Polityka

Śmieszne że konfederackich wysrywow to już nikt nie widzi nawet sensu bronić
przyznał wprost, że nie celuje w racjonalny elektorat.
jak można ich traktować poważnie?
Spójny przekaz nie jest dobrą stroną Konfederacji
Mentzen desperacko próbuje sytuację obrócić w żart.
Może to Mentzen próbuje pojechać konfie
fani Konfederacji mają coś wspólnego z lewakami - wyparcie rzeczywistości
czasu nie mam, więc tak szybko, wszystko co wyżej i więcej wpisuję się w:


Oczywiście gdy wyskrobię trochę więcej czasu wykażę debilizmy pożytecznego karateki
 
Fani Konfederacji.

Na dole jest wyparcie rzeczywistości, nie odpowiedź.
Chłopczyku 2 lata słuchałeś demagoga, jebac pis cały czas (krew na rękach xD), ale jak minister coś powiedział (zamknal lasy) to dupa cicho i "tak proszę pana".
Atakujesz fejki w temacie o konflikcie (słusznie), a teraz wyskakujesz z wyciętym fragmentem wypowiedzi, który jest jawną manipulacja i nie widzisz w tym nic złego.

No stary gratuluję kręgosłupa moralnego.
Możesz sobie z Donkiem pionę przybic po jednych pieniądzach jesteście. Jak zawieje wiatr tak idziecie.
:beczka:
 
Chłopczyku 2 lata słuchałeś demagoga, jebac pis cały czas (krew na rękach xD), ale jak minister coś powiedział (zamknal lasy) to dupa cicho i "tak proszę pana".
Atakujesz fejki w temacie o konflikcie (słusznie), a teraz wyskakujesz z wyciętym fragmentem wypowiedzi, który jest jawną manipulacja i nie widzisz w tym nic złego.

No stary gratuluję kręgosłupa moralnego.
Możesz sobie z Donkiem pionę przybic po jednych pieniądzach jesteście. Jak zawieje wiatr tak idziecie.
:beczka:

To też wycięte z kontekstu?

 
To też wycięte z kontekstu?


On powiedział "Mega niefajna rzecz".

Mega (M) – przedrostek wielokrotności jednostki miary wielkości fizycznych, o mnożniku 10^6 = 1 000 000 (milion).

Wyrażenie niefajne pomnożone przez milion daje nam coś naprawdę straszliwego, to miał na myśli pan Mentzen.
 
On powiedział "Mega niefajna rzecz".

Mega (M) – przedrostek wielokrotności jednostki miary wielkości fizycznych, o mnożniku 10^6 = 1 000 000 (milion).

Wyrażenie niefajne pomnożone przez milion daje nam coś naprawdę straszliwego, to miał na myśli pan Mentzen.
Co nie zmienia faktu, że chęć zmuszenia kobiety do rodzenia dziecka z gwałtu niezbyt dobrze o nim świadczy.
 
To też wycięte z kontekstu?


Typowo. Zero argumentów do tematu wyciętej "5 mentzena" od razu jakaś skrajna wrzuta na odbicie piłeczki. Fajnie was tam w tych młodzieżówkach po uczą.

Wrzuc jeszcze MEGA dużo razy Korwina może ktoś zacznie Cię traktował poważnie.
:korwinlaugh:
 
On powiedział "Mega niefajna rzecz".

Mega (M) – przedrostek wielokrotności jednostki miary wielkości fizycznych, o mnożniku 10^6 = 1 000 000 (milion).

Wyrażenie niefajne pomnożone przez milion daje nam coś naprawdę straszliwego, to miał na myśli pan Mentzen.

Gwałt to mega niefajna rzecz, ale nie można dokonać aborcji nawet w tak mega niefajnej sytuacji.
 
Typowo. Zero argumentów do tematu wyciętej "5 mentzena" od razu jakaś skrajna wrzuta na odbicie piłeczki. Fajnie was tam w tych młodzieżówkach po uczą.

Wrzuc jeszcze MEGA dużo razy Korwina może ktoś zacznie Cię traktował poważnie.
:korwinlaugh:

Ale temat był o tym, że Mentzen domagał się całkowitego zakazu aborcji. Ty mówisz, ze to wycięte z kontekstu. Jaki jest pełen kontekst?
 
Ale tak już na poważnie. Czy postulat całkowitego zakazu aborcji, nawet w przypadku gwałtu to coś co ocenialbys na Plus czy minus?
Na minus. Zawsze mówię, że jestem za kategoryczną karą śmieci. Mimo że jestem katolikiem.
Wszystkie zbrodnie przeciwko drugiemu człowiekowi powinny się kończyć utylizacją, a nie utrzymywaniem w ciepłym pierdlu.
"Oko za oko, ząb za ząb".

Światopoglądowo się z nikim nie zgadzam ze wszystkim, ale gospodarzczo i wolnościowo nie ma innej lepszej opcji.
 
