Polityka

Jestem przekonany, że w realu nie jest taki kozak. Nawet w debatach jest super grzeczny. Gdy ma przed sobą drugiego człowieka, nawet gdy to jest rozmowa online, to nagle robi się miły i kulturalny.
Czyli co? Pozer?


edit:

:beczka:

1688392842049.png
 
Last edited:
Dlatego sędziowie mają taki sam status jak księża po 89 roku. Nic dziwnego, że tak bardzo próbują przypodobać się PO mimo, że ośmieszają powagę zawodu...
Chociaż tak mały wyrok to dawno musiał dostać. Ziobro podwyższył kary za fałszowanie faktur. Nawet 25 lat można dostać
można ale jak się jest zwykłym Januszem przedsiębiorcą, a nie pociotkiem czy tam innym pierdzistołkiem urzędowym
:homer:
 
Gdyby to wykazać na wykresie kołowym to skoro stawiasz Tuska na miejscu patrioty, a w rzeczywistości jest wrogiem czyli po drugiej stronie osi, a Sikorski jest jeszcze mniejszym patriotą (czyli na osi "wroga") czyli znowu po drugiej stronie osi de facto, Sikorski ląduje na miejscu "patrioty", niezła incepcja jakaś :ponymindfuck:


Nie wiem czy to zrozumiale opisałem :awesome:
 
Enigmatyczny spot Tuska wymaga zaangażowania tęgich głów, aby wytłumaczyć ' wykształconym, z wielkich miast', co mają myśleć
1f603.png


View attachment 71172
Roczna subskrypcja za 189 zł.
Prenumerata gazetową też pewnie podobnie.
Kurcze czasami kupowałem wyborcza gdy były ciekawe dodatki i no raczej obstawiam, że w 2005 roku mogłem płacić z minimum 2,5 zł.
Wychodzi, że u Michnika nie ma inflacja: Oj pojechałbym do Warszawy gdyby wyborcza w końcu zbankrutowała aby zobaczyć te smutne twarze wychodzące z biura xd
 
Back
Top