Polityka

Tak słucham, kurczę do połowy nawet zastanawiałem się czy to nie deep fake, albo Zandberg się nawrócił (w końcu jechał po zachodniej pacyfistycznej lewicy mówiącej o zakazie dostaw broni na Ukrianę)


Hołownia też tradycyjnie: róbmy to co sie nie udało


Mądrości na poziomie tego rodzeństwa: tak idą łeb w łeb z braćmi Kurskimi
1677846492853.png


tylko dlaczego samorządy nie wynajmują i nie budują nowych osiedli? Ba prawie 60% pustostanów należy do państwa i samorządów. Wadimi Tyszkiewicz to polska patologiczna myśl samorządowa ale tutaj ma racje
1677846572150.png





Jeśli samorządy zaczęłyby wynajmować to 500 plus to byłby małym socjalizmem, samorządowcy mogliby zacząć otwierać konta w Szwajcarii...

A odnośnie gwiazdy TVNu: kariera w TVNie to zdany test na bycie złym człowiekiem z paroma wyjątkami (Rymanowski, Piasecki myślę, że jak błądzi to bładzi szczerze)
1677846760631.png





Pięknie





Odsetek dożywających do emerytury kobiet i mężczyzn.

View attachment 58058
@Karateka@ ale dlaczego ludzie nie chcą wieku emerytlanego 70 lat? :korwinlaugh:
 
Tak słucham, kurczę do połowy nawet zastanawiałem się czy to nie deep fake, albo Zandberg się nawrócił (w końcu jechał po zachodniej pacyfistycznej lewicy mówiącej o zakazie dostaw broni na Ukrianę)


Hołownia też tradycyjnie: róbmy to co sie nie udało


Mądrości na poziomie tego rodzeństwa: tak idą łeb w łeb z braćmi Kurskimi
View attachment 58090

tylko dlaczego samorządy nie wynajmują i nie budują nowych osiedli? Ba prawie 60% pustostanów należy do państwa i samorządów. Wadimi Tyszkiewicz to polska patologiczna myśl samorządowa ale tutaj ma racje
View attachment 58091




Jeśli samorządy zaczęłyby wynajmować to 500 plus to byłby małym socjalizmem, samorządowcy mogliby zacząć otwierać konta w Szwajcarii...

A odnośnie gwiazdy TVNu: kariera w TVNie to zdany test na bycie złym człowiekiem z paroma wyjątkami (Rymanowski, Piasecki myślę, że jak błądzi to bładzi szczerze)
View attachment 58092




Pięknie






@Karateka@ ale dlaczego ludzie nie chcą wieku emerytlanego 70 lat? :korwinlaugh:


80 procent kobiet i 60 procent mężczyzn dożyje. Mniej niż w przypadku 60, 65 co jest dowodem na to że podwyższenie wieku emerytalnego jest rozwiązaniem, a nie dosypywanie z podatków. Patrząc na te statystykę warto rozważyć 75 dla kobiet i 70 dla mężczyzn.
 
Last edited:
Agrounia chce 20%? Staśko wjeżdza na białym koniu i mówi: co najmniej XD


Kitajce ratunkiem? "Mięsny szturm", machlojki z "oddelegowywaniem" żołnierzy, ja pierdolę, u nas kabaret, ale jednak nie taki...
No i Girkin, przedstawiciel jastrzębi, ale jednak lojalnych Putinowi, ma niezłego wkurwa w tym filmiku...




























A wam jak sie wypelnia PITa?


Wtf?








 
@Bezimienny a Ciebie co tak śmieszy w mojej wypowiedzi? Z jednej strony nie masz nic przeciwko sytuacji, że tylko 70 procent mężczyzn dużywa emerytury, ale jakby zrobić wyrównanie dla kobiet to już śmieszne.
 




Wątek


Nagranie z uszkodzenia A-50




Mina ukryta w grobach? Wtf?


Posluchajcie tych babć


Ciekawycwątek logistyczny




Wtf? Topienie psa?


Tu na szczescie Ławrow wysmiany, Indie




Szpitale!


Szpitale!


Nie wiem czy to prawda, ale nie czaje takich akcji przeciwko przedsiebiorcom... kebaby tez, bo bezowi? Zalozmy 3 sytuacje : kochaja Polske, sa neutralne, nienawidza jej. Jest taka akcja polityczna - co ona osiagnie w tych 3 przypadkach?
 
@Bezimienny a Ciebie co tak śmieszy w mojej wypowiedzi? Z jednej strony nie masz nic przeciwko sytuacji, że tylko 70 procent mężczyzn dużywa emerytury, ale jakby zrobić wyrównanie dla kobiet to już śmieszne.


