Polityka

o to mi chodzi że jak ktoś jest mądry to się ogarnie zrozumie co jest dobre, a co złe. Przykład biorą Ci którym wygodniej jest sie najebać niż ogarnąć.. każdy decyduje o sobie i ma rozum, inaczej dalej byśmy siedzieli w jaskiniach i wpierdalali robaki bo nasi ojcowie tak robili i do tego przywykliśmy od małego.
Nie możesz jednak zaprzeczyć, że wychowanie, nawyki wyniesione z domu mają istotne znaczenie na rozwój i ukształtowanie młodego człowieka. Nie wszystko jest tak oczywiste jak piszesz. To jest skladowa wielu czynników.
 
Bzdura. Dzieci biorą wzorce od rodziców. Wynoszą z domu nawyki. Jak mają odróżnić normalny model od patologicznego jeśli ten pierwszy jest im obcy. Gdy zaczynają zauważać różnicę często bywa już za późno na zmiany, bo pewne zachowania są zbyt głęboko zakorzenione. W dodatku są obarczone ogromnym ciężarem, który bywa zbyt wymagający dla młodej psychiki szczególnie przy braku wsparcia.

Dzieci wychodzą z domu, ida na sporty walki, spotykają innych ludzi. Duzo roznych zajec i mogą porownac. Dzieci przechodzą okres buntu i wtedy często odrzucają patologie rodzicow, widza ich bledy, wady.
 
Nie możesz jednak zaprzeczyć, że wychowanie, nawyki wyniesione z domu mają istotne znaczenie na rozwój i ukształtowanie młodego człowieka. Nie wszystko jest tak oczywiste jak piszesz. To jest skladowa wielu czynników.
Rozumiem twój tok myślenia i po części się z nim zgadzam:beer:. Jednak człowiek spotyka na swojej drodze tyle osób, że z pewnością wie skąd czerpać dobre wzorce.
 
Piotr Zelt znany między innymi z roli w „13 posterunku” udzielił szokującego wywiadu na antenie Superstacji. Aktor wyraził swoje zaniepokojenie co do rządów PiS, jednak najbardziej rzucało się w oczy paniczne przerażenie w jego postawie. Przekonuje, że nie może spać w związku z lękami.
W wywiadzie Piotr Zelt stwierdził, że obecna władza budzi w nim wspomnienia z lat 80′. Według niego przyszłe wybory mogą zostać zmanipulowane. Podczas wywiadu aktor nerwowo kręcił się na stołku jak gdyby był obserwowany. Oprócz tego miał bardzo podkrążone oczy, które pomimo makijażu były widoczne. To sprawiło, że jego obawy stały się bardziej wiarygodne dla słuchaczy. Czy był to specjalny zabieg medialny czy pan Zelt faktycznie jest wyczerpany, tego nie można na razie powiedzieć.
Tak aktor wypowiedział się na temat przyszłych wyborów:
Bardzo się obawiam, że wyborów demokratycznych w takim naszym wyobrażeniu może w ogóle nie być. Widząc, w jaki sposób postępuje ta władza, właściwie jestem przekonany, że będą manipulować przy ordynacji wyborczej.
A tak wspominał stan wojenny:
Zostałem spałowany przez ZOMO na koncercie za to, że miałem spodnie wojskowe. Tymi długimi pałami szturmowymi mnie pobili. To były takie czasy wtedy. W tej chwili się dzieje coś bardzo dziwnego i taki lęk mnie nie opuszcza…



Kolejny agent kuhwa :D
 
Piotr Zelt znany między innymi z roli w „13 posterunku” udzielił szokującego wywiadu na antenie Superstacji. Aktor wyraził swoje zaniepokojenie co do rządów PiS, jednak najbardziej rzucało się w oczy paniczne przerażenie w jego postawie. Przekonuje, że nie może spać w związku z lękami.
W wywiadzie Piotr Zelt stwierdził, że obecna władza budzi w nim wspomnienia z lat 80′. Według niego przyszłe wybory mogą zostać zmanipulowane. Podczas wywiadu aktor nerwowo kręcił się na stołku jak gdyby był obserwowany. Oprócz tego miał bardzo podkrążone oczy, które pomimo makijażu były widoczne. To sprawiło, że jego obawy stały się bardziej wiarygodne dla słuchaczy. Czy był to specjalny zabieg medialny czy pan Zelt faktycznie jest wyczerpany, tego nie można na razie powiedzieć.
Tak aktor wypowiedział się na temat przyszłych wyborów:
Bardzo się obawiam, że wyborów demokratycznych w takim naszym wyobrażeniu może w ogóle nie być. Widząc, w jaki sposób postępuje ta władza, właściwie jestem przekonany, że będą manipulować przy ordynacji wyborczej.
A tak wspominał stan wojenny:
Zostałem spałowany przez ZOMO na koncercie za to, że miałem spodnie wojskowe. Tymi długimi pałami szturmowymi mnie pobili. To były takie czasy wtedy. W tej chwili się dzieje coś bardzo dziwnego i taki lęk mnie nie opuszcza…



Kolejny agent kuhwa :D
To się nie nazywa strach przed pisem tylko psychoza amfetaminowa.
 
Nie bój nic, pewnie go zastąpi ten młody z piskliwym głosem
Mam nadzieję, że tak będzie.
Swoją drogą polecam ostatnią lożę prasową. Dziennikarze to gorsi sekciarze niż politycy. Tylko Szułdrzyński z Rzeczpospolitej rozsądnie się wypowiadał z czwórki gości.
 
Mam nadzieję, że tak będzie.
Swoją drogą polecam ostatnią lożę prasową. Dziennikarze to gorsi sekciarze niż politycy. Tylko Szułdrzyński z Rzeczpospolitej rozsądnie się wypowiadał z czwórki gości.
Nieeee, programy publicystyczne to dla mnie za duży hardkor.
 
No to mamy przejebane. Wyobraźcie sobie, że ten Chińczyk wrócił do kraju i opowiedział tę historie ziomkom, albo co gorsza w prasie. Rozniesie się szybko, że niemcy za podpisanie kartki dają ci mieszkanie i tysiaka euro. Jak ruszy fala ze wschodu, to dopiero będzie problem. Jedwabny szlak 2.0 powstanie w miesiąc.
 
No to mamy przejebane. Wyobraźcie sobie, że ten Chińczyk wrócił do kraju i opowiedział tę historie ziomkom, albo co gorsza w prasie. Rozniesie się szybko, że niemcy za podpisanie kartki dają ci mieszkanie i tysiaka euro. Jak ruszy fala ze wschodu, to dopiero będzie problem. Jedwabny szlak 2.0 powstanie w miesiąc.
Chińczyk prędzej butelki będzie zbierał niż pójdzie na zasiłek.
 
mielibyśmy pierwszą na świecie fabrykę o długosci ok. tysiąca kilometrów - najzabawniejsze, że janusze nadal uważają Chińczyków za tanią siłe roboczą, która produkuje tandetę, a oni w ciągu kilku lat dogonili/przeganiają USA w elektronice , a za kolejne kilkanaście lat jak ogarną motoryzację to niemcy będą miały spory problem
 
Myślę, że za kilkanaście lat to motoryzacja będzie najmniejszym zmartwieniem Niemiec...
Serio. W ogóle zobaczyłem to zdjęcie z Rio i zrobiło mi się kurewsko smutno. Aż się na FB spłakałem :( Zoatawiamy naszym dzieciakom gorszy świat - gorszą Europę...
 
Back
Top