Polityka

W jakim sensie?
Jak dla mnie blokowanie wykracza poza dopuszczalną formę sprzeciwu. Z prostej przyczyny: nadmiernie ogranicza swobody innych.
Zresztą, co tu strzępić ryja? Każdy aktywista powinien się liczyć z tym, że zostanie zastosowany wobec niego środek przymusu bezpośredniego. Choćby nie wiem, jak spokojną i kulturalną był osobą - po prośbie blokady nie odpuści.
Poza tym, dlaczego niby policjanci mieliby być szczegółowo szkoleni dla pełnej palety charakteru sprzeciwiających się? Jedne techniki dla tych w pełnej galanterii. Inne dla tych mających marynarki, ale nie ozdobionych w krawaty czy apaszki. Jeszcze inne dla studentów i dresiarzy. Przecież wyszkolenie polskiej policji jest tak beznadziejnie, że nawet we trójkę jednemu żulowi rady dać nie mogą.
 
Jak dla mnie blokowanie wykracza poza dopuszczalną formę sprzeciwu. Z prostej przyczyny: nadmiernie ogranicza swobody innych.
Zresztą, co tu strzępić ryja? Każdy aktywista powinien się liczyć z tym, że zostanie zastosowany wobec niego środek przymusu bezpośredniego. Choćby nie wiem, jak spokojną i kulturalną był osobą - po prośbie blokady nie odpuści.
Poza tym, dlaczego niby policjanci mieliby być szczegółowo szkoleni dla pełnej palety charakteru sprzeciwiających się? Jedne techniki dla tych w pełnej galanterii. Inne dla tych mających marynarki, ale nie ozdobionych w krawaty czy apaszki. Jeszcze inne dla studentów i dresiarzy. Przecież wyszkolenie polskiej policji jest tak beznadziejnie, że nawet we trójkę jednemu żulowi rady dać nie mogą.
No ale robisz jakiegoś straw-mana teraz. Przecież ja nie bronię nigdzie Sawickiego, nie robię z niego ofiary itd., więc nie bardzo wiem, skąd to wziąłeś. Napisałem jedynie, że policja spacyfikowała Norberta, i że jak go znam to raczej spokojnie maszerował - i na tej podstawie wysnułem wniosek, że musieli haltować jak leci. Ot, co. Cała reszta to Twoje fantazjowanie na temat mojego posta.
 
Last edited:
Mnie nie zdziwi jak w Polsce znowu dojdzie do mordu politycznego, który zostanie przemilczany. Już raz działacz PO zamordował działacza PiSu.

(Dzihad, nie opowiadam się za PiSem, żebyś nie interpretował źle).
 
Błagam, oby to był napalony wariat, a nie polityczny pretekst to konfliktu zbrojnego... Źle to wygląda, policjant turecki ochraniający rosyjskiego ambasadora strzela mu w plecy - jeśli Rosja będzie chciała to wykorzystać do swoich gierek to nic jej nie stoi na przeszkodzie.
I bardzo dobrze, w końcu ktoś powinien zrobić porządek.
 
Jedno jest pewne, jeżeli islamiści tak infiltrują struktury tureckie to dobitnie to świadczy dlaczego nie powinni być w UE.
Chuj z tym UE i tak tutaj wchodzi każdy kto chce. Te "zinfiltrowane struktury" są w NATO, to ich napędza, oraz daje siłę.
 
@HubiSSJ3
Ziemkiewicz neutralny? Troche za pozno. Zreszta wszystkie Kukizy, na ktorych (tak przy okazji powtorze) glosowalem @Charles Bronson, zebys nie interpretowal mnie zle :)

Taki Gwiazdowski bardziej sie stara, choc tez czasem widac ze mu zylka peka:
http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,memento,page,1,article,2411.html

Mnie nie zdziwi jak w Polsce znowu dojdzie do mordu politycznego
Problem w tym, ze randomowy pojeb, w jakiejkolwiek partii i jak dlugo by nie byl, zawsze sie moze zdarzyc.
Teraz sytuacja jest o wiele gorsza, jedna iskra moze spowodowac cos duzo gorszego :(
 
@HubiSSJ3
Ziemkiewicz neutralny? Troche za pozno. Zreszta wszystkie Kukizy, na ktorych (tak przy okazji powtorze) glosowalem @Charles Bronson, zebys nie interpretowal mnie zle :)

Taki Gwiazdowski bardziej sie stara, choc tez czasem widac ze mu zylka peka:
http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,memento,page,1,article,2411.html


Problem w tym, ze randomowy pojeb, w jakiejkolwiek partii i jak dlugo by nie byl, zawsze sie moze zdarzyc.
Teraz sytuacja jest o wiele gorsza, jedna iskra moze spowodowac cos duzo gorszego :(
Poki co zdarzyl sie jeden taki. Ale to co teraz sie odpierdala, to szczucie ludzi przeciwko sobie prowadzi właśnie w tym kierunku i kolejne takie przypadki mnie nie zdziwią.

@Bodzio chuj w UE, ale wciagniecie terrorystycznego kraju jakim jest Turcja to tak jakby przyjac caly bliski wschód i otwarta migracja dziczy w głąb.
 
