Polityka

ktoś mnie tu poprawiał odnośnie regulaminu i o tym że Hołownia ma prawo zabronić wejść do sejmu Braunowi gdy mówiłem że nie ma podstawy prawnej by zabronić Branowi wejść do budynku sejmu jak na początku szymonek zapowiedział że będzie :roberteyeblinking:


Sam Hołownia się właśnie z tego wycofał mówiąc że nie może zabronić mu wejśc do sejmu ale ma zakaz wejścia do sali plenarnej.
Hołownia w tym swoim oratorskim słowotoku chlapie co chwila bo go ponosi , najpierw to z zabranianiem wejścia do sejmu , opowiada o naciskach na prokurature czy szantażuje publicznie marszałka
szybko wychodzi szydło z worka.
 
ja rozumiem że TVP nie jest doskonałe bo nigdy nie było (Lisa śpiewający dla Tuska 100lat :roberteyeblinking: ) ale to co się dzieje wokół teraz to jest jakiś kurwa skandal

Grubas Sekielski wozi dewianta dla onetu i pyta, no kiedy przejmujecie? czemu tak długo? Powinniście nadawać sygnał z innych miejsc a tamten wyłączyć bo będą robić sceny itd
Jedna z TVN , druga z GW na konferencji Hołowni nazywa ich pseudodziennikarzami , domaga się szybkiego działania.

Nie dziwne skoro ludzie z TVN mają byc obsadzeni w nowym kierownictwie telewizji Tuska

A wszystko robione poza zasadami, konstytucją, prawem
 
wiec w obronie brauna.


- żądają zniesienia zakazu wstępu do sejmu jak on żadnego zakazu nie ma co Hołownia zakomunikował poprawiając się bo wie ze ostatnio się zagalopował
- żądają skierowania wniosku do prokuratury o naruszenie nietykalności Brauna - a kto tu broni niech składa , tylko on powiedział że nie jest pieniaczem i nie będzie\
Dalej nie słucham

Braun odjebał i teraz będzie książki promował na zaprzyjaźnionych kanałach :juanlaugh:

Przecież powinien iść dziś do sejmu i na korytarzu dojebać konferencję którą każda telewizja będzie pokazywać - ale lepiej u Cichego swoje racje opowiadać
 
I należy dopisać kolejny wymóg dla Allegro? Nakaz sprzedaży gadżetów Brauna? I dla zrzutka.pl pewnie też, by Braun mógł robić zrzutki na kary finansowe.
Serio nie dostrzegasz hipokryzji ?
Czym się różni koszulka z Braunem od koszulki z Leninem, Mao Zedong'iem czy obrazem Che Guevara'y
Może tym, że trzej ostatni mordowali miliony ludzi, a Braun ma ciągle zero na koncie więc nie zasługuje ?
A może tym, że byli żarliwymi komunistami i rewolucjonistami, którzy obalali tyranie w imię jedynego , prawdziwego dobra i porządku ?

Dobre allegro, takie nie za sprawiedliwe. Ważne, że kurs "cała w lewo ".
 
Serio nie dostrzegasz hipokryzji ?
Czym się różni koszulka z Braunem od koszulki z Leninem, Mao Zedong'iem czy obrazem Che Guevara'y
Może tym, że trzej ostatni mordowali miliony ludzi, a Braun ma ciągle zero na koncie więc nie zasługuje ?
A może tym, że byli żarliwymi komunistami i rewolucjonistami, którzy obalali tyranie w imię jedynego , prawdziwego dobra i porządku ?

Dobre allegro, takie nie za sprawiedliwe. Ważne, że kurs "cała w lewo ".

Wiadomo, że to decyzja pijarowa i emocjonalna, a nie chłodna kalkulacja i logika. Hipokryzja jest.
 
