Polityka

Oni powinni zamknąć mordy i właśnie dopiero teraz zacząć się wypowiadać na spokojnie, żeby nie pierdolić głupot. To sa jeszcze niestety nowicjusze. Właśnie w takich momentach brakuje troche Jonasza Mekki.
Mi w całej akcji brakowało tylko żeby po gaszeniu, na scenę wjechał Korwin na plecach Biedronia, klepnął tę babę w dupę, podał jej miotłę i kazał posprzątać.
 

Braun romzyśla co by było jakby teraz zaparkować kilka krów w sejmie z hindusami :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Dodatkowo rozkminka o wyrywaniu serc działaczom klimatycznym bo tak robili starożytni majowie :juanlaugh:


Ciekawe czy jakby Stanowski dalej byłby w KS to by zaprosił Brauna teraz czy by nie starczyło jaj - odcinek byłby rekordowy. W mainstreamie gadają na jego temat , pytają innych członków konfy ale żeby jego zaprosić to nie
 
Nie myliłem się co do sytuacji w konfie
Z dzisiaj:

Braun ostatecznie rozwiał wątpliwości że ten ruch z gaśnicą było obraniem innego kursu niż ,,młodzież'' skręcająca w stronę centrum.
Sommer mówi o kręgosłupach z plasteliny na co Braun dymplamatycznie odpowiada że czas goi rany goi ale widać było że ma ochotę dojebać do pieca.
Jasno , tak samo jak Korwin mówi że bliske są mu zasady podwórkowe i bronienie swoich - Sommer używał mocnych słów - Braun unikał eskelacji ale puszczał oko co jest grane i że będzie to rozliczone
Sommer mówił o grillowaniu w wypasionej willi (mentzen) ale jak trzeba to odcinka i nie działaniu jak prawica w mocnych słowach co Braun stopował ale nie zaprzeczał.
Michalkiewicz nazwany przez Brauna (z oczywistą dla niego fascynacją) smokiem który wyszedł z jamy robić porządki i kandydować z Warszawy bo to jego teren
 
Sekielski najpierw wozi dewianta Biedronia bez celu trując środowisko kiedy rozpierdolą TVP , pogania go i sugeruje nadawania sygnału z innego miejsca co jest kompletnym łamaniem prawa tak jak inne pomysły dojebania TVP.

Poźniej ten którego mamunia jest bita pytany o związki dewiantów mówi że Hołownia jest ,,miękki , nie ma jaj , jego posłowie ma nadzieje są mądrzejszy niż on którzy zagłosują inaczej, dorośnie do pewnych spraw''
Nawet na pytanie czy wstydzi się koalicji z Hołownią musiał się oblizac zanim zaczął tłumaczyć że jednak inne sprwawy są w których się zgadzają''

oni tam pól roku wytrzymają ?
 
Bosak jaki bulterier dziś

Kurwa za poźno się zreflektował ale to co teraz mówi to jest prawica , wyjechał petowi co trzeba o żydkach ukraińcach i ich zakłamaniu
rehabilitacja jest ale pewnie po tym co powiedział Braun i idzie na całość bo zrozumiał że zgubił drogę.

O chuj jak się odpalił , tak trzeba gadać a nie robić miny
Na koniec się pogubił :
zapytany o zdjęcia Brauna z ruskim do filmu nie odbił do tematu Tuska , Sikorskiego i taśm ale i tak spoko

Bosak odpalony jak diabeł a ten pet do niego ,,Pan jest niezwykle spokojny, jakby Pan nie miał większych problemów''
Powiedział typ co kręci aferę o świeczki sekciarzy co mają mniej niz 1700 wiernych w kraju

ale zapienił frajera z RMFM pięknie aż do dzeci Bosaka wyjechał śmieć , szafa gra

REHABILITACJA - późno ale jest

Wielki + za wypomnienie że te niemieckie ścierwo wykopują na ukrainie a naszych chłopaków nie pozwalają dalej oraz wspomnienie o naszywaniu o nazistowskich symboli przez ukrów

:applause:
 
