Polityka

Problemem Francji jest to, że w ramach postępu stała się laicka i drwiła z własnych wartości wiary i kultury. Odechciało im się Jezusa i rodziny to zachce im się mahometa i diabła islamu. A jak się nie zachce to im ten diabeł islamski przez dupe bez mydła, szeroka końcówką wjedzie. Sam jestem nie praktykujący od lat ale jakby ktoś przy mnie pluł na kościół czy krzyż odebrałbym jakby ktoś pluł na moich rodziców i szacunek jaki do nich mam. Jak nie ma wartości dla których ludzie walczyliby to zjawia się obcy, którzy te wartości mają. Wizjonerscy pisarze przewidzieli upadek tej krainy wiele lat temu. I to nastąpi, a kto się łudzi, że nie to argumenty ma w dziełach typu obóz świętych czy wielu książkach Orianny Fellacci. Czy fellatio :korwinlaugh:
Polecam Bułgarie. Piękny kraj, ludzie przemili. Czujesz sie jak u siebie a nie w Afryce. Ceny bardzo przystępne.

nasze dzieci, jeśli będę stanowiły ruch oporu wobec zalewu islamu z breivika zrobią wizjonera i bohatera. Breivik mordował głównych przyszłych sprawców tego co się choćby we Francji dzieje. Młodą lewicową stonkę.
 
Last edited:
Problemem Francji jest to, że w ramach postępu stała się laicka i drwiła z własnych wartości wiary i kultury. Odechciało im się Jezusa i rodziny to zachce im się mahometa i diabła islamu. A jak się nie zachce to im ten diabeł islamski przez dupe bez mydła, szeroka końcówką wjedzie. Sam jestem nie praktykujący od lat ale jakby ktoś przy mnie pluł na kościół czy krzyż odebrałbym jakby ktoś pluł na moich rodziców i szacunek jaki do nich mam. Jak nie ma wartości dla których ludzie walczyliby to zjawia się obcy, którzy te wartości mają. Wizjonerscy pisarze przewidzieli upadek tej krainy wiele lat temu. I to nastąpi, a kto się łudzi, że nie to argumenty ma w dziełach typu obóz świętych czy wielu książkach Orianny Fellacci. Czy fellatio :korwinlaugh:
Polecam Bułgarie. Piękny kraj, ludzie przemili. Czujesz sie jak u siebie a nie w Afryce. Ceny bardzo przystępne.

nasze dzieci, jeśli będę stanowiły ruch oporu wobec zalewu islamu z breivika zrobią wizjonera i bohatera. Breivik mordował głównych przyszłych sprawców tego co się choćby we Francji dzieje. Młodą lewicową stonkę.
1688204708343.png
 
Idzie na grubo


a mi się zawsze wydawało, że najgłupszy pomysł to napaść na sklep z bronią :korwinlaugh:

BTW to jest piękne nagranie: pokazuje jak człowiek od czarnej roboty jest traktowany przez własną partie. Zapierdol ze zbieraniem podpisów, sprawami lokalnymi, mobilizowaniem młodzieżówki aby wykonywała czarną robotę a później przyjeżdża ważniak z Warszawy i jedynkę ma...
... Paweł Kowal dezerter i nie ma jedynki dla lokalnych struktur -Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść :childcry:


Niestety w każdej partii tak jest od SLD do Konfederacji (np. Tyszko który swego czasu nieźle jechał po tej partii a Mentzen ładnie go ripostował)...
Też było nagrań byłych członków partii Hołowni...

Gdyby zmienić zasady finansowania partii to byłoby inaczej.
 
Ciekaw czy Korwin zmieniłby zdanie gdyby gros jego majątku poszło na leczenie w USA bez ubezpieczenia

:DC:
Krul od ponad 30 lat głosi to samo i powiedziałby, że wtedy on jest sobie winien, bo się nie ubezpieczył.
Korwin nie zmienia zdania :tysoncoffe:
Korwin to człowiek, który wyrósł z socjalizmu, bo w młodości należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej.
Problemem Francji jest to, że w ramach postępu stała się laicka i drwiła z własnych wartości wiary i kultury. Odechciało im się Jezusa i rodziny to zachce im się mahometa i diabła islamu. A jak się nie zachce to im ten diabeł islamski przez dupe bez mydła, szeroka końcówką wjedzie. Sam jestem nie praktykujący od lat ale jakby ktoś przy mnie pluł na kościół czy krzyż odebrałbym jakby ktoś pluł na moich rodziców i szacunek jaki do nich mam. Jak nie ma wartości dla których ludzie walczyliby to zjawia się obcy, którzy te wartości mają. Wizjonerscy pisarze przewidzieli upadek tej krainy wiele lat temu. I to nastąpi, a kto się łudzi, że nie to argumenty ma w dziełach typu obóz świętych czy wielu książkach Orianny Fellacci. Czy fellatio :korwinlaugh:
Polecam Bułgarie. Piękny kraj, ludzie przemili. Czujesz sie jak u siebie a nie w Afryce. Ceny bardzo przystępne.

nasze dzieci, jeśli będę stanowiły ruch oporu wobec zalewu islamu z breivika zrobią wizjonera i bohatera. Breivik mordował głównych przyszłych sprawców tego co się choćby we Francji dzieje. Młodą lewicową stonkę.
Islam to przy LGBTQAZ wielkie wartości
 
Krul od ponad 30 lat głosi to samo i powiedziałby, że wtedy on jest sobie winien, bo się nie ubezpieczył.

Korwin to człowiek, który wyrósł z socjalizmu, bo w młodości należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej.

Islam to przy LGBTQAZ wielkie wartości
Wiadomo że to co sobą reprezentuje Europa Zachodnia to dno aktualnie.
 
Co tu się stało, że walka spowolniła? Jeszcze kilka miesięcy temu była ofensywa ostra.
Ofensywa ostra to by była ruska na Polskę po zdobyciu Ukrainy jakby rządzili tacy cwele jak Ty im laske robisz lewactwo, ko, po itd. Bo typie możesz wszytko powiedzieć co chcesz mam wyjebane ale nie da sie zaprzeczyć że twoi idole to by rozłożyli się przed wszystkimi żeby spokojnie żyć i się dawać ruchać w dupe.
 
Ofensywa ostra to by była ruska na Polskę po zdobyciu Ukrainy jakby rządzili tacy cwele jak Ty im laske robisz lewactwo, ko, po itd. Bo typie możesz wszytko powiedzieć co chcesz mam wyjebane ale nie da sie zaprzeczyć że twoi idole to by rozłożyli się przed wszystkimi żeby spokojnie żyć i się dawać ruchać w dupe.

Z jakiego miasta jesteś? Byłbyś w stanie komuś tak w twarz powiedzieć? Dyskutujesz sobie z kolegą z pracy, różnica zdań i wyzywanie od cweli?
 
Eurokołchoz chce zakazać mięsa, żeby zamiast niego ludzie jedli robaki
Była walka o to by zatrzymać ten eurokolchoz przed zakusami wprowadzenia zakazu mięsa, żeby zamiast niego jeść robaki. Eurokolchoz zrezygnował czy nasi patrioci?
 
@Karateka@
Tu masz mój post - chyba wcześniejsze i późniejsze dotyczą edukacji:
 
Back
Top