Polityka

Czy ty siebie czytasz?

Nawet przeczytalem jeszcze raz. Bardzo mi sie podoba moja wypowiedz :)

Wiecznie podkreślasz to jak klasa/populacja wybrana po jakimś twoim ulubionym kluczu - aktywności seksualnej, bo to chyba dla ciebie najważniejszy atrybut człowieczeństwa - stanowiącej kilka procent ogółu ma "źle/gorzej" (ja mógłbym wybrać inny atrybut człowieka, czy to biologiczny, "kulturowy", "prawny", a nawet "rezultat osobistych wyborów" i jestem ciekaw kto by wygrał w olimpiadzie opresji do której usilnie dążysz), na jednym tchu podpierając się biologicznymi anomaliami/przypadkami stanowiącymi ułamek promila populacji (a będącymi niejako "naukowym" uzasadnieniem wymuszania werbalizowanej akceptacji i uwielbienia - nie toleracji - na innej grupie aktywistów wraz z świętymi, nietykalnymi postulatami które reprezentują), nie zauważając że antynaukowe organizacje (nie ludzie!) mające w nazwie abecadło, mające ideologię którą sam nazywasz zjebaną, angażują dziesiątki procent populacji i mają postulaty daleko wykraczające poza sferę aktywności seksualnych.... ...twierdząc przy tym, że tam są tylko ludzie i nie ma ideologii...

1. Prosze o moj cytat ktory potwierdza stwierdzenie, ze aktywnosc seksualna jest moim zdaniem najwazniejszym atrybutem czlowieczenstwa.
2. Jesli kilka procent ma zle/gorzej, to co w tym zlego ze to mowie? Ilosc samobojstw wsrod mlodziezy LGBT jest znacznie wyzsza niz w przypadku innych dzieciakow. Warto sie przyjrzec przyczynom, a nie udawac ze problemu nie ma.
3. "uzasadnieniem wymuszania werbalizowanej akceptacji i uwielbienia - nie toleracji - na innej grupie aktywistów wraz z świętymi, nietykalnymi postulatami które reprezentują" - widze, ze znowu dyskutujesz sam ze soba...
4. " nie zauważając że antynaukowe organizacje (nie ludzie!) mające w nazwie abecadło, mające ideologię którą sam nazywasz zjebaną, angażują dziesiątki procent populacji i mają postulaty daleko wykraczające poza sferę aktywności seksualnych.... ...twierdząc przy tym, że tam są tylko ludzie i nie ma ideologii..."
- masz organizacje skrajnie lewicowe, ktore wykorzystuja osoby LGBT po to by pchac swoja skrajna agende. I dlatego moze warto zeby prawica dostrzegla pewne problemy i wyciagnela reke do tych ludzi, zamiast ich potepiac i udawac ze problemy nie istnieja. Jak narazie oddano pole skrajnej lewicy, podobnie jak w przypadku globalnego ocieplenia. Z jednej strony mamy Kapele i spolke, ktorzy postuluja powrot do epoki kamienia lupanego, a z drugiej szur-prawice, ktora mowi o przekupionych naukowcach na calym swiecie. Podobnir z LGBT, z jednej strony Maja Stasko i Margot, z drugiej Grzegorz Braun, Berkowicz, Czarnek. Moze warto skonczyc z ta plemienna napierdalanka, spojrzec na rzeczywistosc taka jaka jest i wymyslic cos rozsadnego?
 
