Polityka

- Nigdy nie twierdziliśmy, że Mikołaj popełnił samobójstwo z powodu publikacji Radia Szczecin i hejtu, który się na niego wylał. Te fakty połączyła opinia publiczna. My nie chcemy podgrzewać atmosfery.​

Ale jak to? Przecież:
PiSowskie hieny mają krew na rękach
5. Media odkrywają dane ofiar. Dane które były chronione ze względu na możliwość wtórnej wiktymizacji dzieci
6. PiSowskie media robią nagonkę
7. Chłopak popełnia samobójstwo

Właśnie dlatego te dane się ukrywa, żeby unikać tego typu tragedii.
hiena dziennikarska stwierdziła, że warto by było zrobić z tego aferkę dla sławy, nie zważając na dobro ofiar. To podchwyciły media pisowskie i stwierdziły, że to idealna szansa by zgarnąć kapitał polityczny. Teraz kasują wpisy, ale to nie przywróci chłopcu życia.
Ideologia lgbt doprowadziła do tej śmierci
Karateka na powyższe:
Wypierdalaj trolu. Są tematy gdzie można śmieszkowac, ten taki nie jest.
na powyższe @szplin odpowiada szerzej, a postępowiec, aborcjonista i kłamca na to:
I właśnie takie posty doprowadziły do tragedii.
I jedzie dalej:
Wpisy udostępniające dane o ofierze i nagonka na matkę, co przyczyniło się do wtórnej wiktymizacji.
Co ty pierdolisz zjebie (...) Matka zrobiła to co powinna czyli doprowadziła do skazania tego śmiecia.
Krew na rękach mają nękający i rozprzestrzeniający informacje, które zostały utajnione dla dobra ofiar.
wtórna wiktymizacja, która dołożyła ciężar, którego chłopiec już nie udźwignął
W związku z kolejnymi informacjami (identycznie w dniu 29 grudnia 2022 pisali o sprawie dziennikarze od Lisa i Michnika) i w myśl karatekowej narracji @szplin pisze:
Czyli Lis i wyborcza mają krew na rękach
W związku z wymienionymi oczywiście u Karateki pojawia się szpagatowe "jeśli" i pomijanie wyborczej:
Jeśli szczuł na matkę albo na dziecko i leakował tajne dane procesowe to ma.
Naciskany, w końcu zabiera również głos odnośnie michnikowszczyzny ale... wiadomo "jeśli" :facepalm: :
Michnik ma krew na rękach?
Jeśli szczuł na matkę albo na dziecko i leakował tajne dane procesowe to ma.
Później, w obliczu tylu wpisów obnażających infantylizm jego narracji wciąż nie zmienia zdania:
Zranił go pedofil najmocniej. Nagonka dobiła.
Fakt, że Poseł PO potwierdził i w sumie ujawnił 30 grudnia 2022 roku, że chodzi o dzieci członkini PO, co mogło poszerzyć grono osób przekonanych o kogo konkretnie chodzi i przyczynić się do samobójstwa dziecka - nie przeszkadza karatece, by twierdzić:
PO zamknęło pedofila którego znaleźli we własnych szeregach do więzienia i jednocześnie chroniło tożsamość ofiar dla ich dobra
:benny:
Towarzyszu karateka! Proszę zmobilizować koleżankę, by wyprostowała swojego pełnomocnika, niech skończy pierdolić głupoty i zacznie wypowiadać się mądrze jak Wy w powyższych cytatach!
 
Tolerancyjni, demokratyczni demokraci o karaniu osób starszych i innych, głosujących na PIS. W tym członków własnych rodzin.
Wpis polubiło już 550 osób.


FrRwmImWcAEX8UM.png
FrRwrhEXgAAsdY9.png
 
Myślisz, że PIS-iory chcą karać członków własnych rodzin, głosujących na gang rudego?
Nawet jeśli, to nie są tacy przyjebani, by dyskutować o tym publicznie.
Ja nie wiem jak trzeba być ograniczonym i mieć krótką pamięć żeby spojrzeć sobie w lustro nawet myśląc, żeby zagłosować na rudego i po tym jak głosują ich wybitni posłowie w UE.

ten post który wrzuciłeś pięknie wpisuje się w "młodzi wykształceni z dużych miast".
 
jak to się nei skonczy wojną domową to będę zdziwiony.

