Polityka

Te pojęcia się już całkiem zdegenerowały. Nie oznaczają tego co pierwotnie oznaczały. Jak napisałem, że dla kobiety to naturalne mieć poglądy lewicowe i to nic złego, to @torpedo mnie zjebał :awesome: bo na to pojęcie patrzy przez pryzmat tej dzisiejszej degrengolady. Tak samo jak to, że klęczysz w pierwszym rzędzie w kościele nie czyni z ciebie prawicowca...

Co do dzielenia ludzi to masz rację, kiedyś starali się jakoś bardziej, dzisiaj poszli na łatwiznę, czy jest coś prostszego od podziału na "prawo" i "lewo"?
Raczej ja bym powiedział, że po prostu wzrósł populizm.
Obrona tradycyjnych wartości, obrona praw mniejszości, chcemy bronić praw kobiet, walczyć z rasizmem, praworządność, wolne sądy, bezpartyjne TVP. Jak można się z tym nie zgadzać?
Tylko nawet w tych programach politycznych często nie ma konkretów.
Udało mi się pośrednio zadać pytanie Marcelinie Zawiszy z Razem: w programie Razem jest podatek od majątku. Ile Zandberg powinien płacić podatku od domu za 1 mln zł? YYY, AAA
Trzaskowski opublikował program wyborczy kilka dni przed pierwszą turą. Nawet wszyscy unikają debat.
1625591783842.png
 
Czy jeśli podpierdoliłem tylu dobrych ludzi to jestem konfidentem? xD


Ile wynosi liczba nauczycieli etyki w polskich szkołach?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-wynosi-liczba-nauczycieli-etyki-w-polskich-szkolach/

Czy połowa mieszkańców stolicy popiera zwężanie ulic w Warszawie?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-polowa-mieszkancow-stolicy-popiera-zwezanie-ulic-w-warszawie/

Czy po wejściu Litwy do UE nie mogły tam powstawać zagraniczne sklepy?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/c...e-nie-mogly-tam-powstawac-zagraniczne-sklepy/

Czy w sprawach karnych skrócił się czas postępowań?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-w-ssprawach-karnych-skrocil-sie-czas-postepowan/

Tutaj poszedłem na łatwiznę i głupio mi
Czy Polki są najmniej aktywne zawodowo w całej Unii Europejskiej?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-polki-sa-najmniej-aktywne-zawodowo-w-calej-unii-europejskiej/

Ile pestycydów zużywa się w Polsce, a ile w Niemczech i Niderlandach?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/i...ie-w-polsce-a-ile-w-niemczech-i-niderlandach/

Cholera: ciężko się do Piechocińskiego dopierdolić, niechcący statystyki mu poprawiłem

Czy Hiszpania wprowadziła ograniczenie prędkości do 30 km/h?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-hiszpania-wprowadzila-ograniczenie-predkosci-do-30-km-h/

Ile osób w Polsce zarabia powyżej 10 tysięcy złotych?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-osob-w-polsce-zarabia-powyzej-10-tysiecy-zlotych/

A przy Hołowni to dziwie się, że jakaś partia nie założyła strony Hołownia Watch. Praca dla ośmioklasisty

Jaką ilość bursztynu wydobyto na terenie Mierzei Wiślanej?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/jaka-ilosc-bursztynu-wydobyto-na-terenie-mierzei-wislanej/
 
:korwinwhat:

Przecież wyraźnie napisałem o konsekwencji tego co napisałeś, czyli o wniosku. W kolejnych wpisach pokazałem Ci, że taki wniosek na podstawie Twojego zwrotu jest jak najbardziej uzasadniony. Jak by nie było to jest wniosek, interpretacja, a nie twierdzenie, że tak sądzisz. W sumie to dalej nie wiadomo co tak naprawdę sądzisz w związku z obiektywnością i niezależnością dziennikarską TVN-u, dowiedzielismy się tylko, że prawie nie oglądasz TV i że tvn może coś ukrywać (jeden z kamerzystów pięć lat temu zgwałcił wiewiórkę?) lub mają coś na sumieniu (wyrzucili sprzątaczkę, bo została przyłapana na palcówce w czasie oglądania naczelnika państwa w telefonie?)
Czyli w sumie sam przyznałeś, że sam sobie taki wniosek wyciągnąłeś, sam oceniłeś że jest uzasadniony a następnie zinterpretowałeś i przeanalizowałeś pomimo tego, że ja nawet nie próbowałem wchodzić w jakąkolwiek dyskusję nt. rzetelności czy prawdomówności TVN-u bo go praktycznie nie oglądam.