Nawet przeczytalem jeszcze raz. Bardzo mi sie podoba moja wypowiedz :)
XD ale duzo to wyjasnia

1. Czytasz bez zrozumienia, to nie mój problem
2. O zaburzeniach psychicznych pan słyszał? To one są przyczyną, a nie to kto z kim się rypie. A to że zdrowie psychiczne w grupie LGBT jest odbiegająco gorsze od normy to już statystyka. Zajmij się Pan zaburzeniami (łącznie z "jestem Napoleonem", ale tego jest cała neurologiczna gama) a nie rypaniem. Poza tym, jest znacznie większa, narracyjnie dla ciebie niewygodna, grupa społeczna także dysproporcjonalnie częściej popełniająca samobójstwa, ale o tym to już nie wspominasz, bo tą większą ilość ludzi masz - świadomie i z wyboru - w dupie. Nie udawaj więc matczynej troski o samobójców, bo nie o to ci chodzi.
3,4. A żyj se w swojej bańce, aktywisto, tylko nie udawaj że w organizacjach polityczno-alfabetycznych ideologii nie ma, kłam se sobie do lustra (odbicie ci nie odpowie), ale nie dziw się jak ci takie nieszczere szpagaty intelektualne wytykam.

O prosze. Za Nałkowską: to ludzie ludziom... Z tym że Nałkowska się myliła tam, gdzie mówiła o ideologii, tejze przeciez nie bylo...


:o o: :o o: :o o:
Woow, naprawdę polecam nawet osobom niezainteresowanym kosmosem, geopolityką.






XD








 
Obejrzałem to, chyba z maks trzeci filmik z udziałem Śmiszka

Porównać Murzynów z lat 50 i Żydów w trzeciej Rzeszy do sytuacji LGBT. Ten facet nie ma nic do powiedzenia mimo że dużo mówi...

Ale był wątek rosyjskiej wojny hybrydowej i bzdurą jest, że Rosjanie mogą to robić w Polsce.
Ukraina: prezydent zbanował 3 prorosyjskie telewizje. Jego wywiad dla Axios: Rosjanie robią traktują kraje wschodnie jako poligon przygotowawczy to wojen informacyjnych na zachodzie.
Na spokojnie: ruscy oligarchowie mają tyle kasy, że mogą przekupić, szantażować, zmusić do oddania każdej polskiej telewizji.
Naprawdę to jest zagrożeniem?


Fakt faktem ta ustawa to pic na wode, bo powinna być wprowadzona kilka lat temu a nie kilka miesięcy przed wygaśnięciem licencji, tym bardziej że Piasecki sam mówił, że nie boi się braku licencji...
 
O zaburzeniach psychicznych pan słyszał? To one są przyczyną, a nie to kto z kim się rypie. A to że zdrowie psychiczne w grupie LGBT jest odbiegająco gorsze od normy to już statystyka.

Jakby to co piszesz było prawdą to legalizacja związków partnerskich/małżeństw homoseksualnych nie miałaby wpływu na liczbę samobójstw wśród homo.

 
Przygotowania na inwazje Talibów :korwinlaugh:
1625948896241.png
 
Jakby to co piszesz było prawdą to legalizacja związków partnerskich/małżeństw homoseksualnych nie miałaby wpływu na liczbę samobójstw wśród homo.

To badanie nie jest o samobójstwach ale o próbach. Nastolatków. Najpierw propaganda LGBT miesza dzieciakom w głowach a potem na białym koniu wjeżdza taki aktywista jak ty z wątpliwym - bo dotyczy prób a nie samobójstw - 0.6% rozwiązaniem problemu (o metodologii i decydowaniu kto z licealistow jest albo nie jest LGBT, co jest zaliczone jako próba a co nie, jak mozna manipulowac latwo takimi uznaniowymi kategoriami to juz wiecej mi sie pisac nie chce) sugerując że to niby wyklucza problemy ze zdrowiem mentalnym. LOL. Podaj dane z samobójstwami dzieci szkolnych z całego wieku, stabilnie? Posłuchaj sobie Debry Soh do jakiej schizy są doprowadzane dziewczynki (bardziej podatne na presję społeczną), co czasem konczy sie permanentnym okaleczeniem, czasem samobojstwem, ale te samobojstwa to sluszne poswiecenie dla wazniejszych celow, nieprawdaz? A o wiekszej grupie spolecznej popelniajacej sambojstwa cos napiszesz? Oczywiscie nie, aktywisto jednej sprawy. I ty smiesz "martwic sie" samobojstwami?