Wszystko zależy od komendy, którą rudy po przegranych wyborach usłyszy od swoich rodaków i mocodawców.
Tylko że faszystom powoli łańcuch na szyi zaciskają Amerykanie. Okładka Sterna.
Im silniejsi w stosunku do faszystów będą, tym słabszy będzie świecący wyłącznie światłem odbitym rudy folksdojcz.



334919163_167374192349701_3739674562417748489_n.jpg

Tusk-chce-podpalic-Polske-800x542.jpg
 
Last edited:
O, to, to.
Fragment:
(...) Chodzi dokładnie o moralne zrównanie księży i ubeków, partyjnych dygnitarzy i biskupów, podziemia niepodległościowego i konfidentów, żołnierzy wyklętych i ich stalinowskich prześladowców.

Celem tego całego przedstawienie nie jest jakaś prawda o ofiarach, która mało kogo tak naprawdę po tylu latach obchodzi, ale dekonstrukcja moralnych podstaw, na których zbudowane są mity założycielskie walczących stron.

Dzieci partyjniaków, kapusiów i esbeków pokazują oskarżycielskim palcem:

Patrzcie - wcale nie jesteście od nas lepsi! Może i nasi ojcowie katowali AK-owców na Rakowieckiej i Montelupich, ale spowiednicy Waszych rodziców posuwali chłopaczków w konfesjonale a Wasz papież im na to pozwalał!

 


Ciekawe ile ta stara kurwa dostaje pod stołem za szkalowanie Polski, bo za głosowania przeciwko Polsce grube ruble lecą jak u reszty kolegów z "partii".

PLATFORMA SZANSĄ NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ I GODNE ŻYCIE POLAKÓW!
:beczka: Bo zawsze się trochę gwałci, trochę kradnie i trochę pomawia rodaków!
 
To jest jednak fenomen, że PiS kończy drugą kadencję, odwaliło tyle skandali, że mają czarny pas w złodziejstwie, a internet wali w Tuska. Rozumiem, że można wmówić starym babciom, że to diabeł i ma wilcze oczy, ale młodsi powinni rozumieć kto jest odpowiedzialny za obecną sytuację.

Prawidłowa postawa to jazda po PiS-ie i nie głosowanie na PO ani PiS. Nie ma innej opcji.
 
To jest jednak fenomen, że PiS kończy drugą kadencję, odwaliło tyle skandali, że mają czarny pas w złodziejstwie, a internet wali w Tuska. Rozumiem, że można wmówić starym babciom, że to diabeł i ma wilcze oczy, ale młodsi powinni rozumieć kto jest odpowiedzialny za obecną sytuację.

Prawidłowa postawa to jazda po PiS-ie i nie głosowanie na PO ani PiS. Nie ma innej opcji.
Szanuje opinię, ale nie walić w rudego i tą śmieszną partię ćwierćinteligentów, która im dalej tym bardziej się kompromituje to po prostu grzech zaniechania.
Wiemy, że Polacy mają krótką pamięć więc trzeba przypominać pewne sprawy.

Niestety ale w europarlamencie też się ruskie onuce z platformy popisują także wybacz nie będzie w tym roku litości.
 
Szanuje opinię, ale nie walić w rudego i tą śmieszną partię ćwierćinteligentów, która im dalej tym bardziej się kompromituje to po prostu grzech zaniechania.
Wiemy, że Polacy mają krótką pamięć więc trzeba przypominać pewne sprawy.

Niestety ale w europarlamencie też się ruskie onuce z platformy popisują także wybacz nie będzie w tym roku litości.
To jest celowe odwracanie uwagi od odpowiedzialności pisu, oczywiście Ochojska i inni pożyteczni idioci w tym pomagają, ale warto te mechanizmy rozumieć.
Do tej pory nikt tak nie niszczył państwa jak Kaczor i spółka, nikt nie był tak cienki w negocjacjach z UE jak Morawiecki, gorszego szefa NBP też nie kojarzę. Ziobro tak reformuje sądy, że obywatele czekają latami na wyroki, szef policji jest kompletnie skompromitowany, a o czasie oczekiwania na badanie tomografem przez litość nie wspomnę.
I to wszystko zejdzie na dalszy plan bo będziemy mówić o Tusku, JP2, i lgbt.
 


i kolejny olbrzym
1678917399147.png


Może jeszcze kiedyś takiej osobie z nadzwyczajenej kasty wjedzie 50 chłopa do kościoła ale na ślub jej nadzwyczajnego dziecka, lub pożegnanie nadzwyczajnego partnera by nieboszczyk czy też młoda para mieli zajebisty zestaw zdjęć na tle np. wypiętych owłosionych tyłków. Wtedy taka osoba nadczłowiecza będzie miała możliwość zrozumieć, na czym polega zakłócanie uroczystości., bo w obecnym, nadzwyczajnym umysłowym stanie w jakim się znajduje, najwidoczniej nie ma wsobie pospolitej empatii.