No ale robisz jakiegoś straw-mana teraz. Przecież ja nie bronię nigdzie Sawickiego, nie robię z niego ofiary itd., więc nie bardzo wiem, skąd to wziąłeś. Napisałem jedynie, że policja spacyfikowała Norberta, i że jak go znam to raczej spokojnie maszerował - i na tej podstawie wysnułem wniosek, że musieli haltować jak leci. Ot, co. Cała reszta to Twoje fantazjowanie na temat mojego posta.
Tak właśnie odebrałem Twój post, że bidujesz nad losem N.S. Cieszę się, że się pomyliłem.
 
  • Like
Reactions: JB_
Edit. Stare jak Magda Gessler.

Wideło z zamachu na ambasadora Rosji:
https://www.funker530.com/russian-ambassador-assassinated/
Tyle że, zdjęcia po zdarzeniu gdzie leżą dwa ciała a tymczasem wspomina się tylko o jednej ofierze śmiertelnej wyglądają jakby spreparowane, przynajmniej ja mam takie wrażenie. I nie wydaje mi się że, Putin ma złe stosunki z Erdoganem. I nie wiem skąd ta mityczna wiara ze, Rosja będzie ostatnim niemuzlumanskim bastionem Europy skoro maja cały Kaukaz.
 
Coś tam na poprzedniej stronie @Charles Bronson wspominał, że podobno ambasador został tylko "postrzelony". Swoją drogą jeśli zamachowiec z tej odległości nie potrafił zastrzelić ambasadora, to nadawał się do tego zadania jak Kijowski i Petru do liderowaniu opozycji.:DC:
I potem było jeszcze 5 komentów o tym, ze jednak nie żyje. Ale odniosłem się do tego, ze to breaking news.
 
Tyle że, zdjęcia po zdarzeniu gdzie leżą dwa ciała a tymczasem wspomina się tylko o jednej ofierze śmiertelnej wyglądają jakby spreparowane, przynajmniej ja mam takie wrażenie. I nie wydaje mi się że, Putin ma złe stosunki z Erdoganem. I nie wiem skąd ta mityczna wiara ze, Rosja będzie ostatnim niemuzlumanskim bastionem Europy skoro maja cały Kaukaz.
1 ciało to ambasador 2gie to zamachowiec - ten też został odstrzelony.

@Khebabib typ walił z jednej ręki i na oślep, ładował wiele strzałów także żeby trafić w głowę to musiałby robić to z przyłożenia, a tak to postrzelił ambasadora i parę osób przez co gość zszedł.
 
1 ciało to ambasador 2gie to zamachowiec - ten też został odstrzelony.

@Khebabib typ walił z jednej ręki i na oślep, ładował wiele strzałów także żeby trafić w głowę to musiałby robić to z przyłożenia, a tak to postrzelił ambasadora i parę osób przez co gość zszedł.
Czyli wszystko się zgadza. Merci za odpowiedź. Po prostu zdziwiłem się, że Ruski miałby przeżyć po oberwaniu kilku kulek z takiej odległości. Jak widać nie udało mu się oszukać przeznaczenia:awesome:
 
Jak ktoś lubi posłuchać to zachęcam do odtworzenia poniższego:

http://www.polskieradio.pl/130/4428/Artykul/1705917,Syria-Ewakuacja-Aleppo-wstrzymana

Jeżeli ktoś nie ogarnia sytuacji między Rosją-Turcją i resztą sił działających w Syrii to po wysłuchaniu jeszcze bardziej się zakręci ;) Przynajmniej mój intelekt to przerasta.

Islamiści mordują ewakuowaną ludność bo wiedzą, że jak wszystkich cywilów uda się ewakuować to będą kaput i nawet nie będzie czego w ziemi zakopywać...
 
Islamiści mordują ewakuowaną ludność bo wiedzą, że jak wszystkich cywilów uda się ewakuować to będą kaput i nawet nie będzie czego w ziemi zakopywać...
Asad raczej nie jest islamistą. Prędzej wśród jego ofiar znajdziesz bardziej zasługujących na to miano. Dlatego też tamtejsi chrześcijanie stoją po jego stronie.
 
Assad nie siedzi w Aleppo zasłaniając się cywilami...
Znaczy to jest tak, że:
  1. Islamiści są po tylko jednej ze stron?
  2. Całość jednej ze stron stanowią tylko i wyłącznie islamiści?
  3. Mamy do czynienia z baśniowym starciem dobra ze złem skoro jako na tych, którzy gardzą życiem cywilów wskazujesz tylko i wyłącznie islamistów?
Edit: Tak sobie teraz myślę, że odnosisz się jedynie do nagłówka strony z audycją i nie pofatygowałeś się jej wysłuchać. Stąd też najwidoczniej rozmijamy się w tej wymianie.
 
Last edited:
Zamach w Szwajcarii, zamach w Berlinie, zamach na ambasadora Rosji. Wszystko jednego dnia. Oczywiście to wszystko przypadek... nie dajcie się zmylić! To Kaczyński chce odwrócić uwagę od blokowania wolności mediów w Polsce!

a nie od podwyzki pradu i gazu (wysokie;) z przed paru dni ?
 
Back
Top