To tylko masturbacja pierwszoklasistów, w czym problem w ogole?


Budza sie ze snu, a prześcieradło mokre...






Dla naszych dzieci i ich dzieci mięso bedzie rarytasem, jak za komuny


Mniam, przyzwyczajajcie się pionki...





XD
 
To badanie nie jest o samobójstwach ale o próbach. Nastolatków.

Zero związku samobójstw z próbami samobójczymi i myślami o skróceniu swojego życia.

Najpierw propaganda LGBT miesza dzieciakom w głowach a potem na białym koniu wjeżdza taki aktywista jak ty z wątpliwym - bo dotyczy prób a nie samobójstw - 0.6% rozwiązaniem problemu

7 procent mniej prób samobójczych. Jeśli wychodzisz z teza, że to propaganda LGBT miesza dzieciakom w głowach co zwiększa ilość prób samobójczych, to udowodnij to. Ja podaje badania naukowe, Ty swoje uprzedzenia.




Posłuchaj sobie Debry Soh do jakiej schizy są doprowadzane dziewczynki (bardziej podatne na presję społeczną), co czasem konczy sie permanentnym okaleczeniem, czasem samobojstwem, ale te samobojstwa to sluszne poswiecenie dla wazniejszych celow, nieprawdaz?

Już rozmawialiśmy na temat operacji dzieci. Nie pamiętasz?


A o wiekszej grupie spolecznej popelniajacej sambojstwa cos napiszesz? Oczywiscie nie, aktywisto jednej sprawy. I ty smiesz "martwic sie" samobojstwami?

Należy się martwić, jednak to osobny temat i Twoja próba ucieczki
 
Zero związku samobójstw z próbami samobójczymi i myślami o skróceniu swojego życia.
Nie wiem, moze tak a moze nie, , ale ty tez nie wiesz, ale sobie dopowiadasz :) science!

7 procent mniej prób samobójczych
Bezwzglednie 0.6% :) i to tez swiadczy o tym, ze nawet w probach samobojczych, ktorymi latwo manipulowac, jest ich znacznie wiecej niz samobojstw, roznica jest tak mala, w zasadzie blad pomiarowy.

Jeśli wychodzisz z teza, że to propaganda LGBT miesza dzieciakom w głowach
Miesza, ale to zwykle "zjebanie", cytujac ciebie, ktore de facto ignorujesz, bo ci wygodnie. Debra Soh, powtorzę.

uż rozmawialiśmy na temat operacji dzieci. Nie pamiętasz?
I nie widzisz zwiazku z tematem? Lol science!

Należy się martwić, jednak to osobny temat
Wszystko jest unter-tematem w obliczu twojej krucjaty

Twoja próba ucieczki
Ty serio jestes szalony

NAUKA vs UPRZEDZENIA

:DC:
Science!
 
Hejtwatching xD
Sikorski po wielkiej angielskiej uczelni mówił, że jest możliwe, że ROsja wejdzie do NATO i jest potrzebne oraz że Trump nie ma żadnych szans na bycie prezydentem :korwinlaugh::iamdone:
Rzuciłem okiem przed chwilą na Kropka nad I z Sikorskim...

ja pierdolę, jak ja tego wszystkiego nie widziałem wcześniej? :brainoverload:


:korwinlaugh:

edit:
Ja pierdolę, Sikorski z szerokim uśmiechem (takim Jokera) mówi, że w Polsce paliliśmy kobiety na stosie :lsdtrip:

To jest ten super kandydat na premiera tego leminga @voucośtam
Andrzej, jak to!?
Przecież to polityk takiej klasy!!! Wykształcony na zachodzie, konotacje żydowskie,
prawie takiej klasy jak herr tusk, jak to możliwe, że się w Polsce politycy takiej klasy uchowali.

