Pogotowie informatyczne

Jak to jest z kupieniem teraz legalnego windowsa 7?
mam teraz jebana 10 była 8 i to i to to je syf
chce kupic leganego winda 7 ktos cos ?
niby jest cos na googlach ale Cohones pomusz
nie ma sensu. Win 10 jest najlepszy. Co Ci nie pasuję? Z czy masz problem?
 
to raczej nie problem windowsa tylko drukarki, sterowników, albo konfiguracji wifi.
wszystko było ok teraz jebie sie
jest problem i na sieciowej i na kablu
wole kupic za male kase win 7 i miec swiety spokoj to jest komputer biurowy do pisana faktur bedzie wiecej jebania ,lepiej wsadzic 7 i poczekac kiedy bedzie 10 stabilna
nie musze miec 10
 
wszystko było ok teraz jebie sie
jest problem i na sieciowej i na kablu
wole kupic za male kase win 7 i miec swiety spokoj to jest komputer biurowy do pisana faktur bedzie wiecej jebania ,lepiej wsadzic 7 i poczekac kiedy bedzie 10 stabilna
nie musze miec 10
to nie ma sensu, ale rób jak chcesz.
 
  • Like
Reactions: osk
wszystko było ok teraz jebie sie
jest problem i na sieciowej i na kablu
wole kupic za male kase win 7 i miec swiety spokoj to jest komputer biurowy do pisana faktur bedzie wiecej jebania ,lepiej wsadzic 7 i poczekac kiedy bedzie 10 stabilna
nie musze miec 10
to już lepiej linuxa se zalutuj za free

 
mialem 8 kupiona aktualizacja do 10

dobra jak go bronisz dam mu szanse

narazie wyjebie ostatnie aktualizacje
piszo ludzie ze to wina tego
a z 8 do 7 to nie wiem, czy będzie działać. Skopiuj sobie wszystko z dysku c i zrób factory reset.
 
mialem 8 kupiona aktualizacja do 10

dobra jak go bronisz dam mu szanse

narazie wyjebie ostatnie aktualizacje
piszo ludzie ze to wina tego
Lugasek kiedy widzi komentarz, ze aktualizacje w win 10 są zjebane…
1636043140726.jpeg
 
@lugasek
Mam dziwną sytuację z lapkiem DELL, z niewiadomego powodu posypał się system i uruchamia się to:

Z linii komend widze wszystkie pliki , chkdsk nie zglasza zadnych problemow.

Przy proble przywracania systemu jest blad, tak samo "Naprawa podczas uruchomienia", map tez opcję odinstalowania ostatniej aktualizacji i funkcji ale one też nie działają.

Polecasz jakis jeszcze program recovery?

Tam są dwa dyski, systemowy SSD i na dane. Katalog users jest na dysku danych, więc teoretycznie większość danych by została, ale jednak tam jest sporo apek, kilka z licencjami (które trzeba odwołać z systemu by móc zainstalować na nowym)
 
@lugasek
Mam dziwną sytuację z lapkiem DELL, z niewiadomego powodu posypał się system i uruchamia się to:

Z linii komend widze wszystkie pliki , chkdsk nie zglasza zadnych problemow.

Przy proble przywracania systemu jest blad, tak samo "Naprawa podczas uruchomienia", map tez opcję odinstalowania ostatniej aktualizacji i funkcji ale one też nie działają.

Polecasz jakis jeszcze program recovery?

Tam są dwa dyski, systemowy SSD i na dane. Katalog users jest na dysku danych, więc teoretycznie większość danych by została, ale jednak tam jest sporo apek, kilka z licencjami (które trzeba odwołać z systemu by móc zainstalować na nowym)
nie mozesz uruchomic awaryjnie? Ustawienia uruchamiania, restart, włącz tryb awaryjny.
 
nie mozesz uruchomic awaryjnie? Ustawienia uruchamiania, restart, włącz tryb awaryjny.
Nie moge, od razu jest "automatyczna naprawa". Pkerwszyctaki przypadek, wiec nie wiem czy to chodzi o dane rozruchowe, czy faktycznie jakies pliki sie posypaly.

Czy mozna nadinstalować jakos w10 z dvd/pendrivea?
 
Nie moge, od razu jest "automatyczna naprawa". Pkerwszyctaki przypadek, wiec nie wiem czy to chodzi o dane rozruchowe, czy faktycznie jakies pliki sie posypaly.

Czy mozna nadinstalować jakos w10 z dvd/pendrivea?
jak wyskakuję ta automatyczna naprawa to nic się nie dzieję, czy od razu się sam resetuję?. Bo na oknie z tą naprawą to trzeba poczekać z 10min, aż się zacznie naprawiać.
 
@lugasek
1. Wybierz uklad klawiatury. Wybieram .
2. Wybierz opcję
a) Rozwiąż problemy
b) Wyłącz komputer
Wybieram 2a.
3. Rozwiąż problemy
a) Factory Image Restore
b) Opcje Zaawansowane
Wybieram 3b.
4. Opcje zaawansowane
a) Naprawa podczas uruchomienia. Odpalone, "próba naprawienia", wheel of death, 20s, "Program Naprawa poczas uruchomienia niemógł naprawić komputera".
b) Wiersz polecenia (działa, widzę wszystkie partycje, sprawdzone chkdsk, wszystko ok.
c) Odinstaluj aktualizacje. Odpalone (dla funkcji i jakości), nie może odinstalować, przy funkcji sugerowane jest "Rozwiąż problemy -> Resetuj ustawienia do stanu początkowego" - ale tego nigdzie nie widzę na poziomie 3.
d) Przywracanie systemu (popup o potrzebie restartu i wyborze systemu ale to nie nastepuje)
e) Odzyskiwanie obrazu systemu (nie mam obrazu, nie probowalem).

Na którym etapie te 10m?

Z ciekawostek to nie mogę wejsć do BIOSu - czarny ekran. Będę flashował, bo chyba tu problem?
 
@lugasek
1. Wybierz uklad klawiatury. Wybieram .
2. Wybierz opcję
a) Rozwiąż problemy
b) Wyłącz komputer
Wybieram 2a.
3. Rozwiąż problemy
a) Factory Image Restore
b) Opcje Zaawansowane
Wybieram 3b.
4. Opcje zaawansowane
a) Naprawa podczas uruchomienia. Odpalone, "próba naprawienia", wheel of death, 20s, "Program Naprawa poczas uruchomienia niemógł naprawić komputera".
b) Wiersz polecenia (działa, widzę wszystkie partycje, sprawdzone chkdsk, wszystko ok.
c) Odinstaluj aktualizacje. Odpalone (dla funkcji i jakości), nie może odinstalować, przy funkcji sugerowane jest "Rozwiąż problemy -> Resetuj ustawienia do stanu początkowego" - ale tego nigdzie nie widzę na poziomie 3.
d) Przywracanie systemu (popup o potrzebie restartu i wyborze systemu ale to nie nastepuje)
e) Odzyskiwanie obrazu systemu (nie mam obrazu, nie probowalem).

Na którym etapie te 10m?

Z ciekawostek to nie mogę wejsć do BIOSu - czarny ekran. Będę flashował, bo chyba tu problem?
 
LOL. Przy odpalaniu z pendrive mam do wyboru Instaluj albo Napraw. Napraw odpala dokładnie to samo menu co opisalem wyzej...
czyli to raczej nie wina aktualizacji. Próbowałeś naprawiać tak jak przedtem, może z pendrive pójdzie?
 
Back
Top