Polityka

29 grudnia to było oczywiste
Nie dla wszystkich. Mówiliśmy o nie pozostawieniu nawet cienia wątpliwości. Screeny które wrzuciłeś to były domysły, wiadomo, że prawidłowe, bo obarczone największą dozą prawdopodobieństwa, jednak całe PO milczało w tym dniu, nie było więc potwierdzenia, że chodzi o ich członkinię, dopiero ten niepełnosprytny Piotr Borys kolejnego ranka potwierdził domysły i nie pozostawił nawet cienia wątpliwości. Ty zachowujesz się teraz tak jakby po tym co stało się 29 grudnia - aż do śmierci chłopca spokojnie można było już o tym mówić i obojętne kto, PO i ich poplecznicy, PiS, nonamy, itd. Ani słowem nie potępiłeś tego co zrobił ten Borys, podobnie z Wyborczą i NaTemat Lisa - a to są ludzie jakby nie patrzeć sprzyjający lub związani na różnych poziomach z PO.
Bo Wojtyła zrobił to co było wówczas normalną praktyką w polskim kościele. ,,Ukarał’’ pedofili suspendowaniem i przeniesieniem na inną parafię. Wiec czym mieli go szantażować?
Oczywiście, że w ewentualnej ocenie również ważny jest kontekst historyczny, wtedy do tych spraw podchodziło się zupełnie inaczej, jednak moralność i świadomość, że jest to zbrodnia nie była Karolowi obca. Jeśli te zarzuty się potwierdzą, to ubecy mogli szantażować chociażby tym, że nie skazanego wyrokiem przeniósł, gdzie wciąż miał kontakt z dziećmi i tym samym pośrednio przyczyniał się do kolejnych zbrodni. Chciałem przytoczyć fragmenty ale nie mogę obecnie znaleźć na YT tego filmu, a był cały jeszcze kilka dni temu. Później poszperam głębiej
 
Nie dla wszystkich. Mówiliśmy o nie pozostawieniu nawet cienia wątpliwości. Screeny które wrzuciłeś to były domysły, wiadomo, że prawidłowe, bo obarczone największą dozą prawdopodobieństwa, jednak całe PO milczało w tym dniu, nie było więc potwierdzenia, że chodzi o ich członkinię, dopiero ten niepełnosprytny Piotr Borys kolejnego ranka potwierdził domysły i nie pozostawił nawet cienia wątpliwości. Ty zachowujesz się teraz tak jakby po tym co stało się 29 grudnia - aż do śmierci chłopca spokojnie można było już o tym mówić i obojętne kto, PO i ich poplecznicy, PiS, nonamy, itd. Ani słowem nie potępiłeś tego co zrobił ten Borys, podobnie z Wyborczą i NaTemat Lisa - a to są ludzie jakby nie patrzeć sprzyjający lub związani na różnych poziomach z PO.

Dziennikarz podaje tyle danych, że dla kogoś nawet średnio ogarniętego jest oczywiste o kogo chodzi. Twitter podchwytuje, są zdjęcia Filiks, hejt że zła matka, PiSowskie dziennikarzyny mówią o posłance PO. Twoja reakcja - to tylko domysły. Członek PO mówi - przestańcie szkalować członkinie PO. Teraz potwierdzone. Potępić Borysa. To przez niego ludzie wiedzą, mimo że dzień wcześniej jechali po matce i wrzucali jej foty z pedofilem. Absurd.
 
Dziennikarz podaje tyle danych, że dla kogoś nawet średnio ogarniętego jest oczywiste o kogo chodzi. Twitter podchwytuje, są zdjęcia Filiks, hejt że zła matka, PiSowskie dziennikarzyny mówią o posłance PO. Twoja reakcja - to tylko domysły. Członek PO mówi - przestańcie szkalować członkinie PO. Teraz potwierdzone. Potępić Borysa. To przez niego ludzie wiedzą, mimo że dzień wcześniej jechali po matce i wrzucali jej foty z pedofilem. Absurd.
No i hieny z pisu pokazały pięknie hipokryzję tych wspaniałych postępowych pseudo inteligentów z PO.


Nie pierwszy i z resztą nie ostatni raz, bo można by było litanię pierdolnąć o tej pseudo partii, a Ty jak zwykle problem widzisz w zupełnie innym miejscu.
Teraz tylko zniszczyć babie karierę polityczną za to że jest głupią cipą, docisnąć tego pedofila żeby się poszedł wyhuśtać (albo mu pomóc jak SB tym księżą którymi gardzisz) tylko szkoda, że dziecku to życia nie zwróci.
 
