Podludzie

Screenshot_20230412-133611_Chrome.jpg
 
View attachment 61777
View attachment 61778
Mam nadzieje, ze kurwy będą codziennie tak maltretowane i nie pozwolą im strzelić samobója. Przyznam szczerze, że torturowanie takich ludzi sprawiło by mi przyjemność. Może jestem socjopatą ale krzywda dzieci to jedyna rzecz jaka mnie rusza w tym pojebanym świecie. Uważam, że dziecko to jest dobro w czystej postaci bo nie jest jeszcze zepsute przez świat i system.

Najlepiej w takiej sytuacji bylo by ich po prostu wypuscic, podac publicznie dane i żeby slużby się nie wtrącały. Ale mnie zagotowało kurwa z rana.


:antonio:
 

Co za kurła dzban. Kierowca w takim wypadku ma bardzo małe szanse zobaczyć rowerzystę. Szczególnie jadąc taką furgonetką. Szkoda że akurat nieśmiertelność mu się wyłaczyła i hamował.
Bardziej interesuje mnie co jest w wypadku odwrotnym? Jeśli samochód ma pierwszeństwo i prawilnie usunie rowerzystę z drogi? Kiedy będzie obowiązkowe OC? W zeszłym roku musiałem dać oświadczenie kiedy zgarnąłem pedalarza. W drugą stronę mogę tylko pozew cywilny lub ewentualnie dobić jeśli leży.
 
Co za kurła dzban. Kierowca w takim wypadku ma bardzo małe szanse zobaczyć rowerzystę. Szczególnie jadąc taką furgonetką. Szkoda że akurat nieśmiertelność mu się wyłaczyła i hamował.
Bardziej interesuje mnie co jest w wypadku odwrotnym? Jeśli samochód ma pierwszeństwo i prawilnie usunie rowerzystę z drogi? Kiedy będzie obowiązkowe OC? W zeszłym roku musiałem dać oświadczenie kiedy zgarnąłem pedalarza. W drugą stronę mogę tylko pozew cywilny lub ewentualnie dobić jeśli leży.
Większy może więcej.
:roberteyeblinking:

Też w zeszłym roku skasowałem rowerzystę. Coś się srał, to zapytałem czy go pozwać za uszkodzenie mienia i stwierdził, że w sumie nic mu nie jest.
Pewnie nie miał żadnego OC i będzie bulił. Co do zmiany przepisów zapomnij oni nie mają o tym pojęcia.
 
Co za kurła dzban. Kierowca w takim wypadku ma bardzo małe szanse zobaczyć rowerzystę. Szczególnie jadąc taką furgonetką. Szkoda że akurat nieśmiertelność mu się wyłaczyła i hamował.
Bardziej interesuje mnie co jest w wypadku odwrotnym? Jeśli samochód ma pierwszeństwo i prawilnie usunie rowerzystę z drogi? Kiedy będzie obowiązkowe OC? W zeszłym roku musiałem dać oświadczenie kiedy zgarnąłem pedalarza. W drugą stronę mogę tylko pozew cywilny lub ewentualnie dobić jeśli leży.
W lusterku widać rowerzystę w tym momencie jak był jeszcze oddalony o te paręnaście/parędziesiąt metrów. Wtedy powinien się zatrzymać i go przepuścić. Niestety gorzej jest po zatrzymaniu się, bo przy ruszaniu nichuja nie widać z prawej strony czy nadjeżdża jeszcze jakiś rowerzysta. Dobrą opcją przy takich skrzyżowaniach są lustra ale tam też nie widać wszystkiego dokładnie (ale lepsze to niż nic). Ja mogę powiedzieć z doświadczenia, że w sumie codziennie mógłbym potrącać rowerzystów z ich winy, bo duża ich część nie zwraca uwagi na to, że pojazdy z prawej mają pierwszeństwo w strefie 30. No ale w Polsce to nawet kierowcy nie zwracają na to uwagi :lesnarhappy:
 
Ja wiem że to kasa dla lekarzy za transformacje, ale to już trzeba być ostatnią kurwą, żeby się zgodzić na zrobienie czegoś takiego (hormony czy obcięcie tego czy tamtego) dziecku bo rodzic sobie coś w głowie popierdolił...
Ha tfu na takich lekarzy i "rodziców"
Jak dla mnie to fake, bo nie wierzę, że jakiś lekarz by sie pod tym podpisał. A na pewno nie w Polsce.
 


Następny pedofil

Na początku lubiłem Harrego, czułem się zawiedziony faktem, że to Ron a nie on wyrwał Hermionę. Jednak po drugim, trzecim, dziesiątym obejrzeniu tego dzieła, straciłem całkowitą sympatię do tej postaci. Harry był zwykłą rurą, nie zasługiwał na Herminę. Owszem Pannie też odbiło, również jest zainfekowana przez lewactwo. Jednak ten cep, to najwyższe stadium.
Pamiętam jak przed laty podczas występu u Grahama Nortona - z 10, 15 lat temu? - różnej maści celebryci sobie rozmawiają, rozmawiają, i jedna baba rzuciła do drugiej: o ty zołzo! Na co Harry, mężczyźni też mogą być zołzą... Baba mu odpowiedziała, Harry wyluzuj, nie jesteśmy w Hogwarcie.
Już wtedy pomyślałem, że dostał pierdolca, zwłaszcza za dwu/trzykrotnie niepytany przez nikogo, sam z siebie wyskoczył z tekstem, że jest żydem - coś jak ze studentami prawa.
Dziwny to był występ, a później było już tylko gorzej.
 
Back
Top