Polityka

to że z politykami jest dramat to jedno (chociaż samorządowcy są duuużo gorsi więc szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego), ale to, że dziennikarze stoczyli się do poziomu polityków, a będzie jeszcze gorzej...
Tylko w wyborach nie będziemy dawali szansy dziennikarzom
Ile macie lat żeby nie widzieć, że nie ma czegoś takiego jak wolne media i poważne dziennikarstwo w Polsce?
Straszne jest to, że dalej jest masa ludzi którzy wierzą w "mit dziennikarstwa", który NIBY ma pokazywać prawdę.
:jarolaugh:

Pomijając dwa ostatnie lata, gdzie praktycznie wszyscy dziennikarze się skurwili za kasę to od dawna było tak, że przekaz jest taki jaki chce ktoś kto płaci. Proste.
 
Węgrom się udało. Wspieraja Rosję i mają tanie paliwo, raptem po 8 zl, niewielka inflację, 14 % , stopy procentowe tylko prawie 12%.
Deale z Rosją się opłacaja xd



Edit: i to wszystko przy komunistycznych zapędach z regulowaniem cen itd.
Pomyśleć że część polskiej prawicy jara się tym komunizujacym faszystą.
Byku udało im się. Niedługo będziesz ich paliwo u nas kupował tyle że po 10 zł :jarolaugh:
 
Byku udało im się. Niedługo będziesz ich paliwo u nas kupował tyle że po 10 zł :jarolaugh:
Moze tak byc, choc to malo juz prawdopodobne - Wegry mogly miec przeciez granice z "RU".

Wszystko zalezy od tego jaki uklad w twardych negocjacjach na ukrainskiej ziemi zostanie zawarty pomiedzy USA a Rosja i gdzies w tle bilateralne uklady malych panstw z wymienionymi (no chyba ze EU bedzie solidarne XD). Pytanie co bardziej prawdpodobnie rozwali EU: wygrana czy przegrana UA? No i ktory wariant lepszy dla RP? No i w ogole powazna sprawa, najwieksza wojna na globie od 2wś, kilkuset tysięczne armie w zwarciu, a glowne kraje EU w sumie dupa cicho, ino my i region heja do przodu :)

Ja juz duzo wczesniej mowilem, ze jak UA wypchnie RU, to bedzie ekstaza jednej strony "no przeciez bylo wiadomo, jak mogles myslec inaczej onuco", ale jak RU wepchnie buta i nie pozwoli zamknac drzwi UA to tez bedzie "nosz mowilem, to przeciez bylo oczywiste ukrofilu". Nic nie jest oczywiste, żelazne kości w grze. Mozna jeno kibicowac, i kazdy jakos kibicuje, ma swoje sympatie, ale to ring zweryfikuje. To oczywiście mnie tez dotyczy, zeby nie bylo żem jakiś nadnaturalnie obiektywny XD
 
To wtedy u nich będzie pewnie po 12, jak u nas po 10
Moze tak byc, choc to malo juz prawdopodobne - Wegry mogly miec przeciez granice z "RU".

Wszystko zalezy od tego jaki uklad w twardych negocjacjach na ukrainskiej ziemi zostanie zawarty pomiedzy USA a Rosja i gdzies w tle bilateralne uklady malych panstw z wymienionymi (no chyba ze EU bedzie solidarne XD). Pytanie co bardziej prawdpodobnie rozwali EU: wygrana czy przegrana UA? No i ktory wariant lepszy dla RP? No i w ogole powazna sprawa, najwieksza wojna na globie od 2wś, kilkuset tysięczne armie w zwarciu, a glowne kraje EU w sumie dupa cicho, ino my i region heja do przodu :)

Ja juz duzo wczesniej mowilem, ze jak UA wypchnie RU, to bedzie ekstaza jednej strony "no przeciez bylo wiadomo, jak mogles myslec inaczej onuco", ale jak RU wepchnie buta i nie pozwoli zamknac drzwi UA to tez bedzie "nosz mowilem, to przeciez bylo oczywiste ukrofilu". Nic nie jest oczywiste, żelazne kości w grze. Mozna jeno kibicowac, i kazdy jakos kibicuje, ma swoje sympatie, ale to ring zweryfikuje. To oczywiście mnie tez dotyczy, zeby nie bylo żem jakiś nadnaturalnie obiektywny XD
Panowie mi chodziło po prostu o to że węgierski MOL przejmuje u nas stacje Lotosu (Orlen u nich tez bedzie) stając się 3cim graczem na rynku
:jarolaugh:Ale słabo się odpaliliście myślałem że wiecej hejtu poleci.

Koniec końców będziemy kupować ruski gaz i ropę przez Węgrów, niemców i chińczyków
:cmgkeepgoing:


Ps do innego tematu. Pamiętacie w zeszłym roku przed jesienią kampanie reklamową u szwabów że może braknąć prądu i ciepła?
Aka "blackout" no!
Oni już wtedy dokładnie wiedzieli co się będzie dziać.

Kryzys ma trwać, w międzyczasie będą przepychać kolejne gówna i karuzela jedzie dalej.
 
Ile macie lat żeby nie widzieć, że nie ma czegoś takiego jak wolne media i poważne dziennikarstwo w Polsce?
Straszne jest to, że dalej jest masa ludzi którzy wierzą w "mit dziennikarstwa", który NIBY ma pokazywać prawdę.
:jarolaugh:

Pomijając dwa ostatnie lata, gdzie praktycznie wszyscy dziennikarze się skurwili za kasę to od dawna było tak, że przekaz jest taki jaki chce ktoś kto płaci. Proste.
No dobra, tylko że dziennikarze bezpośrednio nie piszą ustaw, więc chuj z nimi. To miałem na myśli
 
Moze tak byc, choc to malo juz prawdopodobne - Wegry mogly miec przeciez granice z "RU".

