Polityka

on tak inteligencją i kompetencjami pasuje do swojej żony...

Sądy i prokuratora to miejsce z tyloma historiami typu "nie do wiary", że gdyby Vega na podstawie prawdziwych wydarzeń nakręcił film to społeczeństwo nadal myślałoby "nie no przesadza" :korwinlaugh:

Chociaż chciałbym zobaczyć ekranizacje życia Slawoja Leszka Głódzia, ale paru polskich rektorów. Są materiały na dokumenty na które nikt w Polsce się nie odważy...
 
Jezus pełno tych fragmentów wywiadów: ja bym podwyższył jeszcze wiek od którego można być posłem, jakieś minimum 30 oraz maksymalnie 65 może 70 lat...
Ładna wypowiedź


Ale z tym co mówił, że jakby był ministrem finansów to by zwolnił 2/3 urzedników: ładna ściema. Sam w to nie wierzy :jarolaugh:
To jest ten sam katolog mitów, że jakby znormalizować prawo to z 3/4 prawników poszłoby na bezrobocie.
Z księgowymi i doradcami podatkowymi byłoby gorzej i byłbym ciekawy co by się stało z ta branżą...
 
Do brzegu, że nawet silnia szerokości kobieco wątłej szczęki tej pizdy jest wciąż mniejsza niż wymiar podstawy jego pustego łba odwróconego stożka o podstawie kwadratu.
:roberteyeblinking:
Bądźmy precyzyjni, jak na inżynierów przystało, z nierówności wynika, że silnokłapiący dyrdymały dziób jest  dużo mniejszy niż pustka w jego bani
 
O kurwa, śnił mi się dzisiaj Joe Biden :joe: , siedział w moim domu przy stole, miedzy gołymi stopami walały się jego okulary, nałożyłem mu kapcie, podałem okulary, nalałem drinka i powiedziałem - trudna sytuacja na całym świecie prawda Joe? Popatrzył mętnym wzrokiem, drinka nie wypił :korwinwhat:, nic nie odpowiedział. Jakieś pomysły?
 
O kurwa, śnił mi się dzisiaj Joe Biden :joe: , siedział w moim domu przy stole, miedzy gołymi stopami walały się jego okulary, nałożyłem mu kapcie, podałem okulary, nalałem drinka i powiedziałem - trudna sytuacja na całym świecie prawda Joe? Popatrzył mętnym wzrokiem, drinka nie wypił :korwinwhat:, nic nie odpowiedział. Jakieś pomysły?
Chyba czas przyjąć pierwszą dawkę szczypawicy

:robertmakeup:
 
O kurwa, śnił mi się dzisiaj Joe Biden :joe: , siedział w moim domu przy stole, miedzy gołymi stopami walały się jego okulary, nałożyłem mu kapcie, podałem okulary, nalałem drinka i powiedziałem - trudna sytuacja na całym świecie prawda Joe? Popatrzył mętnym wzrokiem, drinka nie wypił :korwinwhat:, nic nie odpowiedział. Jakieś pomysły?
A dupa Cię nie boli? :lol:
 
Oglądam Wydarzenia: Banaś mówił, że próbował robić w GPW kontrolę odnośnie WIBOR i go nie wpuścili- te serwisy informacyjne są lepsze niż stand up:korwinlaugh:
KNF przeciwko NIK
Jeszcze ambasador Niemiec poucza Polskę że polityka energetyczna wspiera Rosje: Otto von Bismarck wiecznie żywy...
 
Oglądam Wydarzenia: Banaś mówił, że próbował robić w GPW kontrolę odnośnie WIBOR i go nie wpuścili- te serwisy informacyjne są lepsze niż stand up:korwinlaugh:
KNF przeciwko NIK
Jeszcze ambasador Niemiec poucza Polskę że polityka energetyczna wspiera Rosje: Otto von Bismarck wiecznie żywy...
a oni mieli czelność wypominać B. Sienkiewiczowi słowa, że "teoretycznie istnieje takie coś jak państwo Polskie, ale w praktyce to chuj, dupa i kamieni kupa", to były jedyne prawdziwe słowa z ust polityka jakie słyszałem :beczka:

teraz sami się na tym wożą i już nie przeszkadza, że "Polska to tylko państwo teoretyczne"
 
FqEAKMmXwAIg5jF.jpg
 
a oni mieli czelność wypominać B. Sienkiewiczowi słowa, że "teoretycznie istnieje takie coś jak państwo Polskie, ale w praktyce to chuj, dupa i kamieni kupa", to były jedyne prawdziwe słowa z ust polityka jakie słyszałem :beczka:

teraz sami się na tym wożą i już nie przeszkadza, że "Polska to tylko państwo teoretyczne"
jeszcze dalej było jeszcze lepiej. Na krakowskim osieldu polska myśl samorządowa odkryła, że koła osiedla jest linia tramwajowa to warto jakieś ściany akustyczne.
Wszystko fajnie tylko samorządowcy wymyślili, że będzie to ścianka o wysokości 10 m z płyt betonowych. Czyli wyższa niż mur berliński, ba nawet Żydzi oddzielają się od Palestyńczyków tylko murem 8 metrowym.
I zajebisty widok z okna: przecież mniej bezczelne byłoby po prostu wyprowadzanie kasy z konta bankowego samorządu...


Bodnar to lewacki JKM, szkodnik i najgorszy sort z UW, ale tutaj akurat ładnie to podsumował:



Szef NIKu narzeka w mediach, że nie może kontrolować czegoś co dotyczy milionów Polaków,
afer finansowych nikt mocniej nie rusza,
komendant Policji chyba nawet przewoził granatnik pociągiem za co przecież na bank są paragrafy,
już nie mówiąc o lokalnych sprawach od hekatrów rozdawanych za darmo przez samorządy, aż po sprawy typu ,,córka gangstera jest asystentka sędziego z procesu jej ojca" :korwinlaugh:
Albo rząd walczy z pustostanami mimo, że prawie 60% pustostanów to własność państwa i samorządów
Rodzinna miliarderów z własną autostradą opowiada, że zaczynali od roznoszenia ulotek...

Pozstaje tylko się cieszyć, że nie jesteśmy jakimś Kazachstanem, ROsja czy Ukrainą, ale w sumie: ciekawe czy pod względem bycia fasadowym państwem to pomiędzy Ukrainą przed wojną a Polską była taka sama różnica jak pomiedzy poziomem sportowym na KSW a UFC


Dochodzi to stanu, że społeczeństwo będzie gotowe głosować na barbarzyńce, wariata byle tylko pogonił towarzystwo niczym prezydent Salwadoru :iamdone:
Wiele osób chciałoby zobaczyć to w Polsce:

Już są promowane jakieś dziwne osoby jak ten typ z Wieśniak Uni

Jak ktoś na poważnie chciałby rozwalić te betony, układy wygrał wybory -to jeśli przegrałby kolejne wybory to musiałby uciekać z kraju...
 
"Wprowadzenie embarga na rosyjski LPG na poziomie krajowym generuje poważne zagrożenie dla spółek i budżetu państwa" — tłumaczy Business Insiderowi resort klimatu.

 
Back
Top