:juanlaugh:
 
Nawet przeczytalem jeszcze raz. Bardzo mi sie podoba moja wypowiedz :)



1. Prosze o moj cytat ktory potwierdza stwierdzenie, ze aktywnosc seksualna jest moim zdaniem najwazniejszym atrybutem czlowieczenstwa.
2. Jesli kilka procent ma zle/gorzej, to co w tym zlego ze to mowie? Ilosc samobojstw wsrod mlodziezy LGBT jest znacznie wyzsza niz w przypadku innych dzieciakow. Warto sie przyjrzec przyczynom, a nie udawac ze problemu nie ma.
3. "uzasadnieniem wymuszania werbalizowanej akceptacji i uwielbienia - nie toleracji - na innej grupie aktywistów wraz z świętymi, nietykalnymi postulatami które reprezentują" - widze, ze znowu dyskutujesz sam ze soba...
4. " nie zauważając że antynaukowe organizacje (nie ludzie!) mające w nazwie abecadło, mające ideologię którą sam nazywasz zjebaną, angażują dziesiątki procent populacji i mają postulaty daleko wykraczające poza sferę aktywności seksualnych.... ...twierdząc przy tym, że tam są tylko ludzie i nie ma ideologii..."
- masz organizacje skrajnie lewicowe, ktore wykorzystuja osoby LGBT po to by pchac swoja skrajna agende. I dlatego moze warto zeby prawica dostrzegla pewne problemy i wyciagnela reke do tych ludzi, zamiast ich potepiac i udawac ze problemy nie istnieja. Jak narazie oddano pole skrajnej lewicy, podobnie jak w przypadku globalnego ocieplenia. Z jednej strony mamy Kapele i spolke, ktorzy postuluja powrot do epoki kamienia lupanego, a z drugiej szur-prawice, ktora mowi o przekupionych naukowcach na calym swiecie. Podobnir z LGBT, z jednej strony Maja Stasko i Margot, z drugiej Grzegorz Braun, Berkowicz, Czarnek. Moze warto skonczyc z ta plemienna napierdalanka, spojrzec na rzeczywistosc taka jaka jest i wymyslic cos rozsadnego?
Odniosę się tylko to 2.
Bo czują się inni, bo są inni na tle większości. To nie ma wcale aż tak wiele wspólnego z tolerancją większości.
Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie, hormony działają nie tak jak trzeba a to nie pomaga (osoby trans itd.).
To, że przejdą z gołymi dupami ulicą w-wy i nikt im nie wpierdoli to nic nie zmieni w ich głowach.
Dalej będą mniejszością, dalej będą czuli się inni, bo dla ogółu społeczeństwa wciąż będą inni (jak przejdą z gołymi kutasami to tym bardziej).
Bo jest to gwałt na prawach natury. Stąd jest ich 0,3% a nie 80%.
Nie rozumiem co ta ideologia chce uzyskać, tzn. czuję podskórnie co chcą, chcą gloryfikacji a nie tolerancji. Tolerancja od lat jest.
Jak pisałem kiedyś, stoi grupa blokersów przy ławeczce równo oberwą i gej i niezdrowo spasiony chłopaczek.
 
Bo czują się inni, bo są inni na tle większości. To nie ma wcale aż tak wiele wspólnego z tolerancją większości.
Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie,

Osoby leworęczne też są inne na tle praworęcznej większości. Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie? Jeśli to nie ma nic wspólnego z tolerancją większości to leworęczni powinni mieć podobne problemy do mniejszości homoseksualnej - nie mają jednak, bo są tolerowani.


To, że przejdą z gołymi dupami ulicą w-wy i nikt im nie wpierdoli to nic nie zmieni w ich głowach.

Mit nagich parad równośc, którymi straszy prawica pokazując zdjęcia z Niemiec, jednak nie z parad równości a z imprez SadoMaso... Zresztą jest to kompletnie poboczny wątek, bo argument parad w ogóle nie padł.


Bo jest to gwałt na prawach natury. Stąd jest ich 0,3% a nie 80%.