To Twoje szukanie na siłę zaczepek do dyskusji oraz usilne staranie się do przekonania do swojej racji nawet jak ktoś nie chce w ogóle wchodzić w rozmowę bywa cholernie irytujące i nie chce mi się nawet tego dalej kontynuować bo to nie ma najmniejszego sensu.
 
Czyli w sumie sam przyznałeś, że sam sobie taki wniosek wyciągnąłeś
Chwila. To gdy Ty czytasz cokolwiek - żona podpowiada Ci jakie masz wnioski wyciągać odnośnie tego z czym się zaznajomiłeś, czy robisz to sam?
sam oceniłeś że jest uzasadniony
Udowodniłem, że jest uzasadniony, różnica, prawda? Jeśli przeczysz - wskaż argumenty, które pokażą, że się mylę.
a następnie zinterpretowałeś i przeanalizowałeś pomimo tego, że ja nawet nie próbowałem wchodzić w jakąkolwiek dyskusję nt. rzetelności czy prawdomówności TVN-u bo go praktycznie nie oglądam.
Piszesz w tonie jakby się to odnosiło do Twojego sądu w temacie, wyżej napisałem Ci przecież, że nie wiadomo co sądzisz, a użyte określenia mają konsekwencję i wnioski ogólne można z nich wywodzić. Jeśli uważasz, że są błędne - racz to wykazać.
To Twoje szukanie
To moje uściślanie i wskazywanie na coś. Nie moja wina, że ktoś puszy się z tego powodu i irytuje. Lepiej precyzować i być obiektywnym, a nie miałkim, niedookreślonym i szafować nieadekwatnymi określeniami.
 
Chwila. To gdy Ty czytasz cokolwiek - żona podpowiada Ci jakie masz wnioski wyciągać odnośnie tego z czym się zaznajomiłeś, czy robisz to sam?

Udowodniłem, że jest uzasadniony, różnica, prawda? Jeśli przeczysz - wskaż argumenty, które pokażą, że się mylę.

Piszesz w tonie jakby się to odnosiło do Twojego sądu w temacie, wyżej napisałem Ci przecież, że nie wiadomo co sądzisz, a użyte określenia mają konsekwencję i wnioski ogólne można z nich wywodzić. Jeśli uważasz, że są błędne - racz to wykazać.

To moje uściślanie i wskazywanie na coś. Nie moja wina, że ktoś puszy się z tego powodu i irytuje. Lepiej precyzować i być obiektywnym, a nie miałkim, niedookreślonym i szafować nieadekwatnymi określeniami.

Muszę przyznać, że wyniosłem naukę z dyskusji z Tobą i wyciągam wniosek (samodzielny! bez wskazówki żony której nie mam), że jesteś w stanie przyczepić się jakiejkolwiek pierdoły byleby tylko zaspokoić swoją patologiczną potrzebę toczenia wielostronowych, niekończących się dysput nie prowadzących zupełnie do nikąd i nie interesujących nikogo poza Tobą.
 
Muszę przyznać, że wyniosłem naukę z dyskusji z Tobą i wyciągam wniosek (samodzielny! bez wskazówki żony której nie mam), że jesteś w stanie przyczepić się jakiejkolwiek pierdoły byleby tylko zaspokoić swoją patologiczną potrzebę toczenia wielostronowych, niekończących się dysput nie prowadzących zupełnie do nikąd i nie interesujących nikogo poza Tobą.
Jakieś 3% cohones co wchodzi w dział polityka teraz właśnie

iu


czeka na ciąg dalszy

:beczka:
 
Muszę przyznać
że żadnych argumentów podać nie potrafisz i silisz się na jakieś wysrywy o cudzych, rzekomych, patologicznych potrzebach. Bierzesz do siebie implikacje ogólne z zastosowanego przez Ciebie określenia, a już dwa razy wspomniałem, że nie muszą odnosić się do Ciebie. Srożysz się i irytujesz zupełnie niepotrzebnie, na siłę próbując zmienić tor wymiany zdań na personalny. Deklarujesz brak podejmowanych prób w wypowiadaniu się na temat rzetelności i prawdomówności tvn-u co nie bardzo pasuje do oceny: "TVN ma swoje za uszami", no chyba, że dotyczy czegoś innego - czego? Nie wiadomo i raczej nie powiesz, bo chyba wygodniej jest Ci grać zniechęconego i zirytowanego.
 


