Polityka

I bardzo dobrze. Powinno się całkowicie zakazać tzw. Polonii brania udziału w Polskich wyborach.
Albo mieszkasz w Polsce i głosujesz nad tym, jak ma ta Polska wyglądać i funkcjonować, albo nie mieszkasz tu na stałe i nie głosujesz. Proste.
Co to w ogóle ma być, żeby jacyś Janusze z Grażynami od XX lat siedzący w "JuEsEj" albo innych "DDR-ach" wybierali ludziom w Polsce władzę. xD
Jebać.
P.S. TL;

To jeszcze tylko kobietom i ludziom +30 i Konfa z 80 % procentami.
 
Jednak czarny to głupi. :jarolaugh:
Krowy nie mówiąc, są mądrzejsze niż te tępaki z lewicy/ko. Głównie przez to że nie mówią.
nawet żartu nie można napisać w prima aprilis:jon:
TRZEBA ZRZUCIĆ ŁAŃCUCHY OPRESJI PISU PRZEZ NOKAUT!!!
I TO DONALD TUSK SZCZERZE ZNOKAUTUJE TO!!!
1680381512699.png
 
Ogląda się to tak samo zabawnie jak debaty piwniczne Girkina z kanału Andromedy.

Z tym, że Girkin nie robi gały Putinowi, a Węglarczyk połyka Tuskowi do samego końca (9:40).

Jeżeli ktoś chce główne danie od razu, to dźwięk rozrywanych dup, że Konfa się sforuje do przodu przez niepotrzebne o niej wspominanie w mediach, zaczyna się od 21:48.

 
Ogląda się to tak samo zabawnie jak debaty piwniczne Girkina z kanału Andromedy.

Z tym, że Girkin nie robi gały Putinowi, a Węglarczyk połyka Tuskowi do samego końca (9:40).

Jeżeli ktoś chce główne danie od razu, to dźwięk rozrywanych dup, że Konfa się sforuje do przodu przez niepotrzebne o niej wspominanie w mediach, zaczyna się od 21:48.


:antonio:

Holownia wychodzi, jeczy i placze!
 
Na pewno całą waszą ekipą od spacerów na marszach pojebanych macic do tego nie dopuścicie! ***** *** i konfederację!
***** ***? PIS odwalil kolejny szach mat na opozycji i niezdecydowanych. Nie straszy juz nikogo Tuskiem, Holownia czy lewakami, ale koalicja z Konfederacja.
 
***** ***? PIS odwalil kolejny szach mat na opozycji i niezdecydowanych. Nie straszy juz nikogo Tuskiem, Holownia czy lewakami, ale koalicja z Konfederacja.
Zauważ, że pis jest cicho jak mysz pod miotłą od jakiegoś czasu, a cała "merytoryczna opozycja" kompromituje się z każdym otwarciem gęby we wszystkich możliwych mediach. Oni są tak głupi, że sami sobie szkodzą. Pis nic nie musi robić wystarczy dać tym idiotom głos, sami się orają.

:beczka:
 
Zauważ, że pis jest cicho jak mysz pod miotłą od jakiegoś czasu, a cała "merytoryczna opozycja" kompromituje się z każdym otwarciem gęby we wszystkich możliwych mediach. Oni są tak głupi, że sami sobie szkodzą. Pis nic nie musi robić wystarczy dać tym idiotom głos, sami się orają.

:beczka:
Jak nic nie robi? Poszlo w eter haslo „myslimy o koalicji z konfederacja”. Opozycja musiala zareagowac. Mentzen musi reagowac. Opozycja zamiast koncentrowac sie na PISie zaczyna wchodzic w dyskusje i dawac miejsce w mediach z outsiderom z konfederacji. Kto uratuje Polske przed Korwinami i Braunami? Pis. Pozamiatane.
 
nawet żartu nie można napisać w prima aprilis:jon:
TRZEBA ZRZUCIĆ ŁAŃCUCHY OPRESJI PISU PRZEZ NOKAUT!!!
I TO DONALD TUSK SZCZERZE ZNOKAUTUJE TO!!!
View attachment 61359
mam tą książkę w domu. Kupiłem za chyba 3 zł bo brakowało mi na allegro do darmowej wysyłki. Kurczę to chyba nie świadczy dobrze o wielkim prezydencie Europy, że jego książka jest mniej warta niż niektóre piwa...

