Polityka

Poniekąd masz tu dużo racji. No nic, oglądamy :corn:
Plus myślę, że może być ciekawie jak spróbują się dostać do miejsc z tego typu domami: oj wtedy będą bitwy z ochroną, której płacą więcej niż Policji :korwinlaugh:


Sami myśliwi ile mają broni a ich jest jeśli dobrze pamiętam ponad milion osób i lepiej wyszkolonych niż polscy myśliwi xD
 
Poproszę o argumenty dlaczego i jak inaczej mogliby rozwiązać to 500+ a teraz nawet już 800+, mam na magazynie jednego piso-fanatyka, ale nie umiem mu sam tego sprecyzować dlaczego się myli. Jeśli można coś jeszcze zargumentować sensownie oprócz przez nikogo niechcianego 500+ to też poproszę, np. może coś o aborcji itd.
Powinien kolo cię zabortować i dostać za to 800+. Amen.
 
Dlaczego temat robaków przycichł?


20230630_163711.png
 
są politycy którzy kupują słuchawki za 900 zł i wpisują jako koszty prowadzenie biura.
Też te koszty utrzymania posłów: tylu kosztuje więcej niż pół miliona zł na rok a płaczą że mało zarabiają...

Chociaż Radosław Sikorski i jego "koszty dyplomacji" zawsze w najdroższych restauracjach: z chęcią zrobiłbym mu test z opaską na oczkach win tanie vs drogie bo jakoś chyba znam wynik :waldeklaugh:
Dlaczego temat robaków przycichł?


View attachment 70806
myśleli, że przejmą elektorat wiejski ale to im się nie uda. Z pokerzystami im się lepiej udało (chociaż pare niewinnych kłamstewek/zaokrąglenia było xD)
 
Co 10ty Konfederata to zwykły lewak, a jeśli KO to też lewaki, to co 5ty

Partia drugiego wyboru elektoratu @KONFEDERACJA_:

@AGROunia_ 16%
@KO_Obywatelska 11%
@__Lewica 9%
@pisorgpl 8%
@PL_2050 @nowePSL 8%
Żadna partia 48%

IPSOS dla @oko_press
 
płakałem ze śmiechu, gdybyś gdzieś znalazł cały wywiad to bardzo poproszę
Biedrzycka jest na kanale Super Expressu.
Ale analiza profesora palce lizać...
Coś profesor zapomniał, że elektorat lewicowy ciężko mobilizować, taki jest leniwy.
Gdyby zrobić referendum w sprawie Arabów to większą frekwencja byłaby wśród przeciwników niż zwolenników....
Plus wiele innych czynników ale co ja będę profesora pouczał...
 
@klocuniek pamiętasz jak mnie orales w kwestii poziomu edukacji w Polsce? Powoływałes się na różne badania. Nie mogę tego odnaleźć. Mógłbyś podesłać?
 
Korwin od lat tłumaczy, że mężczyzna powinien być agresywny. Macie agresywnych mężczyzn. Dlaczego się boicie zamiast podziwiać i gloryfikować?

Bo Korwinizm to bajki z mchu i paproci. Realny świat wygląda inaczej.

Nie chcecie takich scen, to nie głosujcie na polityków gloryfikujących agresję wśród mężczyzn
Widzę, że dalej udajesz debila. Kto jest u władzy we Francji? Konserwatyści ala Korwin czy lewicowe pizdy?
PS. Sorry za spóźnioną reakcje jestem na urlopie. Widzę, że już miskanocnik wyjaśnił. Szpagat dekady.
 
to jest kurwa hit :waldeklaugh:

Baby w 90% to debile, co nie potrafią racjonalnie myśleć i dokonać dobrego dla własnego gniazda wyboru. Po raz kolejny udowodniono. Podejmowanie decyzji emocjami. Powinno się im ograniczyć prawa wyborcze, bo to one wybierały w tych francjach, Niemczech, Belgii szwecji, to przez nie lewactwo przejęło jak od lat pisze. One same Nie wiedząna co głosująwystarczy podburzyć hasełkiem aborcja czy inna bzdura i gotowe. Destrukcja własnego plemienia jak da się kobietom władze. A piszcie se, że mizogon koło Kanta dupy mi to lata. Moja żona też się z tym zgadza, sama od lat ciśnie głupim.pizdom aż miło.
 
Back
Top