc-Polakow-chce-likwidacji-gimnazjow) i jest to zmiana generalnie mało istotna, wykorzystywana głównie do atakowania rządu i budowania narracji wielkiej krzywdy dla dzieci. Do tego dołożyć prezesa ZNP, który jest człowiekiem starego systemu podburzającego środowiska nauczycielskie i mamy pełen obraz.
Ad3. No i? Czcze gadanie jak widać.
Ad4. To był projekt OBYWATELSKI a nie projekt PiS, kolejny powod do budowania narracji kaczyzmu i tego jak to władza zabiera prawa niezbędne do życia ludziom (lol). PiS jako partia katolicja musiała wypowiedzieć się potępiająco o aborcji, natomiast głosowanie jak wyszło? Projekt odrzucony ogromną ilością głosów.
Ad5. Wojna o Trybunał którą zaczeło PO, dziś Przyłębska została nowym prezesem - zobaczysz jak szybko wielki problem Polski, komisji weneckiej, parlamentu europejskiego i skurwiałej opozycji będzie wygaszony. Obstawiam, że do nowego roku nikt nie bedzie o TK pamiętał.
Ad6. Wg mnie bardzo potrzebne. KOD i reszta sekty dwa razy już zorganizowali swoje manifestacje w tym samym dniu i miejscu co dwa wielkie wydarzenia: dzień niepodległości i 13 grudnia - rocznica stanu wojennego. Jak dla mnie ewidentnie dązą do konfrontacji, newsy TVN o gazach łzawiących, pierwszych ofiarach pobitych przez policję czy kłamanie, że wojsko teraz będzie patrolować ulice tylko to potwierdza. Inna kwestia, że projekt ustawy był źle napisany.
Ad7. TVP jest dla mnie mimo wszystko mniej skurwiałe i manipulacyjne niż TVN. A oglądam oba ;)

Gdybyś doradzał Kaczorowi to by poszedł z torbami po pierwszym roku.

Swoją drogą kwestia Jarka i jego kota (wiadomo hu hu hu i ha ha ha, żona Kaczki to kot, karuzela śmiechu) - uważam, że brak posiadania rodziny przez Kaczyńskiego jest ogromnym bólem dupy i mocno zawężoną opcją wpływania na niego przez rozmaite siły działające w Polsce. :)
 
Last edited:
Ad1. Przepisy dla dziennikarzy potrzebne, żeby to bydło nie latało po sejmie jak kot z pęcherzem, nie nagrywali jak ktoś konsumuje sałatkę czy zdejmie buta na sali. Każdy cywilizowany kraj ma takie przepisy. Nie wyobrażam sobie, by po sejmie - najważniejszym urzędzie w państwie - dalej latała banda propagandzistów z obu stron robiąc zamieszanie. Chcesz porozmawiać z politykiem? Zaproś go do programu publicystycznego, a nie atakuj jak wychodzi z WC.
Ad2. Likwidacja gimnazjów, której chce większość Polaków wg sondaży (http://www.polskieradio.pl/5/3/Arty...a-wiekszosc-Polakow-chce-likwidacji-gimnazjow) i jest to zmiana generalnie mało istotna, wykorzystywana głównie do atakowania rządu i budowania narracji wielkiej krzywdy dla dzieci. Do tego dołożyć prezesa ZNP, który jest człowiekiem starego systemu podburzającego środowiska nauczycielskie i mamy pełen obraz.
Ad3. No i? Czcze gadanie jak widać.
Ad4. To był projekt OBYWATELSKI a nie projekt PiS, kolejny powod do budowania narracji kaczyzmu i tego jak to władza zabiera prawa niezbędne do życia ludziom (lol). PiS jako partia katolicja musiała wypowiedzieć się potępiająco o aborcji, natomiast głosowanie jak wyszło? Projekt odrzucony ogromną ilością głosów.
Ad5. Wojna o Trybunał którą zaczeło PO, dziś Przyłębska została nowym prezesem - zobaczysz jak szybko wielki problem Polski, komisji weneckiej, parlamentu europejskiego i skurwiałej opozycji będzie wygaszony. Obstawiam, że do nowego roku nikt nie bedzie o TK pamiętał.
Ad6. Wg mnie bardzo potrzebne. KOD i reszta sekty dwa razy już zorganizowali swoje manifestacje w tym samym dniu i miejscu co dwa wielkie wydarzenia: dzień niepodległości i 13 grudnia - rocznica stanu wojennego. Jak dla mnie ewidentnie dązą do konfrontacji, newsy TVN o gazach łzawiących, pierwszych ofiarach pobitych przez policję czy kłamanie, że wojsko teraz będzie patrolować ulice tylko to potwierdza. Inna kwestia, że projekt ustawy był źle napisany.
Ad7. TVP jest dla mnie mimo wszystko mniej skurwiałe i manipulacyjne niż TVN. A oglądam oba ;)

