Podludzie

W punkt. Kiedyś nastolatki w okresie buntu chlały tanie wina słuchały muzyki która wkurwiała starych ewentualnie można było pociąć nowe spodnie na złość rodzicom albo bo taka była moda. Teraz dzieciak moze przyjść i powiedzieć na złość starym że jest gender fluid albo jakieś inne gówno. To nie są moje wymysły tylko realne sytuacje które już się dzieją w bardziej "postępowych" krajach niż nasze. Co jest dalej ? Sex working który promuje żydowsko-lewackie ścierwo na czele z wyborczą? Wcześniej też młode dziewczyny się kurwiły np żeby zarobić na studia ale teraz to się robi z tego chwalony styl życia. W ten sposób z osoby dawniej bardzo tolerancyjnej robią że mnie prawaka i w dodatku zaczynam odczuwać dumę z moich poglądów.
 
W punkt. Kiedyś nastolatki w okresie buntu chlały tanie wina słuchały muzyki która wkurwiała starych ewentualnie można było pociąć nowe spodnie na złość rodzicom albo bo taka była moda. Teraz dzieciak moze przyjść i powiedzieć na złość starym że jest gender fluid albo jakieś inne gówno. To nie są moje wymysły tylko realne sytuacje które już się dzieją w bardziej "postępowych" krajach niż nasze. Co jest dalej ? Sex working który promuje żydowsko-lewackie ścierwo na czele z wyborczą? Wcześniej też młode dziewczyny się kurwiły np żeby zarobić na studia ale teraz to się robi z tego chwalony styl życia. W ten sposób z osoby dawniej bardzo tolerancyjnej robią że mnie prawaka i w dodatku zaczynam odczuwać dumę z moich poglądów.
Starzejesz się i z wiekiem jesteś bardziej konserwatywny. :wink:

Myślę, że świat będzie coraz bardziej pojebany, taka jest kolej rzeczy. Kiedyś wyrazem buntu była grzywka albo agrafka w uchu, a teraz trzeba sobie uciąć jaja.
 
Starzejesz się i z wiekiem jesteś bardziej konserwatywny. :wink:

Myślę, że świat będzie coraz bardziej pojebany, taka jest kolej rzeczy. Kiedyś wyrazem buntu była grzywka albo agrafka w uchu, a teraz trzeba sobie uciąć jaja.
Tylko kto tym pizdom wyssał cały testosteron? Ten gatunek zginie bo przecież te cioty nie dadzą rady się rozmnożyć.
 
Jeszcze jedno ja w okresie buntu to zrywałem się że szkoły i jechałem na mecz na drugi koniec Polski. Nie wydając się w szczegóły to różnie bywało. Wszyscy pamiętają tzw "pociągi grozy" w latach 90. Teraz jako zgred oczywiście potępiam kibolstwo ale gdybym miał wybrać dla mojego dzieciaka wyjazd na mecz albo malowanie paznokci to wybór jest oczywisty.
 
Jeszcze jedno ja w okresie buntu to zrywałem się że szkoły i jechałem na mecz na drugi koniec Polski. Nie wydając się w szczegóły to różnie bywało. Wszyscy pamiętają tzw "pociągi grozy" w latach 90. Teraz jako zgred oczywiście potępiam kibolstwo ale gdybym miał wybrać dla mojego dzieciaka wyjazd na mecz albo malowanie paznokci to wybór jest oczywisty.
To pewnie widywaliśmy się w banie :wink:
 
Ten gatunek zginie bo przecież te cioty nie dadzą rady się rozmnożyć.
1681200102450.png
 
Oczywiście ze nie, ale mysle ze jesli rodzic poswieca dziecku czas, omawia z nim rozne tematy i tlumaczy mu na czym to wszystko polega to takiego dzieciaka nie przerobi sie na "koszmar prawicowca" (nie chodzi mi tu o orientację). Srodowisko ma ogromny wplyw na to, tylko ze nie bez powodu np wszelkie odchylenia od normy kiedy byly badane to wychodzilo ze dziwnie duzy % badanej grupy mialy albo niepelne rodziny i brakowalo im wzorca, lub dysfunkcyjne rodziny.
Takze mysle ze ma to ogromny wplyw na to jak potem sie dzieciak rozwinie i jaki bedzie.
Nie do końca mój drogi. Jasne że rodzic ma ogromny wpływ, ale presja z zewnątrz może zrobić swoje tym bardziej, że tym tęczowym gównem dzieci dostają już od najmłodszych lat. Od dłuższego czasu jest atak na "normalną katolicką rodzinę złożoną z żony, męża i dzieci".

Media, socjale wszystko do okoła jest nakierowane na "modne postepowe", a stara nudna rodzina jest be.

Przez właśnie ignorowanie tego na samym początku i jasne nie skakanie po łbach we Francji nie możesz już zrobić testu na ojcostwo, a w Niemczech będą usuwać z obiegu słowo "matka".

Faktycznie normalne ziomuś.
 
to już nie wiem, to są jedyni o których piszą iż ratują męskość
także trzeba prawdziwego lidera, w tych ciężkich czasach
Myślę że ten pan jest kilka poziomów wyżej niż nasza klasa polityczna. Chociaż jest narodowości prawniczej, zdaje sobie sprawę, że ma tylko jedną ojczyznę. Nasi za to, to obywatele świata i znów mielibyśmy rząd na uchodztwie.
 
Back
Top