Bycie leworęcznym to też gwałt na prawach natury? Za Twoją logika - gdyby nie był to leworęcznych byłoby 80 procent.


Nie rozumiem co ta ideologia chce uzyskać, tzn. czuję podskórnie co chcą, chcą gloryfikacji a nie tolerancji. Tolerancja od lat jest.

Ta niby tolerancja która jest od lat polega na wpierdolu który opisujesz w kolejnej swojej myśli

Jak pisałem kiedyś, stoi grupa blokersów przy ławeczce równo oberwą i gej i niezdrowo spasiony chłopaczek.
 
Osoby leworęczne też są inne na tle praworęcznej większości. Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie? Jeśli to nie ma nic wspólnego z tolerancją większości to leworęczni powinni mieć podobne problemy do mniejszości homoseksualnej - nie mają jednak, bo są tolerowani.




Mit nagich parad równośc, którymi straszy prawica pokazując zdjęcia z Niemiec, jednak nie z parad równości a z imprez SadoMaso... Zresztą jest to kompletnie poboczny wątek, bo argument parad w ogóle nie padł.




Bycie leworęcznym to też gwałt na prawach natury? Za Twoją logika - gdyby nie był to leworęcznych byłoby 80 procent.




Ta niby tolerancja która jest od lat polega na wpierdolu który opisujesz w kolejnej swojej myśli
Ja jestem leworęczny i nie życze sobię zestawiania mnie z mniejszością pedałów
 
Osoby leworęczne też są inne na tle praworęcznej większości. Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie? Jeśli to nie ma nic wspólnego z tolerancją większości to leworęczni powinni mieć podobne problemy do mniejszości homoseksualnej - nie mają jednak, bo są tolerowani.




Mit nagich parad równośc, którymi straszy prawica pokazując zdjęcia z Niemiec, jednak nie z parad równości a z imprez SadoMaso... Zresztą jest to kompletnie poboczny wątek, bo argument parad w ogóle nie padł.




Bycie leworęcznym to też gwałt na prawach natury? Za Twoją logika - gdyby nie był to leworęcznych byłoby 80 procent.




Ta niby tolerancja która jest od lat polega na wpierdolu który opisujesz w kolejnej swojej myśli
A nie pomyślałeś o tym, że ruchańsko to trochę co innego niż leworęczność? Czym innym jest usłyszeć od kolesia, że on trzyma długopis w lewej ręce niż opowieści, że woli trzymać cudze penisy w ręce. Gdyby mi sąsiad codziennie kazał celebrować fakt, że rucha się z żoną, to chyba bym mu wyjebał
 
Jezus to jest za darmo

Ten Sikorski jest jeszcze głupszy niż Matczak, ale po prostu bezczelny...
A ta analiza pasuje też do Sikorskiego: zwłaszcza ten sztuczny uśmiech Sikorskiego...
 
Pamiętacie tę akcję sprzed paru dni i argumentację "pewnych środowisk"?

Tylko jakoś nikt nie pomyślał, że może ważniejsza jest narracja rodziców a nie jakiejś zindoktrynowanej lewaczki?



onet się zreflektował po czasie

 
A nie pomyślałeś o tym, że ruchańsko to trochę co innego niż leworęczność? Czym innym jest usłyszeć od kolesia, że on trzyma długopis w lewej ręce niż opowieści, że woli trzymać cudze penisy w ręce. Gdyby mi sąsiad codziennie kazał celebrować fakt, że rucha się z żoną, to chyba bym mu wyjebał

Bo w tym całym LGBT chodzi o to by celebrować seks gejowski. Sąsiad gej będzie do Ciebie przychodził i Ci pokazywał jak trzyma penisa swojego męża, a jak nie będziesz chciał oglądać to poskarży się na policji i Cię wsadzą do pierdla za homofobię.

de5r69t-e72dcc7b-fa08-4be2-8625-87ee3796eacf.jpg
 






Brrrr


Swiat nie lubi próżni... wojsko...


