Polityka



Strasznie go lubię za to, że nie daje się zaszczuć i leci ze swoim tematem.

Dokładnie, szkoda ze niestety podczas wczorajszej debaty nie przebił się z poglądami dotyczącymi ekonomii i geopolityki, bo ubiegali go w nich inni kandydaci z prawicy, a sądze ze nie chciał dublować i powtarzać ich poglądów. Wystarczy obejrzeć jego wywiady w polszmacie i innych mediach głównego ścieku.
 
Mam wrażenie, że trochę nie był sobą - a czym to spowodowane było - nie wiem. On lubi obszernie odpowiadać vide:


Świetny materiał. Wczoraj oglądałem niemal 3 godzinny wykład "Kto rządzi w Polsce?", świetny erudyta z bogatą polszczyzną. Szkoda, ze taką formę miała ta debata, a nie była to rzeczywista rozmowa, bo wtedy mógłby zagiąć Ziemca i resztę kandydatów.
 
kiedys myslalem ze jestes bardziej ustabilizowany ;)
myśleć, a wiedzieć to jest różnica ; ) jestem ustabilizowany na tyle żeby sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, : D moja stabilizacja ma się lepiej niż Franka Mira po pierwszej lepszej bombce : D
 


Strasznie go lubię za to, że nie daje się zaszczuć i leci ze swoim tematem.

Osmiele sie sprzeciwic. To wlasnie znak ze nie szuka wyborcow. Polityk szuka kompromisow, sojuszy a celem jest wladza.

myśleć, a wiedzieć to jest różnica ; ) jestem ustabilizowany na tyle żeby sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, : D moja stabilizacja ma się lepiej niż Franka Mira po pierwszej lepszej bombce : D
Maryjan Waryjot ;)
 
Osmiele sie sprzeciwic. To wlasnie znak ze nie szuka wyborcow. Polityk szuka kompromisow, sojuszy a celem jest wladza.


Maryjan Waryjot ;)

Sojuszy w debacie szukał i zadeklarował kilka. Kompromisy? Dużo o tym jest w wywiadzie Żelaznej Logiki. Jego wizja państwa itd. :)
 
Sojuszy w debacie szukał i zadeklarował kilka. Kompromisy? Dużo o tym jest w wywiadzie Żelaznej Logiki. Jego wizja państwa itd. :)
Mial sekundy w debacie zycia, wykorzystal je tak a nie inaczej
 
Marian dobrze sie obronil.
Przecież tego nie neguję. Odpowiadał krótko i na temat, nieraz uprzedzając jakieś irracjonalne pytania pana redaktora. Godnie się zaprezentował, nie ma co tu więcej pisać.

Ruch Narodowy jest taki troche przykoscielny, wiec Braun tam pasuje idealnie :D

Szczególnie do poglądów takich typów jak Winnicki...

PS: Widzę "buźkę" na końcu, ale nie mogłem się powstrzymać od takiej małej wrzutki.
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-publikuje-sondazowe-wyniki-ii-tury-wyborow/gzs54g

obczajcie sondaż internetowy, jestem w szoku...

upload_2015-5-6_19-53-44.png
 
Ale nie wiem dlaczego zrobili akcje z cyckami Ogorek. Tylek chyba ma lepszy niz cycki.
Ja pierdylam, teraz w dzis wieczorem u Kraski byl JKM. Te dziennikarzyny to takie szuje, ze brak slow. Zapraszasz goscia to zadaj pytanie i zamknij morde i daj mu powiedziec. Juz nawet moj ojciec sie wkurwil i zauwazyl, ze WSZYSTKIM oprocz Bronka sie wpierdalaja w slowo i deprecjonuja kazda wypowiedz. Panstwo demokracji psia mac.

aha, zapomnialem o filmiku o stanie naszych mediow
 
Back
Top