Podludzie

Długo czekałem żeby wrzucić tego gifa na tym forum, ale wreszcie się doczekałem, dzięki dizel!

comment_EpXMt2nDdjjLWCHLpADjn5zXQNx7aQGl.gif

nie do ciebie pisałem więc wypierdalaj
::jondance::
 
Ale oni nic nikomu nie zakazują. Są zabezpieczenia, są tabletki po. Ja w ogóle nie rozumiem tego jazgotu.

poczekaj, dobrze rozumiem? zabezpieczenia służące usunięciu ciąży? tabletki po działające w 8 tygodniu?
czy ty w ogóle masz pojęcie o czym mówisz?
 
poczekaj, dobrze rozumiem? zabezpieczenia służące usunięciu ciąży? tabletki po działające w 8 tygodniu?
czy ty w ogóle masz pojęcie o czym mówisz?
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie każda kobieta to Maria ? Taki związek przyczynowo-skutkowy jak stosunek bez zabezpieczenia--> mozliwa ciąża.
Kobiety nie są wiatropylne, może to wydawać Ci się dziwne, ale serio tak jest. O tym właśnie, pisze @Gaara.
 
tak, pewnie, na ile będę umiał

no więc z jednej strony masz postulat wolności do posiadania broni, który jest uzasadniony potrzebą obrony siebie/rodziny/własności w sytuacji zagrożenia
gdyby został wprowadzony w życie to mielibyśmy sytuację, w której każdy człowiek może zdecydować o odebraniu życia innemu człowiekowi, jeśli w jego interpretacji tamten mu zagraża. to dość arbitralne. jak prawo miałoby odpowiadać na takie rozwiązanie, w którym, podobnie jak obecnie w 22 stanach na terenie usa, można bez pozwolenia wejść do sklepu i kupić sobie broń palną? jak mielibyśmy zapobiec masowym strzelaninom dokonywanym przez sfrustrowane dzieciaki?

pełna wolność do posiadania broni, postulowana przez środowiska wokół konfederacji, sprawia, że ktoś może kogoś zabić w oparciu w indywidualnie odczuwane przesłanki
i jestem pewien, że do takich sytuacji by dochodziło, bo niby czemu nie?

z drugiej strony te same 'wolnościowe' środowiska chcą zakazać kobietom decydowania o własnym życiu, podczas gdy nauka udowadnia, że dopiero w 12 tyg. życia płodowego zaczyna wykształcać się układ nerwowy i nie ma pewności czy do 24 tygodnia płód w ogóle odczuwa ból. argumenty mentzena i jego popleczników mają swoje źródło w religii katolickiej, która twierdzi, że życie jest święte od poczęcia i nie mają żadnych uzasadnień naukowych opartych na badaniach laboratoryjnych.
kobieta nie może więc zdecydować o usunięciu nic nie czującego płodu jeśli typ, który ją zapłodnił na przykład zdecydował się odejść albo zachlać. mało tego - środowiska prawicowe w polsce chcą, żeby kobieta donosiła ciążę, nawet jeśli została zgwałcona przez najebanego wuja. potem oczywiście ma rodzić sobie sama, bo konfederaci ucięliby wszystkie świadczenia socjalne kwalifikując je jako socjalistyczne.

moim zdaniem kobieta powinna mieć możliwość usunąć ciążę z jakiegokolwiek powodu do 12 tyg, albo nawet później, jeśli badania naukowe uzasadnią, że jest to nieobarczone cierpieniem płodu. tak jest w prawie wszystkich europejskich krajach - katolickie bastiony padają jak muchy, ostatnio w irlandii


reasumując:
mogę kupić sobie pistolet i odjebać typa (w pełni uformowanego, dorosłego człowieka), który wlazł mi do ogródka, bo czuję, że moja własność jest zagrożona
ale nie mogę pozbyć się płodu, który jest bardziej płazem niż człowiekiem, choć zagrożone jest moje bezpieczeństwo ekonomiczne (na przykład)
Wybacz, że nie będę cytował po kolei i się do tego odnosił bo ciężko mi to robić z telefonu, ale mam pewne uwagi co do tego co napisałeś.
Prawo do posiadania broni nie zmienia wcale założenia fundamentalnego w chyba każdym cywilizowanym (i pewnie większości "nie cywilizowanych") do obrony swojego/cudzego życia i mienia w sytuacji zagrożenia. Dzisiaj też arbitralnie mogę uznać, że gość który napada mnie na ulicy właśnie utracił prawo do życia i bronić się w każdy możliwy sposób. Broń palna to tylko kolejne narzędzie.

