Polityka

ale bym liściował jak szmatę z rozkoszą
1678992186201.png
 
ale bym liściował jak szmatę z rozkoszą
View attachment 59597
najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci ludzie są tak głupi, że nie widzą, że pomagają PiSowi. Sami sobie zawodowy grób kopią. Myślałem naiwnie, że po klęśce KODu coś się zmieni...
Dziwię się, że jeszcze nie zaczeli proponować sądów złożonych z ławy przysięgłych -co zresztą dobre by nie było...
Gdyby Kaczyński we wschodnim stylu powiedział (oj nie tylko Łukaszenko jedzie bez trzymanki po ludziach, Zalensky też :korwinlaugh:): mnie kretynie nazywasz Putinem? Gdybym był Putinem już bym miał twoją głowę w ogródku :roberteyeblinking: Takie coś ma prawo sądzić innych ludzi? Takich ludzi bronicie?


Ciekawi mnie jakie byłyby skutki jakby Kaczyński zaczął robić takie popisówki jak na wschodzie: ty Obajtek, nie powaliło cie z cenami paliw? :antonio:
 




Uklad




Oby USAnie zgniło od środka







Tolerancyjni, demokratyczni demokraci o karaniu osób starszych i innych, głosujących na PIS. W tym członków własnych rodzin.
Wpis polubiło już 550 osób.


View attachment 59491View attachment 59492
Mam nadzieje ze to robota agentow/troli grajacych na podgrzanie nienawisci, a nie autentyczne opinie ludzi.
Takie rzeczy są tanie w realizacji, i serio mam nadzieje ze to takie cos, a nie "oddolne". Please, God.





Mam nadzieje ze i u nas $$$




Der Onet
















Kult Narni


Alez tu byly dyskusje, a wylazi spod dywanu, i wlezc z powrotem nie chce


Ale jak to?
 
Mam nadzieje ze to robota agentow/troli grajacych na podgrzanie nienawisci, a nie autentyczne opinie ludzi.
Takie rzeczy są tanie w realizacji, i serio mam nadzieje ze to takie cos, a nie "oddolne". Please, God.

To autentyk, fanatyk PO to produkuje.
Koleżka ze środowiska Obywateli RP, czyli SB-ckie jądro PO.
To są ludzie o mentalności bolszewickiej, zresztą przez bolszewików zainstalowani w Polsce.
Mają takie same ludobójcze fantazje jak ich radzieccy mocodawcy wobec ukrów.





 
Podniesienie wielu emerytalnego spowodowane jest rozbujanym socjalem dla rzeszy kolorowych. Jak brakuje pieniędzy dla rodowitych żab to trzeba zacisnąć ząbki i dopierdalać.
:roberteyeblinking:
ale i tak wyjątkowo niski wiek emerytalny mieli i porównując ich socjalizm do polskiego to przepaść :brainoverload:
Niczym bananowcy tracący fortunę poprzednich pokoleń, ale i tak mniejsze koszty życia niz w Polsce i nawet autostrady tańsze :korwinlaugh:

Robi wrażenie jak ci związkowcy potrafią zorganizować protesty. W Polsce to jednymi większymi niezależnymi organizacjami pozarządowymi jest Kościół i związki zawodowe górników...


BTW przypomniał mi się wywiad Rymanowskiego z Kierwińskim
We Francji minister spraw wewnętrznych zajmuje się organizacją wyborów, a w Polsce PKW więc chyba nie jest źle
Kierwiński: ALE WE FRANCJI NIE MA KACZYŃSKIEGO :roberteyeblinking:

Też ciekawy kraj: sędzia może być tam członkiem partii, w Niemczech też...

Od dawna uważam, że dopiero byłyby mega zadymy jak Francja nie miałaby systemu prezydenckiego i takiej ordynacji wyborczej....

o tym to Narkun pisał z pare miesięcy temu.
Obstawiam też, że kwestią czasu jest podatek do2% może 3% rocznie od wartości mieszkania i podatek z 50% od wynajmu.
Na początku po prostu pewnie dadzą uprawnienia samorządom, że będą mogły nakładać takie podatki a później już muss...
 

@Karateka@
nie będziesz sobie kodzików pisał dla banku na emeryturce, dwa latka i kop w dupę.
:korwinlaugh:
a jak spytasz się o powieść Ludzie ze smalcu i kiedy Putin razem z Hitlerem dostali Pokojową Nagrodę Nobla to zaczyna bredzić mocniej niż Morawiecki :roberteyeblinking:
 

@Karateka@
nie będziesz sobie kodzików pisał dla banku na emeryturce, dwa latka i kop w dupę.
:korwinlaugh:
Z jednej strony to by było piękne gdyby ai w parę lat ugotowało tych młodych przebojowych :lol:
 
Back
Top