Polityka

F0BACFJWcAI0Cct
 
Była walka o to by zatrzymać ten eurokolchoz przed zakusami wprowadzenia zakazu mięsa, żeby zamiast niego jeść robaki. Eurokolchoz zrezygnował czy nasi patrioci?
Niebezpieczne jest to, że w eurokołchozie chodzą im po głowach tego typu pomysły, a już wiele różnych absurdów weszło
 
to znaczy, że przekroczyłeś limit dzienny. Jeśli wpłacisz 8 dolarów to Elon CI go zwiększy
Nie, to znaczy że serwery padły, a teraz jeszcze twitter zmusza do założenia konta - ostatnio przez kilka dni po wejściu w link nie było treści, tylko "oferta" by założyć konto i obejrzeć bez problemu.
 
Zamieszki przeniosły się do francuskiej części Szwajcarii.






Widać nawet protokoły 1%. xD


















Skąd to zwątpienie, Lewico? xD
















Ku pokrzepieniu serc! 150k polubień. :heart:

 
Last edited:
Tusk zawsze miał takie poglądy. Nic tutaj się nie zmieniło.

Pisałem o tym długo przed tym szurskim tweetem.

O to, to, widzicie to? Gdyby to by był prawdziwy człowiek to nie byłby w stanie wytrzymać takiego samowyparcia i spłonął by ze wstydu przed napisaniem czegoś takiego.

Po wypracowaniach na kilka stron A4 pisanych o piątej rano, jest to nastepny dowód na to, że te profile to nie są ludzie tylko algorytmy zaiplementowanę przez obsługę techniczną Cohones do przekierowania i ściagniecia do tego działu społeczno-politycznych dygresji pojawiajacych się na MMAROCKS w dyskusjach o czysto sportowym charakterze.

Nie jest możliwe by te boty zmieniły poglądy, bo po pierwsze sa programowane tak, aby treści zasysały tylko z Wirtualnych Parów i Der Onetu, a po drugie to nie jest ich zadanie a dyskusja musi się przecież toczyć zgodnie z zamysłem spiskujących modów i adminów.

PS. Pamiętacie jak PO broniła Polaków przed imigracją w 2015?

 
Jak to leciało: jestem w Belgii, tam ludzie częściej chodza uśmiechnięci -nie dodał, że przez większą narkomanie oraz, że chodzi z ochroną, nawet Kaczyńskiego poprosił o ochronę w Polsce: jeden gangster prosi drugiego o pomoc...

Obejrzałem Wydarzenia o konferencji Konfederacji. Jeden z ekonomistów który ich krytykował mówi, że to jest nie możliwe aby obniżać podatki i jednocześnie aby wzrosły wpływy do budżetu "to się nigdzie na świecie nie dzieje"
od 3:30
stary komuch temu zaprzecza


Plus ładny cytat z prehistorii polityka CDU, że SPD dojdzie do władzy, jeśli CDU zarobi na ich program -dużo się zmieniło...


Chociaż oczywiście Miller jest irytujący w sprawie Wołynia. Takie wypowiedzi może mieć publicysta, a nie były premier, który mógł kształtować politykę historyczną...
 
Państwo z dykty, ewentualne odszkodowania zapłaci oczywiście Kowalski a nie urzędnik


Gdyby mieli płacić urzędnicy, to nikt by nie dostał nigdy sprawiedliwego odszkodowania. Proces odszkodowawczy byłby fikcją.
 
Back
Top