"Thumbnail" jak z jakiegoś hitowego kabaretu

posiedzenie_sejmu.jpg

:penn:
 
Last edited:
ja rozumiem że TVP nie jest doskonałe bo nigdy nie było (Lisa śpiewający dla Tuska 100lat :roberteyeblinking: ) ale to co się dzieje wokół teraz to jest jakiś kurwa skandal

Grubas Sekielski wozi dewianta dla onetu i pyta, no kiedy przejmujecie? czemu tak długo? Powinniście nadawać sygnał z innych miejsc a tamten wyłączyć bo będą robić sceny itd
Jedna z TVN , druga z GW na konferencji Hołowni nazywa ich pseudodziennikarzami , domaga się szybkiego działania.

Nie dziwne skoro ludzie z TVN mają byc obsadzeni w nowym kierownictwie telewizji Tuska

A wszystko robione poza zasadami, konstytucją, prawem
Jaki kurwa skandal, nagle? Dzieje się dokładnie to samo co do tej pory. Myślałeś, że KO wygra i zostawi telewizję PiSowi?
 
Jaki kurwa skandal, nagle? Dzieje się dokładnie to samo co do tej pory. Myślałeś, że KO wygra i zostawi telewizję PiSowi?

nie zrozumiałeś co napisałem

za PiS TVN i inne ścieki biegały za Kaczyńskim i domagały się szybszego wsadzenia tam swoich kolegów nazywajać wyzywajac dzienikarzy TVP?
Sekielski jakby był jakimś kurwa szefem ponagla do ujebania TVP i mówi im jak to mają zrobić to normalne jest twoim zdaniem?
 
nie zrozumiałeś co napisałem

za PiS TVN i inne ścieki biegały za Kaczyńskim i domagały się szybszego wsadzenia tam swoich kolegów nazywajać wyzywajac dzienikarzy TVP?
Sekielski jakby był jakimś kurwa szefem ponagla do ujebania TVP i mówi im jak to mają zrobić to normalne jest twoim zdaniem?
Zrozumiałem. Nie jest to normalne i nigdy nie było. Dziwi mnie tylko, że nawet najwięksi przeciwnicy KO, w głębi duszy liczyli, że Ci przywrócą normalność. Że stworzą jakieś BBC, gdzie Pereira będzie jadł obiad w jednym bufecie z Lisem i Sekielskim. Można o tym zapomnieć, to jest polityka, PIS zniszczyło wiele instytucji, poluźniło standardy, a Tuskowi teraz to cynicznie wykorzystają.
 
Zrozumiałem. Nie jest to normalne i nigdy nie było. Dziwi mnie tylko, że nawet najwięksi przeciwnicy KO, w głębi duszy liczyli, że Ci przywrócą normalność. Że stworzą jakieś BBC, gdzie Pereira będzie jadł obiad w jednym bufecie z Lisem i Sekielskim. Można o tym zapomnieć, to jest polityka, PIS zniszczyło wiele instytucji, poluźniło standardy, a Tuskowi teraz to cynicznie wykorzystają.
Oni kilka dni temu mówili że chcą robić tv jak BBC ale dziś mówią że trzeba zabrać kasę

