Polityka

To jest ciekawe, wzajemna nienawiść i usłużne media realizujące politykę hejtu i ośmieszania przeciwnika, doprowadzą do tego, że wjedzie ktoś trzeci, cały na biało i zmiecie ich z planszy.

Może już teraz będzie to Konfa, a może trzeba będzie jeszcze poczekać, mam nadzieję, że mimo finansowania itd., ten posmoleński układ się rozpadnie.
4 partie w Sejmie sprawiły, że społeczeństwo jest tak mało wybredne, że zagłosuje na cokolwiek byle nie oni.
Kukiz gdyby zaczął karierę polityczną w 2020 roku to wszedłby do drugiej tury wyborów prezydenckich.
Gdyby PO nie zastąpiło Kidawy Trzaskowskim to Hołownia miałby szansę wygrać na z Dudą w drugiej turze.

Orban zresztą doszedł do władzy dzięki tym ujawnionym podsłuchom: kłamaliśmy, oszukiwaliśmy a oni na nas jeszcze głosowali :korwinlaugh:
Skończyło się większością konstytucyjną...
W Polsce było "dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać"

Tylko też to jest niebezpieczne. Jak to mówi stare żydowskie powiedzenie: szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego (w ogóle ci Żydzi mają wiele ciekawych powiedzonek, ba nawet Tora to taki trochę ekonomiczny kołczing). Jebać Kwaśniewskiego i Millera ale mimo niechęci nie mogę porównywać ich IQ do Biedronia i Śmiszka....
 
Zagrajmy w grę. Przekonaj mnie żebym zagłosował na pedofile obywatelską zamiast na konfe.

Zacznijmy igrzyska śmierci!
:blablabla:
prowokacyjnie można powiedzieć, że jeśli Konfederacja zaliczy tak jak w 2015 któraś z partii JKM wynik lekko poniżej progu -a ty na nich zagłosujesz- to wyjdzie tak samo jakbyś głosował na PiS i PO bo wyborcy partii które nie weszły do Sejmu zwiększają liczbę posłów największych partii :roberteyeblinking:

To w ogóle jakiego fuksa miał wtedy w 2015 roku Kaczyński, ja bym na jego miejscu do kasyna zaczął chodzić i w Lotto grać: jeszcze Palikot mu zafundował ten prezent :jarolaugh:
 
Młodzi, wykształceni, z wielkiego miasta... A nie, czekaj...




Tak to podsumuję
1467276499_by_Mudzina_500.jpg
 
Jak wygra PO to dzieci na rekolekcjach nie będą musiały oglądać BDSM



ale si€ bawicie w pin ponga.
Znowu można skontrować, że Trzaskowski bronił wielbiciela trzynastek,
był za zakazem strzelania w sylwestra jednocześnie chwaląc się psem, którego rasa według wielu weterynarzy nigdy nie powinna powstać i jest przykładem ludzkiej próżności gdzie dla wyglądu utrudnia się oddychanie psa....

Możemy przejrzeć cały komitet honorowy PO czy jak to tam się nazywa: Holand, Środa i reszta ekipy broniących Polańskiego w tak żałosnym stylu, że jeśli zamienić by Polański na biskup to TVN grzałby temat miesiącami...

BTW w sumie ostatnio jest głośno po wypowiedziach Marka Konrada: kurczę tak można zadać pytanie czy hipokryzją jest mówienie o etyce i reklamowanie banku? :korwinlaugh:

Ja nie rozumiem tego parcia PO na "autorytety". Takie głaskanie Warszawki kosztem pewnie z minimum 5% poparcia. Taka próżność ważniejsza od wyników wyboru

EDIT: i oczywiście STALINOWSKI cenzor na Campusie i kasa na organizacje konfidentów SB...
 
W naszych mediach cisza i pewnie tak zostanie.
Dzisiaj w nocy w Stanach trans kobieta zastrzeliła w kościele troje dorosłych i troje dzieci w wieku 8/9 lat. Poniżej zdjęcie jej pokoju.


337739517_1246345172652620_4558653873724628110_n.jpg
 
W naszych mediach cisza i pewnie tak zostanie.
Dzisiaj w nocy w Stanach trans kobieta zastrzeliła w kościele troje dorosłych i troje dzieci w wieku 8/9 lat. Poniżej zdjęcie jej pokoju.


View attachment 60869
Miłość i tolerancja
 
Ja zagłosuje na konfe tylko dlatego żeby mieli więcej od lewicy bo chce zobaczyć ten ból dupy i fikołki na twitterze.
Kraj i tak jest już nie do odratowania. Ale myślę, że 15% będzie bardzo realne.
A wcześniej na kogo głosowałeś? Ciekawi mnie, czy Konfa odbiera głosy liberałom, którzy wcześniej byli za PO, czy PIS bo jest za mało prawicowy?
Chyba, że jest jeszcze inaczej i decyduje klikalność Mentzena na Tiktoku, bez znaczenie co mówi. Co w sumie też jest możliwe.
 