Chciałem to raz przeczytać podczas dłużej podróży pociągiem ale JPDL -to jest tak słabe, jestem ciekawy ile sztuk się tego sprzedało, ale zostało rozdanych za symboliczną złotówkę aby nie zalegało na magazynach...
Kto to wydawał, to chyba Agora jakiegoś gimnazjalistę zatrudniła do edycji, jak jakaś prezentacja w PowerPoint na WOS łamane na pamiętnik nastolatki ze złotymi myślami z Bravo...
Że na takie książki są wycinane drzewa. Donald Tusk powinien kupić pare hektarów ziemi i razem z Michnikiem sadzić drzewa -znęcanie się nad przyrodą...

Ogląda się to tak samo zabawnie jak debaty piwniczne Girkina z kanału Andromedy.

Z tym, że Girkin nie robi gały Putinowi, a Węglarczyk połyka Tuskowi do samego końca (9:40).

Jeżeli ktoś chce główne danie od razu, to dźwięk rozrywanych dup, że Konfa się sforuje do przodu przez niepotrzebne o niej wspominanie w mediach, zaczyna się od 21:48.


jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam hipokryzję grubaska


Plus to jak go Ziobro ograł z tymi zeznaniami i później Tusk musiał się tłumaczyć z torby z Biedronki pełnej gotówki :roberteyeblinking:

W ogóle mam wrażenie, że liczba kompetentych dziennikarzy z jakimkolwiek warsztatem i rozumem oraz godnością człowieka od lewicy do prawicy to hm...
... może w jakimś busie by się zmieściło z kilkanaście osób...
 
Jak nic nie robi? Poszlo w eter haslo „myslimy o koalicji z konfederacja”. Opozycja musiala zareagowac. Mentzen musi reagowac. Opozycja zamiast koncentrowac sie na PISie zaczyna wchodzic w dyskusje i dawac miejsce w mediach z outsiderom z konfederacji. Kto uratuje Polske przed Korwinami i Braunami? Pis. Pozamiatane.
Byś się zdziwil ilu młodych ludzi pójdzie zagłosować na tych złych "Korwinów i Braunów".
Bo chcą żyć normalnie i pracować na siebie.
 
Byś się zdziwil ilu młodych ludzi pójdzie zagłosować na tych złych "Korwinów i Braunów".
Bo chcą żyć normalnie i pracować na siebie.
Niech ida. Za 5 lat z tych co deklarowali normalne zycie i prace na siebie zostanie pare procent. Reszta zrozumie, ze zycie to nie tik tok i wyciagnie rece po 500+.
 
Niech ida. Za 5 lat z tych co deklarowali normalne zycie i prace na siebie zostanie pare procent. Reszta zrozumie, ze zycie to nie tik tok i wyciagnie rece po 500+.
Oj boli naprawdę was to boli, że ludzie chcą zmian w tym po-pisowym szambie.

Na szczęście do wyboru jest jeszcze kredyt 0% Donka, ale to by Ci młodzi musieli łbem o ścianę pierdolnąć.
 
Odsłuchałem, trudno się nie zgodzić. Testowanie elektoratu. Jeśli wyjdzie, że dany tekst nie popiera więcej niż 5% to nagle "nie to miałem na myśli" :roberteyeblinking:


Znowu Konfederacja bedzie mówiła niczym klasyk "gdyby tylko nie te wredne dzieciaki to wszystko by się udało" :korwinlaugh:
 
Ja jestem ogromnym fanem demokracji

Jeśli wyjdzie, że dany tekst nie popiera więcej niż 5% to nagle "nie to miałem na myśli"
A konkretnie o jaki Ci tekst chodzi? Rozumiem, że Twoim zdaniem gdzieś w tym wystąpieniu mazurek i stanoski mają rację, jeśli nie chce Ci się odpowiadać wystarczy, że skopiujesz link tego konkretnego momentu filmu i tu wkleisz.
--------------------------------------------------------
@spa edytuję
Dla mnie Konfederacja to taki sam abstrakcyjny twor jak partia Razem. Nie lubie skrajnosci.
Grubo lecisz siląc się na takie porównania, a konkretnie o jakie "konfederacyjne" skrajności Ci chodzi?
 
Back
Top