Polityka

Jesteśmy w punkcie wyjścia. Ostatni raz - pierdolenie o szopenie u Ronina, wyjaśnione u Gozdyry nie podlega pod "odebranie mandatu posła", a coś takiego miałeś podać, takie było Twoje zadanie. Siadaj, pała.

Wszystkie punkty które wymieniłem podtrzymuję.
Mogę jedynie się zgodzić, że to za mało by odebrać mandat posła, ale wystarczająco by nie oddać głosu na Pana Brauna.
 
Dostaję co chwilę petycję do podpisania w sprawie ustawy o logopedach. Ktoś zgłębiał temat?
Ma być jakaś zmiana ustawy o podmiotach medycznych. Kolejne pranie pieniędzy w NFZ.
Gdzieś mi mignął artykuł, ale nie doczytałem.

Logopedzi dostaną po dupie przez formalności no i pacjenci będą mieli jeszcze większy problem z dostaniem się do specjalisty.
 
@klocuniek
Pozdrowienia od implikatury.

1681242798965.jpg
 
Amerykanie to chociaż "nieśli demokrację" XD. Były, a kto wie czy i nie przyszły, prezydent Rosji mówi o zmazaniu innego kraju z mapy. Milusio.






XD


Dlatego coraz wiecej promocji na pepperku.
Grafiki spadly do poziomow, ktore kiedys planowałem akceptować, ale odkrylem na steamie opcje grania na drugim kompie i na moim bardzo mocnym serwerowym PC (ale tam tylko integra) gram na starym laptopie z gtx 1050Ti, idzie ciepły sezon, pieniadze pojda gdzie indziej








XD


XD




Od dawna widać że to kult








XD




A widzialem Panasiuka tu na forum wrzucanego nieironicznie XD








Za Wojczalem jakos wielce nie przepadam, bo ma monotonny sposób wypowiadania się, choć treści się zawsze warto przysłuchać. Tutaj żwawą rozmowę zapewnia gość


XD strategiczna niezależność






United Nation Woman




 
wystarczająco by nie oddać głosu na Pana Brauna.
Dla niektórych działa to w drugą stronę. Ty naprawdę nie chciałbyś aby nasi dziennikarze i nie tylko, kolokwialnie i ogólnie rzecz ujmując - nie srali na nasz kraj? Wiemy, że media to potężne narzędzie zdolne kształtować postawy społeczne, a wpływy innych Państw, korumpowanie naszych decydentów i dziennikarzy są nieuchronne. Wielu graczom zależy, by nas wciąż osłabiać, to niby powszechna wiedza, tak więc potrzebny nam bat na tych naszych ananasów na tyle solidny, by działania szkodliwe dla narodu były aktem desperacji i jedną z ostatnich rzeczy na którą by się porywali. Nie mówię o karze śmierci ale o penalizacji odpowiednio dotkliwej. Służba nie drużba, a praca to nie kurewstwo, jak chcieliby niektórzy.
 
Jednak nadzwyczaj wysokie notowania dotyczą Konfederacji. Na ugrupowanie, którego jednym z liderów jest Sławomir Mentzen, zagłosowałoby 11,8 proc. respondentów. W świetle ostatnich sondaży jest to najlepszy wynik ugrupowania.
Portal Polsatnews.pl dodaje, że wyborcami Konfederacji najczęściej są mężczyźni do 29. roku życia, mieszkańcy wsi i średnich miast, z wykształceniem wyższym i średnim.
W ostatnich tygodniach Konfederacja notuje kolejne szczyty poparcia w sondażach. Pierwszy był sondaż Pollstera dla "Super Expressu" w którym ugrupowanie zdobyło 9,7 proc. głosów. Wynik 11 proc. pojawił się w sondażu IPSOS dla OKO.press i TOK FM oraz sondażu Estymatora dla "Do Rzeczy".
Z badania zleconego przez Platformę Obywatelską wynika, że Konfederacja mogłaby liczyć nawet na wynik grubo ponad 10 proc. – ustalił Onet.
Jak słyszymy, największa partia opozycyjna nie zamierza odpuszczać i szykuje kolejne uderzenia w ugrupowanie, którego twarzą stał się Sławomir Mentzen.
:gsp: ::jondance::
 
Last edited:
Desperaci: loterie wymyślają aby płacić PIT w mieście wojewódzkim. Takiego równe zero powinni dostać Trzaskowscy i reszta samorządowych pająców to może nauczyliby się aby nie wspierać "kursów darcia ryja" i innych zjebanych organizacji :aletoniedomnietak:
BTW ile ten Trzaskowski się nalatał :korwinlaugh:
Dostaję co chwilę petycję do podpisania w sprawie ustawy o logopedach. Ktoś zgłębiał temat?
to spowoduje w skrócie, że aby spełnić warunki do prowadzenia działalności to najlepiej bedzie po prostu dołaczyć się do jakieś ośrodka zdrowotnego (raczej prywatnego, NFZ nie ogarnie), czyli logopedzi będą mniej zarabiać i na pomoc będzie trzeba dłużej czekać oraz będzie droższa
 