Wszystko zalezy od tego jaki uklad w twardych negocjacjach na ukrainskiej ziemi zostanie zawarty pomiedzy USA a Rosja i gdzies w tle bilateralne uklady malych panstw z wymienionymi (no chyba ze EU bedzie solidarne XD). Pytanie co bardziej prawdpodobnie rozwali EU: wygrana czy przegrana UA? No i ktory wariant lepszy dla RP? No i w ogole powazna sprawa, najwieksza wojna na globie od 2wś, kilkuset tysięczne armie w zwarciu, a glowne kraje EU w sumie dupa cicho, ino my i region heja do przodu :)

Ja juz duzo wczesniej mowilem, ze jak UA wypchnie RU, to bedzie ekstaza jednej strony "no przeciez bylo wiadomo, jak mogles myslec inaczej onuco", ale jak RU wepchnie buta i nie pozwoli zamknac drzwi UA to tez bedzie "nosz mowilem, to przeciez bylo oczywiste ukrofilu". Nic nie jest oczywiste, żelazne kości w grze. Mozna jeno kibicowac, i kazdy jakos kibicuje, ma swoje sympatie, ale to ring zweryfikuje. To oczywiście mnie tez dotyczy, zeby nie bylo żem jakiś nadnaturalnie obiektywny XD
Tylko żebyśmy przez działanie tych radosnych ukrofilów nie zostali potraktowani później jako ta sama strona konfliktu co ukry. Już ze startem samolotów niewiele brakowało
 
Tylko żebyśmy przez działanie tych radosnych ukrofilów nie zostali potraktowani później jako ta sama strona konfliktu co ukry. Już ze startem samolotów niewiele brakowało


No i nic by Rosja nie zrobiła, nawet gdyby samoloty startowały u nas. Dobrze, że tak się nie stało, bo to ważne, lecz też dziś wiemy iż Rosja choćby nie wiem co- nie zaatakuje żadnego państwa NATO.
Już zachód zrobił setki rzeczy po których Rosja miała w końcu uznać , że jest atakowana przez państwa NATO - i dupa, kończy się na mieleniu ozorem , a nawet ośmieszaniu w stylu: dziś "zareagujemy militarnie na wejście Finlandii do NATO " jutro "w sumie niech se wchodzi, nic do tego nie mamy, nic nie zrobimy".
Polska od dawna przez Rosję jest uznana za tę samą stronę konfliktu co Ukraińcy, USA tez.
 
Wyborcza i raczej lewicowe spojrzenie, ale ogólnie świetnie przekazany obraz Finlandii dzisiejszej i , na szczęście tylko trochę o zdjęciach z imprezy.

 
Tylko w wyborach nie będziemy dawali szansy dziennikarzom
ale że przez to, że dziennikarze są fatalni to politycy mogą sobie na więcej pozwolić

Ile macie lat żeby nie widzieć, że nie ma czegoś takiego jak wolne media i poważne dziennikarstwo w Polsce?
Straszne jest to, że dalej jest masa ludzi którzy wierzą w "mit dziennikarstwa", który NIBY ma pokazywać prawdę.
:jarolaugh:

Pomijając dwa ostatnie lata, gdzie praktycznie wszyscy dziennikarze się skurwili za kasę to od dawna było tak, że przekaz jest taki jaki chce ktoś kto płaci. Proste.
ta zależy o czym mówimy: o neutralności w informowaniu, czy publicystyce ale zawierającej jakąś merytoryczność. Serwisy informacyjne są jakie są, przy TVNie to można zatęsknić nawet za Durczokiem.
Publicystyka już się stoczyła, bo jeśli główną armatą przeciwko Bosakowi stały się nie skończone studia, a przeciw Kaczyńskiemu brak dzieci (już nie ma żartów o braku konta tylko Agora wypuszcza książkę o spółkach prezesa -taki mały wariat, nawet Roberto Saviano mówił o spółce Srebna:jarolaugh:) -to jest to poziom demencja cyfrowa
 
Ktoś tu ostatnio narzekał, że nie ma na kogo głosować?

 


:frankapprove:

Na pewno nasz wódz odzyska te pieniądze.

Kurła, 6,2 biliona zł to chyba wjedzie waloryzacja 500+ 300+ i baastkowego+ :awesome:

Szkoda tylko, że to wyłącznie szopka pisuarów na potrzeby wewnętrzne i podrzeganie swojego elektoratu do nienawiści niemieckiej. Ja sam skurwysynów nienawidzę bo mi dziadka do obozu wsadzili i z czystego człowieczeństwa po tym co odjebali w 2 wojnach światowych powinni być krajem 3 swiata a nie największą gospodarką w europie i decydentem w UE.
Niestety niektóre rzeczy są ponad nami, a Polska w traktcie i po wojnie była w takiej pozycji że nie mieliśmy nic do gadania:/
 
Kurła, 6,2 biliona zł to chyba wjedzie waloryzacja 500+ 300+ i baastkowego+ :awesome:

Szkoda tylko, że to wyłącznie szopka pisuarów na potrzeby wewnętrzne i podrzeganie swojego elektoratu do nienawiści niemieckiej. Ja sam skurwysynów nienawidzę bo mi dziadka do obozu wsadzili i z czystego człowieczeństwa po tym co odjebali w 2 wojnach światowych powinni być krajem 3 swiata a nie największą gospodarką w europie i decydentem w UE.
Niestety niektóre rzeczy są ponad nami, a Polska w traktcie i po wojnie była w takiej pozycji że nie mieliśmy nic do gadania:/
Tylko że zamiast robić wszystko by zmienic układ sił, robimy wszystko by być wasalem
 
Back
Top