Podludzie


872127_nosz-kur.jpg
 
Ciekawi mnie natomiast co kieruje nią przy zamieszczaniu takich zdjęć? Na marginesie to siara bo nie ma czego pokazywać.
 
  • Like
Reactions: jut
Ciekawi mnie natomiast co kieruje nią przy zamieszczaniu takich zdjęć? Na marginesie to siara bo nie ma czego pokazywać.
ona tak poszła na konger kobiet i ja ludzie zjedli w komach, gdzie był nawet były premier(tak Tusk jest jaki jest ale przyjść w bluzie na takie wydarzenie nie wypada)
A ona powiedziała że strój jest jej i moze się ubierać jak chce

 
To coś występuje na patogalach?
lepiej kurwa

Taka logika prowadzi że można sie pobić w szkole bo się zgodzili
Co do tych patogal, twarzą jednej z nich jest pseudo gangsterski grajek(bo raperem nie nazwe) malik montana, ona wystąpiła u niego na gali
tu post o nim

A tu taki suwenir
 
ona tak poszła na konger kobiet i ja ludzie zjedli w komach, gdzie był nawet były premier(tak Tusk jest jaki jest ale przyjść w bluzie na takie wydarzenie nie wypada)
A ona powiedziała że strój jest jej i moze się ubierać jak chce
Potem narzekała na twiterze że ludzie gadają o jej bluzie a nie o tym co było na kongresie. Wtedy jakaś znana pani (nie pamiętam kto) fajnie jej odpowiedziała, coś typu < ale Maju, ty od tego kongresu zamieściłaś już 18 twitów, z czego 15 jest o twojej bluzie a 3 o hejterach, a żaden nie dotyczy kwestii poruszanych na kongresie>.
 
Niech się cieszy że nie jestem jej starym. Jeśli od małego wykazywała symptomy zjebania to już od dawna byłaby narażona na przemoc. Bardzo jednak obstawiam że była wychowana " bezstresowo". Jeszcze wczoraj myślałem że największy rak internetu to poczciwy gej-strongman lub cyrkowy wieszcz narodowy. Nawet nie przeczuwałem skali tego gówna.
 
@osk a mówiłem, że Uniwersytet Warszawski to patologia: zburzyć budynek tego UW, postawić tam największy burdel w UE -będzie większy pożytek społeczny, a Bilewicz na infolinie tłumaczyć staruszkom jak się kupuje bilet i dlaczego nie zawsze działa
Ależ ja się w pełni z Tobą zgadzam. Tylko, że tam już jest burdel, nie trzeba budować... :lol:

KAROL%20MARKS%20%20plakat%20konferencji.jpg



 
Back
Top