Myślę, że praktycznie podawałem wszystkie argumenty za tym dlaczego najpierw trzeba zrobić inne rzeczy i raczej jestem za rozwiązaniem Gwiazdowskiego z tym wpisaniem zasad obliczania wieku emerytalnego do konstytucji.
Później mi odpisałeś, miałem odpowiedzieć, ale już nie mogę go znaleźć, chociaż i tak pewnie nic nowego to nie wniosło, a trochę się muszę ograniczać, bo jak się rozpędzę to ciągle robił wymiany z tobą, @tucznik @klocuniek @Siwy25_1 :korwinlaugh:
Wszystkie argumenty za i przeciw na większość tematów już dawno padły...


Jeszcze mogę dodać, że wiek emerytalny 70 lat w Polsce to najprostrza droga do tego aby w pałacu prezydenckim zobaczyć Zandberga albo Biedronia...

też niestety debata emerytalna wygląda w mediach mniej więcej na zasadzie:
daj jakiegoś wariata z SGH albo z FOR vs lewackiego wariata
i zrób debatę czy jeśli matka 15 dzieci dostanie specjalną emeryturę to dobrze czy nie dobrze (chociaż akurat ten program był ciekawy)


albo daj narodowca vs wpuszczać później się okaże kim są
i zrób debatę o mądrościach bosakowo-winnickich o tym, że może warto osłabić gospodarkę i tak ogólnie jakby nie było imigrantów to byłoby cudownie bo plakat "przyjdzie Ukrainiec i zabierze tobie pracę".


Można oczywiście bawić się w bieganie od ściany do ściany tylko to bardziej przypomina konferencje FameMMA niż poważną debatę, ale może po prostu "tacy poeci jaka jest publiczność"...
 
Niemcy chętni do włączenia polskiej armii do Bundeswhery, by "zlikwidować wątpliwości do do sojuszniczej wierności Niemców"

View attachment 58183
Deutsche Welle to niemiecki Sputnik. Wyjątkowy szmatławiec.
Jeszcze to jak straszyli atomem (bo nagle terroryści dostaną się do środka i nie można się przed tym zabezbieczyć), kłamliwa propaganda w sprawie reparacji, że przecież miliardy odszkodowań były wypłacane ofiarom prac przymusowych itp.
Chociaż ciekawe jest to jak Niemcy potrafią utrzymywać portal w wielu jezykach tylko aby siać swoją propagandę na cały świat jednocześnie łącząc ten portal z serwisem do nauki niemieckiego...
Goebells dumny


Nie wiem czy to prawda, ale nie czaje takich akcji przeciwko przedsiebiorcom... kebaby tez, bo bezowi? Zalozmy 3 sytuacje : kochaja Polske, sa neutralne, nienawidza jej. Jest taka akcja polityczna - co ona osiagnie w tych 3 przypadkach?


Nie wiem czy to prawda, ale nie czaje takich akcji przeciwko przedsiebiorcom... kebaby tez, bo bezowi? Zalozmy 3 sytuacje : kochaja Polske, sa neutralne, nienawidza jej. Jest taka akcja polityczna - co ona osiagnie w tych 3 przypadkach?
Betonowanie elektoratu Konfederacji, coraz agresywniejsze akcje zwłaszca, że Musk ma wprowadzić czy wprowadził limit tweetów i zmniejszanie zasiegów kont bez weryfikacji. Facebook też tnie zasięgi, dlatego masa organizacji wykupuje reklamy np. Ordo Lurix.
Betonowanie jest potrzebne po tym jak odchodzi:
a) łagodniejsza cześć posłów Konfederacji
b) jest kłótnia z Berkowiczem, który zarzuca Bosakowi odejście od ideałów -w końcu początki RN i MW świadczą o bardziej socjalnym obliczu
c) uproszczona wizja świata, trzeba łatwo wskazać wroga, którego można obwinić za kryzys. Dlatego np. profil RN potrafi nawet w jednym miesiącu wstawić mema "przyjdzie Ukrainiec zabierze ci pracę" i "Ukraińcy masowo wykupują mieszkania" a później "to przez nich zwiększa się socjal" -pytanie o to dostał Dziambor w radiu zet i no powiem tak, że po Dziaborze widać, kiedy jest zażenowany, kiedy musi się tłumaczyć za narodowców :korwinlaugh:
d) mobilizacja elektoratu 18-25 lat, bo tam jest duże poparcie Konfederacji i Lewicy
 
Last edited:
Deutsche Welle to niemiecki Sputnik. Wyjątkowy szmatławiec.
Jeszcze to jak straszyli atomem (bo nagle terroryści dostaną się do środka i nie można się przed tym zabezbieczyć), kłamliwa propaganda w sprawie reparacji, że przecież miliardy odszkodowań były wypłacane ofiarom prac przymusowych itp.
Chociaż ciekawe jest to jak Niemcy potrafią utrzymywać portal w wielu jezykach tylko aby siać swoją propagandę na cały świat jednocześnie łącząc ten portal z serwisem do nauki niemieckiego...
Goebells dumny.

DW to ściek, ale tam jest cytowany opiniotwórczy Der Spiegel.
 
Back
Top