Dziennikarz podaje tyle danych, że dla kogoś nawet średnio ogarniętego jest oczywiste o kogo chodzi. Twitter podchwytuje, są zdjęcia Filiks, hejt że zła matka, PiSowskie dziennikarzyny mówią o posłance PO. Twoja reakcja - to tylko domysły.
Nie tylko ale jednak domysły. Sam złapałem się na tym, że szukałem o kogo chodzi ale już post factum, bo dopiero na początku marca, w Szczecinie. Dlaczego? Zasugerowałem się. Coś mi się obiło o uszy o tej sprawie gdy dzieciak popełnił samobójstwo ale to Twoja reakcja tutaj dopiero pchnęła mnie do jakichś powierzchownych poszukiwań i zainteresowania się tematem. "Dzieci znanej parlamentarzystki" i podany wiek dzieci w chwili przestępstwa. Dlaczego na myśl przyszedł mi Szczecin, czy też Zachodniopomorskie? Zbrodnia miała miejsce tam, bo tamtejszy sąd się tym zajął i co z tego? Po prostu już wiedziałem bez sprawdzania, bo o sprawie było bardzo głośno i się zasugerowałem.

Mogła jakaś parlamentarzystka z Warszawy pojechać na wakacje w zachodniopomorskie z dziećmi, odwiedziła Szczecin, itd, pisałem, każdy może sobie wyobrazić. Nawet nazajutrz gdy ten Borys potwierdził, że to ich członkini jeszcze nie można było być pewnym na 100%, bo parlamentarzystek PO w Polsce jest wiele. Ale my obecnie nie o tym przecież mówimy, tylko o potwierdzeniu, że była z PO, dzień wcześniej np. Ci nie bardzo się orientujący oraz wierzący w to, że to jakieś wysrywy dziennikarzyny ze Szczecina, zwykłe kłamstwa, powielane później przez kolejne hieny z branży, polityków i innych - bez takiego potwierdzenia mogli to ignorować i dobrze, bo taka postawa wzmacniała szansę, że aż tak bardzo się to nie rozdmucha. Tak więc wtedy właśnie były wątpliwości, że chodzi o posłankę PO, na drugi dzień już nie. Brawo Panie Borys i brawo Twoje klakierstwo takim ludziom
Członek PO mówi - przestańcie szkalować członkinie PO. Teraz potwierdzone
Czy wreszcie przejdzie Ci przez palce najważniejszy cytat jeśli o to chodzi tego Posła PO? Proszę:

"TE DZIECI, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZ NIEGO SKRZYWDZONE TO SĄ DZIECI JEDNEJ Z NASZYCH CZŁONKIŃ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ", a potem

"PODKREŚLAM RAZ JESZCZE, ŻE TO RODZINA NASZEJ CZŁONKINI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ"

a jakieś pierdy o szkalowaniu w stosunku do informacji o kogo chodzi mają się nijak do powyższego. W żenujący sposób zdradzasz swoje podwójne standardy, nie potępiając ni słowem postawy tego Posła. Dlaczego? Bo to poseł PO, tak?

Teraz potwierdzone. Potępić Borysa. To przez niego ludzie wiedzą, mimo że dzień wcześniej jechali po matce i wrzucali jej foty z pedofilem. Absurd.
Potwierdzone, bo ustami Posła PO, a nie jakichś "dziennikarzy" na sznurkach PiSu (Wildstein), czy samych pisiorów (Matecki), czy ten młody głupiutki student (albo wyrachowany chujek), którzy aż pewnie palili się, by wprost to jebnąć, jednak nie zrobili tego lub anonimów z tt, czy innych platform. Wskazywali palcem, nakierowywali ale się nie odważyli i... kto by pomyślał? PO zamiast kurwa milczeć, nie zabierać w ogóle głosu, bo dzieciak wciąż żył, nie kurwa dołożę pięć groszy od siebie, a idź pan w chuj z nimi wszystkimi!

Rozdmuchanie tego dalej nazywasz absurdem i uważasz, że koleś nie zasłużył na słowa potępienia, wychodzi Twoja skarlała moralność już nie wiem po raz który! Wszyscy, absolutnie wszyscy nie powinni się słowem w tej sprawie odzywać, nie reagować na jakiekolwiek pytania kogokolwiek, bo każda osoba publiczna, znana, komentująca to wtedy, pierdoląca jak ten Borys lub ci na smyczy Lisa i Michnika - dokładali swoje cegiełki do zwiększania ryzyka, że coś się może odpierdolić, ale nie! Tylko i wyłącznie wina PiSu kurwa, nie kompromituj się już więcej w tej sprawie, bo żenadą wieje. Głównie w rozdmuchaniu i powiększaniu ryzyka, że chłopak to zrobi moralnie odpowiadają pisowskie media, później hieny z PiSu ale to w sumie jeden chuj, następni to wyborcza, naTemat Lisa i poseł Borys z PO, wszyscy znani, odpowiednio wpływowi, by o sprawie wrzało w całym kraju.
 
