Polityka

No jest to żałosne i prymitywne, ale jednocześnie śmieszne. Może dlatego, że z twarzy nie wygląda mi na takiego, co potrafi tak przemawiać :) Wstawka z obozami to oczywiście dno dna.
też to wystąpienie tak odebrałem, w sumie to był pierwszy filmik tego jegomościa, który oglądałem, ale znajomy się nim podniecał, więc nie jest dla mnie zupełnie anonimowy; jeszcze zdjęcie papieża nad głową i jedziemy...a gdzieś z tyłu głowy kołacze mi się myśl-trolling level master
tak czy inaczej niech spierdala :)
 
W Wilanowie głosów: PO 5599, Nowoczesna 4242, PiS 3828, Z. Lewica 1195, Kukiz'15 698, KORWIN 696, Razem 694, PSL 140.

co lemingrad to lemingrad
 
Tu o kolejach np. Trzeba zrobić państwowe - i większe. Tak w skrócie. Oczywiście celowo wybrałem taki filmik, bo w wielu kwestiach mówią mądrze - deregulacja itd. Tylko czy to od razu czyni ich wolnorynkowym think tankiem? Pewnie odpowiedź zależy, jak wszystko, od tego, kto co uważa za wolnorynkowe. Dla mnie co najwyżej są dość liberalnymi etatystami.
 
Skad to zdziwienie? Stonoga w swoim stylu, zawsze taki byl. Trzeba sobie jednak powiedziec kto na "operacji" Stonoga zyskal najwiecej, osobiscie obstawiam ze PiS.
Skorzystał PiS, bo idioci, którzy wybrali go na słupa się przeliczyli. Nie myśleli, że Stonoga jest aż takim chlewnym imbecylem. Przecież to była ewidentnie powtórka z Palikota. Wtedy się udało i Januszek podpierdolił sporo elektoratu lewakom. Teraz Stonoga miał zrobić to samo z "buntownikami" (Kukiz, Korwin, KNP, Braun, Narodowcy), ale akcja spaliła na panewce...
 
Tu o kolejach np. Trzeba zrobić państwowe - i większe. Tak w skrócie. Oczywiście celowo wybrałem taki filmik, bo w wielu kwestiach mówią mądrze - deregulacja itd. Tylko czy to od razu czyni ich wolnorynkowym think tankiem? Pewnie odpowiedź zależy, jak wszystko, od tego, kto co uważa za wolnorynkowe. Dla mnie co najwyżej są dość liberalnymi etatystami.

O kolei faktycznie bieda, choc ma racje w tym, ze obecna zaleznosc PR od samorzadow i ich nierowna konkurencja z PKP IC, przyczynia sie do progresywnego niszczenia PR. Pamietam sytuacje z dojazdem z Katowic do Wawy, gdzie PR zaoferowaly 10 min dluzsza podroz od ekspresu, ale na nowszym taborze, z siecia WiFi i 70% taniej. Sytuacja trwala ze dwa miesiace, bo trasy w ramach grupy PKP przyznano PKP IC, a stracili pasazerowie. Dla mnie osobiscie obaj przewoznicy powinni zostac sprywatyzowani i jedynie konkurowac o publiczne doplaty/kontrakty w zaleznosci od efektywnosci uslug, ale od obecnej sytuacji ponowne wciagniecie ich do grupy PKP wydaje sie szybkim pomyslem na poprawe istniejacego stanu rzeczy. Jest jeszczze problem komunikacji miedzy przewoznikami i zharmonizowania rozkladu jazdy (pomiedzy soba, ale tez powiedzmy "intermodalnie"). Wiem bo mnie to dluzszy czas dotykalo i na wlasnej skorze odczulem jak wyglada rzeczywistosc kiedy na kolei kazdy sobie rzepke skrobie.
 
Last edited:
też to wystąpienie tak odebrałem, w sumie to był pierwszy filmik tego jegomościa, który oglądałem, ale znajomy się nim podniecał, więc nie jest dla mnie zupełnie anonimowy; jeszcze zdjęcie papieża nad głową i jedziemy...a gdzieś z tyłu głowy kołacze mi się myśl-trolling level master
tak czy inaczej niech spierdala :)
No ja widziałem jeszcze z czekoladkami dzięki cohones, też niezły kabaret, ale tu jest chyba w "życiowej formie".
 
Czy ktos moze mi powiedziec, o co chodzi z tym, ze jak nie wysla glosow z Londynu do 21:00 to beda niewazne? Co z innymi miastami w UK i Irlandii???
 