Dla niektórych działa to w drugą stronę. Ty naprawdę nie chciałbyś aby nasi dziennikarze i nie tylko, kolokwialnie i ogólnie rzecz ujmując - nie srali na nasz kraj? Wiemy, że media to potężne narzędzie zdolne kształtować postawy społeczne, a wpływy innych Państw, korumpowanie naszych decydentów i dziennikarzy są nieuchronne. Wielu graczom zależy, by nas wciąż osłabiać, to niby powszechna wiedza, tak więc potrzebny nam bat na tych naszych ananasów na tyle solidny, by działania szkodliwe dla narodu były aktem desperacji i jedną z ostatnich rzeczy na którą by się porywali. Nie mówię o karze śmierci ale o penalizacji odpowiednio dotkliwej. Służba nie drużba, a praca to nie kurewstwo, jak chcieliby niektórzy.
Dziwnie się słucha Brauna mówiącego o zdradzie stanu, wartościach i patrzy się na jego spotkania z ludźmi wyrzuconymi z Polski przez ABW.
Kolejna niekonsekwencja po hipokryzji z obrazą uczuć religijnych...
 
Słucham sobie Korwina w Odrodzeniu Komunizmu. Korwin dostał pytanie o brak ingerencji Państwa w program nauczania prywatnych szkół i jednocześnie, co gdy gloryfikacja banderyzmu byłaby w tym programie. Korwin odpowiedział, że tutaj nie ma problemu, wystarczy rozstrzelać nauczyciela, który wykłada taki program i wtedy problem jest rozwiązany, bez ingerencji w program nauczania tej szkoły.
 



:gsp: ::jondance::
Ale nawet nie chodzi o sam fakt "konfy".

Oni się panicznie boją, że wejdzie mocniej ktoś spoza układu.
:enterthehorwitch:
 
Słucham sobie Korwina w Odrodzeniu Komunizmu. Korwin dostał pytanie o brak ingerencji Państwa w program nauczania prywatnych szkół i jednocześnie, co gdy gloryfikacja banderyzmu byłaby w tym programie. Korwin odpowiedział, że tutaj nie ma problemu, wystarczy rozstrzelać nauczyciela, który wykłada taki program i wtedy problem jest rozwiązany, bez ingerencji w program nauczania tej szkoły.
806b6e1806566ad52df50ee6cecd90ef_XL.jpg
 
Boją się rozstrzelania? :)
Nie. Takie rzeczy grzeją tylko psychofanów Korwina jak Ty.
:gabi_much_love:

Wszystkie głosowania jakie były przez ostatnie parę lat, które mają wpływ na pogorszenie bynajmniej mojej jakości życia były głosowane ręką w rękę przez drużynę okrągłego stołu.

Już nie będę Cie rezał, ale tylko przypomnę że u Mazurka pili wódeczkę wszyscy razem od lewa do prawa, a Ty jak pies w kagancu i budzie miałeś siedzieć.
Popatrz trochę szerzej, nie tylko z antypatią do Konfy.
 
Słucham sobie Korwina w Odrodzeniu Komunizmu. Korwin dostał pytanie o brak ingerencji Państwa w program nauczania prywatnych szkół i jednocześnie, co gdy gloryfikacja banderyzmu byłaby w tym programie. Korwin odpowiedział, że tutaj nie ma problemu, wystarczy rozstrzelać nauczyciela, który wykłada taki program i wtedy problem jest rozwiązany, bez ingerencji w program nauczania tej szkoły.
Okres przedwyborczy i sraka lewaków, "liberałów", czy innych "centrowców"
:antonio:
Boją się rozstrzelania? :)
Tak.
:facepalm:
 
Last edited:
Nie. Takie rzeczy grzeją tylko psychofanów Korwina jak Ty.
:gabi_much_love:

Wszystkie głosowania jakie były przez ostatnie parę lat, które mają wpływ na pogorszenie bynajmniej mojej jakości życia były głosowane ręką w rękę przez drużynę okrągłego stołu.

Już nie będę Cie rezał, ale tylko przypomnę że u Mazurka pili wódeczkę wszyscy razem od lewa do prawa, a Ty jak pies w kagancu i budzie miałeś siedzieć.
Popatrz trochę szerzej, nie tylko z antypatią do Konfy.

Zakaz handlu w niedzielę - jak głosowali Konfederaci?