... i handlarze juz czekaja







Ciekawe do czego taka wiedza? Moze do profilowania wirusow?


XD


To ile lat bedziemy budowac fabryki ktore wypchnelismy do Chin? I lewicowe, ekoterrortstyczne rzady na pewno ucuesza sie na wracajacy przemysl...




Dajmy troche sportu do polityki






Tylko szpitale
 
Bo w tym całym LGBT chodzi o to by celebrować seks gejowski. Sąsiad gej będzie do Ciebie przychodził i Ci pokazywał jak trzyma penisa swojego męża, a jak nie będziesz chciał oglądać to poskarży się na policji i Cię wsadzą do pierdla za homofobię.

View attachment 23527
No to o co im chodzi? Chcą się ruchać to niech się ruchają a nie roztrząsają.
 
Osoby leworęczne też są inne na tle praworęcznej większości. Jak się odbiega od reguły to mogą się pojawić dziwne myśli w głowie? Jeśli to nie ma nic wspólnego z tolerancją większości to leworęczni powinni mieć podobne problemy do mniejszości homoseksualnej - nie mają jednak, bo są tolerowani.




Mit nagich parad równośc, którymi straszy prawica pokazując zdjęcia z Niemiec, jednak nie z parad równości a z imprez SadoMaso... Zresztą jest to kompletnie poboczny wątek, bo argument parad w ogóle nie padł.




Bycie leworęcznym to też gwałt na prawach natury? Za Twoją logika - gdyby nie był to leworęcznych byłoby 80 procent.




Ta niby tolerancja która jest od lat polega na wpierdolu który opisujesz w kolejnej swojej myśli
Ty dalej o braku tolerancji. Nie znudziło się?
Dawno nie słyszałem o wpierdolu na geju, prawdziwym, nie naciąganych historyjek z GW czy z tvn jak o oplutej muzułmance itd.

To o wpierdolu tłumaczy, że zawsze osoby "wyróżniające się" jakąś wadą, nazwę to brzydko wadą, bo z punktu widzenia natury to wada, będą traktowane inaczej, napisałem kiedyś kto w mojej klasie najbardziej obrywał w technikum, podpowiem nie był to gej.
Gdybyś miał syna geja za bardzo nie cieszyłbyś się z tego. Tolerowałbyś, oczywiście, ale zapewne nie pałał byś sympatią do partnera syna z prostego powodu. Podświadomie czułbyś żal, że nie będziesz miał wnuków, przynajmniej swojej krwi.

Ja o prawach natury ty o ludziach leworęcznych, ręce opadają...


Karateka w domu niby przykładny mąż a w bibliotece?
1626077947934.png

Kazimierz skończ te przebieranki, zostaw już te dzieciaki w spokoju.
 
Ty dalej o braku tolerancji. Nie znudziło się?
Dawno nie słyszałem o wpierdolu na geju, prawdziwym, nie naciąganych historyjek z GW czy z tvn jak o oplutej muzułmance itd.

Jeśli tolerancja zmniejsza ilość samobójstw, to znaczy że coś w tym jest. Nie czytam gazety wyborczej, przeczytałem badania naukowe, które zacytowałem wcześniej.

To o wpierdolu tłumaczy, że zawsze osoby "wyróżniające się" jakąś wadą, nazwę to brzydko wadą, bo z punktu widzenia natury to wada, będą traktowane inaczej, napisałem kiedyś kto w mojej klasie najbardziej obrywał w technikum, podpowiem nie był to gej.

Nikt nie mówi że homoseksualizm to jedyna cecha, która powoduje inne traktowanie, jednak sam dostrzegasz ten fakt, że jest to coś co powoduje gorsze traktowanie. Masz nawet przygotowane całe uzasadnienie filozoficzne domniemanego zła homoseksualizmu w postaci wywodu o prawie naturalnym (wywód ten stanowi błąd naturalistyczny - nie wszystko co naturalne jest dobre, nie wszystko co nienaturalne jest złe. Sam homoseksualizm statystycznie nie stanowi normy - tak jak leworęczność, natomiast występuje w naturze - zwierzęta również inne niż ludzie.)


