Polityka

Ale jak to? Przecież:




Karateka na powyższe:

na powyższe @szplin odpowiada szerzej, a postępowiec, aborcjonista i kłamca na to:

I jedzie dalej:




W związku z kolejnymi informacjami (identycznie w dniu 29 grudnia 2022 pisali o sprawie dziennikarze od Lisa i Michnika) i w myśl karatekowej narracji @szplin pisze:

W związku z wymienionymi oczywiście u Karateki pojawia się szpagatowe "jeśli" i pomijanie wyborczej:

Naciskany, w końcu zabiera również głos odnośnie michnikowszczyzny ale... wiadomo "jeśli" :facepalm: :


Później, w obliczu tylu wpisów obnażających infantylizm jego narracji wciąż nie zmienia zdania:

Fakt, że Poseł PO potwierdził i w sumie ujawnił 30 grudnia 2022 roku, że chodzi o dzieci członkini PO, co mogło poszerzyć grono osób przekonanych o kogo konkretnie chodzi i przyczynić się do samobójstwa dziecka - nie przeszkadza karatece, by twierdzić:

:benny:
Towarzyszu karateka! Proszę zmobilizować koleżankę, by wyprostowała swojego pełnomocnika, niech skończy pierdolić głupoty i zacznie wypowiadać się mądrze jak Wy w powyższych cytatach!

Pominąłeś słowa pełnomocnika z tego samego wywiadu, które pokrywają się z tym co pisałem pod względem treści (nie formy):

'W przestrzeni publicznej pojawia się argument, że tak naprawdę skrzywdził go pedofil i to on odpowiada za tę śmierć. Tyle że chłopak nie popełnił samobójstwa po tamtej sprawie, a od zakończenia jej wyrokiem minął ponad rok. Tragedia wydarzyła się natomiast krótko po ujawnieniu jego danych."
 
Pominąłeś słowa pełnomocnika z tego samego wywiadu, które pokrywają się z tym co pisałem pod względem treści (nie formy):

'W przestrzeni publicznej pojawia się argument, że tak naprawdę skrzywdził go pedofil i to on odpowiada za tę śmierć. Tyle że chłopak nie popełnił samobójstwa po tamtej sprawie, a od zakończenia jej wyrokiem minął ponad rok. Tragedia wydarzyła się natomiast krótko po ujawnieniu jego danych."
Tylko krążą opowieści o nieudanych próbach w międzyczasie
 
Pominąłeś słowa pełnomocnika z tego samego wywiadu, które pokrywają się z tym co pisałem pod względem treści (nie formy):

'W przestrzeni publicznej pojawia się argument, że tak naprawdę skrzywdził go pedofil i to on odpowiada za tę śmierć. Tyle że chłopak nie popełnił samobójstwa po tamtej sprawie, a od zakończenia jej wyrokiem minął ponad rok.
Co to za pierodlety ?

Tyle że chłopak nie popełnił samobójstwa po tamtej sprawie,
A co ? Popełnił samobójstwo przed gwałtem ?

Nie trzeba być psychologiem żeby wiedzieć, że trauma się nie przedawnia. Nawet przepracowana może kiedyś wrócić...
 
Pedau rządzący Wrocławiem jest mocno odjechany.
Jest też słupem układu "Małego Petersburga". (Gdańsk to "Mała Moskwa" - drugi obok Wrocławia matecznik PO)
Wszystko Platforma, przebrana w szatki jakiegoś "lokalnego" stowarzyszenia.









Polecam fejsa Sutryka. Chłop jak się wieczorem w komentarzach odpali
 
Ja bym chyba nawet zaakceptował koalicje Konfy i Razem, żeby tylko odbetonawać układ i zabrać dofinansowanie PO i PIS.
Byli dziennikarze wyborczej pracują dla Kaczyńskiego.
Były prezes banku, doradca Tuska jest premierem socjalistów mówiących w 2015 roku, że zrobią porządek z banksterami.
Ja jestem w stanie sobie wyobrazić Mentzena przechodzącego do Razem a Zandberga w Konfederacji. Ta dwójka jeszcze byłaby w stanie to retorycznie wytłumaczyć.
Boże jak już Giertych stał się idolem wyborczej to można jeszcze mocniej zabawić się wyobraźnią: Ziobro naczelnym wyborczej i mówiący, że on ograniczał szaleństwo Kaczyńskiego, taki Konrad Wallenrod
Edit: ale temat dofinansowania partii ciekawy bo tak jest być nie może, ale znowu sposób finansowania ala USA gdzie głosują lobysci a nie wyborcy to też nie zbytnio
 