PiS light... PiS hard raczej
 
Zakaz handlu w niedzielę - jak głosowali Konfederaci?
Nie wiedziałem, @Siwy25_1 dzięki za info. Jestem przeciw zakazowi ale to kurwa jest taki szczegół, że głowa mała przy głosowaniach nad grubymi sprawami i nie dziwię się, że podnoszony przez @Karateka@ Jeśli ktoś uważa się za mężczyznę i nie potrafi zrobić zakupów w niedziele "bo zakaz" jest pizdą, a nie facetem. Dodaję na marginesie i nie próbuję jakoś prostować "błędu" tej połowy kondefederatów, traktujących katolicyzm bardzo poważnie, bo być może to ja się mylę będąc przeciw temu zakazowi.
PiS hard raczej
Pod jakim względem?
 
Słucham sobie Korwina w Odrodzeniu Komunizmu. Korwin dostał pytanie o brak ingerencji Państwa w program nauczania prywatnych szkół i jednocześnie, co gdy gloryfikacja banderyzmu byłaby w tym programie. Korwin odpowiedział, że tutaj nie ma problemu, wystarczy rozstrzelać nauczyciela, który wykłada taki program i wtedy problem jest rozwiązany, bez ingerencji w program nauczania tej szkoły.
Ty jesteś skrytokonfederatofilem, ile czasu na nich poświęcasz o matko.

:juanlaugh:
Ciągle Korwin to Korwin tamto, a Sławek powiedział...
 
Nie wiedziałem, @Siwy25_1 dzięki za info. Jestem przeciw zakazowi ale to kurwa jest taki szczegół, że głowa mała przy głosowaniach nad grubymi sprawami i nie dziwię się, że podnoszony przez @Karateka@ Jeśli ktoś uważa się za mężczyznę i nie potrafi zrobić zakupów w niedziele "bo zakaz" jest pizdą, a nie facetem. Dodaję na marginesie i nie próbuję jakoś prostować "błędu" tej połowy kondefederatów, traktujących katolicyzm bardzo poważnie, bo być może to ja się mylę będąc przeciw temu zakazowi.

Robię zakupy w niedzielę (Biedronka przy dworcu jest czynna). Ale to czy zrobię zakupy, to nie jest najważniejszy problem. Jako student, dorabiałem pracując w niedzielę. Teraz studenci zostali pozbawieni tej szansy, którą ja miałem.

Pod jakim względem?

Konfederacja ma bardziej zdecydowany przekaz, w porównaniu do PiS.
 
Ty jesteś skrytokonfederatofilem, ile czasu na nich poświęcacz o matko.

:juanlaugh:
Ciągle Korwin to Korwin tamto, a Sławek powiedział...
Stara prawda, że antyfani i hejterzy najmocniej śledzą. W sumie o Razem wiem pewnie wiecej niż ich wyborcy :korwinlaugh:

Nie wiedziałem, @Siwy25_1 dzięki za info. Jestem przeciw zakazowi ale to kurwa jest taki szczegół, że głowa mała przy głosowaniach nad grubymi sprawami i nie dziwię się, że podnoszony przez @Karateka@ Jeśli ktoś uważa się za mężczyznę i nie potrafi zrobić zakupów w niedziele "bo zakaz" jest pizdą, a nie facetem. Dodaję na marginesie i nie próbuję jakoś prostować "błędu" tej połowy kondefederatów, traktujących katolicyzm bardzo poważnie, bo być może to ja się mylę będąc przeciw temu zakazowi.

Pod jakim względem?
w kwestii zakazu handlu w niedzielę jako strasznej formy regulacji mam podobne zdanie co do 500 plus jako największym polskim socjalnym wydatku, najstraszniejszym w historii - nie ma co przesadzać i to jest tak dalekie na liście największych szaleństw państwa...
Ba nawet gdyby Kaczyński przegłosował parę ciekawych ustaw w zamian za ten zakaz handlu w niedzielę i Konfederacja by na to poszła to nie miał bym nic przeciwko tylko jest jeden problem: to jak wprowadził to PIS to był książkowy przykład pisania ustawy pod jedną z amerykańskich sieci sklepów, a teraz cwaniaki krzyczą "stOP AMERYKANIZACJI POLSKI...
Wpadka Konfederatów, że tego nie wyczuli, od tego jest opozycja, chociaż orły prawa też milczały...