Witaminki










Dobry wątek













XD nie ma to jak napędzać PiSowi wyborców...












Wuuut?


(tylko nie chcę dyskutować o rzetelności TVN, XD)
 
Najlepsze, że ja nawet nie próbuję jakoś specjalnie bronić tego TVN-u tylko on próbuję mi wmówić, że ja to robię a następnie udowodnić dlaczego się mylę :DC:
Ponownie kłamiesz - nigdzie niczego nie próbuję Ci wmówić. Nigdzie nie napisałem, że bronisz tvn-u. Napisałem jedynie, że użyłeś zbyt delikatnego określenia, którego interpretacja jest taka na jaką wskazałem. Czy oceniasz te medium zgodnie z tą interpretacją, czy inaczej - chui wi. Pewne jest tylko, że robisz wielkie halo o wskazanie na to jak można rozumieć zwrot "ma swoje za uszami" :facepalm:
 
Ponownie kłamiesz - nigdzie niczego nie próbuję Ci wmówić. Nigdzie nie napisałem, że bronisz tvn-u. Napisałem jedynie, że użyłeś zbyt delikatnego określenia, którego interpretacja jest taka na jaką wskazałem. Czy oceniasz te medium zgodnie z tą interpretacją, czy inaczej - chui wi. Pewne jest tylko, że robisz wielkie halo o wskazanie na to jak można rozumieć zwrot "ma swoje za uszami" :facepalm:
Możliwe, że tak było... Jak czytam Twoje rozprawy to odlatuje gdzieś myślami w połowie drugiego zdania. :fjedzia:
 
Możliwe, że tak było... Jak czytam Twoje rozprawy to odlatuje gdzieś myślami w połowie drugiego zdania. :fjedzia:
No chyba rzeczywiście odlatujesz bo żadnych rozpraw w naszej wymianie nie było. Raz napisałem kilka zdań co w Twojej głowie objawiło się jako "elaborat i rozprawa". Coś Cię ubodło, raczej zrozumiałeś opacznie moje zdanie i jakieś dramy potem, gównoburze, patologie. Kończąc - tvpis i tvn to niewarte naszego zachodu szczujnie. Oczywiście i jedni, i drudzy muszą dla pozorów zajmować się również dziennikarstwem ale generalnie to kawał tego samego gówna
 
@Karateka@

@Karateka@

1. Zawieszenie nauczyciela biologii... Jesli to nie fejk nius to troche strasznie.
2. Przywilej... Ehhh... I jeszcze jakby to mialo byc tylko tlumaczenei, ze nie kazdy mial taka sama droge, co jest prawda. Dzieci Obamy maja latwiej niz dzieci rolnika z Texasu. Natomiast tutaj to idzie dalej. To idzie w pewne uproszczenie i stanowi podstawe ideologiczna do podzialu ludzi na grupy i zgodnie z tymi grupami nadawanei przywilejow, niby zeby wyrownac pewna dysproporcje. Teraz aplikujac do niektorych korpo wypelnia sie ankiete - orientacja seksualna, plec, rasa, przynaleznosc do LGBT... a jak jestes bialym mezczyzna, to by Ci pozwolono na awans na jedno z wyzszych stanowisk, to musi sie zebrac komisja zeby przeanalizowac Twoj przypadek, nie potrzeba dodatkowej zgody komisji gdy nie jest sie bialym mezczyzna. Jak daleko to zajdzie, jakie bedzie mialo rezulataty, jak rynek zareaguje - to sa otwarte pytania, zobaczymy....
 
