Polityka

Zdjęcie
 
Jesteś pewny? Wg. jednego z biskupów to najgorsza forma religii:). Dla mnie ateizm to wartość sama w sobie.
Jestem 100% pewny. Wiara daje obietnicę zbawienia, więc poświęcenie jest prostsze. Czy ktoś oddaje życie w zachodnim społeczeństwie widząc co się tam wyrabia, jak islam staje się dominującą religią? To już ateistów nie boli?
 
Każda religia to zło i powinno być zdelegalizowane, bo są z tym same problemy. Wystarczyło nie wpuszczać tych wszystkich małp z Afryki i muslimow z Bliskiego wschodu i nie byłoby problemu w Europie.
No właśnie to tacy wolnościowcy (najczęściej ateiści) wpuszczali te małpy powołując się na chrześcijańskie wartości, żeby zagrać na ludzkich emocjach. Chyba, że w Twoim mniemaniu socjalistka Merkel czy socjalista Makron jest wierzącym chrześcijaninem.

:robertmakeup:
 
E tam. W średniowieczu np gorsza była władza świecka, a ty byś zdecydowanie wolałabyś trafić pod sąd inkwizycyjny niż świecki.

też ciężko nazwać totalitaryzmem, chyba że bierzemy pod uwagę państwo Watykan. To fakt, i dziś nie ma tam demokracji. Ale to małe państwo.
Sprowadzasz zbrodnie KK do Inkwizycji, a tam jeszcze masz wyzynane w pień całe pogańskie plemiona, Krucjaty, Wojnę XXX-letnia i cale mnóstwo innych kwiatków. Tak sobie zacytuję: 'Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną', czyż to nie credo dyktatorów w najczystszej formie :).
 
A ja twierdziłem inaczej? To nie zmienia faktu, że scala daną społeczność i stwarza poczucie, że jest o co walczyć. Możesz się z tym kłócić ale to nie znaczy, że będziesz miał rację.
A czy ja twierdziłem gdzieś, że nie jest spoiwem?
 
No właśnie to tacy wolnościowcy (najczęściej ateiści) wpuszczali te małpy powołując się na chrześcijańskie wartości, żeby zagrać na ludzkich emocjach. Chyba, że w Twoim mniemaniu socjalistka Merkel czy socjalista Makron jest wierzącym chrześcijaninem.

:robertmakeup:
Miałem odpisać ale po 2 postach widzę, że jesteś typem który wymyśla sobie jakieś tezy z dupy i stara się wmówić interlokutorowi, że to jego słowa. W takim razie szkoda mojego czasu.
 
Sprowadzasz zbrodnie KK do Inkwizycji, a tam jeszcze masz wyzynane w pień całe pogańskie plemiona, Krucjaty, Wojnę XXX-letnia i cale mnóstwo innych kwiatków. Tak sobie zacytuję: 'Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną', czyż to nie credo dyktatorów w najczystszej formie :).


I większość tego to nie zbrodnie kk ale władców świeckich. Kk nie rządził Europa.

A krucjaty akurat były ok, dla nas dobre. I w sumie usprawiedliwione.
 
Miałem odpisać ale po 2 postach widzę, że jesteś typem który wymyśla sobie jakieś tezy z dupy i stara się wmówić interlokutorowi, że to jego słowa. W takim razie szkoda mojego czasu.
A czy ja twierdziłem gdzieś, że nie jest spoiwem?
W takim razie dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa. Nic nie wmawiam. Chyba, że "tacy wolnościowcy" odebrałeś, że to o Tobie. Wpuszczenie "tych małp" przez socjalistów jest faktem.
 
W takim razie dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa. Nic nie wmawiam. Chyba, że "tacy wolnościowcy" odebrałeś, że to o Tobie.
Wolnościowcy to mi się kojarzą głównie z Memcenem i KonfedeRosją.
Ja jestem ateistą i sobie ludzi z Afryki i turbanow nie życzę, więc nie ma co generalizować, a Merkel uważam za ruską agentkę I szkodnika na pasku Putina, podobnie jak większość niemieckich polityków.
 
I większość tego to nie zbrodnie kk ale władców świeckich. Kk nie rządził Europa.

A krucjaty akurat były ok, dla nas dobre. I w sumie usprawiedliwione.
Tak, tak, masz rację, przecież KK nigdy nie miał armii:). A tzw. boży pomazańcy byki świeccy jak jasna cholera. Tak w ogóle 'Gott mit Uns' :)
 
Wolnościowcy to mi się kojarzą głównie z Memcenem i KonfedeRosją.
Ja jestem ateistą i sobie ludzi z Afryki i turbanow nie życzę, więc nie ma co generalizować, a Merkel uważam za ruską agentkę I szkodnika na pasku Putina, podobnie jak większość niemieckich polityków.
Ja sobie też nie życzę. O czym piszę choćby tu na forum od wielu lat. Zwrot "ci wolnościowy" to było pejoratywne określenie takich bolków jak Tusk, Merkel, VonderGejen i cała ta ich socjalistyczna banda. Bo oni się za takowych uważają. Czyli to Putin winny?
 
Ja sobie też nie życzę. O czym piszę choćby tu na forum od wielu lat. Zwrot "ci wolnościowy" to było pejoratywne określenie takich bolków jak Tusk, Merkel, VonderGejen i cała ta ich socjalistyczna banda. Bo oni się za takowych uważają. Czyli to Putin winny?
Częściowo tak, bo dokłada do tego swoją rękę. Nie trzeba być tytanem intelektu żeby wiedzieć, że każda destabilizacja w w Europie, kłótnie i krajowe zamieszki są woda na młyn kacapow.
 
Częściowo tak, bo dokłada do tego swoją rękę. Nie trzeba być tytanem intelektu żeby wiedzieć, że każda destabilizacja w w Europie, kłótnie i krajowe zamieszki są woda na młyn kacapow.
Nie trzeby być też tytanem intelektu by zauważyć, że Rosja też ma i będzie miała coraz to większy problem z islamem, wystarczy się zainteresować.
Co do winnego mam zupełnie inne zdanie.
 
Jestem 100% pewny. Wiara daje obietnicę zbawienia, więc poświęcenie jest prostsze. Czy ktoś oddaje życie w zachodnim społeczeństwie widząc co się tam wyrabia, jak islam staje się dominującą religią? To już ateistów nie boli?
Jasne, że boli. Ale zwalczanie Islamu, Katolicyzmem i na odwrót to akcja typu króliki i psy Dingo w Australii. Świat bez religii byłby piękny. Może nie samej religii bo w niej nie ma nic złego, zło tkwi w naziemnym personelu bożym (nieważne czyj to Bóg czy prorok).
 
Back
Top