Polityka

parę dni temu widziałem mema:
rozmawia Duda i Morawiecki.
Duda: a ta inflacja nie pozbawi ciebie pracy? Ja mam jeszcze pare lat załatwionych.
Morawiecki: Jachira nazwie emerytów i rodziny +2 dzieci za nierobów, Schetyna z Tuskiem powie że Polska nie może drażnić Niemców mówieniem o reparacjach a Franek z Trzaskowskim zakumplują się na Campusie z Kurdej Szatan. I trzecia kadencja będzie

No to typowe piorunki już mają. Jedyny punkt programu. @Dzihados idziesz głosować na platfusów? :lol:
Oby im się pis nie okocił od tego jebania bo jaro się nie wyskrobie.

wariant argentyński walki z kryzysem gospodarczym sprawami światopoglądowymi skończył się 60% stopami, ale w sumie:
aborcja, małżeństwa homo, eutanazja, parytety trans w armii
Boże jaki luksus, jaki wybór: żeby chociaż z jednego móc skorzystać :muttley:

Dobra wrzutka, zamiast KPO, inflacji i cen energii, będziemy dyskutować o tym. Już widzę jak się wszelkie media na to rzucą.
gdy PO chciało zaorać PiS to mówiłoby o konkretnym kompromisie w sprawie reparacji. Ale jak to die Welt mówił: potulny TUsk, Spiegel krytykujący Tuska za przyjęcie orderu imienia fana germanizacji Polaków, że to nie może dobrze się skończyć...
Niemcy wydały zarówno po covidzie jak i w 2008 roku miliardy EUR na pomoc własnym firmom.

Gdyby PiS powiedział zakulisowo np. ile wydaliście przez ostatnie 15 lat na ratowanie własnych firm? Było setki miliardów EUR?
No to dlaczego nie możecie dać reparacji wojennych z 30 mld EUR, ustalimy że pójdzie to na jakieś np. linie metra w Warszawie czy w Gdańsku, bo w końcu do Gdańska jeżdżą te wasze biedaki emeryci z NRD.
Przetarg wygrają niemieckie firmy, bo polskie pewnie nie są w stanie wykonać przetargu.
Nazwiemy pare stacji imieniem bohaterów z Weisse Rose i paru innych mniejszych organizacji, których Niemcy nie znają.
Zawsze możemy rozkręcić naszą młodzieżówkę, jedną z największych w kraju aba zaczęła mówić co robił Volkswagen w czasie wojny, Deutsche Bahn, ile niemieckich firm zdobyło majątek dzięki konfiskacie niemieckich firm, jaka firma ubezpieczeniowa opłaciła kampanie Hitlera i dzięki temu ubezpieczała Ausschwitz i SSmanó,jaka firma turystyczna na T dorobiła się kapitału na interesach z nazistami. Albo może dlaczego kat Warszawy był burmistrzem w DE przez 20 lat...
Jeszcze wchodzi ten przygłup totalny z onetu Węglarczyk z tekstem: Polacy tęsknią za wojną. Ta praca w onecie jest jak narkotyk, ludzie tam się tak staczają. Eliza Michalik i Andrzej Stankiewicz doszli do takiego poziomu, wicenaczelny tolerujący wywiady dziennikarki z politykiem z którym jest w związku... Dopiero jak Kukiz to wyśmiał to ją zawiesili...


Obozy koncentracyjne w Afryce wymyślił Otto von Bismarck. To nie jest pomysł Hitlera.
Wielbiony w DE Bismarck jako mąż stanu, rasista, ksenofob, człowiek który uważał, że Rosja i Niemcy mają prawo zadusić wszystkie narody słowiańskie oprócz Rosji.
Polska powinna się domagać usunięcia wszystkich pomników w DE tego pranazisty, bo to były korzenie nazistów. Nie da się zdemoralizować tak narodu w przeciągu jednego pokolenia...
 
Czy ktoś potrafi wskazać gazetę, stację telewizyjną, albo chociaż pojedynczych dziennikarzy, którzy uczciwie i obiektywnie przeanalizowali kwestię reparacji? Bo ja widzę dwa plemiona, które napierdalają do siebie z tych samych okopów co zawsze. PiS doskonale rozumie istotę dzisiejszych mediów i bez oglądania się na nic ją wykorzystuje. Gdyby druga strona była tak samo dobrze zorganizowana, nie podejmowałaby tematu, tylko przyjęłaby postawę "ok, załatwcie te pieniądze, chętnie popatrzymy jak sprawnie wam to idzie", i przestałaby histeryzować.
 
Czy ktoś potrafi wskazać gazetę, stację telewizyjną, albo chociaż pojedynczych dziennikarzy, którzy uczciwie i obiektywnie przeanalizowali kwestię reparacji? Bo ja widzę dwa plemiona, które napierdalają do siebie z tych samych okopów co zawsze. PiS doskonale rozumie istotę dzisiejszych mediów i bez oglądania się na nic ją wykorzystuje. Gdyby druga strona była tak samo dobrze zorganizowana, nie podejmowałaby tematu, tylko przyjęłaby postawę "ok, załatwcie te pieniądze, chętnie popatrzymy jak sprawnie wam to idzie", i przestałaby histeryzować.
"Niemcy już nam wybaczyli wszystko, co nam zrobili - nie ma się co gniewać.". A. Bobkowski, Szkice piórkiem.
 