1678917530086.png


Pamiętam jeszcze jak wyborcza broniła wysokich mandatów za protestowanie pod domem Tuska...

1678917557146.png


Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.
Same tęgie głowy na tych zdjęciach, sam prezes
1678917874956.png


Panie sędzio, ja rozumiem, że pan już dawno przestał być sędzią, a stał się politykiem. Rozumiem też, że chciałby pan łączyć te dwie rzeczy. Wydaje mi się to jednak troszkę niestosowne, nie mówiąc już o tym, że to chyba nie jest zgodne z prawem. (…) Wie pan co? Tak zupełnie poważnie. Mógłby się pan przynajmniej w język ugryźć. Jeśli pan myśli, że Polska jest krajem dokładnie takim samym jak putinowska Rosja, to pan naprawdę obraża nie Polaków nawet, ale tych Rosjan, którzy dostają łomot od policji i milicji rosyjskiej, bo protestują przeciwko wojnie. Pan sobie wyjdzie na demonstrację przeciwko Kaczyńskiemu i nikt pana nie tłucze, panie sędzio. Nie wiem, jak to panu wytłumaczyć, może niech pan czasami obejrzy coś w telewizji oprócz pogody? – zakpił red. Mazurek. Na podsumowanie stwierdził, że jeśli sam kiedyś trafiłby przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, to wolałby, żeby go nie sądził ktoś z Iustitii.

Wolałbym, żeby sądził mnie ktoś, w kogo bezstronność będę wierzył od początku do końca. A tu chyba nie mogę mieć tej pewności. Bardzo mi przykro, ale to nie ja na to wpadłem. To pan, panie sędzio, do tego doprowadził, że nie tylko ja tak myślę – podsumował red. Mazurek.


PiS nie musi robić żadnej akcji hejterskiej: to są zwykli kibole polityczni w sędziowskiej todze....
 
To jest jednak fenomen, że PiS kończy drugą kadencję, odwaliło tyle skandali, że mają czarny pas w złodziejstwie, a internet wali w Tuska. Rozumiem, że można wmówić starym babciom, że to diabeł i ma wilcze oczy, ale młodsi powinni rozumieć kto jest odpowiedzialny za obecną sytuację.

Prawidłowa postawa to jazda po PiS-ie i nie głosowanie na PO ani PiS. Nie ma innej opcji.
myślę, że ludzie jadą po Tusku i po reszcie PO, bo...
... to oni doprowadzili PiS do władzy.
Mając kilkadziesiąt milionów zł i być w stanie prowadzić tak fatalne kampanie wyborcze -to wręcz pachnie sabotażem -TVN też, te Fakty to jest tandeta kompletna, Durczok wróć :korwinlaugh:
Też chyba nie mają pomysłu na kampanie bo co zrobią?
Bedą się licytowali na lewactwo z Biedroniem i Śmiszkiem? Ludzie nie lubią podróbek, już lepiej głosować na orginał...
 
LECH KACZYNSKI

"Został zbudowany w Korei Płd. na zlecenie norweskiego armatora. A pływa pod banderą Francji."

 
W panstwie położonym w Palestynie ciekawie się dzieje

 


Pedau rządzący Wrocławiem jest mocno odjechany.
Jest też słupem układu "Małego Petersburga". (Gdańsk to "Mała Moskwa" - drugi obok Wrocławia matecznik PO)
Wszystko Platforma, przebrana w szatki jakiegoś "lokalnego" stowarzyszenia.








 
Last edited:
Ciężka praca Karateki przynosi rezultaty :beczka:
 
prof. Antoni Dudek. Jak wskazuje, "jeden sondaż to jeszcze za mało, żeby mówić o trendzie", ale "być może jest to pierwszy sygnał, że dwie główne formacje zaczynają męczyć Polaków i część wyborców zaczyna szukać alternatywy dla PiS i obozu opozycji na czele z Platformą. "
Wiadomo, że te sondaże to sobie można wsadzić ale wiesz jak niektórym dupska muszą skwierczeć na taki widok? :beczka:
 
Back
Top