Last edited:
407422001_354355190576745_8059602994667392299_n.jpg
 
O kurwa ale miazga kolejnego dziennikarzyny. Wydawało mi się, że nikt nie jest tak głupi i skurwiały jak ten łysy z polsatu, a jednak. R M kurwa F. Przecież ten pseudo cwaniaczek zaprezentował "dziennikarstwo" poziomu gimbazjalnego, a miejscami nawet halibutowego - "nasza wojna" jprd :facepalm: Jechać z kurwami! Bardzo dobre bosakowanie dzisiaj!

teraz kumasz o co mi chodziło Panie kolego :roberteyeblinking:
 
teraz kumasz o co mi chodziło Panie kolego :roberteyeblinking:
Skąd wniosek, że Ciebie nie rozumiałem? Nie chciałem Cię krytykować pisząc, że przejaskrawiasz i niepotrzebnie się wkurwiasz (poleciały nawet "cipka Bosak", czy coś w tym stylu, itp), bo będzie to właśnie tak wyglądało jak dzisiaj. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że dorosła polityka różni się od akcji ad hoc i na hurra. Gdy na emocjach na Ciebie włażą z każdej strony zapraszając np czterech twoich przeciwników, a prowadzący "dziennikarz" również jest przeciwko Tobie, dodatkowo oni wszyscy wiedzą, że większość głosujących Polaków również jest Ci nieprzychylna - musisz dyplomatycznie i delikatnie się odnosić, a gdy emocje opadają - jedziesz z kurwami.

Obecnie, jak już pisałem, jeśli o tę sprawę chodzi najważniejsza misja - to utrzymanie Brauna. On jest lojalny ale kuszony ze strony Somera, być może Korwina i Michalkiewicza... Nastroje w Koronie też mogą być na fali oburzenia w necie w związku z zawieszeniem Grześka. Podejrzewam, że to całe pierdolenie na Mentzena i Bosaka może być podsycane przez różne na szybko zakładane troll konta lewackie, KOwskie, chujownickie, itp Oczywiście mało ogarnięci zwolennicy Korony również się przyczyniają. Konfa nie może sobie pozwolić na odłączenie się Korony, podejrzewam bowiem, że wciąż są na fali wznoszącej.
 
Last edited:
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał).
 
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministeką zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na jego pracę (hołownia się wypaplał).
No kto by się spodziewał. Niesamowita sprawa. Wystarczyło mieć odrobinę więcej oleju w głowie niż libki, które I tak powiedzą że nictakiegoniebylo
:korwinlaugh:
 
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał).
@Karateka@ - przyłożyłeś do tego rękę. Tłumacz się
 
Skąd wniosek, że Ciebie nie rozumiałem? Nie chciałem Cię krytykować pisząc, że przejaskrawiasz i niepotrzebnie się wkurwiasz (poleciały nawet "cipka Bosak", czy coś w tym stylu, itp), bo będzie to właśnie tak wyglądało jak dzisiaj. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że dorosła polityka różni się od akcji ad hoc i na hurra. Gdy na emocjach na Ciebie włażą z każdej strony zapraszając np czterech twoich przeciwników, a prowadzący "dziennikarz" również jest przeciwko Tobie, dodatkowo oni wszyscy wiedzą, że większość głosujących Polaków również jest Ci nieprzychylna - musisz dyplomatycznie i delikatnie się odnosić, a gdy emocje opadają - jedziesz z kurwami.

Obecnie, jak już pisałem, jeśli o tę sprawę chodzi najważniejsza misja - to utrzymanie Brauna. On jest lojalny ale kuszony ze strony Somera, być może Korwina i Michalkiewicza... Nastroje w Koronie też mogą być na fali oburzenia w necie w związku z zawieszeniem Grześka. Podejrzewam, że to całe pierdolenie na Mentzena i Bosaka może być podsycane przez różne na szybko zakładane troll konta lewackie, KOwskie, chujownickie, itp Oczywiście mało ogarnięci zwolennicy Korony również się przyczyniają. Konfa nie może sobie pozwolić na odłączenie się Korony, podejrzewam bowiem, że wciąż są na fali wznoszącej.
:roberteyeblinking: przecież wszystko co pisałem się sprawdziło łącznie z nazywaniem Bosaka cipką i tym że Braun to zrobił by wywołać młodzież do tablicy bo nie podobało mu się ugrzecznianie konfy i skręt do centrum i robienie drugiej 2050.
Jak już u Sommera Braun odkrył karty to i Bosak nabrał odwagi.