Ale Braun otworzy szampana po wyroku TSUE, który mocno obija jeden z banków na m :roberteyeblinking:

Po co nam więcej humanistów?
po pierwsze nie każda osoba, która ma dyplom jest humanistą.
Po drugie: hm. Gdyby lepsi humaniści zajmowali sie w IPNie, tej śmiesznej Polskiej Fundacji Narodowej polityką historyczną...
... to np. śmiało byłoby większe poparcie Niemców dla wypłacania reparacji.
Niestety nadal panuje podejście jakby zasada "jeśli ty nie opowiesz swojej historii to ktoś ją opowie za ciebie" -tyle się dostanie ile się wywalczy.
Co tam jeszcze? Obstawiam, że niektóre osoby zaczynające polonistykę mogły przeczytać w swoim życiu 50 twarzy Greya, albo artykuły krytyki politycznej -czy takie osoby powinny później pracować w szkole czy zastanawiać się "czy Murzyn jest fajny czy nie"? -oni oblalili by test czytanie ze zrozumieniem z książek Tokarczuk, którą cytują. Nowa era humanizmu: cytować namiętnie to czego nie czytali...
Po co płacić z podatków na edukacje takich ludzi?

BTW tak prowokacyjnie wyśmiewane ASP można obronić: przy tej inflancji dobrzy historycy sztucy dostają telefony co ile jest warte, bo dzieł sztuki nie można dodrukować. Jednyne za co wicepremiera Glińskiego można pochwalić to te zakupy dzieł sztuki.

Tylko nie powinno być w ogóle opcji studiowania kierunków humanistycznych bez minimum 75% punktów rekrutacyjnych. Ekonomicznych zresztą też (tylko matura z matematyki finansowej).
W przeciwnym razie będziemy mieli przyszłych profesorów zajebistych w racjonalizowaniu swoich uprzedzeń i szaleństw np. stare debaty "czy nieuchronność kary jest ważniejsza od jej surowości?" czy profesorowie jedej z większych uczelni ekonomicznych zachęcający do kredytów frankowych (chociaż sam nie wiem czy to nie były łapówki).

@Karateka@ tyle pisał o jakości dziennikarzy: to jest wykładowca dziennikarstwa na UW -tak sie zastanawiam czego on może nauczyć


Już to pisałem wcześniej, ale gdybym wygrał w Lotto to kusiłoby mnie aby zrobić małą prowokacje: dać kompletnego randoma z kompletnego zadupia. Wiek plus 40 lat. Trochę bym go przygotował z mowy ciała, dał listę cytatów aby wyszedł na bystrego i udawał profesora w TV. Byli już lekarze w TV, którzy nimi nie byli (TVN i TVP się nabrali), był jednak adwokat który występował w sądzie mimo że nigdy nie studiował prawa -przeszłoby :korwinlaugh:
 
Dokładnie tak jest. Choćby ze względu na powszechną służbę wojskową, ale też ciekawy system.

Dorośli mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach umiejętności niezbędnych w sytuacjach awaryjnych, w tym pierwszej pomocy, gaszenia pożarów i samoobrony.

Liderzy ze wszystkich sektorów, w tym polityki, biznesu, rządu i społeczeństwa obywatelskiego uczestniczą w prestiżowym Kursie Obrony Narodowej, w którym uczestnicy ćwiczą reagowanie na różne rodzaje kryzysów. "Rodziny, system szkolny, Narodowy Kurs Obrony, to wszystko jest częścią edukacji" - mówi emerytowany generał broni Arto Räty, były dyrektor Narodowego Kursu Obrony.

"To oznacza, że młodsze pokolenia wchodzące do władzy są związane z obroną narodową. I w ten sposób wszelkiego rodzaju ludzie nie służący w siłach zbrojnych również mogą czuć się związani."






szkoda strzępić ryja, osoby odpowiedzialne za ten stan powinny być wyjątkowo pozbawione obywatelstwa i przerzucone przez mur na granicy z Białorusią. Wszystkie partie konsekwetnie nawet nie tykały betonu wojskowego. Mocniej jest broniony chyba tylko przemysł bankowy...
Jedyne z czego możemy się cieszyć, że nie ma większych afer z kradzieżą broni jak np. w Niemczech. Kilkadziesiat tysięcy amunicji zajebać z magazynów to sztuka, ale znowu Niemcy mają w ogóle inne kryteria przy ocenaniu czy coś jest sprawne czy nie, chociaż wątpie w lojalność tych Arabów w Bundeswehr...
 
Teraz tylko zniszczyć babie karierę polityczną za to że jest głupią cipą, docisnąć tego pedofila żeby się poszedł wyhuśtać (albo mu pomóc jak SB tym księżą którymi gardzisz) tylko szkoda, że dziecku to życia nie zwróci

Co do pedofila zgoda, niech wisi.
Ale co do matki i jej kariery politycznej to ocb?
 