Gdybyś doradzał Kaczorowi to by poszedł z torbami po pierwszym roku.

Swoją drogą kwestia Jarka i jego kota (wiadomo hu hu hu i ha ha ha, żona Kaczki to kot, karuzela śmiechu) - uważam, że brak posiadania rodziny przez Kaczyńskiego jest ogromnym bólem dupy i mocno zawężoną opcją wpływania na niego przez rozmaite siły działające w Polsce. :)

Bardzo potrzebne sprawy dla zwykego obywetela. Na pewno kazdy przecietny Kowalski marzyl wlasnie o naprawie takich rzeczy. Kolega wyzej wspomnial, ze te ustawy sa male istotne w porownaniu do tego co jest wazne czyli np. reforma podatkow. Rzuca sie wlasnie nam takie smiecie, ktorych bronisz i spoko, ale to zaslona dymna przed brakiej wizji rzeczy, ktore sa wazne dla obywtela i rzutuja na jego przyszlosc.
 
Twój wielki kolega napisał "wprowadzają ustawy których nie muszą, które nie są nikomu potrzebne" co jest kompletną bzdurą. Dokładnie Ci wypisalem jakie znaczenia ma każda z tych ustaw wypisanych. Zmiana pracy mediów by usprawnić prace sejmu i wykluczyć pseudo dmuchane aferki o sałatkach, gimnazja by ograniczyć dziejącą się tam patologię oraz nie wywalać kasy na etety nauczycieli uczących po 10-12 w klasie, gadanie o podatkach zawsze lepsze niż podwyższanie ich jak KŁAMCA Tusk, który zrobił to 3krotnie pomimo, że zarzekał się rudy chuj, że osobiście zwolni osobę, która wypali z pomysłem podniesienia podatków. Aborcję pomijam bo sztuczny problem, TK również, ustawy o zgromadzeniach bardzo ważne bo jak mówię - jak sobie KOD bedzie dalej organizował kontrmanifestacje to dojdzie do rozlewu krwii albo rozmaitych prowokacji z ich strony, a TVP - nihil novi.

Pozatym jest coś takiego jak praca u podstaw - rozumiem, że podatki duży problem i można by je usprawnić, ale jakoś nikt tego nie zrobił jak dotąd i jeśli jest okazji podczas pracy nad nimi robić inne rzeczy - to rozumiem, że mają ich nie robić bo przyjdzie Pan kokaina i napisze, że dla zwykłego Kowalskiego to bez sensowne zmiany?

Oprocz tego wszedł 500+ który jest jednak potężnym zastrzykiem dla biedoty (10ktrotnie zmniejszył się procent dzieci żyjących w skrajnej biedzie), bezpłatne leki dla seniorów i kilka innych.

Śmiem twierdzić, że w rok zrobili więcej niż te kurwiszony z PO, które oprócz dojenia państwa i rozsprzedawania majątku nie robili nic, tylko knuli jak się utrzymać przy władzy kolejne 4 lata i zdecydowanie wolę ten cebulowy rząd niż złodzieji i antypatriotów z poprzedniego.
 
Last edited:
Back
Top