Ciekawe czy oni wiedzą ile niemcy w swoje media pakują nie mówiąc ile UK w BBC
 
nie zrozumiałeś co napisałem

za PiS TVN i inne ścieki biegały za Kaczyńskim i domagały się szybszego wsadzenia tam swoich kolegów nazywajać wyzywajac dzienikarzy TVP?
Sekielski jakby był jakimś kurwa szefem ponagla do ujebania TVP i mówi im jak to mają zrobić to normalne jest twoim zdaniem?
Nie wiem jak długo śledzisz politykę polską i politykę w ogóle. Dzieje się właśnie to samo skurwysyństwo co zwykle. Co cztery lub w najgorszym razie co osiem następuje przestawienie wajchy i podział łupów.
Zaczekaj teraz cztery lub osiem i jeśli Kaczyński dożyje to będzie obalanie Tuska "złodzieja, aferzysty i agenta niemieckiego". Ludzie będą na tyle wkurwieni że zrobią to znowu.
Smutne że na horyzoncie nie ma żadnej alternatywy dla tych skurwieli.
Że tak przypomnę to polski parlament na przestrzeni dziejów najjaśniejszej trzeciej RP:
- gówno sejm tysiąc partyjek
- komuno wróć powrót komuszych SLD i PSL
- AWS władza dla ludu - precz z komunom
- SLD bis. Obalamy aferzystów i niekompetentne związki zawodowe
- przyjaciele po i PiS - nowe otwarcie i jebać aferzystów czerwonych
- dalej już obalenie aferzystów z PiS i PO na przemian
- obecnie całe skompromitowane towarzystwo pod nowymi szyldami przekonało lemingi że teraz będzie inaczej
Nie dzieje się nic nowego. Za każdym razem był zamach na państwowe media i spółki skarbu państwa. Nikt nie jest lepszy ani gorszy każda partia odpierdala to samo gówno od 30 lat.
 
Nie wiem jak długo śledzisz politykę polską i politykę w ogóle. Dzieje się właśnie to samo skurwysyństwo co zwykle. Co cztery lub w najgorszym razie co osiem następuje przestawienie wajchy i podział łupów.
Zaczekaj teraz cztery lub osiem i jeśli Kaczyński dożyje to będzie obalanie Tuska "złodzieja, aferzysty i agenta niemieckiego". Ludzie będą na tyle wkurwieni że zrobią to znowu.
Smutne że na horyzoncie nie ma żadnej alternatywy dla tych skurwieli.
Że tak przypomnę to polski parlament na przestrzeni dziejów najjaśniejszej trzeciej RP:
- gówno sejm tysiąc partyjek
- komuno wróć powrót komuszych SLD i PSL
- AWS władza dla ludu - precz z komunom
- SLD bis. Obalamy aferzystów i niekompetentne związki zawodowe
- przyjaciele po i PiS - nowe otwarcie i jebać aferzystów czerwonych
- dalej już obalenie aferzystów z PiS i PO na przemian
- obecnie całe skompromitowane towarzystwo pod nowymi szyldami przekonało lemingi że teraz będzie inaczej
Nie dzieje się nic nowego. Za każdym razem był zamach na państwowe media i spółki skarbu państwa. Nikt nie jest lepszy ani gorszy każda partia odpierdala to samo gówno od 30 lat.

Przecież ja się nie dziwie że zmiana jest bo zawsze była i nie o tym pisałem
 
ktoś mnie tu poprawiał odnośnie regulaminu i o tym że Hołownia ma prawo zabronić wejść do sejmu Braunowi gdy mówiłem że nie ma podstawy prawnej by zabronić Branowi wejść do budynku sejmu jak na początku szymonek zapowiedział że będzie :roberteyeblinking:


Sam Hołownia się właśnie z tego wycofał mówiąc że nie może zabronić mu wejśc do sejmu ale ma zakaz wejścia do sali plenarnej.
Hej, hej, kolego zagalopowałeś się, nie napisałem, że Hołownia ma prawo zabronić, wskazałem na stosowne punkty regulamin sejmu na podstawie których moim zdaniem można wysnuć wniosek, iż wprowadzenie takiego zakazu może być zasadne, jednak wspomniałem również:
być może punkty, które przywołałem rzeczywiście nie są odpowiednią podstawą prawną, bo być może istnieją inne, nadrzędne? Nie jestem specjalistą - prawnikiem z wszechstronną znajomością zawiłości sejmowych regulaminów, prawnych podstaw działania posłów, ich umów, itd.
Tak więc: bądź uczciwy w swoich opiniach
:nono:
 
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał).

Uważasz, że profesor Miodek w kwestii językowej jest lewakiem i nie zna się na języku?
 
Back
Top