Polityka

Gdyby mężczyźni jako jedyni posiadali prawa wyborcze:

Screenshot 2023-03-26 at 11-52-58 Kaczyński i Mentzen będą rządzić Polską Katastrofa Hołowni s...png
1000_F_318699276_UCkclJ0oeC76tU0FQ3OxcY0e90PGH4Fb.jpg



Gdyby wyłącznie kobiety mogły głosować:

Screenshot 2023-03-26 at 11-53-32 Kaczyński i Mentzen będą rządzić Polską Katastrofa Hołowni s...png
mumbaj_1111636.jpg
 
Była niedawno debata Mentzen kontra Chmielowski "Po co liberałom Konfederacja?" Na Świecie Kapitalizmu. Ktoś ma link? Jest to gdzieś online?



 
Była niedawno debata Mentzen kontra Chmielowski "Po co liberałom Konfederacja?" Na Świecie Kapitalizmu. Ktoś ma link? Jest to gdzieś online?




chyba była na płatnym paśmie "weekendu kapitalizmu" czy jak to tam się nazywa. Podejrzewam, że po czasie ten kanał namzależy to wrzuci
 
Jestem pewny na 100%, że PIS będzie miał minimum 10 procentową przewagę nad KO, a Konfederacja będzie miała wyższy wynik od Lewicy.

Jakie są Wasze przewidywania?
 
Nie jestem Ci nic winien roszczeniowcu.
Jprd :facepalm: Teraz jeszcze zdradzał będziesz niezrozumienie prostych pojęć jak np "roszczeniowiec". Odkąd to ustalone i powszechnie przyjęte i akceptowane zasady, którymi rządzi się merytoryczna dyskusja na argumenty ma cokolwiek wspólnego z roszczeniami?
Przeczytaj naszą dyskusję jeszcze raz
Dyskusję? Odniosłem się dwukrotnie do Twojego fałszu, który wykazałem, a mianowicie: "Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej", Ty w odpowiedzi jak to czesto w swoim zwyczaju robiłeś szpagaty, zadnego odniesienia do przytoczonym przeze mnie faktów, jedynie beton i bezkrytyczna wiara w swe wyciągnięte z dupy tezy.
 

Przecież Ona w pierwszym zdaniu policzyła gaz w tonach zamiast w m3. Aaaa, Ona mówi o gazie LPG, który jako osoba prywatna możesz sobie kurwa go kupić skąd tylko chcesz i zadne embargo czy sankcja nic nie da ale to by w sumie musiała najpierw wiedzieć o czym mówi.

:korwinlaugh:
 




Piasecki pod koniec wyglądał jakby chciał spuścić im wpierdol :aletoniedomnietak:






O Sekielskim miałem już wyrobioną opinię za czasów jego programu z Morozowskim Teraz My.To jak zjechała ich Doda pokazując ich mizerny warsztat :tellmemore: dziennikarski, niestety TVN usunął ten filmik z YT, ale może jak jest jeszcze na ich vod.

Później po odejściu z TVN zrobił parę ciekawych dokumentów zarówno dla Focusa (między innymi o wybuchu bloku w którym mieszkał były oficer SB skazany za współprace z Solidarnośćią) jak i dla TVP między innymi o problemach w Danii.

Sami to oceńcie czy zamiatanie spraw pod dywan jest polskim sportem narodowym...






A to z Francuzów w Polsce kpią, że takie cieniasy :jarolaugh:
 
Jprd :facepalm: Teraz jeszcze zdradzał będziesz niezrozumienie prostych pojęć jak np "roszczeniowiec". Odkąd to ustalone i powszechnie przyjęte i akceptowane zasady, którymi rządzi się merytoryczna dyskusja na argumenty ma cokolwiek wspólnego z roszczeniami?

Dyskusję? Odniosłem się dwukrotnie do Twojego fałszu, który wykazałem, a mianowicie: "Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej", Ty w odpowiedzi jak to czesto w swoim zwyczaju robiłeś szpagaty, zadnego odniesienia do przytoczonym przeze mnie faktów, jedynie beton i bezkrytyczna wiara w swe wyciągnięte z dupy tezy.

Dostałeś argumenty i źródła. Muszę ograniczyć ilość dyskusji z Tobą, bo jesteś głuchy na merytorykę.
 
@Karateka@ kurwiu miałes sie odniesc do strajku transportu z poczatku tygodnia czy jes be czy słusznie
:roberteyeblinking:





jak juz to zrobisz to daj potem znaka co myslisz o tym


o Polskim to mało mowili tylko ze to Konfederacja to nakreca
a co mowio niemieckie media w Polszy?
 