1. Zawieszenie nauczyciela biologii... Jesli to nie fejk nius to troche strasznie.
Straszne. Ale to nie ma związku z niczym to co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

2. Przywilej... Ehhh... I jeszcze jakby to mialo byc tylko tlumaczenei, ze nie kazdy mial taka sama droge, co jest prawda.
Tak, bo nauczyciele w szkole są od tego żeby posortować dzieciaki po ich wrodzonych i nabytych przywilejach, niech wiedzą kto jest oprawcą a kto ofiarą. Spoko w sumie, to nawet zjebane nie jest.
 
Straszne. Ale to nie ma związku z niczym to co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Ma zwiazek ze skrajnie lewicowa ideologia, ktora szkodzi tez czesto samym osobom LGBT.

Tak, bo nauczyciele w szkole są od tego żeby posortować dzieciaki po ich wrodzonych i nabytych przywilejach, niech wiedzą kto jest oprawcą a kto ofiarą. Spoko w sumie, to nawet zjebane nie jest.

Przeciez nic nie mowilem o sortowaniu ani o dzieleniu na opracow i ofiary. Takie cos jak najbardziej potepiam. Jedynie zaznaczylem, ze jest prawda ze jak urodziles sie w bogatym domu to masz wieksze mozliwosci od kogos kto sie urodzil w biednym. Jak masz 2 metry to masz wieksze szanse na kariere w NBA od kolegi ktory ma ponizej 170cm. Oprocz tego sa cechy osobowosci, ktore tez determinuja pewne predyspozycje. Jordan Peterson duzo o tym mowil.
 
Uuu, uważaj. Wygłaszanie takich opinii to krok od zostania homofobem i faszystą :wink:
Spryciula raczej, próbuje wykazać że przecież nikt nie działa przeciwko swojemu interesowi, więc na pewno do tego ręki nie przyłożyli, mało tego, prześladuje ich prawica a nawet lewica :) Jak się LGBTQI+ nie obróci...

Ma zwiazek ze skrajnie lewicowa ideologia, ktora szkodzi tez czesto samym osobom LGBT.
Widzę postęp, bo kiedyś mówiłeś że za takimi rzeczami nie ma żadnej ideologii...

Przeciez nic nie mowilem o sortowaniu ani o dzieleniu na opracow i ofiary
No ten kolunio którego skomentowałeś, że "prawda", przecież to robił.

Jedynie zaznaczylem, ze jest prawda ze jak urodziles sie w bogatym domu to masz wieksze mozliwosci od kogos kto sie urodzil w biednym. Jak masz 2 metry to masz wieksze szanse na kariere w NBA od kolegi ktory ma ponizej 170cm. Oprocz tego sa cechy osobowosci, ktore tez determinuja pewne predyspozycje. Jordan Peterson duzo o tym mowil.
Serio? :) a woda jest mokra?

Ech, sam w sumie nie wiem po co cię zaczepiam, jesteś w swoim bunkrze.
 
O kurwa, polecam każdemu obejrzeć, chyba, Kropka nad I, czy jaki to był program tej małpy Kolendy-Ukraińskiej z Trzaskowskim...
Mowa ciała, mimika, ton głosu tego pajaca...
Miód na moje oczy jak się wije, gra i udaje, że wszystko jest super!

:antonio:
 
Z taką mamusią to nie można wyrosnąć na normalnego człowieka, już nie wspominając, że na mężczyznę. Ta baba to jest chyba największa żeńska zakała tego Sejmu.

Ha Tfu!
Kiedyś mnie ten synuś obsmarował na jednej z dziesiątek swoich stron stad go kojarzę. To było z 20 lat temu. Ciężki przypadek
 
Zajebisty koleś: Towarzysz Michał na filmiku po wyjściu z więzienia. Mówiliście, że nikt tego nie ogląda, małe wyświetlenia, ale ABW i prokuratura ogląda :korwinlaugh:
Koleś sam podał, że jest u matki i cyk aresztowanie.
Powinien pójść siedzieć, bo jeszcze na serio jakiś jego widz kogoś zamorduje...

ale chłopak uczył się sztuczek: kiedy nie wiesz co powiedzieć, pij wodę.
 
Last edited:
Back
Top