Polityka

No tak bo to część większej układanki reptilian
Już rok temu wpłynął projekt do Komisji Europejskiej o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE, a Ty będziesz z reptilianami wyjeżdżał einsteinie:

"Komisja Europejska proponuje podatek zależny od wpływu na środowisko i przejście na bardziej roślinną dietę":

Onet: "Jesz mięso? Rujnujesz planetę!"


"Eksperci":
"trzeba ograniczyć produkcję mięsa"

"Apetyt na samozagładę: jak zjadanie zwierząt zabija naszą planetę?"

"Ograniczenie Spożycia Mięsa Jest Konieczne Nie Tylko Ze Względu Na Zdrowie, Lecz Także Zmiany Klimatyczne"

Tego jest tyle, że głowa mała, napierdalają tym gównem zewsząd, a Ty dalej głowę w dupie trzymasz i gówno widzisz.
 
Już rok temu wpłynął projekt do Komisji Europejskiej o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE, a Ty będziesz z reptilianami wyjeżdżał einsteinie:

"Komisja Europejska proponuje podatek zależny od wpływu na środowisko i przejście na bardziej roślinną dietę":

Onet: "Jesz mięso? Rujnujesz planetę!"


"Eksperci":
"trzeba ograniczyć produkcję mięsa"

"Apetyt na samozagładę: jak zjadanie zwierząt zabija naszą planetę?"

"Ograniczenie Spożycia Mięsa Jest Konieczne Nie Tylko Ze Względu Na Zdrowie, Lecz Także Zmiany Klimatyczne"

Tego jest tyle, że głowa mała, napierdalają tym gównem zewsząd, a Ty dalej głowę w dupie trzymasz i gówno widzisz.

Nie tłumacz, przecież on wie lepiej
 
Już rok temu wpłynął projekt do Komisji Europejskiej o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE, a Ty będziesz z reptilianami wyjeżdżał einsteinie:

"Komisja Europejska proponuje podatek zależny od wpływu na środowisko i przejście na bardziej roślinną dietę":

Onet: "Jesz mięso? Rujnujesz planetę!"


"Eksperci":
"trzeba ograniczyć produkcję mięsa"

"Apetyt na samozagładę: jak zjadanie zwierząt zabija naszą planetę?"

"Ograniczenie Spożycia Mięsa Jest Konieczne Nie Tylko Ze Względu Na Zdrowie, Lecz Także Zmiany Klimatyczne"

Tego jest tyle, że głowa mała, napierdalają tym gównem zewsząd, a Ty dalej głowę w dupie trzymasz i gówno widzisz.


Bo prawicę opanowały szury i nie ma żadnej prawicowej agendy klimatycznej. Pole zostało oddane lewakom. Prawicowe szury ugotowały nam ten los.

FB_IMG_1676465002100.jpg
 
Jak ma być mniej? Robaki zjedzą krowy? Gdzie tu logika?
Twój ulubieniec kapitan państwo odgórnie ograniczy hodowlę, czego nie rozumiesz?
Będziesz stosował wytyczne Czasjkowskiego młody wykształcony człowieku, czy jednak będziesz na coniedzielnym obiadku u mamusi kurkę z poczuciem wstydu skubał?
 
Twój ulubieniec kapitan państwo odgórnie ograniczy hodowlę, czego nie rozumiesz?
Będziesz stosował wytyczne Czasjkowskiego młody człowieku, czy jednak będziesz na coniedzielnym obiadku u mamusi kurkę skubał?

To nie ja krzyczę - Kapitan Państwo, ratuj przed mąką z robaków!
 
Już rok temu wpłynął projekt do Komisji Europejskiej o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE, a Ty będziesz z reptilianami wyjeżdżał einsteinie:

"Komisja Europejska proponuje podatek zależny od wpływu na środowisko i przejście na bardziej roślinną dietę":

Onet: "Jesz mięso? Rujnujesz planetę!"


"Eksperci":
"trzeba ograniczyć produkcję mięsa"

"Apetyt na samozagładę: jak zjadanie zwierząt zabija naszą planetę?"

"Ograniczenie Spożycia Mięsa Jest Konieczne Nie Tylko Ze Względu Na Zdrowie, Lecz Także Zmiany Klimatyczne"

Tego jest tyle, że głowa mała, napierdalają tym gównem zewsząd, a Ty dalej głowę w dupie trzymasz i gówno widzisz.

Nie trzeba było długo czekać, kilka zdań parę artykułów i już dzieciak wyskoczył z tweetami i korwinem xD

@Karateka@ po popisach w temacie o c19 wszedłeś na kolejny poziom. Gratuluję tylko dzieci szkoda.
 
Z Tobą naprawdę jest coś nie tak. Im większy popyt na robaki, tym mniej mięsa, które będzie deficytowe i co za tym idzie - droższe. Masz jak na tacy, że podejmowane są kroki, by zastąpić mięso robakami, a wciąż brniesz w swoje fantasmagorie
Trzeba by dodać kategorie w nagrodach cohones
" Don Kichot roku".

Choćbyś nie wiem jak racjonalnych argumentów używał, precedensy z przeszłości wskazywał, dawał przykłady jeden do jeden, tego betonu nie skruszysz.
Tam w otchłani, gdzieś daleko w odmętach nicości za betonowym murem stoi nagrobek ostatniej szarej komórki Karateki.
" To je amelinium , tego nie pomalujesz" :fjedzia:
Palestra pęka z dumy, a Temida ryczy w kącie
 
Trzeba by dodać kategorie w nagrodach cohones
" Don Kichot roku".

