Polityka

No kurwa chyba nie popełnisz tego samego błędu co @Masta interpretujący zajście z twitta, na którym filmik jest dokładnie ucięty na upupionej, kwaśnej bosakowej mince
Nie no zinterpretowałem całe jego tamto wystąpienie, był na stoperanie:wink: to, że był bardziej wyszczekany do dziennikarzyny z RMF, nic nie znaczy, redaktor nie będzie miał wpływu na jego dalszą karierę polityczną.
 
Trzeba przyznać, że porządnie Polaki wytresowane.
IMG_20231212_205042.jpg
 
I tak oto lemingi zgotowały Polakom totalitaryzm
Teraz jeszcze czekam aż ujawnią się moi rodacy z ujemnym IQ i zaczną gadać, że ten zamordyzm i totalitaryzm to będzie wina Brauna bo zgasił świeczkę!
Jestem święcie przekonany, że takie teksty będziemy zaraz słuchać i czytać, tak jak z tymi od "ruskich onuc", to jest niemal pewne, ale dobrze wiedzieć, którzy ludzie wokół mają zatajony stopień upośledzenia umysłowego.


Swoją drogą, tylu łowców hipokryzji u nas, tylu sprawiedliwych wśród narodów, nawet tu na forum ale żaden się nie zająknie kiedy człowiek jest gnębiony za to, że publicznie postawił się RASIZMOWI, niby wszyscy tacy nowocześni i tolerancyjni, otwarci na świat i innych ludzi a jednak jebani rasiści. Nawet konto na facebooku nie pomogło i nie nauczyło naszych oświeconych, że rasizm jest zły :tysoncoffe:
 


Co następne, zmiana nazwy pierogów na Koszerne czy ban na golarki Braun?

To jest jakiś matrix. Wybory przeszły więc chyba odcinam się od polityki i zamykam w mojej prywatnej bańce na kolejne cztery lata. Szkoda czasu na ten zidiociały kraj. W międzyczasie trzeba tylko ogarnąć żółte blachy na samochód i pozwolenie na broń w celu zabezpieczenia się przed nowym lewacko/żydowsko/PedOfilskim jutrem. Szczęść Boże
 
Ale coś mi się wydaje, mogę się mylić, że to takie pierdolenie dla pierdolenia. Nie śledzę konfy tak jak @Karateka@ Korwina i mogło mi coś umknąć więc z pewnością dla Ciebie bez problemu będzie wskazanie - w czymże ma się przejawiać ów skręt w lewo i robienie alter chujowni?

To jest teza powielana przez osoby sympatyzujące z Korwinem. Argumentacja:
- wypowiedzi Banasia z kampanii
- wypowiedzi Wiplera z kampanii
- odsunięcie Brauna w kampanii
- unikanie w kampanii tematów takich jak kowid, aborcja, Ukraina

Tomasz Sommer ciśnie tę narrację i wielu dinozaurów związanych z Korwinem.
 
@Karateka@ - przyłożyłeś do tego rękę. Tłumacz się

"huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie)"
Lech Kaczyński wprowadził, PO nie zmieniło.
Nie słyszę oburzenie na krzyż. To chyba bardziej ze strony Lewicy niż PO, PSL, Hołowni2050.

"zjazd dyplomacji niemieckiej"
Słusznie. Musimy rozmawiać z kluczowym partnerem gospodarczym.

"lobbowanie siemensa"
Nic nie przeszło

"kasowanie cpk"
Fejk. Cpk nie jest skasowane.

"refundacja invitro"
Bardzo dobrze. Zrealizowana obietnica wyborcza.

"kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium"
Tylko chwalić

"wycofanie się z obietnic gospodarczych"
Jakich?

"poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał)."
Nie ma zagarnięcia sądów, jeszcze nawet dobrze nie zaczęli naprawiać burdelu.

Zaimki ministra - słusznie. Jebać komunistyczną nowomowę. Feminatywy były przed PRL i wracają. Korwin ich używa, bo wie że to komuniści je skasowali. Precz z komuną! Niech żyją feminatywy!
 
Prywatna firma może decydować o tym co chce, a czego nie chce sprzedawać.
Tak jak platforma X może publikować treści które chce? Czy może istnieje jakiś regulator , powiedzmy europejski który może nakazać bądź zakazać pewnych treści prywatnej firmie?
 
Tak jak platforma X może publikować treści które chce? Czy może istnieje jakiś regulator , powiedzmy europejski który może nakazać bądź zakazać pewnych treści prywatnej firmie?

Co nakazuje europejski regulator by było publikowane na platformie X?
 
Co nakazuje europejski regulator by było publikowane na platformie X?
ELON MUSK, właściciel portalu X (dawniej: Twitter) rozważa wycofanie go z europejskiego rynku cyfrowego – twierdzi „Business Insider”, powołując się na źródła będące blisko przedsiębiorstwa. Przyczyną ma być niechęć wobec wymogów stawianych firmie przez europejskie regulacje na czele z aktem o usługach cyfrowych (DSA – Digital Services Act), których niespełnienie zagrożone jest wysokimi karami.

 
ELON MUSK, właściciel portalu X (dawniej: Twitter) rozważa wycofanie go z europejskiego rynku cyfrowego – twierdzi „Business Insider”, powołując się na źródła będące blisko przedsiębiorstwa. Przyczyną ma być niechęć wobec wymogów stawianych firmie przez europejskie regulacje na czele z aktem o usługach cyfrowych (DSA – Digital Services Act), których niespełnienie zagrożone jest wysokimi karami.


I należy dopisać kolejny wymóg dla Allegro? Nakaz sprzedaży gadżetów Brauna? I dla zrzutka.pl pewnie też, by Braun mógł robić zrzutki na kary finansowe.
 
ktoś mnie tu poprawiał odnośnie regulaminu i o tym że Hołownia ma prawo zabronić wejść do sejmu Braunowi gdy mówiłem że nie ma podstawy prawnej by zabronić Branowi wejść do budynku sejmu jak na początku szymonek zapowiedział że będzie :roberteyeblinking:


Sam Hołownia się właśnie z tego wycofał mówiąc że nie może zabronić mu wejśc do sejmu ale ma zakaz wejścia do sali plenarnej.
Hołownia w tym swoim oratorskim słowotoku chlapie co chwila bo go ponosi , najpierw to z zabranianiem wejścia do sejmu , opowiada o naciskach na prokurature czy szantażuje publicznie marszałka
 
Back
Top