Wątek o uzyciu dronow


Ja pitole






Ciekawe jak u nas
















Zero industry :(










Dobre pytanie. Ciekawe co by bylo, gdyby to Polska miala takue protesty












Mimo Heraklesow w polityce trzeba postowac XD

Do tego tłita o Wonder łumen.
Trzeba być kompletym idiotą, żeby nie zauważyć że im już kompletnie odjebało i niszczą Europe od środka.
Unia Europejska wzorem wartości jak tu jeden jegomość pisał :mjsmile:
 
Dostałeś argumenty i źródła. Muszę ograniczyć ilość dyskusji z Tobą, bo jesteś głuchy na merytorykę.
Źródła Ci podałem, a Twoja głuchość na merytoryczne wskazania nie pozwala Ci się do tego odnieść. Twój szpagat to "bo Mentzen powiedział", a wcześniej pisałeś o Konfederacji, on jest współprzewodniczącym, a nie konfederacyjnym monarchą to raz, a dwa - za każdym razem ma powtarzać to, co stoi w programie, który sam współtworzył? Po trzecie - od dawna mówił, że od ręki nie da się zlikwidować, czy obniżyć WSZYSTKICH podatków, a Ty nie rozróżniasz o jakie podatki chodzi i pisząc: "Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej", głosisz zwykłą nieprawdę.

Wypowiedź Mentzena sprzed 3 dni:
sprzed 4 dni:

:kis:
 
Źródła Ci podałem, a Twoja głuchość na merytoryczne wskazania nie pozwala Ci się do tego odnieść. Twój szpagat to "bo Mentzen powiedział", a wcześniej pisałeś o Konfederacji, on jest współprzewodniczącym, a nie konfederacyjnym monarchą to raz, a dwa - za każdym razem ma powtarzać to, co stoi w programie, który sam współtworzył? Po trzecie - od dawna mówił, że od ręki nie da się zlikwidować, czy obniżyć WSZYSTKICH podatków, a Ty nie rozróżniasz o jakie podatki chodzi i pisząc: "Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej", głosisz zwykłą nieprawdę.

Wypowiedź Mentzena sprzed 3 dni:
sprzed 4 dni:

:kis:

Ile razy mam Ci powtarzać to samo, czyli wypowiedzi przyszłego ministra finansów z ramienia Konfederacji, czyli Mentzena - tego od liczenia pieniędzy i to ten właśnie konfederata od pieniędzy uważa, że w pierwszej kadencji którą wygra Konfederacja nie ma perspektywy na obniżenie podatków.

Jeszcze nie widziałem podlinkowanych filmów, ale się nie zdziwię jak zmienił zdanie tuż przed wyborami,. bo przed ostatnimi wyborami też zmienił rozsądną gadkę na populistyczny bełkot.

Bo jsk pisałem wcześniej:
I serio to uważam, że Mentzen w tym temacie zaczął rozsądnie mówić, zobaczymy czy przy wyborach wróci do pierdolenia głupot jak jego partyjni koledzy o tym, że trzeba zlikwidować ZUS, wciąż wypłacać emerytury i znieść przymus płacenia składek.
to co mówi Mentzen o uproszczeniu podatków i nie obniżaniu bo trzeba zapewnić szkoły, szpitale, emerytury, armię i energetykę jądrową ma sens na pewnym poziomie ogólności.

Natomiast kompletnie nie ma sensu to co wygadują cytowani tutaj inni członkowie Konfederacji. Nie ma też sensu to co mówił Mentzen w ostatniej kampanii wyborczej czyli zlikwidować ZUS, dalej wypłacać emerytury, a budżetu to ma niby wytrzymać, chyba tylko jak drukarka zrobi brrrrrrr
 
Wypowiedź Mentzena sprzed 3 dni:
sprzed 4 dni:

O ja pierdolę. Myślałem, że coś mądrego a tutaj bon mot w stylu Korwina i gadka o oferowaniu niższych podatków, mimo że jak było trochę dalej do wyborów to mówił, że w pierwszej kadencji nie da się obniżyć podatków, bo mamy spore zobowiązania finansowe jako państwo. Myślę, że w kampanii wyborczej Mentzen kompletnie zapomni o tym co mówił wcześniej i będzie obiecywał gruszki na wierzbie w postaci likwidowania i obniżania podatków, z zachowaniem obecnych zobowiązań finansowych państwa.
 
Najlepsze jest to że u nas większość społeczeństwa nie wie gdzie są schrony a często poza miastami z ekstraklasy nie ma ich wcale albo są jakieś stare kurwa pod kościołami że chuja nam dadzą a do tego w razie co pomieszczą np 2% mieszkańców danego miasta i skończy się tak że psy będą wpuszczać czy tam wojsko "wybranych, Elite $" :beczka:
 
Back
Top