Warto obejrzeć i posłuchać. Bardzo prosto, wręcz łopatologicznie, wytłumaczono co się stało z SVB i jakie ruchy teraz podejmuje rząd USA bi zagrożenia związek z tą sytuacją są ogromnie nie tylko dla US ale dla całego świata.

 
Warto obejrzeć i posłuchać. Bardzo prosto, wręcz łopatologicznie, wytłumaczono co się stało z SVB i jakie ruchy teraz podejmuje rząd USA bi zagrożenia związek z tą sytuacją są ogromnie nie tylko dla US ale dla całego świata.


ja tam zakupy na promocja akcji spółek z usa zrobiłem, liczę na dodruk i to the moon, wszystkie wejścia zabezpieczone już na break even
:rutekajak:
 
Temat tej broni Ziobry. Pokolenie TVN: LUDZIE NOSZĄ BROŃ. Takie odkrycie; komornik na zadupiu nosi, prokurator też. Już nie mówiąc, że niektórzy prezesi mają ją w swoim biurku.
JEBAĆ JPII I BROŃ -pięknie ocenia nowy szef programowy widzów TVN...

BTW chociaż ciekawi mnie czy...
... ochrona Ziobry czuła się bezpiecznie z tym, że Ziobro ma broń :korwinlaugh:

Kolejny raz Demokraci są innymi ludźmi niż o sobie mówią: ciekawi mnie, czy kiedykolwiek wejdzie do Kongresu trzecia opcja z mentalności innej niż politcos lobystos




Jeszcze od siebie mogę dodać, że obstawiam, że dwa banki na literę M mogą mieć przymusową restrukturyzacje, więc jeśli ktoś ma tam kredyt frankowy to polecam się śpieszyć (i na drugi raz tak nie ryzykować :roberteyeblinking:
 
333588579_602054868442549_5553044798205761783_n.jpg
 

Pełnomocnik Magdaleny Filiks: Nigdy nie twierdziliśmy, że Mikołaj popełnił samobójstwo z powodu publikacji

- Nigdy nie twierdziliśmy, że Mikołaj popełnił samobójstwo z powodu publikacji Radia Szczecin i hejtu, który się na niego wylał. Te fakty połączyła opinia publiczna. My nie chcemy podgrzewać atmosfery.
- mówi tymczasem w wypowiedzi dla Wyborczej Mikołaj Marecki, pełnomocnik poseł Magdaleny Filiks.

- Każdy 15-latek ma swoje problemy. Nawet jeśli bezpośrednim zapalnikiem jego decyzji było inne zdarzenie - to jest teraz ustalane - to być może czara goryczy po prostu się przelała. Nie można stwierdzić, że ujawnienie danych nie miało wpływu na jego stan psychiczny (Tomasz Duklanowski pisał o "dzieciach znanej parlamentarzystki i podał ich wiek w momencie popełnienia przestępstwa przez pedofila z Platformy, co nie odbiega od standardów w podobnych tekstach, a wręcz wiele tekstów, którymi "wiodące media uderzały w Kościół katolicki, szło znacznie dalej - przyp. red.)
- mówi Marecki
 

Pełnomocnik Magdaleny Filiks: Nigdy nie twierdziliśmy, że Mikołaj popełnił samobójstwo z powodu publikacji​


- mówi tymczasem w wypowiedzi dla Wyborczej Mikołaj Marecki, pełnomocnik poseł Magdaleny Filiks.


- mówi Marecki
Hieny POwskie
 

Pełnomocnik Magdaleny Filiks: Nigdy nie twierdziliśmy, że Mikołaj popełnił samobójstwo z powodu publikacji​


- mówi tymczasem w wypowiedzi dla Wyborczej Mikołaj Marecki, pełnomocnik poseł Magdaleny Filiks.


- mówi Marecki
Może mama woli aby zbyt wiele brudu w śledztwie nie wypłynęło?
 
No tak bo są tylko 2 opcje. Albo wierzysz w płaską ziemię albo oddajesz dzieci w opiekę aktywistom LGBT. Nie da się inaczej.
Tobie i Twojej moralności zostawiam co gorsze. Wierzyć w płaską ziemię czy oddawać dziecko pod opiekę pedofila i się nim nie przejmować.
 
Tobie i Twojej moralności zostawiam co gorsze. Wierzyć w płaską ziemię czy oddawać dziecko pod opiekę pedofila i się nim nie przejmować.

Jak ktoś wierzy że są tylko 2 wybory to nic dziwnego, że woli wierzyć w płaską ziemię i głosować na Konfederację, inaczej musiałby zostawiać dzieci pod opieką pedofila.
 
Back
Top