Zakładanie, że w sumie dziecko można zabić bo do 12 tygodnia nie odczuwa bólu? No w sumie gdybym podał Ci odpowiednią dawkę leków tak żeby odciąć Ci świadomość to mogę Cię zabić bez konsekwencji skoro kryterium bólu jest wyznacznikiem?
A to że do 12 tygodnia dziecko jest "kijanką" nie oznacza że zabijasz płaza tylko człowieka którym ta kijanka stała by się za kilka miesięcy. Nie zabijasz przeszłości tylko przyszłość.

Ogólnie trochę nie podoba mi się takie stawianie równości pomiędzy zabiciem w obronie własnej kogoś kto podjął świadomą decyzję i postanowił nastawać na czyjeś zdrowie a pozbawieniem przyszłości dziecka którego jedynym grzechem było to że jego matka jak jedna celebrytka "ma za małe mieszkanie"

Zakaz aborcji czy obejmowanie specjalną ochroną dzieci nie jest kwestią "katotalibanu", generalnie wszystkie kultury w historii (poza pojedynczymi wyjątkami) przykładały do tego dużą uwagę. Troska o przetrwanie gatunku jest naturalna i nie ogranicza się tylko do rodzaju ludzkiego.
To raczej pochwała takich praktyk anormalna i pojawia się chyba tylko w obecnej nihilistycznej kulturze.

A argumenty o tych mitycznych ciążach z gwałtu są trochę śmieszne biorąc pod uwagę statystyki NFZ gdzie ponad 90% aborcji to są dzieciaki z zespołem downa. Dodam że taka wada jest wykrywalna na etapie w którym gdyby takie dziecko się urodziło byłoby traktowane jako wcześniak i prawdopodobnie odratowane.
 
Czy wg tego toku rozumowania osoba, która jest przeciwna przemocy domowej nie może jednocześnie oglądać MMA?

Co ten dizel się tak odpalił xD
 
:siara:
Tych zjebów lać pałami, łamać ręce i wrzucać skrępowanych linami do lasu jak tak lubią naturę.

Bardziej mnie zastanawia jak można być tak głupim. Ale najbardziej kto to finansuje? Dalej ruscy czy już Chińczyki ?
 
Jestem ciekawy czy jakby ktoś normalny widział, że jakiś tego typu lamus czy inny pizdeusz przygotowuje się do takiego "ataku" na obraz i wyjebał mu w mordę przed faktem to czy ktoś by z muzeum podziękował czy miałby człowiek bardziej przejebane niż taki śmieć niszczący obraz.
 
:siara:
Nie dość że sami nic pożytecznego nie robią, to jeszcze próbują? Niszczyć dzieła poprzednich pokoleń. Żonyn gatunek tak nie postępuje. Żonyn. Ta cywilizacja musi upaść (najprawdopodobniej już upada, ale dzięki wielowiekowemu dorobkowi przodków, ten upadek jest rozłożony w czasie).

Co mnie zaskauje, to są "nieszkodliwi idioci", tzn atakują takie dzieła, które są chronione. Więc albo są głupkami i nie potrafią skutecznie zniszczyć, albo niszczą "ale lekko".

Nie wiem jak podchodzi zachodnią opinia publiczna, ale jednoznaczne powinno być to potępione, te organizacje odcięte od finansowania (no właśnie, to za tyk stoi, czyli kto wykłada pieniądze?).

Jal już ktos gdzieś zwrocił uwagę, zaraz do muzeum trudnej będzie wejść niż do samolotu.
 

Na liście zatrzymanych w tych sprawach pojawiali się obcokrajowcy: Gruzini, Tadżykowie, Uzbecy, Algierczycy. Czasami jednak policja miała trudności z ustaleniem narodowości sprawcy.

"Pojawiali się"
 

Na liście zatrzymanych w tych sprawach pojawiali się obcokrajowcy: Gruzini, Tadżykowie, Uzbecy, Algierczycy. Czasami jednak policja miała trudności z ustaleniem narodowości sprawcy.

"Pojawiali się"
No, ot tak, skądś
 
Back
Top