Pogotowie Sercowe Cohones

Widzisz. O tym właśnie mówię. Brak Ci kultury i ogłady. Jak nie przechwałki o tym że jesteś kakaowym szatanem to teraz to..... Aż wszystkie słowa wydają się wsteczne


Ty teraz trollujesz, że zarzucasz mi brak ogłady, wśród tego co piszą inni userzy? Xd w temacie gdzie inni dzyrb w dzień piszą o pisaniu dupy?
 
Jako że jutro wolne, to ojebalem piwerko, spaliłem gibona, I teraz jak na prawdziwego rodzica idę sobie zajebac antydepresanta. Bo kurwa nie mogę sam jechać na wakacje xD

Woddysz, był taki co sugerował, że to reguła iż bezdzietny kończy na antydeoresantach. Ja zasugerowałem że rodzice tacy się zdarzają. Więc taka ironia nie ma wobec mnie sensu lecz wobec miskatonika xd
 
Woddysz, był taki co sugerował, że to reguła iż bezdzietny kończy na antydeoresantach. Ja zasugerowałem że rodzice tacy się zdarzają. Więc taka ironia nie ma wobec mnie sensu lecz wobec miskatonika xd
Ty masz ponad 30 lat nie?
 
Ty masz ponad 30 lat nie?

Tak. I w sumie nie mam dzieci, antydepresantów nie brałem, poza tritttico parę tygodni po załamaniu z rozstania.
Cieszył się będę zarówno mając dzieci jak i ich nie mając, widząc w tym i w tym wiele pozytywnego.
 
Nie martwi Cie ze kiedys wykitujesz na serducho tak latwo sie odpalajac z byle dyskusji w necie? :awesome:

Moze czas troche przystopowac.

Szczerze mówiąc to w większości sytuacji, w tym dziś, jestem bardzo spokojny to pisząc wszystko. Poza tym tutaj to może potrzebny wentyl dla emocji, frustracji, bo w realu wourw na coś zdarza mi się czuć niezwykle rzadko, zdenerwowanie. Może tutaj to czasem musi uchodzić i to zdrowe dla mojej psychiki? Bo rzeczywiście, podkurwuenie zdarza mi się prawie wyłącznie w sieci
 

aaa patrz, przegapiłem ^^

Wszystko idzie w dobrym kierunku, widzieliśmy się jeszcze parę razy, ale raczej na spokojnie. Jakieś jedzonko, na rowerkach byliśmy. Jest materiał na coś normalnego:] przede wszystkim jest chętna i sama też się angażuje i coś proponuje:)
za to młodsza też się odezwała po urlopie ale pitolenie o pogodzie mnie średnio interesuje xD raczej do olania.
 
aaa patrz, przegapiłem ^^

Wszystko idzie w dobrym kierunku, widzieliśmy się jeszcze parę razy, ale raczej na spokojnie. Jakieś jedzonko, na rowerkach byliśmy. Jest materiał na coś normalnego:] przede wszystkim jest chętna i sama też się angażuje i coś proponuje:)
za to młodsza też się odezwała po urlopie ale pitolenie o pogodzie mnie średnio interesuje xD raczej do olania.
Zajebiście, trzymam kciuki i czekam na rozwój wydarzeń..
:jimcarrey:
 
aaa patrz, przegapiłem ^^

Wszystko idzie w dobrym kierunku, widzieliśmy się jeszcze parę razy, ale raczej na spokojnie. Jakieś jedzonko, na rowerkach byliśmy. Jest materiał na coś normalnego:] przede wszystkim jest chętna i sama też się angażuje i coś proponuje:)
za to młodsza też się odezwała po urlopie ale pitolenie o pogodzie mnie średnio interesuje xD raczej do olania.
Tylko nie bądź jak @Olos !
Najpierw: "Cohones pomocy" a jak Cohones dało z siebie wszystko i dostał czego chciał to nagle odwrót dupą od kolegów :boystop:
 
nagle odwrót dupą od kolegów
malreynolds-firefly.gif
 
Back
Top