Bosak po próbach ,,dojrzałej polityki i dyplomacji'' którą popierałeś bo tak się robi politykę i tak wybrał wojnę i agresywną odpowiedź tylko najpierw kilka razy dostal po pysku i to potulnie zbierał na twarz nadstawiając drugi policzek.
Zrobił to dopiero będąc postawionym pod ścianą.

Braun zrobił co zrobił - tak jak na wojnie , padły strzały i nikt nie pyta czy to ok tylko się robi swoje. Bosak się stawił ale z opóźnieniem

Ty jesteś bardziej polityk pragmatyk , ja bym im łby pourywał i pewnie w większości przypadków to złe ale czasami lepiej urwać kilka głów zamiast politykować i to był ten moment bo nie było zwyczajnie innego wyboru

Zresztą nie ważne kto w czym miał rację tylko ważne że zaświeciło się światełko na prawicy i liczę jutro na kontratak do lewactwa z mównicy które będzie syczeć . udanego wieczoru
 
Last edited:
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał).
@Karateka@ - przyłożyłeś do tego rękę. Tłumacz się
A to jest jeszcze dobre.
Internetowy śmieszek w kwadrans rozkurwił całą obecnie panującą eko zjebozę. Im więcej o tym czytam to kurwa ręce opadają.



Cieszy, że zaczyna się od Krakowa to liberał z fejsbuka szybciutko poczuje na własnej skórze jakim jest debilem.
 
Czego się spodziewać po tęczowej koalicji, będzie skręt na lewo, poprawność polityczna, wykluczenia i cenzura, równość i progresywność, zwiększone wydawnictwo socjalne, pozbycie się strategicznych inwestycji.

W kilka dni od przejęcia władzy - huczne obrządki judaistyczne (równocześnie oburzenie na krzyż w sejmie), zjazd dyplomacji niemieckiej, lobbowanie siemensa, kasowanie cpk, refundacja invitro, kasowanie konfederacji, szantaż polityczny przy okazji stołków w prezydium, wycofanie się z obietnic gospodarczych, poszerzenie biurokracji, ogłoszenie ministerstwa równości, zaimki ministerka zamiast minister, zagarnięcie sądów i bezpośredni wpływ na ich pracę (hołownia się wypaplał).
Zapomniałeś o jednej bardzo ważnej sprawie - robią co mogą by mieć WSZYSTKIE główne media. Będziesz znał tylko jedną prawdę.
 