Gdybyś miał syna geja za bardzo nie cieszyłbyś się z tego. Tolerowałbyś, oczywiście, ale zapewne nie pałał byś sympatią do partnera syna z prostego powodu. Podświadomie czułbyś żal, że nie będziesz miał wnuków, przynajmniej swojej krwi.

Mogłoby tak być. Z pewnością jednak nie chciałbym żeby go prześladowano w szkole, nie chciałbym żeby miał myśli samobójcze, ani dokonywał prób samobójczych.
 
Jeśli tolerancja zmniejsza ilość samobójstw, to znaczy że coś w tym jest. Nie czytam gazety wyborczej, przeczytałem badania naukowe, które zacytowałem wcześniej.



Nikt nie mówi że homoseksualizm to jedyna cecha, która powoduje inne traktowanie, jednak sam dostrzegasz ten fakt, że jest to coś co powoduje gorsze traktowanie. Masz nawet przygotowane całe uzasadnienie filozoficzne domniemanego zła homoseksualizmu w postaci wywodu o prawie naturalnym (wywód ten stanowi błąd naturalistyczny - nie wszystko co naturalne jest dobre, nie wszystko co nienaturalne jest złe. Sam homoseksualizm statystycznie nie stanowi normy - tak jak leworęczność, natomiast występuje w naturze - zwierzęta również inne niż ludzie.)




Mogłoby tak być. Z pewnością jednak nie chciałbym żeby go prześladowano w szkole, nie chciałbym żeby miał myśli samobójcze, ani dokonywał prób samobójczych.
Z tym prześladowaniem naprawdę przesadzasz. Wg tego co piszesz, to ten gej z mojej klasy lata 1995-2000 powinien chyba nie żyć, dawno leżeć zajebany szpadlem w dole z wapnem. Bo jeżeli teraz jest szeroko pojęty progres to co było kiedyś, skansen, zgnilizna wieków ciemnych.
A facet ma się dobrze, żyje, prowadzi działalność (fryzjerstwo jak na porządnego pedała przystało) czasem gadamy. I nie lata na parady równości z tego co wiem.
Chłopie Ty to podnosisz pod rangę jakiegoś prześladowania żydów w czasach gett w Polsce.

A tak na poważnie, wg mnie ci ludzie są po prostu kurewsko przewrażliwieni, małą uwagę (nawet coś żartobliwego) traktują jako atak na odebranie życia. Krzykliwi, emocjonalni, słabi.
Tak mogę ich subiektywnie ocenić. Piszę o tych co udają uciśnionych i po paradach biegają z nienawistnymi hasełkami.

Nigdzie nie napisałem, że to jest złe, tylko że dla natury jest to wada. Jak np. brak nogi, czy ślepota. Oczywiście, że występuje w naturze, lecz też jest wada patrząc z perspektywy celu istnienia danego osobnika i prokreacji.
 
Z tym prześladowaniem naprawdę przesadzasz. Wg tego co piszesz, to ten gej z mojej klasy lata 1995-2000 powinien chyba nie żyć, dawno leżeć zajebany szpadlem w dole z wapnem. Bo jeżeli teraz jest szeroko pojęty progres to co było kiedyś, skansen, zgnilizna wieków ciemnych.

Wyobraź sobie ilu gejów się w ogóle bało się przyznać do tego że jest gejem. Ten którego znałeś miał pewnie silną psychikę i wyjebane na opinie innych.
.
A facet ma się dobrze, żyje, prowadzi działalność (fryzjerstwo jak na porządnego pedała przystało) czasem gadamy. I nie lata na parady równości z tego co wiem.