Wiele jego argumentów uważam za w punkt, ale to nie znaczy że trzeba bezkrytycznie podchodzić do jego osoby.
No widzisz a teraz odnieś do tego swój nieustanny atak na Sławka Mentzena, podejrzewam, że z większością jego argumentów też się zgadzasz (skoro ogłaszasz się wolnościowcem),
a podchodzisz chyba przesadnie krytycznie, mało tego wręcz obsesyjnie jakbyś się czegoś obawiał.
Sławek jak na razie nie wykoleił się idiotyzmami typu chwalenie nekrofilii, czy polecanie kobietom picia alkoholu w ciąży.
Nawet nie da się Sławka wpadeczek z debilizmem tego człowieka zestawić.
 
Bo oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach. Wchodzenie w ten temat i przeglądanie dalszych postów tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. @Karateka@ to pewnie z chujem w ręce będzie "czytał".

Karateka na zagranicznych występach, Texas USA, koloryzowane 19.02.2023.
Chłop"?" się zaszczepił to se mógł polecieć.
Poniżej pokazuje swoje słynne szpagaty nie tylko z tego wątku a także tego o katarku.
Widać, że nie biały pasek. Takie rozciągnięcie.

1680294479484.png
 
Ale temat był o tym, że Mentzen domagał się całkowitego zakazu aborcji. Ty mówisz, ze to wycięte z kontekstu. Jaki jest pełen kontekst?
Nie jesteś jeszcze wystarczająco ubogacony kulturowo widze. Wyznawcy proroka których tak chętnie zapraszano w tym celu uważają że kobietę należy dodatkowo zmusić do małżeństwa z gwałcicielem lub ukarać ją za seks pozamałżeński. Karanie gwalciciela to nieubogacony ciemnogród
 
Nie jesteś jeszcze wystarczająco ubogacony kulturowo widze. Wyznawcy proroka których tak chętnie zapraszano w tym celu uważają że kobietę należy dodatkowo zmusić do małżeństwa z gwałcicielem lub ukarać ją za seks pozamałżeński. Karanie gwalciciela to nieubogacony ciemnogród
W dodatku, z pewnością, nie pozwolili by jej zabić tego dziecka :redford:
 
No widzisz a teraz odnieś do tego swój nieustanny atak na Sławka Mentzena, podejrzewam, że z większością jego argumentów też się zgadzasz (skoro ogłaszasz się wolnościowcem),
a podchodzisz chyba przesadnie krytycznie, mało tego wręcz obsesyjnie jakbyś się czegoś obawiał.
Sławek jak na razie nie wykoleił się idiotyzmami typu chwalenie nekrofilii, czy polecanie kobietom picia alkoholu w ciąży.
Nawet nie da się Sławka wpadeczek z debilizmem tego człowieka zestawić.


Z wieloma jego argumentami się zgadzam, chociażby w kwestii uproszczenia podatków. Ogólnie jego występy o podatkach, reklamujące kancelarię są bardzo dobre. To nie jest tak, że wszystko co Mentzen mówi jest głupie. Nie widzę jednak nic wolnościowego w chociażby biciu dzieci. Nie widzę walki z biurokracją w tym by sąd każdorazowo sprawdzał czy rodzic miał prawo zlać dziecko kablem od żelazka. Nie widzę wolności słowa w zakazie obrażania uczuć religijnych. Nie widzę wolności w utrudnianiu rozwodów. Nie widzę nic dobrego w dawaniu gwałcicielom przewagi reprodukcyjnej poprzez ustanowienie całkowitego zakazu aborcji. Przykłady można mnożyć, a wyborca Konfederacji zasługuje by wiedzieć za czym głosuje, bo oprócz słusznego postulatu uproszczenia systemu podatkowego, są też dyskusyjne postulaty.

Zastanawia mnie dlaczego Mentzen ukrywa 100 ustaw, o których mówił tak:



Wykolejenie Koroluka to inna skala niż Mentzena, ponieważ ten drugi chce być wysokiej rangi urzędnikiem państwowym, podejmującym kluczowe dla społeczeństwa decyzje, natomiast ten pierwszy wstydzi się pokazania własnej twarzy.
 
Czy ja dobrze widziałem? Gdzieś mi mignęło przed oczami, że Lewica w programie ma zakaz modlitwy w pobliżu klinik aborcyjnych w Polsce?

putinlaugh.gif
 
Wow




Ech te maskierowki












Wtf???



















Kurde chciałem jedną rzecz zacytować, ale sorry, że cały post, nie mogłem tego ogarnąć. Chodzi mi o tego kacapskiego propagandystę. Pytam serio, poddaję do dyskusji to, bo nie znam się do końca na tej całej geopolityce, ale myślicie, że kacapy by się odważyły na to? Żeby Polskę zaatakować? Czy to jakiś oszołom co pierdoli dla pierdolenia?
 
Czy ja dobrze widziałem? Gdzieś mi mignęło przed oczami, że Lewica w programie ma zakaz modlitwy w pobliżu klinik aborcyjnych w Polsce?

putinlaugh.gif
tak i jest to kopia prawa hiszpańskiego. Nawet Lubecka zadała moje pytanie o tym i potwierdzili, że są zwolennikami tego rozwiązania, ale tego w programie nie mają
 
Back
Top