Pamiętam też dziwne głosowania Konfederacji w sprawie myśliwych, polowania z dziećmi. No sorry, ale jeśli ktoś chce większego dostępu do broni (btw w Polsce kto chce broń to prędzej czy później ją dostanie, przecież jak nawet JKM przeszedł testy psychologiczne xd) to powinnien wymyślić jak zdyscyplinować myśliwych...
Pamiętam też to haniebne głosowanie Pisu i PSL ograniczające badania myśliwych i nie jestem pewien czy Konfederacja też tego nie poparła
 
Teraz studenci zostali pozbawieni tej szansy, którą ja miałem.
Kto będzie chciał znaleźć robotę, którą będzie mógł wykonywać w niedzielę, znajdzie. Niekoniecznie tam gdzie obecnie wciąż można pracować w każdą niedzielę, a więc w:

- placówkach pocztowych, w których przeważająca działalność polega na świadczeniu usług pocztowych,
- gospodarstwach rybackich, gdzie sprzedawane są ryby ze statku rybackiego i w placówkach handlowych zajmujących się wyłącznie odbiorem produktów rybnych,
- od 1 czerwca do 30 września każdego roku kalendarzowego placówkach handlowych prowadzących handel wyłącznie maszynami rolniczymi, częściami zamiennymi do tych maszyn, można handlować także materiałami eksploatacyjnymi do maszyn rolniczych, materiałami używanymi w trakcie bieżącej pracy maszyn rolniczych lub narzędziami do wymiany części zamiennych w maszynach rolniczych;
- placówkach handlowych, w których jest prowadzony wyłącznie skup produktów pochodzenia rolniczego, w szczególności zboża, rzepaku, rzepiku, buraków cukrowych, roślin białkowych, innych upraw polowych, owoców, warzyw, mleka surowego lub runa leśnego (@Roshi ),

Poza tym tacy koledzy jak @Miskatonic @Siwy25_1 czy @szplin jeśli zgłoszą się do nich studenci normalni, a nie jakieś rurkowe pizdeczki - to oni, już Ty się nie martw - zawsze im jakąś robotę znajdą:
The Sopranos wallpapers and images - wallpapers, pictures, photos
Konfederacja ma bardziej zdecydowany przekaz, w porównaniu do PiS.
Przekaz jakiego rodzaju?
 
Kolejny aktor szurem

Ciekawa, ta starsza sprawa z Gibsonem. Ten koleś z The People's Voice, który relacjonuje sprawę Cavieziel'a, wspomina, że konkretny fragment wystąpienia Gibsona w show u Grahama Nortona (BBC), jak i artykuły o tym, były usuwane z całego internetu, a później strony "fact checkingowe" ogłaszały, że wypowiedź ta nigdy nie istniała. Da się tak? Przecież iluś tam ludzi z pewnością to ma na swoich kompach? Graham Norton nie wypowiadał się w związku z takim przedstawianiem sprawy? Nikt go nie pytał? A Gibson? Nie zgłębiałem tej sprawy i być może wypowiadali się, nie wiem, jednak jeśli nie, to sprawa śmierdzi fejkiem.

Inaczej jest w przypadku James'a Caviezel'a, szokujące info i minimum 4 alternatywy:

1. Cavaziel pierdoli głupoty, szuka atencji, za cicho może o nim było,
2. Ktoś mu płaci za pierdolenie takich głupot,
3. To po prostu deep fake
4. Mówi prawdę



-----------------
Aby nie było tylko off topowo:

M.in o 100 ustawach Mentzena:
 
Last edited:
Ciekawa, ta starsza sprawa z Gibsonem. Ten koleś z The People's Voice, który relacjonuje sprawę Cavieziel'a, wspomina, że konkretny fragment wystąpienia Gibsona w show u Grahama Nortona (BBC), jak i artykuły o tym, były usuwane z całego internetu, a później strony "fact checkingowe" ogłaszały, że wypowiedź ta nigdy nie istniała. Da się tak? Przecież iluś tam ludzi z pewnością to ma na swoich kompach? Graham Norton nie wypowiadał się w związku z takim przedstawianiem sprawy? Nikt go nie pytał? A Gibson? Nie zgłębiałem tej sprawy i być może wypowiadali się, nie wiem, jednak jeśli nie, to sprawa śmierdzi fejkiem.

Inaczej jest w przypadku James'a Caviezel'a, szokujące info i minimum 4 alternatywy:

1. Cavaziel pierdoli głupoty, szuka atencji, za cicho może o nim było,
2. Ktoś mu płaci za pierdolenie takich głupot,
3. To po prostu deep fake
4. Mówi prawdę



-----------------
Aby nie było tylko off topowo:

M.in o 100 ustawach Mentzena:

Skoro CIA załatwiło światków i samego Epsteina to dla nich nie problem znaleźć te materiały i złożyć tym ludziom propozycje nie do odrzucenia. Laptop Bidena też ma grube taśmy, a CIA blokuje sprawę i cisza jak makiem zasiał.
Tak samo było z Clintonówką i później pizza gate. Ktoś beknął? Cisza. Wszystko rozegrane za kulisami. Wszystko oczywiście przez "Fakt checkerów" ogłoszone teorią spiskową.
:roberteyeblinking:

To jest za gruby proceder, żeby coś wyszło tym bardziej, że niedługo wybory.
 
Back
Top