Pominąłeś słowa pełnomocnika z tego samego wywiadu, które pokrywają się z tym co pisałem pod względem treści (nie formy):

'W przestrzeni publicznej pojawia się argument, że tak naprawdę skrzywdził go pedofil i to on odpowiada za tę śmierć. Tyle że chłopak nie popełnił samobójstwa po tamtej sprawie, a od zakończenia jej wyrokiem minął ponad rok. Tragedia wydarzyła się natomiast krótko po ujawnieniu jego danych."
Kłamiesz, jak to często Ci się zdarza. To nie pokrywa się z tym co pisałeś ale z tym co m.in pisałem ja, bo pełnomocnik jakichkolwiek twierdzeń nie wysuwa w jedną, czy w drugą stronę, czyli zajmuje stanowisko dokładnie takie, które powinien zająć każdy obiektywny i choć trochę orientujący się w tych sprawach człowiek:
Skąd u Ciebie takie jednostronne, nie znoszące sprzeciwu, autorytarne twierdzenia? Nie wiemy jak było, możemy jedynie coś zakładać, przypuszczać. Być może się dowiemy, jednak na obecną chwilę opinia w takiej formie jest infantylna.
Obwiniasz pis za jego śmierć, matki nie, a przecież obecnie, na ten czas - nie powinniśmy obarczać pełną winą ani jej, ani pisu, czy mediów. Główny ciężar winy leży po stronie tego geja i pedofila
Czy pracownicy medialni lub inne osoby prócz pedofila Krzysztofa F., są WSPÓŁWINNE śmierci tego chłopca? Nie wiadomo... przepraszam, Karateka "wie":facepalm: i jego "mentorzy" :siara:
Na czas obecny nie wiadomo, czy ktokolwiek prócz tego pedofila ma "krew na rękach" w omawianej sprawie.
na obecną chwilę wiemy jedno - ten pierdolony pedofil ma krew na rękach, a inni, wspomniani wyżej MOGĄ mieć. Czy mieli? Okaże się lub nie.
Ty natomiast w żenujący sposób przez te prawie dwa tygodnie popisywałeś się w hołdowaniu swoim podwójnym standardom i byłeś kompletnie nieobiektywny co pokazałem w poprzednim wpisie przytaczając na dowód odpowiednią ilość cytatów. Wiadomo było, że to nic nie da, wciąż rżniesz głupa.
 
Kłamiesz, jak to często Ci się zdarza. To nie pokrywa się z tym co pisałeś ale z tym co m.in pisałem ja, bo pełnomocnik jakichkolwiek twierdzeń nie wysuwa w jedną, czy w drugą stronę, czyli zajmuje stanowisko dokładnie takie, które powinien zająć każdy obiektywny i choć trochę orientujący się w tych sprawach człowiek:





Ty natomiast w żenujący sposób przez te prawie dwa tygodnie popisywałeś się w hołdowaniu swoim podwójnym standardom i byłeś kompletnie nieobiektywny co pokazałem w poprzednim wpisie przytaczając na dowód odpowiednią ilość cytatów. Wiadomo było, że to nic nie da, wciąż rżniesz głupa.


Dowiedz się co to znaczy być obiektywnym. Możesz pisać, że nie byłem bezstronny, ale pisząc o tym, że moja opinia nie była obiektywna, robisz z siebie kretyna.
 
Dowiedz się co to znaczy być obiektywnym. Możesz pisać, że nie byłem bezstronny, ale pisząc o tym, że moja opinia nie była obiektywna, robisz z siebie kretyna.
O kurwa, człowieku, widzę zjazd u Ciebie poważny. Nie byłeś obiektywny w takim stawianiu sprawy, czyli Twój pogląd nie był wolny od uprzedzeń, które aż kipiało z Twoich wpisów, a teraz zostało Ci tylko jeszcze zakłamywanie rzeczywistości.
 


i kolejny olbrzym
View attachment 59515



View attachment 59516

Pamiętam jeszcze jak wyborcza broniła wysokich mandatów za protestowanie pod domem Tuska...