Bo nie każdy gej lata na parady równości. Jest nawet ten tutaj często cytowany Gej Przeciwko Światu, który jest prawicowy więc nie lubi parad, ale też chce związków partnerskich. Można też tak. Milo taki prawak a też już grzecznie w gejowskim związku partnerskim żyje.


Chłopie Ty to podnosisz pod rangę jakiegoś prześladowania żydów w czasach gett w Polsce.

W żadnym przypadku. Potępiam tego typu porównania.



A tak na poważnie, wg mnie ci ludzie są po prostu kurewsko przewrażliwieni, małą uwagę (nawet coś żartobliwego) traktują jako atak na odebranie życia. Krzykliwi, emocjonalni, słabi.

Jeśli spotykają na swojej drodze dużo ludzi o poglądach Cejrowskiego to mogą się czuć przewrażliwieni i zagrożeni. Może to nie wynika z ich natury (a może wynika - nie wiem) tylko z tego że są traktowani przez wielu jak trędowaci.


Nigdzie nie napisałem, że to jest złe, tylko że dla natury jest to wada. Jak np. brak nogi, czy ślepota. Oczywiście, że występuje w naturze, lecz też jest wada patrząc z perspektywy celu istnienia danego osobnika i prokreacji.

A to bardziej złożony temat. Przeważnie geje pochodzą z rodzin wielodzietnych, więc może natura tak to zaprogramowała by dać im inne funkcje, bo sama reprodukcja genów zostaje ogarnięta przez starszych braci
 
Wyobraź sobie ilu gejów się w ogóle bało się przyznać do tego że jest gejem. Ten którego znałeś miał pewnie silną psychikę i wyjebane na opinie innych.
.


Bo nie każdy gej lata na parady równości. Jest nawet ten tutaj często cytowany Gej Przeciwko Światu, który jest prawicowy więc nie lubi parad, ale też chce związków partnerskich. Można też tak. Milo taki prawak a też już grzecznie w gejowskim związku partnerskim żyje.




W żadnym przypadku. Potępiam tego typu porównania.





Jeśli spotykają na swojej drodze dużo ludzi o poglądach Cejrowskiego to mogą się czuć przewrażliwieni i zagrożeni. Może to nie wynika z ich natury (a może wynika - nie wiem) tylko z tego że są traktowani przez wielu jak trędowaci.




A to bardziej złożony temat. Przeważnie geje pochodzą z rodzin wielodzietnych, więc może natura tak to zaprogramowała by dać im inne funkcje, bo sama reprodukcja genów zostaje ogarnięta przez starszych braci

A Ty przejmowałbyś się opinią starego dziada katola na tyle, że nie potrafiłbyś przejść z życiem do porządku dziennego? Ilu jest takich Cejrowskich? Tyle podejrzewam ile homo w Polsce margines, 0,3%.
Wg mnie to tylko świadczy o jakiejś panicznej naturze tych ludzi.
Skąd to stwierdzenie, że geje przeważnie pochodzą z rodzin wielodzietnych?
Ja najczęściej słyszę o smutku rodziców mających jedno dziecko i akurat homoseksualne.
 
A Ty przejmowałbyś się opinią starego dziada katola na tyle, że nie potrafiłbyś przejść z życiem do porządku dziennego? Ilu jest takich Cejrowskich? Tyle podejrzewam ile homo w Polsce margines, 0,3%.

Podejrzewam że w małych miejscowościach poglądy cejrowskiego to mainstream. W Rzeszowie na Brauna głosowało 10 procent. Te poglądy to nie taka nisza.


Skąd to stwierdzenie, że geje przeważnie pochodzą z rodzin wielodzietnych?
Ja najczęściej słyszę o smutku rodziców mających jedno dziecko i akurat homoseksualne.

Andrea Camperio Ciani i jego zespół przeprowadzili badania kobiet (matek i ciotek) blisko spokrewnionych z gejami - okazało się ze statystycznie miały więcej dzieci niż kobiety spokrewnione z mężczyznami hetero.
 
Back
Top