Polityka

Czuje, że to będzie taka porażka demokratów w wyborach, że nawet republikanie się będą dziwić, że tak łatwo poszło. Biden i jego sztab zniechęcili do siebie nawet radykalnych demokratów.
Biden wygląda jak zagubiony pensjonariusz domu spokojnej starości z Florydy , podejrzewam że on ma problem sam sobie buty zawiązać

Szkoda że my się nie możemy z USA na Donaldów zamienić
 
Tym, że śmieszek tą "nie zgodę" nazwał antysemityzmem, prosto w jego biegunkotwarz :żeco:
Wtedy Bosak oponuje ale ze względu na rwetes jaki w tym studiuje panuje nie słychać co mówi :childcry: Po ironicznym uśmieszku "dziennikarz" przejmuje pałeczkę, nie daje szansy na ripostę ale jak już zaznaczyłem - nie wchodzi się do piaskownicy, niech dzieci bawią się z dziećmi. Przecież wystarczy spojrzeć na twarz wielkiego Bosaka, czy masz jakiekolwiek skojarzenia z dzieckiem? Powaga, majestat...
:lol:
 
Wtedy Bosak oponuje ale ze względu na rwetes jaki w tym studiuje panuje nie słychać co mówi :childcry: Po ironicznym uśmieszku "dziennikarz" przejmuje pałeczkę, nie daje szansy na ripostę ale jak już zaznaczyłem - nie wchodzi się do piaskownicy, niech dzieci bawią się z dziećmi. Przecież wystarczy spojrzeć na twarz wielkiego Bosaka, czy masz jakiekolwiek skojarzenia z dzieckiem? Powaga, majestat...
:lol:
IMG_20231213_235216.jpg
 
Wtedy Bosak oponuje ale ze względu na rwetes jaki w tym studiuje panuje nie słychać co mówi :childcry: Po ironicznym uśmieszku "dziennikarz" przejmuje pałeczkę, nie daje szansy na ripostę ale jak już zaznaczyłem - nie wchodzi się do piaskownicy, niech dzieci bawią się z dziećmi. Przecież wystarczy spojrzeć na twarz wielkiego Bosaka, czy masz jakiekolwiek skojarzenia z dzieckiem? Powaga, majestat...
:lol:
ten prowadzący to kawał szmaty dziennikarskiej

Jak ten gruby z brodą lał wodę o jakimś nieznaczącym temacie to dał mu nawijać , do Bosaka strzelał pytaniami szybkością jakby Witek je czytała i ciągle się wpierdalał byle nie powiedział czegoś nie po jego myśli
 
Konfederacja budowała swoją reputację pomagając w strajku rolników i przewoźników na granicy z Ukrainą, a teraz zamiast tego będą się ciągle tłumaczyć z tematu zastępczego związanego ze świętem o którym 90% Polaków nigdy nie słyszało. Problemy wewnętrzne z Braunem, a wcześniej z Korwinem się wylały na wierz, po prostu to była partia dwóch różnych nurtów i generacji.
 
Last edited:
Taka ciekawostka. Trzy tygodnie temu w Jabłonnie pod Warszawą, w tym oto pałacu:
XXVII Konwent Wielkiego Wschodu Polski


odbyło się spotkanie masonów, czyli 27 konwent Wielkiego Wschodu Polski ("w przyszłym roku odbędą się obchody 240 rocznicy powstania tej największej polskiej obediencji liberalnej masonerii").


Jest to najsilniejsza, polska organizacja masońska obok Wielkiej Loży Narodowej Polski. Masoni na tym spotkaniu przedyskutowali aktualne sprawy Zakonu i ponoć ustalili co następuje w ramach nasilenia aktywności politycznej:

- walka o prawa kobiet,
- doprowadzić do zwiększenia liberalizacji prawa aborcyjnego,
- walka o uprzywilejowanie związków jednopłciowych i wprowadzenie ich w prawodawstwo polskie,
- walczyć z przejawami państwa narodowego,

