Pogotowie Sercowe Cohones

Udzieliłem się na temat. I się nie spierdalaj, użyje twojej logiki, nie do ciebie pisałem.
To do kogo pisałeś używając słów "Ty jesteś w stanie powiedzieć, że nie trafiają się rodzice na antydepresantach"
Sobie odpowiadałeś cytując moje słowa? :-)

rozdwojonko jakieś? niczym Gollum we Władcy Pierścieni.
Chyba ta ksywa nawet Ci będzie pasowała. Gollum vel Smigol :-)
 
a Ty jesteś w stanie stwierdzić, że jest inaczej niż napisałem?
Jest udowodnione naukowo przez doktora dundersztyca że czasami wypada też na kant ale w bardzo małym odsetku i na odpowiednim terenie pod odpowiednimi warunkami atmosferycznymi i ogólnie jak szyny są proste i ( 500 losowych słów bez ładu i składu) możemy uznać że w tym przypadku z takiej racji i okazji okazuje się że prawdopodobnie, jak najbardziej, tak , chyba, obaj mamy rację w tym temacie, no chyba że się ze mną nie zgadzasz i uważasz inaczej to podaj jakieś argumenty albo zacytuj że ja napisałem iż uważam że tak nie jest.
 
Wy to lubicie śmietnik. Zamiast zostawić mój komentarz do miskatonika- wy robicie syf, jednocześnie, jakbyście mieli dwubiegunowa chorobę, twierdzicie, że to ja go robię xd
 
To już trzeba być pierdolniętym i mieć strasznie pomieszane priorytety żeby czymś takim się załamywać


To raczej nie chodzi tylko o wakacje, ale o całośc. Plus w pewnym wieku często dopada ludzi kryzys szans niewykorzystanych, niezależnie czy masz dzieci. Wtedy możesz żałować, mając je, że mogłeś żyć inaczej; i nie mając ich.
 
zrób o tym elaborat i wklej na forum
będzie poczytne


Jak widać po tym ile osób reaguje, to tak jest. Tylko nie chodziło mi o to byście o zwykły wpis się zesrali. Musicie panować nad sobą, bo później patrz jaki śmietnik bez powodu się robi przez wasza potrzebę atencji i nie umiejętność wstrzymywania emocji.
Jeden się zestaw, i drugi leci za nim napisać jak baran ten sam komentarz o mnie, i następny i następny szuka poklasku krzyczac to samo co tłum.
 
Jak widać po tym ile osób reaguje, to tak jest. Tylko nie chodziło mi o to byście o zwykły wpis się zesrali. Musicie panować nad sobą, bo później patrz jaki śmietnik bez powodu się robi przez wasza potrzebę atencji i nie umiejętność wstrzymywania emocji.
Jeden się zestaw, i drugi leci za nim napisać jak baran ten sam komentarz o mnie, i następny i następny szuka poklasku krzyczac to samo co tłum.
a ktoś tu pisze emocjonalnie? :-)
chyba, ze chodzi Ci o emocje typu radość
 
Back
Top