Polityka

Ale nie wiem dlaczego zrobili akcje z cyckami Ogorek. Tylek chyba ma lepszy niz cycki.
Ja pierdylam, teraz w dzis wieczorem u Kraski byl JKM. Te dziennikarzyny to takie szuje, ze brak slow. Zapraszasz goscia to zadaj pytanie i zamknij morde i daj mu powiedziec. Juz nawet moj ojciec sie wkurwil i zauwazyl, ze WSZYSTKIM oprocz Bronka sie wpierdalaja w slowo i deprecjonuja kazda wypowiedz. Panstwo demokracji psia mac.

aha, zapomnialem o filmiku o stanie naszych mediow


Jak będzie ten film z krasko w necie to proszę zamieścić tutaj :)
 
Rekord Polski?
chyba szybkiej wypinki rekord : D
Braun jest moim zdaniem również bardzo dobrym kandydatem, polecam odrobić zaległości tym którzy stawiają np. na Wilka. Nie wiem czy sam nie popełniam błędu oddając głos na Kukiza zamiast na Brauna. Braun to skurwesyn dla obecnej władzy, takich nam trzeba : D ktoś wspomniał że mógłby być lektorem, on już jest lektorem : D w swoich filmach podkłada głos : D na pohybel czarnym i czerwonym : D
 
chyba szybkiej wypinki rekord : D
Braun jest moim zdaniem również bardzo dobrym kandydatem, polecam odrobić zaległości tym którzy stawiają np. na Wilka. Nie wiem czy sam nie popełniam błędu oddając głos na Kukiza zamiast na Brauna. Braun to skurwesyn dla obecnej władzy, takich nam trzeba : D ktoś wspomniał że mógłby być lektorem, on już jest lektorem : D w swoich filmach podkłada głos : D na pohybel czarnym i czerwonym : D
Oj jak mi się ten post spodobał. Szczerze to bardzo długo zastanawiałem się pomiędzy JKM, a Kukizem. Tym drugim z jakieś takiej sympatii bo widać, że chce coś zmienić. kieruje się emocjami, na JKM z długoletniej sympatii. Ale po zapoznaniu się z osobą Pana Brauna głębiej zmieniłem zdanie i zagłosuje według sumienia. U mnie w rodzinie 3/4 głosuje na Kukiza i ja jako jedyny się wyłamuje, nie do konca po drodze mi z odchyleniem Pana Brauna w klimaty kościelne, ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo bo o wiele większe znaczenie mają dla mnie jego poglądy na inne sprawy. Miło wiedzieć iż są osoby na forum, które też to zauważają.
 
@mat01 Obejrzałem :) bez zaskoczenia . Krasko to Krasko. Fajnie Korwin finiszowal.

@Martin korwin chce dalej z Kukizem iść w parlamentarnych i mówi że wcale nie chciał Kukiza atakować
 
Last edited:
Kraśko zadaje pytanie, sam sobie odpowiada zanim Korwin zdoła powiedzieć chociaż dwa słowa. Ja pierdolę, co za bezczelny facet. Powinien być pokazywany studentom jako idealny przykład niekompetentnego dziennikarza.
 
Wracając do prawdziwego mężczyzny :D
139398_51413297583349050135.jpg
 
Last edited:
Let the shitstorm begin.

Zakładając niewinnie, tak po prostu, czystą niewiarę w gospodarkę wolnorynkową, zakładając za to służalczość wobec centralizmu (mam na myśli centralizm gospodarczy, choć prawdziwą przyczyną być może :) jest centralizm polityczny) to opinia nie jest jakoś kosmicznie zakrzywiona, przynajmniej jak na GW.

Braun? Odlot. Tanajno? Cham. Kukiz? Krzesełka i czytanie listów oraz to co podkreślił Jakub: co najmniej braki w umiejętnościach politycznych. Duda? Recytująca kukła. Jarubas? Ogórek?

Pominał Kowalskiego, który może nie wypdał wyśmienicie, ale naprawdę rzetelnie.

Z Wilkiem - sam mówiłem, że tą debatą mnie do siebie przekonał.

Moje zdziwienie tak naprawdę dotyczy Palikota, bo ten to dopiero bredził, oraz mitycznego antysemityzmu Brauna na wyrost. Nie żeby to nie była prawda :) ale akurat w tej debacie nic takiego nie powiedział. Albo inaczej: jeśli tą wypowiedź o kondominium tak potraktujemy, to na jednym tchu powinniśmy także mowić, że jest także ruso- i germanofobem, nie bardzo rozumiem, dlaczego z tej wypowiedzi wyróżniać tylko jedną nację.
 
Last edited:
Let the shitstorm begin.

Zakładając niewinnie, tak po prostu, czystą niewiarę w gospodarkę wolnorynkową, zakładając za to służalczość wobec centralizmu (mam na myśli centralizm gospodarczy, choć prawdziwą przyczyną być może :) jest centralizm polityczny) to opinia nie jest jakoś kosmicznie zakrzywiona, przynajmniej jak na GW.

Braun? Odlot. Tanajno? Cham. Kukiz? Krzesełka i czytanie listów oraz to co podkreślił Jakub: co najmniej braki w umiejętnościach politycznych. Duda? Recytująca kukła. Jarubas? słaby zawodnik?

Pominał Kowalskiego, który może nie wypdał wyśmienicie, ale naprawdę rzetelnie.

Z Wilkiem - sam mówiłem, że tą debatą mnie do siebie przekonał.

Moje zdziwienie tak naprawdę dotyczy Palikota, bo ten to dopiero bredził, oraz mitycznego antysemityzmu Brauna na wyrost. Nie żeby to nie była prawda :) ale akurat w tej debacie nic takiego nie powiedział. Albo inaczej: jeśli tą wypowiedź o kondominium tak potraktujemy, to na jednym tchu powinniśmy także mowić, że jest także ruso- i germanofobem, nie bardzo rozumiem, dlaczego z tej wypowiedzi wyróżniać tylko jedną nację.
Mógłby mu ktoś przypomnieć co ogorek mówiła o konstytucyjnych uprawnieniach prezydenta w sprawie zwierzchnictwa nad armia? Prezydent jest zwierxvhnikiem sił zbrojnych zwrot klucz -na czas pokoju. Ale gdzie ogorek znalazła że na czyjeś polecenie? Zabrzmiało bardzo merytorycznie, ale czy to było merytoryczne czy możef wręcz odwrotnie?

Co do Wilka to na moich znajomych zrobił słabe wrażenie. Jedyne co zapamiętali to zabawa literami z jego nazwiska.

Kowalski w moim odczuciu wypadł słabo bo

- Pozdrowienie salut
- Krwawica
- Pomordowani na stadionach

Reszta jego wypowiedzi spoko
 
Mógłby mu ktoś przypomnieć co ogorek mówiła o konstytucyjnych uprawnieniach prezydenta w sprawie zwierzchnictwa nad armia? Prezydent jest zwierxvhnikiem sił zbrojnych zwrot klucz -na czas pokoju. Ale gdzie ogorek znalazła że na czyjeś polecenie? Zabrzmiało bardzo merytorycznie, ale czy to było merytoryczne czy możef wręcz odwrotnie?

Co do Wilka to na moich znajomych zrobił słabe wrażenie. Jedyne co zapamiętali to zabawa literami z jego nazwiska.

Kowalski w moim odczuciu wypadł słabo bo

- Pozdrowienie salut
- Krwawica
- Pomordowani na stadionach

Reszta jego wypowiedzi spoko

przesadzasz motzno z tym pozdrowieniem salut
 
Back
Top