Czy ktoś potrafi wskazać gazetę, stację telewizyjną, albo chociaż pojedynczych dziennikarzy, którzy uczciwie i obiektywnie przeanalizowali kwestię reparacji? Bo ja widzę dwa plemiona, które napierdalają do siebie z tych samych okopów co zawsze. PiS doskonale rozumie istotę dzisiejszych mediów i bez oglądania się na nic ją wykorzystuje. Gdyby druga strona była tak samo dobrze zorganizowana, nie podejmowałaby tematu, tylko przyjęłaby postawę "ok, załatwcie te pieniądze, chętnie popatrzymy jak sprawnie wam to idzie", i przestałaby histeryzować.
Nie będzie żadnych reparacji bądźmy dorośli. Tak jak nam Żydzi za jedwabne zapłacą.
Niemcy przez Unię nas tak gnoją i mają teraz nam płacić?
:beczka:

Kolejna zagrywka kaczora jak rok temu z aborcją. Wybory za pół roku trzeba podgrzać atmosferę, podzielić ludzi i przykryć większe problemy.
 
FbnuarSWAAYN_R1.jpeg
 
Sprawdzalem i nie widze na teraz nigdzie w Fr nizej jak 1.8e
No ja właśnie też ale mam dwóch bliskich znajomych we Francji i raczej by mi nie sprzedawali kitu. Napisalem zeby mi zdjecie na stacji zrobil bo w sumie cen z wczoraj nigdzie nie mogę znaleźć na internecie. A Ty gdzie sprawdzałeś?


IMG_20220902_150747.jpg

Mam tylko info na 29 sierpnia. A to podobno od 1 wrzesnia jest.
@defthomas czy Ty przypadkiem nie mieszkałeś we Francji? Czy mi się coś popierdoliło :p? Może byś tam podpytał kogoś.

EDIT
Już znalazłem info
 

Attachments

  • IMG_20220902_150747.jpg
    IMG_20220902_150747.jpg
    140.4 KB · Views: 16
Last edited:
No ja właśnie też ale mam dwóch bliskich znajomych we Francji i raczej by mi nie sprzedawali kitu. Napisalem zeby mi zdjecie na stacji zrobil bo w sumie cen z wczoraj nigdzie nie mogę znaleźć na internecie. A Ty gdzie sprawdzałeś?


View attachment 44607
Mam tylko info na 29 sierpnia. A to podobno od 1 wrzesnia jest.
@defthomas czy Ty przypadkiem nie mieszkałeś we Francji? Czy mi się coś popierdoliło :p? Może byś tam podpytał kogoś.

EDIT
Już znalazłem info
mam ceny na bieżąco od operatora kart paliwowych i oni maja jeszcze upusty
 
No my też mamy upusty jeszcze. Czly wychodzi, że średnio mają 1.5euro za litr.

EDIT kurwa już nie mamy od września ehhh...
kto ma upusty? :usunto:
tarcza chyba do pazdziernika
dla osobowych tak
dla przedsiebiorcow ze nie ma podatku?
jebać
narazie francuzy maja po 1.8
blizej Hiszpani po 2e
 
no to widziałem
ale to dziala na zasadzie ze ceny ktore ja widze sa po 1.80 a na fakturach odejmuja po 18 -30 centów dlatego mam ja takie ceny
tak zrobili w hiszpani jest upust 20 centów od ceny na stacji
a u nas Huje nie dali rabatu tylko obnizyli vat ktory i tak oddawales albo tobie oddawali wiec netto placisz tyle samo
 
Czy ktoś potrafi wskazać gazetę, stację telewizyjną, albo chociaż pojedynczych dziennikarzy, którzy uczciwie i obiektywnie przeanalizowali kwestię reparacji? Bo ja widzę dwa plemiona, które napierdalają do siebie z tych samych okopów co zawsze. PiS doskonale rozumie istotę dzisiejszych mediów i bez oglądania się na nic ją wykorzystuje. Gdyby druga strona była tak samo dobrze zorganizowana, nie podejmowałaby tematu, tylko przyjęłaby postawę "ok, załatwcie te pieniądze, chętnie popatrzymy jak sprawnie wam to idzie", i przestałaby histeryzować.
histmag kiedyś robił chyba takie wyliczenia pisząc, ze trudno wyliczyć wszystkie straty w złotówkach, bo jak wyliczyć utratę duuuuużej części młodego pokolenia przez co odbudowa Polski po wojnie była cięższa? Już nie mówiąc o rozkradzionych majątkach firm polskich a tymczasem firmy niemieckie jak i państwo sprzedało mit ,,tylko dzięki ciężkiej pracy Niemców ten kraj odbudował się po wojnie". Korzenie potęgi niemieckich firm jednak są inne...

