Podludzie

1681717161208.jpeg
 
Kurwy aktywistyczne. Akurat znalazłem chwilę by obejrzeć snookera, a tu jakieś chuje wbiegają i dewastują stół. Przerwa.

Snooker im przeszkadza.

View attachment 62944
To te same chuje co w ramach protestu chciały van Gogha zniszczyć... Jak protestują przeciw paliwom to mam sugestie - niech się poleją benzyną grupowo, a następnie użyją zapalniczek
 
To te same chuje co w ramach protestu chciały van Gogha zniszczyć... Jak protestują przeciw paliwom to mam sugestie - niech się poleją benzyną grupowo, a następnie użyją zapalniczek


A może ich finansują prawicowcy, faszyści itd by dyskredytować ruchy lewicowe? No bo przecież to ma skutek działający wizerunkowo przeciwko takim ruchom xd
 
A może ich finansują prawicowcy, faszyści itd by dyskredytować ruchy lewicowe? No bo przecież to ma skutek działający wizerunkowo przeciwko takim ruchom xd
To by było niegłupie gdyby nie jeden problem - ci aktywiści to często bandy debili, więc obawiam się, że ich nikt nie finansuje. Do tego serio nie nadużywajmy słowa faszysta w stylu Wyborczej, bo ta definicja jest dość wąska.
 
Dobry artykuł ukazujący spierdolenie tych działów kobieta.onet, wysokie obcasy itp.
 
Dobry artykuł ukazujący spierdolenie tych działów kobieta.onet, wysokie obcasy itp.
Dobry artykuł, od dawna mnie zastanawiają te pojebany trendy. Nastolatka czy nastolatek są w dupie, z jednej strony mają kościół katolicki, a z drugiej te lewicowe bzdury. Jeśli jeszcze w domu zabraknie odpowiednich wzorców to patologia gotowa.
 
Back
Top