Czy ktos moze mi powiedziec, o co chodzi z tym, ze jak nie wysla glosow z Londynu do 21:00 to beda niewazne? Co z innymi miastami w UK i Irlandii???
"Zgodnie z Kodeksem Wyborczym obwodowe komisje wyborcze mają 24 godziny na dostarczenie wyników głosowania do okręgowych komisji. Te, jeśli nie otrzymają wszystkich głosów z obwodów, to wysyłają do PKW wyniki bez zliczenia brakujących głosów. Nie oznacza to więc unieważnienia głosowania ludzi z całej Okręgowej Komisji w Londynie, o czym huczy Twitter. PKW publikuje oficjalne wyniki wyborów po otrzymaniu protokołów z wszystkich okręgowych komisji (art. 230 i 354 Kodeksu Wyborczego)"
 
"Zgodnie z Kodeksem Wyborczym obwodowe komisje wyborcze mają 24 godziny na dostarczenie wyników głosowania do okręgowych komisji. Te, jeśli nie otrzymają wszystkich głosów z obwodów, to wysyłają do PKW wyniki bez zliczenia brakujących głosów. Nie oznacza to więc unieważnienia głosowania ludzi z całej Okręgowej Komisji w Londynie, o czym huczy Twitter. PKW publikuje oficjalne wyniki wyborów po otrzymaniu protokołów z wszystkich okręgowych komisji (art. 230 i 354 Kodeksu Wyborczego)"
Czyli i tak jesli zawini komisja (cialo panstwowe) nie przesylajac wynikow na czas, to jakas czesc glosow nie zostaniie uwzgledniona? To i tak sa jaja do kwadratu.
 
  • Like
Reactions: mat
a jakby tak AK na tego hejtera Stonogę napuścić... trzy pieczenie na jednym ogniu ;) cwel w dupie stonki, trener by odreagował i cohonesowy zlot nie byłby zagrożony "wjazdem" :D
 
Dzisiaj Tomasz Lis na zywo. Obejrze z prawdziwa przyjemnoscia :wink: Wydaje mi sie, ze bedzie to jeden z jego ostatnich wystepow w publicznej TV. Po tych wszystkich pomyjach, ktore wylewal przez spory okres czasu na PIS, jego zwolnienie bedzie zupelnie zrozumiale.
 
Zbysiu zdrowo dojebał tą "wypowiedzią" :D
To, że to jest oszołom wiadomo było nie od dziś, ale chłop na prawdę karierę w polityce miał krótką, jak Pawlak w UFC.
 
Dzisiaj Tomasz Lis na zywo. Obejrze z prawdziwa przyjemnoscia :wink: Wydaje mi sie, ze bedzie to jeden z jego ostatnich wystepow w publicznej TV. Po tych wszystkich pomyjach, ktore wylewal przez spory okres czasu na PIS, jego zwolnienie bedzie zupelnie zrozumiale.
kwasniewski, sikorski, "eksperci"jacys tam beda dzis
 
Stokrota, Lis , Godlewski , Kraśko i parówa Saletra idą do na pierwszy odstrzał .
 
Podsumowując wybory:
-lvisy rządzą polityką
-średnia wieku posłów spadnie. Ogólnie może jak jakimś cudem to czytasz wieczny pośle- Tadeuszu Tomaszewski- starzy wyjadacze ze sztuczkami z photoshopem jak z okładek z pism z gołymi babami byle tylko wyjść na młodego: ŻENADA!!!!!!!!!!
Cieszę się, ze ludzie typu Wenderlicha, Tomaszewskiego i Milera są bez pracy. Jak sobie poradzą biedaki. +20 lat tak prostej pracy, a teraz co? Tylko odprawa na waciki? Palikot chyba z długami. Mam nadzieje, że skończą tak jak Hojarska i Beger i reszta SO...
Jeszcze tylko cwaniaki z PSL i byłoby jak w bajce.
-ciekawe ilu weszło od Kukiza ludzi z UPR.
-I co da sie wejść do sejmu nie mówiąc non stop: Hitler, wyśmiewaniu kobiet, gwałceniu, niepełnosprawnych i jednocześnie mieć poglądy z UPRu? Wystarczy tylko nie mieć wizerunku człowieka z partii ,,od tego szalonego JKM", który czasami przypomina autystyczne dziecko z wykutymi cytatami wielu ludzi.
BRAWO KUKIZ. Dziękuje za wprowadzenie do Sejmu tych ludzi z UPR i przy okazji też miernot, ale one i tak pewnie by weszły. Trzymam kciuki za wejściem WIlka.
-JKM ma większą wiarygodność niż Petru ze swoim starymi wyjadaczami, ale wyborcy wolą faceta z opinia cwaniaka niż wariata-wnioski panie Januszu?
Konferencja po wyborach: NIKOGO nie przekonaliśmy-pora na emeryturę i obejrzenie filmików z Ronem Paulem. Liberalizm to nie darwinizm społeczny.
Szkoda Wiplera jeśli partia KORWIN nie wejdzie. Sporo poświęcił, ale sam wiedział na co można liczyć z JKM. Dla dobra liberalizmu powinien go zachęcić do zakończenia ,,kariery" polityka, którym nigdy naprawdę nie był, bo politycy zmieniają świat, a filozofie go opisują...
 
Back
Top