View attachment 59517

Sędzia nie może należeć do partii politycznej, związku zawodowego ani prowadzić działalności publicznej nie dającej się pogodzić z zasadami niezależności sądów i niezawisłości sędziów.
Same tęgie głowy na tych zdjęciach, sam prezes
View attachment 59520

Panie sędzio, ja rozumiem, że pan już dawno przestał być sędzią, a stał się politykiem. Rozumiem też, że chciałby pan łączyć te dwie rzeczy. Wydaje mi się to jednak troszkę niestosowne, nie mówiąc już o tym, że to chyba nie jest zgodne z prawem. (…) Wie pan co? Tak zupełnie poważnie. Mógłby się pan przynajmniej w język ugryźć. Jeśli pan myśli, że Polska jest krajem dokładnie takim samym jak putinowska Rosja, to pan naprawdę obraża nie Polaków nawet, ale tych Rosjan, którzy dostają łomot od policji i milicji rosyjskiej, bo protestują przeciwko wojnie. Pan sobie wyjdzie na demonstrację przeciwko Kaczyńskiemu i nikt pana nie tłucze, panie sędzio. Nie wiem, jak to panu wytłumaczyć, może niech pan czasami obejrzy coś w telewizji oprócz pogody? – zakpił red. Mazurek. Na podsumowanie stwierdził, że jeśli sam kiedyś trafiłby przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, to wolałby, żeby go nie sądził ktoś z Iustitii.

Wolałbym, żeby sądził mnie ktoś, w kogo bezstronność będę wierzył od początku do końca. A tu chyba nie mogę mieć tej pewności. Bardzo mi przykro, ale to nie ja na to wpadłem. To pan, panie sędzio, do tego doprowadził, że nie tylko ja tak myślę – podsumował red. Mazurek.


PiS nie musi robić żadnej akcji hejterskiej: to są zwykli kibole polityczni w sędziowskiej todze....

we bo się karateka obrazi

LECH KACZYNSKI

"Został zbudowany w Korei Płd. na zlecenie norweskiego armatora. A pływa pod banderą Francji."

Nie za wyniosły na małego Leszka?
 
wyrok dla zabójcy Adomowicza
dożywocie
może wyjść po 40 latach.
BTW między innymi Węgry musiały zmienić prawo, bo sądy europejskie uznały karę dożywocia z możliwością wyjścia po 40 latach za nieludzką -który tam z PO doniesie na Polskę? Który powie, że nie ludzka kara: Matczak, Tuleya, prezes tęczowej organizacji sędziów i reszta tych ponad 100 orłów prawa, którzy podpisali się miedzy innymi pod petycją sprzeciwiającą się zaostrzeniu kodeksu karnego uznając dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia za nieludzką kare i sprzeczną z europejskimi wartościami? :roberteyeblinking:
Nawet wizerunek zabójcy upublicznili -nawet nie wiem w jakim celu. Bardziej to pewnie rodzinnie sprawcy zagrozi niż jemu...

Nie mówię już, że były wyroki, że za porwanie, gwałt i zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem było 25 lat więzienia i że Polska jest dużo bardziej lewicowa pod względem "nie liczy się kara tylko nieuchronność" od wielu zachodnich krajów np. Francji czy UK...

Ciekawa jest jednak przeszłość zabójcy Adamowicza: teoria zbitej szyby się kłania. Był malutki wyrok, poczuł się bezkarny i...
To jest dość słynny obrońca większych przestępców (to akurat nie jest nic złego):


Prowokacyjnie można powiedzieć: Adamowicz zginął dzięki pracy sędziów, których bronił myśląc, że przecież na swoim zamkniętym osiedlu albo willi otoczonej murem nie spotka patologii :iamdone:
Coś jak gwiazdy Hollywood w koszulce BLM ale chodzący z ochroną...


we bo się karateka obrazi
Myślę, że @Karateka@ jest świadomy patologii tylko nie chce się przyznać. BTW ciekawy właśnie przykład, czy warto udostępniać wizerunek zabójcy Adamowicza co na pewno będzie skutkowało nie ciekawymi sytuacjami, ale wobec rodzinny tego zabójcy...
 
Last edited:
:damjan:

336647746_757303199052788_6569870376618667992_n.jpg
 
Back
Top