Polityka

A Stanowski czasem nie pisal dla Natemat? Chyba nawet Weszło z nimi współpracowało.

PS Zarzecki chuj po Majce jechał tak samo Stan
Widzialem te glupoty o kolarstwie.
Stano z natemat? Wydaje mi sie, ze nigdy.
 
Czujecie ten nagłówek? Dzielni tropiciele narodowości niemieckiej w poszukiwaniu nazistów. Oczywiście "beznarodowościowych"
 
To już czepialstwo. Tym bardziej niezasadne, że osoba, która przekazała tę informację do mediów nie podała jakiej narodowości są te osoby. Więc tvn24 miał sobie wymyślić ich narodowości?
 
Właśnie się dowiedziałem, że przez ustawę o ochronie ziemi stracę kilkadziesiąt tysięcy, ponieważ pewni dobrzy mili i wspaniałomyślni ludzie stwierdzili, że trzeba chronić polską ziemie, bo jeszcze źli Niemcy przyjadą i wszystkich wykupią. Dziękuję Wielkiemu Imperatorowi Jarosławowi...
Pasują do siebie z Tuskiem: jeden zabierze pieniądze z OFE, drugi powie co robić ze swoim majątkiem.
Jak to leciało ,,nie da się nie interesować polityką, bo prędzej czy później ona zainteresuje się obywatelem"?
Był ktoś kiedyś w biurze poselskim? Chyba się tam przejdę za tą ich bezczelność...
 
Nie wierze w to co slysze. Powaznie zdebilale media tekst Trumpa o ludziach popierajacych 2 poprawke odebraly jako namowe do zamachu na Clintonowa :DC:
 
Nie wierze w to co slysze. Powaznie zdebilale media tekst Trumpa o ludziach popierajacych 2 poprawke odebraly jako namowe do zamachu na Clintonowa :DC:
Żałuj, że nie widziałeś tydzień temu dupy Leszka Czarneckiego w tvn24. Prawie się popluła tak na niego sarkała.
 
Żałuj, że nie widziałeś tydzień temu dupy Leszka Czarneckiego w tvn24. Prawie się popluła tak na niego sarkała.
Widziałem, niech ktoś im powie, że ludzie w Polsce nie mogą wybierać POTUSa i cała ta propaganda jest niepotrzebna i #nikogo nie interesuje, że obraził ciapatego żołnierza i jego rodzinę
 
Żałuj, że nie widziałeś tydzień temu dupy Leszka Czarneckiego w tvn24. Prawie się popluła tak na niego sarkała.
Nie chce mi się guglować. Chodzi o Jolę Pieńkowską może? Bo ją oglądałem, pamiętam jak do Rudnik ona "czy ty wiesz jak on gardzi kobietami?!" i jakieś zmyślone pierdololo szło razem z pianą z ust. :-D
 
Nie chce mi się guglować. Chodzi o Jolę Pieńkowską może? Bo ją oglądałem, pamiętam jak do Rudnik ona "czy ty wiesz jak on gardzi kobietami?!" i jakieś zmyślone pierdololo szło razem z pianą z ust. :-D
O to to to. Pojebuska
 
To ze ciezarowcy biora koks bylo szokiem. Ale to, ze TK zakwestionowal ustawe o TK to szok niesamowity :o o:
 
Nie chce mi się guglować. Chodzi o Jolę Pieńkowską może? Bo ją oglądałem, pamiętam jak do Rudnik ona "czy ty wiesz jak on gardzi kobietami?!" i jakieś zmyślone pierdololo szło razem z pianą z ust. :-D

A to wy wstydu nie macie, że TVN oglądacie?
 
Back
Top