Choćbyś nie wiem jak racjonalnych argumentów używał, precedensy z przeszłości wskazywał, dawał przykłady jeden do jeden, tego betonu nie skruszysz.
Tam w otchłani, gdzieś daleko w odmętach nicości za betonowym murem stoi nagrobek ostatniej szarej komórki Karateki.
" To je amelinium , tego nie pomalujesz" :fjedzia:
Palestra pęka z dumy, a Temida ryczy w kącie

Myślę że Don Kichoci to walczący z chrząszczami
 
Kiedyś hodowałem skorpiony. Larwy mącznika i świerszcze kupowałem dla nich, jakoś nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy tego jeść. W krajach cywilizowanych, nowoczesnych i postępowych, takimi rzeczami karmi się zwierzęta. Robaki tego typu ludzie jedzą w krajach trzeciego świata i na jakichś zadupiach świata.

Tymczasem ludzie, którzy mienią się cywilizowanymi, nowoczesnymi i postępowymi "wspierają" jedzenie tych robaków przez ludzi (pomimo, że nie ma takiej najmniejszej potrzeby).

Trzeba przyznać, że social media zrobiły niezły miszmasz w tych głowach, wyprały z nich zupełnie podstawową logikę a na jej miejsce zamontowały ślepy fanatyzm.

"Jestem nowoczesny więc będę jadł robaki jak zacofane plemiona, a kto się nie zgadza ten zacofany ciemniak". No ma to sens.
 
Kiedyś hodowałem skorpiony. Larwy mącznika i świerszcze kupowałem dla nich, jakoś nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy tego jeść. W krajach cywilizowanych, nowoczesnych i postępowych, takimi rzeczami karmi się zwierzęta. Robaki tego typu ludzie jedzą w krajach trzeciego świata i na jakichś zadupiach świata.

Tymczasem ludzie, którzy mienią się cywilizowanymi, nowoczesnymi i postępowymi "wspierają" jedzenie tych robaków przez ludzi (pomimo, że nie ma takiej najmniejszej potrzeby).

Trzeba przyznać, że social media zrobiły niezły miszmasz w tych głowach, wyprały z nich zupełnie podstawową logikę a na jej miejsce zamontowały ślepy fanatyzm.

"Jestem nowoczesny więc będę jadł robaki jak zacofane plemiona, a kto się nie zgadza ten zacofany ciemniak". No ma to sens.
Każą mieszkać w kartonie albo w jaskiniach to i domy opuszczą barany.
 
Kiedyś hodowałem skorpiony. Larwy mącznika i świerszcze kupowałem dla nich, jakoś nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy tego jeść. W krajach cywilizowanych, nowoczesnych i postępowych, takimi rzeczami karmi się zwierzęta. Robaki tego typu ludzie jedzą w krajach trzeciego świata i na jakichś zadupiach świata.

Tymczasem ludzie, którzy mienią się cywilizowanymi, nowoczesnymi i postępowymi "wspierają" jedzenie tych robaków przez ludzi (pomimo, że nie ma takiej najmniejszej potrzeby).

Trzeba przyznać, że social media zrobiły niezły miszmasz w tych głowach, wyprały z nich zupełnie podstawową logikę a na jej miejsce zamontowały ślepy fanatyzm.

"Jestem nowoczesny więc będę jadł robaki jak zacofane plemiona, a kto się nie zgadza ten zacofany ciemniak". No ma to sens.

Chciałbym zapytać co Cohones myśli o tym żeby zalegalizowac sprzedaż jedzenia z owadów? Taki kontrowersyjny na dzień dzisiejszy temat.

Cohones: W żadnym wypadku. Komu to potrzebne? A dlaczego?

 
btw @Karateka@ nie wiem czy na szkoleniu wam nie mówili czy celowo kazali pomijać ten niewygodny temat ale jeśli na prawdę jesteś nowoczesny to nie nie ma sensu czekać. To nie jest nielegalne, możesz iść jutro do sklepu zoologicznego i nakupić całej rodzinie na obiad, śmiało, co Cię powstrzymuje? No chyba nie będziesz hipokrytą albo postępowcem tylko na pokaz? :nono:
 
To nie ja krzyczę - Kapitan Państwo, ratuj przed mąką z robaków!
Ale to kapitan Państwo krzyczy ROBAKI SĄ NASZYM ZBAWIENIEM, kogo chcesz oszukać mądralo, jak donaldy dojdą do władzyto krzyk będzie x3 głośniejszy, za przykład czaskuś.
 
Last edited:
Ale to kapitan Państwo krzyczy ROBAKI SĄ NASZYM ZBAWIENIEM, kogo chcesz oszukać mądralo, jak donaldy dojdą do władzyto krzyk będzie x3 głośniejszy, za przykład czaskuś.

To będą państwowe zakłady produkujące robaki czy prywatne?
 
btw @Karateka@ nie wiem czy na szkoleniu wam nie mówili czy celowo kazali pomijać ten niewygodny temat ale jeśli na prawdę jesteś nowoczesny to nie nie ma sensu czekać. To nie jest nielegalne, możesz iść jutro do sklepu zoologicznego i nakupić całej rodzinie na obiad, śmiało, co Cię powstrzymuje? No chyba nie będziesz hipokrytą albo postępowcem tylko na pokaz? :nono:
Tak czułem, że ten post (jak wiele innych) zostanie bez odpowiedzi. Typowe dziecinne socjotechniki rodem ze szkoleń młodzieżówek partyjnych. Szkoda czasu na zabawy w kotka i myszkę z kimś komu za to płacą (a jeśli nie płacą to :pociesznymirek: ).
 
Back
Top