:roberteyeblinking: przecież wszystko co pisałem się sprawdziło łącznie z nazywaniem Bosaka cipką i tym że Braun to zrobił by wywołać młodzież do tablicy bo nie podobało mu się ugrzecznianie konfy i skręt do centrum i robienie drugiej 2050.
Dzisiaj Bosak udowodnił, że nazywanie go cipką jeśli o politykę chodzi jest na wyrost. Braun to zrobił raczej spontanicznie, tak jak zapewnia - nigdy wcześniej bezpośrednio się nie napatoczył na chanukowanie przez chabad lubawicz w sejmie. Słysze właśnie to gadanie o skręcie w lewo i robienie z konfy drugiej chujowni ale nie widzę żadnych argumentów, co nie znaczy, że twierdze, iż ich brak. Ale coś mi się wydaje, mogę się mylić, że to takie pierdolenie dla pierdolenia. Nie śledzę konfy tak jak @Karateka@ Korwina i mogło mi coś umknąć więc z pewnością dla Ciebie bez problemu będzie wskazanie - w czymże ma się przejawiać ów skręt w lewo i robienie alter chujowni?
Jak już u Sommera Braun odkrył karty to i Bosak nabrał odwagi.
Czyli myślisz, że Bosak tego wysłuchał?
:mamedwhat:
Jeśli Ci się chce - zapodaj w skrócie to "odkrycie kart", bo jeszcze całości nie wysłuchałem i nie wiem, czy to dzisiaj zrobię.
Bosak po próbach ,,dojrzałej polityki i dyplomacji'' którą popierałeś bo tak się robi politykę i tak wybrał wojnę i agresywną odpowiedź tylko najpierw kilka razy dostal po pysku i to potulnie zbierał na twarz nadstawiając drugi policzek.
:aletoniedomnietak:
Nie wiem, czy jesteś gotowy na merytoryczną dyskusję w związku z tym. Po pierwsze - napisałem powyżej, że inaczej politykę prowadzisz gdy wokół huczy, wali się i sfora Cię atakuje, inaczej, gdy mgła wojny opadnie. Tak więc to nie jest tak, że "i tak wybrał wojnę i agresywną odpowiedź", bo przycichł jedynie wtedy gdy to było najbardziej rozsądnym wyjściem w określonych okolicznościach. Nie widziałeś jego wystąpienia w sejmie, w dniu incydentu gaśnicowego? Właśnie ten dzień powinien być na długo zapamiętany z orki, która została przeprowadzona przez Bosacziego z mównicy, przejechał się po ryżowniach jak walec po glistach. On wie kiedy i jak się zachować.
kilka razy dostal po pysku i to potulnie zbierał na twarz nadstawiając drugi policzek
Właśnie nie wiem gdzie Ty widziałeś coś takiego? Kto go tak niby zmasakrował? Nie przesadzasz czasem? Gej Śmiszek w sprzyjających dla niego okolicznościach mówiący o zamianie glanów na garnitury i nazywający tłumaczenia Bosaka słów Brauna "żydzi to nasi wrogowie" jako antysemickie? No kurwa chyba nie popełnisz tego samego błędu co @Masta interpretujący zajście z twitta, na którym filmik jest dokładnie ucięty na upupionej, kwaśnej bosakowej mince? Zaraz po tym, wykwitł ironiczny uśmieszek i oczywiscie pseudo dziennikarz nie pozwolił na ripostę, która moim zdaniem była zbędna - nie wchodzi się będąc dorosłym do pisakownicy i obrzuca jej zawartością z innymi. Wiceminister Śmiszek :facepalm: tam został, pokazał swoją infantylność, żenujący poziom - i tam należy go zostawić, skwitować uśmieszkiem. Poszło w polski światek, niech zobaczą osoby karateckie do czego rączki przyłożyły.
Zrobił to dopiero będąc postawionym pod ścianą.
Pod jaką ścianą? Minęło sześć dni od incydentu gaśnicowego, w dodatku dzisiaj w RMF-ie, był sam z tym durniem, którego rozjebał jak gnój po polu i zrobiłby tak z każdym na solo - chujownią, sczerbą, czy innym ryżym chujem, mazurkiem, czy jakąś laską typu stokrotka, czy inną tego typu
Braun zrobił co zrobił - tak jak na wojnie , padły strzały i nikt nie pyta czy to ok tylko się robi swoje.
Nie wiadomo jak to się skończy. O wiele lepszy byłby efekt, gdyby np zmoczył skarpetkę, zgasił nią te świeczki i nagrał wywiad co myśli o chabad lubawicz i ich chanuce w zestawieniu z ludobójstwem w gazie, niszczeniem elewacji budynków kościelnych, zakłócaniem mszy, itd., itp. Byłby wciąż na mównicy i działał w komisjach, a tak? Może go w ogóle nie być nigdzie i cofnie się w znaczeniu na scenie politycznej. Korona sama w sobie raczej nie dociągnie do progu wyborczego.
Bosak się stawił ale z opóźnieniem
Krzyś jest w polityce o wiele dłużej niż Braun, to szczwany lis i wie czym to się je. To nie było opóźnienie, a przemyślana strategia, wynikająca z doświadczenia, opanowania i racjonalnych wyborów.
Zresztą nie ważne kto w czym miał rację tylko ważne że zaświeciło się światełko na prawicy i liczę jutro na kontratak do lewactwa z mównicy które będzie syczeć . udanego wieczoru
Tu się zgadzamy! Również miłego :beer:
 
Back
Top