A dlaczego opozycja tak nie robi?
Fundacja Adenauera (człowieka który ułaskawił mnóstwo zbrodniarzy i teraz jest niemieckim bohaterem, taka sama kanalia jak Bismarck) wspiera Campus Trzaskowskiego.
Ta fundacja jest wspierana przez niemieckie MSZ.
Dlaczego mają kąsać rękę, która daje ojro? Taką rękę się całuje...
Nie mogą, muszą mówić, że NIemcy fajne, Kaczyński zły tak samo jak Greenpeace, że elektrownie jądrowe są złe bo nagle ojro się skończy.

Aj: widziałem na allegro ambasadora Niemiec który wystawił spotkanie z nim na licytacje WOŚP. Oj trochę promili i chyba bym zaczął licytować co byłoby głupie :muttley:
 
Węgiel na pełnej kurwie przez kilka/kilkanaście lat i niech unia nas cmoknie a w międzyczasie atom. Żadne zielone energie.
W sumie to lol, po wczoraj tą wypowiedź przeczytałem tak:
Atom na pełnej kurwie i niech unia nas cmoknie a w międzyczasie przez kilka/kilkanaście lat węgiel. Żadne zielone energie.
Łoczy umęczone monitorem XD

XD


Szwedzi apeluja do Niemiec


Podsumowanie o tyle ciekawe, ze robi raz na mc, co pozwala lepiej odrzucic informacyjny szum






O w morde, to ktos tam pracuje.


Bardzo dobry watek, bo duzo o wojsku, a malo o cywilach.




XD


XD


XD


XD




From Russia with love






Jednak, co za rollercoaster






Wow




Jaro XD


Ciekawe


Gaz tanieje






 
Wiceprezydent Argentyny... blisko było.


a mnie ciekawi czy polscy politycy się boją, zwłaszcza ci medialni czyli mniejszość. Kurczę jakbym był frontmanem medialnym jakieś partii mającym za zadanie wkurzanie wyborców innej partii to hm, wakacji w Polsce bym nie spędził, też wolałbym na jakimś +7 piętrze mieszkać na zamkniętym osiedlu...
 
a mnie ciekawi czy polscy politycy się boją, zwłaszcza ci medialni czyli mniejszość. Kurczę jakbym był frontmanem medialnym jakieś partii mającym za zadanie wkurzanie wyborców innej partii to hm, wakacji w Polsce bym nie spędził, też wolałbym na jakimś +7 piętrze mieszkać na zamkniętym osiedlu...
Widziałeś ile służb broniło Jarosława, a ile Policji było pod domem kurwy Niedzielskiego? Oni mają od groma ochrony.

Dolicz do tego tajniaków, ABW i prywatną ochronę z Grom grup.

Jak Ci pierwsi to końcowy do lania to grom nie pęka na robocie. Znam parę osób z ABW i też bym się zastanowił czy warto startować.
 
Widziałeś ile służb broniło Jarosława, a ile Policji było pod domem kurwy Niedzielskiego? Oni mają od groma ochrony.

Dolicz do tego tajniaków, ABW i prywatną ochronę z Grom grup.

Jak Ci pierwsi to końcowy do lania to grom nie pęka na robocie. Znam parę osób z ABW i też bym się zastanowił czy warto startować.
mimo wszystko w Polsce jest mało profesjonalnej ochrony i wcale mi nie chodzi o słynnego polskiego ochroniarza z Netflixa, który został skopany przez Wrzoska :muttley: W ogóle to jak polscy celebryci i politycy są mali świadczy fakt, że chodzą bez ochrony. Boże te amerykańskie osiedla gwiazd to jakiś kosmos...

Jeśli dobrze pamiętam Kaczyńskiego chroni firma za którą płacą z dotacji partyjnych i w tej firmie są byli gromowcy -dobra tam szef państwa zasługuje na ochronę kimkolwiek by nie był.

Aż mi się przypomniał ten reportaż o moskiewskich nazistach: koleś mieszkał koło Jelcyna i jak tylko ochrona zauważyła kamery to TVP musiało pokazać wszystko co nagrało


Na miejscu takiego Szczerby czy Olgi Semeniuk uważam, że strach jest uzasadniony. Widziałem reportaż niemiecki o tym ile gróźb otrzymują politycy od AFD do tych komunistów z die Linke. Boże tam karton tego był w biurze w poselskim...
Na miejscu Adamowicza stawiałbym mocne wymagania odnośnie ochrony na koncercie WOŚP (BTW organizatorka jest człowiekiem Hołowni i ma zarzuty prokuratorskie za to):iamdone:
 
To foliowe czapeczki mozna juz zdjac, czy wlasnie lepiej je zakozyc?




XD..


Dobry watek. Teraz to wszyscy pamietaja ze RU uzywala exportu energiii jako broni


XD








Now or never?


Tymczasem










 
Back
Top