Podludzie

FB_IMG_1681455211280.jpg

Real

a tu fake, ale jaki prawdziwy w czasach tego skurwiałego netflixa
329955978_1254764628810365_6773727747722932414_n.png
 
Margot zainwestował wyłudzony hajs w dziary

Miałem go na niezłego cwaniaka. Zebrał kupę siana, Małego Margota wpycha w każdą dziurę a dziurawce jeszcze są z tego dumne, ma mnóstwo wiernych wyznawców itp.
Okazuje się jednak, że zamiast te pieniądze zainwestować lub po prostu elegancko rozjebać, to wydał na chujowe tatuaże :iamdone:
 
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="cs" dir="ltr">Miláčku, jak si dojela?- Ale dobře, jen jsem málem přejela odbočku <a href="https://t.co/o3U07uhqx3">pic.twitter.com/o3U07uhqx3</a></p>&mdash; Tomáš Mentlík (@TomasMentlik) <a href="">April 13, 2023</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Ban, ban, ban.
Było 6 razy, sam dostałem bana, bo wrzuciłem jako czwarty
 
Ostatnio ten i jeszcze jeden program mi wyskakuje. Kurwa na zachodzie i w USA chyba mają przejebane. Już psy więcej rozumieją niż kobiety z tych programów.
Mnie najbardziej zastanawia fakt, że często to goście tych programów sami się obciążają. Przecież to jest śmiech, że próbując bronić swoich racji nie dostrzegają hipokryzji i potwierdzają teorie "ofensywy". Wystarczyłoby trochę pomyśleć i byłoby wiadomo, że ich argumenty są wyciągnięte z rękawa a co najlepsze zamiast bronić ich tezy to ją doszczętnie niszczą.
 
Mnie najbardziej zastanawia fakt, że często to goście tych programów sami się obciążają. Przecież to jest śmiech, że próbując bronić swoich racji nie dostrzegają hipokryzji i potwierdzają teorie "ofensywy". Wystarczyłoby trochę POMYŚLEĆ i byłoby wiadomo, że ich argumenty są wyciągnięte z rękawa a co najlepsze zamiast bronić ich tezy to ją doszczętnie niszczą.
Tylko one tego nie umieją
 
Hiszpanie...

A z polskiego podwórka:
To jest beka z naszego pseudo prawa.

"Oskarżonym może grozić kara NAWET DOŻYWOTNIEGO pozbawienia wolności".

Za odjebanie 2 osób.
 
Back
Top