Pogotowie informatyczne

@MrRoshi to jest to samo myślisz ?
Bo w 2 ofercie napisane ze wifi, a w pierwszej tańszej brak info, tyle ze nazwali to lan, ethernet, a modele te same.
No i brak w nich skanera oraz ksero.
Zastanawiam sie tez czy jak jest tu szufladka to tez połowe kartki A4 będzie akceptowało?


seba lan to polaczenie internetowe przez kabel, wifi bez kabla tak w skrocie.
 
seba lan to polaczenie internetowe przez kabel, wifi bez kabla tak w skrocie.
Tak narzekacie na tego Bastka, a sam popatrz, jakiego dobrego człowieka, np. z Ciebie robi...

giphy.gif
 
seba lan to polaczenie internetowe przez kabel, wifi bez kabla tak w skrocie.

no ale zobacz na te oferty, ta drukarka wyglada tu i tu identycznie, numery modelu sie zgadzaja

wyglada tak jakby gosc zapomnial dopisac WIFI w tej tańszej ofercie
 
no ale zobacz na te oferty, ta drukarka wyglada tu i tu identycznie, numery modelu sie zgadzaja

wyglada tak jakby gosc zapomnial dopisac WIFI w tej tańszej ofercie
Kurde wydaje mi sie, ze w opisie jest lan, ale chodzi o wlan czyli wifi. Wyslij zapytanie do sprzedawcy, ale raczej ten model ma wifi.
 
Kurde wydaje mi sie, ze w opisie jest lan, ale chodzi o wlan czyli wifi. Wyslij zapytanie do sprzedawcy, ale raczej ten model ma wifi.

ok, tak zrobilem, zastanawiam sie tez ( bo dawno nie operowalem na drukarce z szuflada ) czy ta szuflada umozliwia druk na połowie kartki A4 - bo na zwyklych drukarkach bez szuflad normalnie sie da drukowac na ucietych na długości kartkach A4
 
ok, tak zrobilem, zastanawiam sie tez ( bo dawno nie operowalem na drukarce z szuflada ) czy ta szuflada umozliwia druk na połowie kartki A4 - bo na zwyklych drukarkach bez szuflad normalnie sie da drukowac na ucietych na długości kartkach A4
to wydrukujesz na a4 i sobie wytniesz :)
 
@marcinos @MrRoshi

a z tych 3 ktora najlepsza?
postanowilem jednak kupic drukarke z wifi wielofunkcyjna co skanuje/kseruje i te chyba mają te funkcje jak sie nie myle

Nie znam ani jednej ani drugiej.
taka mam, ze skanerem i wifi.. mono.
 
Dobra, jednak wybieram brothera mimo ze brak w nim ksera i skanera ale drukuje 3000 stron na tonerze, a w tych wielofunkcyjnych drukuje tylko 1500 stron.

No i toner do brothera 29zl a nie 40.

PS.
Ta tansza taka sama o ktora pytalem wczoraj juz sie sprzedala czyli za 530 okolo, zostaly tylko te po 629... :)
Ktos zlapal okazje, bo o 100 taniej wystawil to nie dziwne ze tak szybko mu poszla, moze jakas wade miala :DD
 
Dobra, jednak wybieram brothera mimo ze brak w nim ksera i skanera ale drukuje 3000 stron na tonerze, a w tych wielofunkcyjnych drukuje tylko 1500 stron.

No i toner do brothera 29zl a nie 40.

PS.
Ta tansza taka sama o ktora pytalem wczoraj juz sie sprzedala czyli za 530 okolo, zostaly tylko te po 629... :)
Ktos zlapal okazje. 100 taniej gosc dal to nie dziwne ze tak szybko mu poszla.
Uzywasz mozgu?
Czemu nie wezmiesz sobie taka ze skanerem i co za tym idzie kserem?
Do mojej po 25 zeta widzialem nawet. szukajac po kodzie producenta na allegro.
 
Uzywasz mozgu?
Czemu nie wezmiesz sobie taka ze skanerem i co za tym idzie kserem?
Do mojej po 25 zeta widzialem nawet. szukajac po kodzie producenta na allegro.

Wielofunkcyjna ze skanerem/kserem drukuje 1500 na tonerze tylko.

A tamta jednofunkcyjna z wifi drukuje az 3000 stron.

( chyba ze to huja warte info wpisuja )

Wiec o co Ci chodzi ???
 
Wielofunkcyjna ze skanerem/kserem drukuje 1500 na tonerze tylko.

A tamta jednofunkcyjna z wifi drukuje az 3000 stron.

( chyba ze to huja warte info wpisuja )

Wiec o co Ci chodzi ???
A co ty zamierzasz ksiazke swoja drukowac? Przelicz sobie ekspolatacyjnie ile wychodzi na tuner.
Po za tym czy dowod, etykiete czy swiadectwo pracy sobie kserujesz w domu a nie u kogos..
 
Back
Top