A wcześniej na kogo głosowałeś? Ciekawi mnie, czy Konfa odbiera głosy liberałom, którzy wcześniej byli za PO, czy PIS bo jest za mało prawicowy?
Chyba, że jest jeszcze inaczej i decyduje klikalność Mentzena na Tiktoku, bez znaczenie co mówi. Co w sumie też jest możliwe.

Myślę, że Konfa spożytkowała elektorat Kukiza i Hołowni, czyli ludzi którzy nie lubią ani PO ani PiS ani Lewicy. Nie wiedzą czego chcą, ale chcą by było inaczej niż jest. Żelazny elektorat Konfederacji to tylko jakieś 3 procent.
 
Polecam wątek - dlaczego młodzi mężczyźni nie chcą głosować na lewicę. Możecie nie lubić autora wpisów, ale myślę że i tak docenicie treść

 
A wcześniej na kogo głosowałeś? Ciekawi mnie, czy Konfa odbiera głosy liberałom, którzy wcześniej byli za PO, czy PIS bo jest za mało prawicowy?
Chyba, że jest jeszcze inaczej i decyduje klikalność Mentzena na Tiktoku, bez znaczenie co mówi. Co w sumie też jest możliwe.
Też na konfederacje głosowałem. Ale to bardziej na zasadzie, ze oczekuje czegoś świeżego w polityce. Czy lepszego? Tego nie jestem w stanie stwierdzić, za to jestem w stanie stwierdzić, że rządy PIS i PO mi nie pasują bo miałem okazje zobaczyć jaką prowadzą politykę.
Nie chciałbym też być odbierany jako mocno świadomy wyborca, bo uważam, że nie spędzam nad polityką tyle czasu, żeby móc w pełni sam ze sobą zgodzić się, że to dobry wybór. Ale poglądami i ideologią jednak mimo wszystko bliżej mi Konfederacji niż PIS i KO, o lewicy nie wspominając.
Męczy mnie bardzo podejście do polityki 0-1 i nigdy nie będę potrafił wybaczyć politykom największych partii, ze dzielą polaków.
 
Ten program konfederacji napisany pod idiotów?



Wciąż nie mówisz o programie partii, na którą chcesz głosować,
jesteś za głupi by zrozumieć pytanie, czy raczej jesteś tak uprzedzony, że za wszelką cenę odwracasz kota ogonem?

Powtórzę za kolegę.

klocuniek said:
Spróbuj wykazać, że program innej partii lub jej ustawy są lepsze od tych przygotowanych przez konfę
 
Polecam wątek - dlaczego młodzi mężczyźni nie chcą głosować na lewicę. Możecie nie lubić autora wpisów, ale myślę że i tak docenicie treść


Dobre. Czułem, że następuje już feministyczne przegięcie, ale nie myślałem w ten sposób o mężczyznach. A może za kilka lat będziemy musieli się organizować jakieś marsze równości, a kobiety będę nas pałować?
 
Wciąż nie mówisz o programie partii, na którą chcesz głosować,
jesteś za głupi by zrozumieć pytanie, czy raczej jesteś tak uprzedzony, że za wszelką cenę odwracasz kota ogonem?

Powtórzę za kolegę.

Czyli żeby ocenić program innej partii jako lepszy albo gorszy od programu Konfy, to muszę poznać program konfy, więc się chciałem upewnić czy to ten sam program o którym mówi Korwin:)
 
Czyli żeby ocenić program innej partii jako lepszy albo gorszy od programu Konfy, to muszę poznać program konfy, więc się chciałem upewnić czy to ten sam program o którym mówi Korwin:)
A zapoznałeś się już z programem partii, na którą planujesz głosować czy na razie nie przeszło Ci to przez myśl? czy za leniwy jesteś?
 
z ciekawszych nowości: PiS chce zakazać cesji na rynku pierwotnym. Myślę, że po podwyższonych stopach i tak wystarczająco dużo osób się na tym przejechało: zadatkować 6 mieszkań myśląc o sprzedaży cesji a później z nimi zostać, bo deweloperzy wpisywali dodatkowe kary za zerwanie umowy :roberteyeblinking:
:childcry:


Pod jednym z tweetów Narkuna o wykupowaniu mieszkań przez obcokrajowców w Hiszpanii widziałem tweeta Partii Libertariańskiej, którego nie moge już znaleźć a nie chce przekręcić. Pisali chyba, że ładnie by to ograniczył obowiązek zapłaty za mieszkania w złocie, które później można by sprzedać NBP.
Śmieszne nie śmieszne ale troche ludzi zniknęło by z rynku nie tylko w Polsce.
BTW ciekawe czy jest jeszcze ten zakaz kupowania mieszkań przez Niemców na Pomorzu.
Kraje bałtyckie też mają nałożone ograniczenia na Rosjan.
W Tajlandii można obcokrajowiec może tylko kupić droższe mieszkanie.

Ciekawy temat jak ograniczać te zakupy przez obcokrajowców i kiedy ograniczać bo przecież dawka czyni truciznę
 
Back
Top