Polityka

Kolejny przyklad Mengele-Narni - ciekawostka, nie wiedzialem ze mozesz miec jakas pooperacyjna bakterie ktora smierdzi i nic nie da sie z tym zrobic




No lepiej zeby Murica nie upadla, zrobilosmy all-in przeciez


Sa tez i dobre njisy




Jedzenie prawem, rolnicy won! Skad oni sie biora?


Muj kraj


Decoupling z Zachodem
















 
330305551_123795770631238_4503219350305566811_n.jpg


330204915_1625252777937346_8729817369852084680_n.jpg
 
Demagog się wypowiedział, można się rozejść


They/them jest multidycsyplinarnym ekspertem, który pisze te teksty.
Mateusz Cholewa


mateusz-cholewa-e1646647859133.jpg
 
prawie 7 mld zł kar może w sumie zapłacić Biedronka, wcześniej były kary np. za frajerskie zachowanie wobec dostawców.
Jestem pod wrażeniem obecnego prezesa UOKiK, jak tak dalej pójdzie to zagraniczne korporacje będą płaciły więcej kar niz podatków
Zwłaszcza podobała mi się kara dla jednej sieci za to, że ceny na półkach były inne niż przy kasie :tellmemore:


Ten Pan musiał mieć potężne EQ, tak porywał tłumy.
f84.gif
Tymochowicz chyba coś powiedział w tym stylu, że wielu PRowców nie przyznaje się do tego, ale ich umiejętności to też efekt śledzenia kariery Goebbelsa więc potrafili czytać emocje :korwinlaugh:
 


Andrzej Domański
Ekonomista, analityk gospodarczy. Absolwent AE w Krakowie. Przez 14 lat pracował na rynku kapitałowym jako analityk rynku akcji, zarządzający funduszami, dyrektor inwestycyjny oraz członek zarządu w krajowych i międzynarodowych instytucjach finansowych.
1677752321218.png

Budka powiedział, że to jest ich ekspert. Chyba u Gozdyry będzie miał debate z Gwiazdowskim.
Oddaj dyplom człowieku...
Mnie ciekawi co tam się na tych uczelniach ekonomicznych wyprawia, czy to tylko eksperci TV są dziwni czy to po prostu średnia środowiska akademickiego...

BTW wczoraj Lubecka zadała pytanie Siemioniakowi jak to możliwe, że ekonomista po SGH wpakował się w 3 kredyty frankowe i ma prawie CHF 200 tys. do spłaty -szewc bez butów chodzi :korwinlaugh:

Piekło deweloperów!
i piekło banków.
Chociaż najwieksze samorządowców bo mniej łapówek od deweloperów...

EDIT:
EKONOMIŚCI OD TEGO PROJEKTU NIE ŻYCZĄ SOBIE UJAWNIANIA NAZWISK :neildegrassewhoa:
od 21:30
 
Last edited:
 
Ciekawe co na to cieplutki kapłan tej nowej religii
GettyImages-88469797.jpg

@Karateka@ zabrałeś już swoje dzieci na taki performance?

Ale o co chodzi z tym księdzem? Jestem niewierzący, więc na jakieś religijne pochody dzieci nie zabieram, natomiast jak byłem dzieckiem to na jakieś religijne głupoty rodzice mnie zabierali. Straszna nuda.
 
Ale o co chodzi z tym księdzem? Jestem niewierzący, więc na jakieś religijne pochody dzieci nie zabieram, natomiast jak byłem dzieckiem to na jakieś religijne głupoty rodzice mnie zabierali. Straszna nuda.
Nie zrozumiałeś, nie chodziło mi o Twój performance a ten co wrzucił @Dzihados i do którego się odniosłem.
To, że się przebierasz za księdza z proporcami lgbt kompletnie mnie nie interesuje,
pytałem o opinię na temat w/w filmiku.
 
Back
Top