Info ma pochodzić od jednego z uczestników tergo zgromadzenia, który zakomunikował również, iż jednym z mistrzów tego zakonu wolnomularskiego obecnego, a jakże - na tym konwencie jest jednym z członków obecnego gabinetu "rządu" Tuska. Powiedział o tym dziennikarzowi śledczemu - Leszkowi Szymowskiemu (moment ustawiłem 23:42):

 
Taka ciekawostka. Trzy tygodnie temu w Jabłonnie pod Warszawą, w tym oto pałacu:
XXVII Konwent Wielkiego Wschodu Polski


odbyło się spotkanie masonów, czyli 27 konwent Wielkiego Wschodu Polski ("w przyszłym roku odbędą się obchody 240 rocznicy powstania tej największej polskiej obediencji liberalnej masonerii").


Jest to najsilniejsza, polska organizacja masońska obok Wielkiej Loży Narodowej Polski. Masoni na tym spotkaniu przedyskutowali aktualne sprawy Zakonu i ponoć ustalili co następuje w ramach nasilenia aktywności politycznej:

- walka o prawa kobiet,
- doprowadzić do zwiększenia liberalizacji prawa aborcyjnego,
- walka o uprzywilejowanie związków jednopłciowych i wprowadzenie ich w prawodawstwo polskie,
- walczyć z przejawami państwa narodowego,

Info ma pochodzić od jednego z uczestników tergo zgromadzenia, który zakomunikował również, iż jednym z mistrzów tego zakonu wolnomularskiego obecnego, a jakże - na tym konwencie jest jednym z członków obecnego gabinetu "rządu" Tuska. Powiedział o tym dziennikarzowi śledczemu - Leszkowi Szymowskiemu (moment ustawiłem 23:42):


 
To Hernik? :) Powinna się była lepiej przygotować. Tak, nie jest posłem ale rzecznikiem m.in osób, które nimi są, zatem wspomniany regulamin sejmowy powinna znać. Z drugiej strony być może punkty, które przywołałem rzeczywiście nie są odpowiednią podstawą prawną, bo być może istnieją inne, nadrzędne? Nie jestem specjalistą - prawnikiem z wszechstronną znajomością zawiłosci sejmowych regulaminów, prawnych podstaw działania posłów, ich umów, itd. Ale - bardziej kompetentny w tej materii zapewne będzie nasz prawnik @Karateka@ i być może się wypowie ;)

Nie wypowiem się;)
 
Synalek Wandy Nowickiej która wprowadza w polsce demokrację :juanlaugh: stara Komuszyca w domu nie potrafiła demokracji zaprowadzić:

,,syn poseł Wandy Nowickiej, uznaje żołnierzy II RP za "ścierwo", a ludobójcze akcje NKWD w Związku Sowieckim za "oczyszczanie kraju z chwastów".

View attachment 87044
Nowicka na ministra edukacji to jest sranie na ludzi.
 
Bardzo dobre wystąpienie przedstawicielki konfy. Nie ma żadnych logicznych argumentów żeby podważyc to co powiedziała. Podkreślam ŻADNYCH. Zachowanie reszty bydła w studio łącznie z prowadzącym to jest kurwa jakieś dno i totalny brak kultury dyskusji.
#dobrazmianaskurwysyny
No, ale nie dostała się do Sejmu, co było dla mnie dziwne bo w kampanii wyborczej często była w TV, nawet w debacie wyborczej na Polsacie... a jedyną kobietą z Konfederacji co się dostała była żona Bosaka, chyba za nazwisko... :boss:
 
Bardzo dobre wystąpienie przedstawicielki konfy. Nie ma żadnych logicznych argumentów żeby podważyc to co powiedziała. Podkreślam ŻADNYCH. Zachowanie reszty bydła w studio łącznie z prowadzącym to jest kurwa jakieś dno i totalny brak kultury dyskusji.
#dobrazmianaskurwysyny
Dobre, bo w przeciwieństwie do Krzyśka, nie zwracała uwagi na te pierdolenie, tylko po prostu kontynuowała swoją wypowiedź, po tym jak chcieli ją zakrzyczeć, bo nic innego nie potrafią.
 
Back
Top